Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Abcd zgadzam sie z ines, sliczna coreczka:-) mi sie juz tez coreczka marzy, chociaz jeszcze syna nie urodzilam he he:-) a na tym zdjeciu ze skarpetkami u mnie widac jakie mam juz ciemne i grube linie nad i pod pepkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ale tatus szczyci sie ze jest podobna do niego :) teraz trzeba zrobic jakies zdjecia nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej mamy motywację do sesji zdjęciowych :P u mnie ta linia ledwo widoczna, a dziwne, bo z jestem brunetką więc raczej powinna być mocno zarysowana. Ale jakoś specialnie mnie to nie martwi :P xxxx a ja patrzę na M jak milość i kurcze skusiłąm się na lecha free :) już taką ochotę miałam od paru dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandzia z tego co widze to my mieszkamy nie daleko siebie :) bedziesz rodzila u siebie w szpitalu czy jedziesz do innego miasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest taka delikatna linia pod pepkiem ale trzeba sie przyjrzeć zeby ja zobaczyc. w ciazy z corka mialam od 20 tygodnia ciemna gruba kreske a teraz jakos nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nasiedzialam u lekarza opóźnienie bylo. dzisiaj tak się ułożył ze nie było szans zobaczyć co tam kryje:) wazy 517g wszystko jest dobrze krążek trzyma się,dostałam skierowanie na morfologię i glukozę. Mogę po troszkę wychodzić posiedzieć na ławce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abdc a Ty skad jestes bo na fb nie widze. Ja chce rodzic w Olsztynie u Malarkiewicza albo w wojewodzkim, co prawda mam 50km ale droga dobra wiec mam nadzieje ze dojade.:-) ines za mna tez juz chodzi piwko, ale jeszcze wytrzymuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek fajnie, ze wszystko wporzaku i ze krazek sie trzyma. Oby tak dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KidsDesire
Witam, wszystkim przyszłym mamusiom na wstępie gratuluję i życzę powodzenia! Sama mam dwójkę cudownych dzieciaczków i wiem jak one szybko rosną i ile trzeba wydać rocznie na ciągłe zmiany garderoby.. Dlatego wraz z mężem wpadliśmy na pomysł aby otworzyć sklep internetowy z ubrankami znanych marek ale w niskich cenach.. W naszej ofercie znajdziecie odzież typu Outlet- nową z metkami i bez metek jak również czyste wyprane i wyprasowane używane ubranka dziecięce... Zapraszam do odwiedzienia sklepu: www.kidsdesire.pl i polubieniea naszego funpage'a na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Kids-Desire/54 3654722362162?ref=hl Pozdrawiam, Martyna, KidsDesire.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandzia na fb napisalam juz miejscowosc. nie chce pisac na forum bo to mala miejscowosc. ja bede rodzila w bartoszycach bo tam jest moj lekarza. nad malarkiewiczem zastanawiam sie ze wzgledu na zzo ale mam 70 km do olsztyna no i wole rodzic tam gdzie jest moj lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro robię powtórkę z glukozą. Tym razem mogę ją wypić w domu i po dwóch godzinach podejść do przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha hehe oki staram się zorientować kto jest kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedzę i rozkminiam kto jest kim:D Ale jestem zadowolona z tej kurteczki:)Za grosze ją zgarnęłam:)Już sobie wyobrażam jak Sara będzie w niej wyglądała:) Lecę spać Kobietki:)Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zazwyczaj korzystam z telefonu w neta ale jutro może przysiądę do kompa to ogarnę fejsbuka. Stworzę zamkniętą grupę tylko dla nas. I będę sukcesywnie Was zapraszać. Oczywiście nie muszę mówić że będzie to grupa dla stałych mam i będzie zakaz dla pomarańczy. Aniołek widzisz wszystko będzie dobrze. Jeszcze tylko troszeczkę:-) Dziś moja mała tak mi dała popalić że masakra. Tak sie wypieła i uciskała że wyprostować się nie mogłam i chodziłam cały dzień zgięta w pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines to w takim razie nie wysłałaś mi zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z neta w telefonie ale jak będę na kompie to się do was odezwe o hasło do e-maila i na facebooku. Dzisiaj miałam ciężki dzień. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też rozkminiam kto jest kim:) Kattiyo nie doszły meile do mnie wiec ja wysłałam do ciebie na ten adres z którego wysyłasz zdjęcia:) Na chwile mi zabieraja laptopa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja juz uciekam bo rano maz wroci z pracy wiec ie pospie sobie dluzej :) kolorowych snow wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj elisska najmocniej przwepraszam, gdzieś musiał mi umknąć twoje nazwisko :( nie gneiwaj się. Jak możesz to wyślij mi zaproszenie. jeszcze raz podaję : agnieszka burda (pszów) czarno biale zdj profilowe. zmykam nyny dziewczyny. Do jutraaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy :) a co Wy tak dlugo spicie?? :) ja wlasnie po sniadanku-maz rano byl w piekarni, a pieczywo bylo takie mieciutkie, ze trudno bylo kroic :) mniam :) ja dzis jade do Krakowa... ode mnie to jakies 70km. bede poruszac sie srodkiem komunikacji lokalnej-czyt. busem :) moj maz jest w ciezkim stresie czy wszystko bedzie ok :) jade na przymiarke sukni slubnej z przyjaciolka bo przeciez juz niedlugo bo 25 maja jestem jej swiadkiem :) ciezarnym swiadkiem :) mimo wszystko, ze mam mase ciuszkow dla malego od siostry to nie moglam sie powstrzymac i wylicytowalam http://allegro.pl/nowy-uroczy-welurowy-pajacyk-george-62-68cm-3-6mc-i3218266755.html i http://allegro.pl/nowy-welurowy-pajacyk-flexi-rozmiar-68-i3207724243.html :) jak Wam sie podobaja?? :) a buciki sliczne te z linku powyzej no i skarpetki tez cudasne :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj chcialam wystawic na allegro ubranka po corce ale jak wyciagnelam jeden worek to odechailo mi sie corka bardzo lubi mi pomagac i chciala byc na kazdym zdjeciu wiec nic z tego nie wyszlo i musialam wszystko schowac i dalej bedzie czekalo na swoj czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×