Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Juka ja pytałam moją lekarke o znieczulenie zzo - sie okazało że u mnie nie ma - jest gaz i urządzonko tens (taka zabawka z impulsami prądu ktore niby łagodzą skurcze). Mysle że w kazdym szpitalu jest jeszcze dostepne znieczulenie w zyłe - dolargan czy inne paskudztwo - jest to znieczulenie które wpływa na dziecko ale ponoć nie jest jakieś takie straszne. Dużo dziewczyn ostatecznie jak nie wytrzymuje to prosi o takie - tyle że dziecko wtedy też jest trochę "naćpane" po tym znieczuleniu. Boje sie porodu i staram sie w ogóle o tym nie mysleć. Ponoć 2 poród pod tym względem jest gorszy bo już wiadomo co nas czeka.Teraz jeszcze żyjemy w błogiej niewiedzy ;-) Lalka no niezły zapłon z tym wózkiem heh Anulka nie martw się - dobrze że masz dzisiaj wizyte - lekarz sprawdzi czy wszystko wporzadku i coś Ci zaleci na ten ból.Nie stresuj się za bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też już mamy do odbioru wózek,1 dzien zwłoki i jest,no no dbają o klienta :P jutro wrzuce fotki fury :P xxxxx co do czkawki czułam pokic co tylko 2 razy, nie wiem od czego to jest zależne. Dzisiaj mała z rana tak kopała ze myślałam,że mi brzuch rozerwie :P xxxxx u nas piękna pogoda byłą do teraz, właśnie nadciąąąąąąga mega burza. Z każdej strony ciemne chmury i grzmi :) nareszcie!!! uwielbiam burze :P jak jakaś psycholka normalnie hihi jeszcze tylko wybrać dobrą książkę i relax :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo to dostaniesz pierwsza i ocenisz czy warto kupic:) ja musze czekac na wyplate do piatku:( w sumie też nie byłam pewna czy kupowac baldachim , co do osiadania kurzu to sorki ale i tak co jakis czas trzeba wyprac;) ja chyba zdecyduje sie na żółty kolorek lub zieleń. Bladym świtem pojechałam na bazarek kupiłam pelargonie i balkon obsadzony, placek z rabarbarem upieczony, kompocik ugotowany, no i mloda kapustka mniam...teraz się opalam na balkonie bo upal niemiłosierny:):) Czkawki maluszka nie czuję:( może nie ma po prostu... Acha! reklamowka ciuszków z lumpeksu pzyniesiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wypatrzyłam taką pościel dla Młodego :) Trochę droga ale jest zupełnie w innym stylu niż pozostałe na allegro. ... A teraz z innej beczki...Dziewczyny gdzie kupowałyście sobie ciuszki na wielkie wyjścia? U mnie w mieście nic nie ma :( a 26 maja mamy chrzest w rodzinie a 22go czerwca wesele i nie mam w co się ubrać :((( Może mogłybyście mi polecić jakiś fajny sklep albo sprawdzoną sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ciekawa ta pościel, podobną widzialam w sklepie w Poznaniu, ale jednak sie nie zdecydowalam. :-) Ech dzisiaj mojego męża pol dnia nie będzie, znowu jedzie na mecz koszykowki. Chyba nadrobie zaleglosci serialowe sama w domu. Ciasto z rabarbarem mmmmmmmmmmm dobry pomysl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaż mam podobny problem...też idę na weselę 22 czerwca :D ja pewnie poszukam czegoś w sieciówkach...jakąś zwykłą sukieneczkę, odcinaną pod biustem, żeby pomieściła brzuch...:) taką, którą ewentualnie będę mogła ubrać " po ciąży " Pościel super...bardzo orginalna, ale czy nie szkoda tyle wydawać jak dziecko może ją poplamić i w ogóle... Ines ja to się burzy tak boję, że sobie nie wyobrażasz...wczoraj troszkę grzmiało a ja już spanikowana do męża dzwoniłam...nie cierpię burzy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy tez macie caly czas tak napiety brzuch?? nie jest on twardy od tego ze macica twardnieje ale wydaje mi sie ze maly ma juz malo miejsca bo ostatnio brzuch mi nie rosnie a wiadomo ze maly tak. wszedzie gdzie nie dotkne brzucha to czuje jakas malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti wysłałam Ci zaproszenie na fb. M.H to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd ja taki mam :) nie jest to stawianie się macicy bo to czasem mi się zdarza i wiem jak to wygląda, tylko brzuch jest prawie ciągle napięty jakby miał pęknąć...:/ ja usiądę to jest lepiej a jak chodzę to wtedy tak się dzieje...mi gin kazała brać magnez i często odpoczywać...może to też dlatego, że zawsze byłam szczupła...teraz mi się ten brzuch rozciąga...w dodatku to moje 1 dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale smali, ucieklam juz do domku muszę sobie paralolke zamontować, ale do tego potrzebuję mojego M :) a dzisiaj cały dzień w pracy. Wlaśnie zdałam sobie sprawę, ze mogę się opalać tylko z przodu;) bo na brzuchu leżenie odpada ha ha.... Asiaż, za 3 elementy taka kasa to dla mnie za dużo... Juka83 ja wole o porodzie nie myśleć, po prostu mają mnie złapać skurcze i wszystko ma się tak szybko potoczyć, żebym nawet znieczulenia nie zdążyła dostać:):) tego się trzymam;) a w szpitalu i tak najlepiej mieć położną bo z lekarzami wiadomo jak jest...na dodatek okres urlopowy nas czeka... Anulka555 daj znać jak wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore magnez i nospe 3x dziennie ale wczesniej nie byl az tak bardzo twardy brzuch no i tym bardziej ze biore teraz caly czas leki. mam nadzieje ze to po prostu takie napiecie spowodowane tym ze maly tak sie rozpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd już wspominałm o tym, ze właśnie caly czas mam tak z tym brzuchem.Trochę mnie pocieszylaś, że masz ten sam problem;) w kupie rażniej. Mierze sobie brzuch i cały czas mam tyle samo, a dziecko na pewno rośnie więc to faktycznie wina braku miejsca w brzuszku... najgorzej mam jak chodze, no ale cały czas nie mogę leżeć i pdpoczywac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd przypomnij mi dlaczego ta nospa? bo jakiś alzheimer mi się włączył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pochwale... moja bratowa wyszperala na ciuchach dwie letnie sukienki dla mnie-nowe z metkami za grosze :) jedna taka calkiem zwiewna na cienkich ramiaczkach... bardziej do biegania gdzies kolo domu, a druga taka bez ramiaczek, ale teraz jest ostatnia chwila na nia bo niedlugo brzuszek nie wejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez sie dolączam i własnie o to samo dzis miałam pytać:) Moj brzuch od jakiegos czasu tez cały czas jest napięty, a najgorzej tak od pępka do spojenia łonowego. Jak chodze to mam wrażenie jakby mały miał mi zaraz wylecieć. Ale pocieszam sie tym, ze poki co nie boli i nie mam zadnych krwistych uplałow itp. Aby do 20 maja, bo wtedy wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do napiecia brzucha to chyba faktycznie od zmeczenia itd. ja przez cala majowke tak mialam bo ciagle gdzies cos... a teraz jakas cisza no procz dzisiejszej nocy bo jakis twardy brzuch byl :( ale powiem Wam, ze jakos teraz jak czuje ruchy dziecka przynajmniej raz dziennie to jestem spokojna :) oby przetrwac te upaly i spokojnie urodzic... jak sobie pomysle o tych bolach i parciach to przestaje mi sie az tak spieszyc na ta porodowke :) no i zeby pogoda byla jeszcze ok zebysmy pod koniec sierpnia czy poczatkiem wrzesnia mogly jeszcze poprzechadzac sie z wozeczkami po parkach i ulicach i chwalic wszystkim naszymi bamboszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd bierze nospe na skurcze bo miala problemy. Alanja zdradź przepis na placek i kompot bo chyba jutro się skuszę:-) U mnie brzuch też stale napięty. Właśnie miałam się Was o to pytać;-) O porodzie myślę czasami ale raczej z podekscytowaniem i niecierpliwością niż ze strachem. Wracamy właśnie do Wawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd bierze nospe na skurcze bo miala problemy. Alanja zdradź przepis na placek i kompot bo chyba jutro się skuszę:-) U mnie brzuch też stale napięty. Właśnie miałam się Was o to pytać;-) O porodzie myślę czasami ale raczej z podekscytowaniem i niecierpliwością niż ze strachem. Wracamy właśnie do Wawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanja ja nospe biore wlasnie dlatego ze od 16 tygodnia mialam twardy brzuch. teraz brzuch mnie nie boli ale czuje taki dyskomfort jakbym miala twarda pilke przez co mam problem z oddychaniem no i najgorzej jest tak chodze i stoje ale chyba to normalne skoro kilka z nas ma takie objawy :) wizyte mam 13 maja ale to na nfz a u mojeggo lekarza 16 maja wiec dowiem sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana785
Zazdroszcze wam.... tez pragne dziecka. niestety poronilam ciaze i nie moge zajsc w kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byli "oglądacze" mebli- tak jak mówiłam - przyszli tylko dupe pozawracać i zobaczyć chyba jak ktoś mieszka. Młody gówniarz z żoną w bardzo zaawansowanej ciązy i wzieli jeszcze ze sobą sąsiadkę - ekipa taka trochę wyglądająca na lekką patologię. Przyszli obejrzeli i po 5 min wyszli z tekstem że wieczorem ewentualnie zadzwonią. Heh. Tak jak mowiłam - jak ktoś chce to od razu bierze a nie zawraca dupę ogladaniem. Zwłaszcza ze w necie sa zdjecia, dokładne wymiary, opis.. Mąż już pojechał na mecz. Wróci pewnie dopiero koło 20:00.. Pogoda sie popsuła zanosi się mocno na deszcz. Abcd - fajne masz teraz te wlosy - dłuższe kręcone :-)Widzę, że przewaga brunetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam tak jak rolada ze jak chodze lub stoje to brzuch mam twrdy jak skala....a jak usiade lub się poloze to już jest mięciutki, nie wiem od czego to jest zależne :o xxx Ja wlasnie posadzilam kwiatki na balkon :D Dziewczyny to 22 czerwca będziemy balować, bo ja tez na weselicho ide i kompletnie nie wiem w co się ubrać....jade pod koniec maja na polowanie kreacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia widzę,że my wszystko podobnie:) 26tydz. i wizyta 20 maj:) Anndzik ja dzisiaj taki expresowy placek, bo nie miałam ochoty się bawić:) margaryne rozpuszczam ze szklanką cukru i 3 lyżkami wody - wystudzić. Potem do tego wsypuję 2,5 szklanki mąki, 3 jajka, 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia - miksuję mikserem na gładka masę i wylewam do blaszki. rabarbar kroje na kawałki i psypuję cukrem, ukladam na ciasto. piekę ok. 40min w 180 stopniach. Wystudzony placek posy[puje cukrem pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi moje kwiatki też już posadzone he he... Kattiyo może cena za niska;) Nie zazdroszcze wam poszukiwań kreacji, ja nie wiem w co bym się miała wbić na weselicho. Jutro mam wizyte u fryzjera i tak się ryje, czy przypadkiem nie ściąć na krótko, a przynajmniej nie wygolić tylu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy wesele 22 czerwca ale niestety musieliśmy zrezygnować na mój stan kuzynce powiedziałam ze jeśli będę w stanie to przyjedziemy tylko do kosciola Posiedziałam na ławce piękna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszły aktualne fotki brzucha na mejla. Świeżutkie:-) Dziś zagoniłam M. do aparatu. Alanja ja też nie mam ochoty się narobić jutro więc skorzystam z Twojego przepisu;-) Dziewczyny ja już Wam pisałam kiedyś. Bardzo ładne ale niestety trochę drogie sukienki ciążowe na specjalne okazje ma happymum. Można zamówić przez program internet bo nie wszędzie są sklepy stacjonarne. Ja mam jedną od nich i nosi się świetnie. 2 czerwca mamy chrzciny. Mój M. Chrzci więc też się tam wybiorę po kreację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia gdzie jesteś?? x Co do sukienki to ja mam taką z bonprixu całkiem fajną - chciałam znaleźć w ofercie na necie ale teraz jej nie ma. No ale mają spora oferte sukienek odcinanych pod biustem, ceny całkiem znośne - kwestia tylko, że na przesyłkę czasem można czekać nawet 2-3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto szybkie - ja znam wersję ekspresową dla prawdziwych leniwców :-) 4 jajka 1 szkl cukru pół szklanki oleju 1,5 szkla mąki 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia troche olejku (zapach jaki kto lubi) i jakiekolwiek owoce sezonowe Wszystko miksujemy razem, na wierzch owoce na to ewentualnie kruszonka lub cukier - piec ok. 50min w temp 170-180 stopni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×