Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Zapomniałam Wam napisac, że mój mądry ksiegowy naliczyl mi 80% chorobowego i jeszcze z fochem do mnie, że sie upominam o ponowne naliczenie pensji - debil...zaświadczenia też nie dostałam, bo oczywiście nie wiedzieli jak wypełnić i mam przyjść jutro albo po...Trzymajcie mnie, bo mnie trafi;) KattiYo ty juz lepiej nie spaceruj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam mój brzucholas na pocztę :D lecę szykować obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za link, przymierzam się właśnie do większych zakupów :-) Aandzikk śliczne te ubranka, a w fioletowych półśpiochach się zakochałam :-D Materiał wygląda na dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinokio.net.pl Polecam. Szybka wysyłka. 100% bawełna. Ciuszki takie jak na zdjęciach. No i nie drogo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam obiad i chwile temu bulke z dzemem... no jakas masakra :P bardzo padalo przez dluzsza chwile i teraz jakos tak chlodno na zewnatrz... a Wy jakie plany na popoludnie?? cos nam ostatnio Noelia znow zniknela czy moze cos przeoczylam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam zupe szczawiową :-) Pyszna wyszła :-) Gotowałam ją na wywarze z mięska dodałam młoda marcheweczkę, pietruszkę i ziemniaczki - na koniec jajka :-) Smaczna i treściwa bo z mięskiem i ziemniakami. Mniam :-) x Obejrzałam kolejny odcinek położnych..Kurcze niezbyt fajna wizja porodu 30 godzinnego czy 15 godzinnego...Ja planuję się zmieścić w 6 godzinach HA! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no Noelia się opierniczaaaaaa ;-) A plany na popołudnie - czekam na męża i jedziemy z psem do weterynarza na kontrole w końcu. A potem do domku i będę leżała do góry brzuchem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie przed chwilka zadzwoniła kolezanka że w Bydgoszczy likwidują smyka i wszystkie śpioszki,body i inne ubranka po 5 zł.Kazałam jej brac do bólu.Ja takie wieksze za ok 1.500 zakupy zrobiłam wczoraj.Jak mi wszystko przysla to zrobie fotki.Już sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattiyo widzisz a ja wlasnie musialam meczyc sie 30 h :) teraz jak bede rodzila 15 h to bede juz szczesliwa bo to o polowe krocej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na ten pinokio.net.pl i w dziale outlet super ceny mają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi czy kupujecie od razu karuzele do lozeczka?? wiem ze abcd już kupila ;) A jak reszta?? bo nie wiem czy kupic czy zostawić sobie do kupienia później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina147
WITAM!| Jestem studentką AWF w Poznaniu i zbieram informacje o aktywności kobiet w ciąży. Zwłaszcza aktywności w wodzie. Proszę o uzupełnienie ankiety, którą znajduje się pod tym adresem: http://www.ebadania.pl/19ddf1d3f432b4b4 W zamian za wypełnienie ankiety mogę zaoferować przesłanie zebranych przeze mnie informacji dotyczących aktywności fizycznej w ciąży. Będę bardzo wdzięczna, ponieważ mam już mało czasu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi - ja na pewno planuje cos na lozeczko - pozytywke, karuzelke albo zawieszana grzechotke, cokolwiek co by przyciagalo wzrok i uwage. Tylko jakos temat zabawek jest na razie na dalszym planie :D Przyszla paczka z tymi pajacami rozm 3-6 :o jakie to ogromne!! Jakbym nie wiedziala co to za rozm to strzelalabym, ze dla roczniaka. Czy to mozliwe, ze nasze dzieci beda tak szybko rosly? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu mam przeciwnie bo patrze na ubranka w rozm. B0 i wydaje mi sie ze to jest takie malutkie jak na 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam karuzelę bo dostaliśmy razem z łóżeczkiem, dokupię tylko kilka kolorowych zabawek dowieszę i jest pozytywka do tego , którą już włączam dziecku i przykładam do brzucha:) A co do rozmiarów 56 to jest takie maluśkie ,że aż trudno uwierzyć ,że takie będzie ale warto mieć kilka takich jako zestaw startowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam na maila moje zakupy :P wózek wrzuce za pare dni jak nam go dowiozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Super-Pharm jutro akcesoria dla dzieci -30%, tylko nie wiem czy we wszystkich czy tylko w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to akcja ogólnopolska więc jak macie u siebie super pharm to warto odwiedzić, zawsze to te pare złotych mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines rozowa bluzeczka jest slodziutka :) a ja zaraz dostane fiola... szukam butow na to wesele... no i dramat :/ szpilki wielkiej nie ubiore... kazdy mowi o innym kolorze no masakra :/ jade po arbuza z tych nerwow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwila wrocilam do domu i tak sie zmeczylam wchodzeniem po schodach jakbym miala z 80 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wlaśnie zastanawiam kiedy kupic karuzelke. To nie jest taki polny zakup ale mysle ze jak kupie lozeczko i kołderke to pewnie w niedlugim czasie po tym kupie cos takiego jak abcd kupila. Tak sobie marze zeby juz w ok. 38 tyg wszystko pościelić ładnie zeby juz czekalo na małego, ale nie wiem czy jest sens, jak mi die termin opozni to sie wszystko zakurzy.. X Bylam z psem u weta i imowilam go na czwartek na zabieg- sciaganie kamienia z zębow w znieczuleniu i od razu usuniecie nadziąślaków z dziąseł. Bidulek .. Ale to dla jego dobra. Mam nadzieje ze dobrze to zniesie, ma już 12 lat. Mam nadzieje ze troche jeszcze pozyje i pobawi sie z Kubą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Wy i te Wasze arbuzy;p ja dzisiaj kocham się w koktajlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak i w teciowej :) arbuzow nie bylo... sprawdzimy czy Franus lubi truskawki i gruszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×