Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

anulka jakie bobo słodziaszne :) jaka minka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no to juz zdradz Nam co wybralas-przeciez my tu jak jedna wielka rodzina :) zaraz pomykam do mamy mojej kolezanki... kolezanka w czerwcu urodzila core (w 31 tygodniu) i wiecznie nie mamy sie jak spotkac, a kupilam jej taki dresik i sliczny komplecik na lato... boje sie, ze zanim sie spotkamy to malutka zdazy juz z tego wyrosnac wiec zostawie u jej mamy zeby szybciej do niej trafilo :) co do L4 to glowy nie dam ale wydaje mi sie, ze NIP albo Pesel byc musza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam która z was pytala się o fotki mojego wozka EVO...znalazłam je i wysylam na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesel lub nip raczej obowiązkowo.. Jak będzie cieplo i nie koniecznie +30 to ja maluszka będe napewno w krótkie bodziaki bede ubierać, mam zamiar maluch hartować od urodzenia. Moje dwie naj koleżanki dwa lata temu rodzily latem i od początku leciutko ubierały maluszki... ale oczywiście to podejście indywidualne... Jeżeli chodzi o chrzest to u nas standart 200 stowy, tak jak Goosia pisała. Nie można farbować wlosów??? już to przerabiałyśmy:);) po co ludzie takie brednie opowiadają? Juka farbuj bez stresu...ja wróciłam od fryzjera i nareszcie grzywa ścięta i wlos trochę krótszy, ale bez szaleństw.... Ochraniacz do łóżeczka zaokrąglony!!! Muszę zobaczyć wasze zakupy:) ja dalej nad pościelą myślę... KattiYo teraz się pogubilam którą pościel kupiłaś? bo dawałam dwa linki taką?http://allegro.pl/12-el-posciel-dziecieca-120x90-do-lozeczka-gratisy-i3203799516.html pomóżcie z kolorem piaskowy czy zielony????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie idealny jest zielony ale jezeli jest faktycznie w takim kolorze jak na zdjeciu :) lubie takie "oczojeby" :) ale jezeli ma byc inny to wybralabym ten jasniejszy-kremowy czy tam bezowy :) wogole powiem Wam, ze tak sie przestraszylam dzis faktem wczesniakow, ze postanowilam jak najszybciej zrobic sobie wyprawke do szpitala... :) zaraz zasiade na allegro i do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym farbowaniem
to chodzi o to ze kolor moze wyjsc inny.Ja w ciazy farbowalam wlosy czesto.Kiedys farby zawieraly amoniak i mocno smierdzialy teraz to inna bajka :)a teraz z innej beczki polecam wam to podmywania sie w pologu BIALY JELEN plyn do higieny.Mam nadzieje ze mamy ktore maja zamiar karmic piersia maja juz MALTAN na swojej liscie:)Polecam rowniez robic zakupy w aptekach DOZ przez internet(nalezy miec karte klienta)wychodzi tanio bo dostawa gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo gdybym powiedziała to mojemu fryzjerowi, to nie żle by się uśmiał..... Dziewczyny wózki super:) lalka ciuszki też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia to nie pomogłaś:) własnie te dwa kolory biorę pod uwagę i chyba bede musiala wylosować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym farbowaniem
Alanja to powiedz :D nie chodzi o to ze z blond zrobi ci sie rudy itp. taka dorosla a takich rzeczy nie wie hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam pomoc to zielony :D ja obstawiam u Ciebie synka wiec zielony bedzie pasowal jak ulal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti jak po wizycie i wogole bojowy dzien jak Ci minal?? :) no i powiedzcie mi jeszcze jak to jest z tipsami w ciazy no i np. zelami na paznokciach u stop?? no bo niby w czasie porodu tipsow byc nie moze... ale jak jest z kwestia ich zrobienia w czasie ciazy?? dawniej czesto robilam, a teraz jakos zaprzestalam... u stop nigdy nie mialam-ile takie wytrzymuja?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja wlasnie tez stwierdziłam ze dla dziecka mam w miare cos przygotowane ale dla siebie nie mam nic.....(no mam jedne podkłady i majtki siateczkowe) I tez wlasnie sobie na all upatrzyłam koszule, pizame, staniki :) czekam na przelew i będę zamawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja sobie z tej serii z zyrafka zamowilam narazie sam rozek w kolorze piaskowym. i mam zamiar tez w tym kolorze zamowic sobie posciel. Na zywo wyglada ladnie, wiec ja polecam piaskowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do mam, o ile faktycznie po samym porodzie powieksza się biust?? kiedy pokarm się pojawia...bo nie wiem czy mam dużo większy stanik zamawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z miasta:)Nogi i dłonie tak mi spuchły,że masakra...teraz sobie leżę,odpoczywam i Was nadrabiam:) Przeczytałam,że pisałyście o imieniu Sara- moja córa właśnie tak będzie miała na imię (w tabelce chyba jest) i wszystkim się podoba:)Znam tylko dwie dorosłe kobiety o tym imieniu i są przesympatyczne:)Więc skojarzenia będę miała dobre;) Właśnie kurier przyjechał z ubrankami:)Biorę się za rozpakowywanie paki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja jak dla mnie piaskowy!! bez dwóch zdań :D I też się zastanawiam nad stanikiem...nie wiem jaki rozmiar będzie potrzebny...:/ no i dla siebie z wyprawki nic nie posiadam....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz zaniósł L4 i pracodawca przyjął zobaczymy co pozniej na to ZUS najwyżej kasę dostane pozniej jeśli będzie trzeba poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi mi piersi urosly jeszcze o jeden rozmiar jak pojawil sie pokarm. siare mialam juz przed urodzeniem a taki prawdziwy pokarm zeby dziecko moglo sie najesc pojawil mi sie 2 dni po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpakowałam paczkę i jestem bardzo zadowolona:)Za 61 zł mam tyle ubranek,że ho ho:)Całe pudło z czego większa połowa to nowe ciuszki z metkami:)Naprawdę opłaca się licytować:) Jednak to nie to samo co kupowanie i oglądanie w sklepie:)Jutro jedziemy na mega zakupy i już nie mogę się doczekać:) xxxxx Lalka super ubranka i rożek mi się bardzo podoba:)On jest usztywniany?Możesz podesłać jakiegoś linka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia na dłoniach robiłam tipsy przez ładnych parę lat, jednak bardzo mi zniszczyły paznokcie i zaprzestałam :) na stopach nigdy nie robiłam, bo mam całkiem ladne plytki paznokci więc uważałam to za zbędne. Na obecnym etapie ciąży ,cięzko, ale jeszcze daję rade sama zrobić sobie frencz, bo a stopach to mój ulubiny wzor:) nie lubię kolorów na paznokciach stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieje ze mi już po porodzie biust nie urośnie, bo się zalamie.... już i tak mi strasznie urosl.. Rolada ja chyba kupie taki jak mam teraz rozmiar, one sa dosyć miękkie wiec jak cos się dopasują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia najbardziej pasowałby mi żółciutki ale nie ma w ofercie, mojemu M podoba sie zielony, a ten piaskowy to bardziej na zywo w krem wpada czy w żółty?? Ja dla siebie z wyprawki mam koszulę którą dostałam od sis... biustonosz kupie rozmiar większy od tego ktory nosze teraz, mam nadzieje, ze bedzie ok... wkłady poporodowe zostały mi jeszcze po poronieniu, więc teraz się przydadzą..reszta w na dalszym planie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała ten piaskowy kolorek:) Co do biustonosza to kupię przed samym porodem,większość rzeczy do szpitala mam.Muszę tylko dokupić koszule,kapcie,szlafrok:) Sama teraz siedzę i szukam łóżeczka z pościelą,bo po niedzieli chcemy już zamówić.Ale wybór taki że aż mnie głowa boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moj maly jest juz na tyle silny ze jego ruchy strasznie mnie bola. jeszcze teraz kopie i to chyba z calej sily. ostatnio tez przeciaga sie tak ze czuje go praktycznie pod żebrami i w wciska mi sie pod kosci miednicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz wiekszosc z was ma wyprawke do szpitala a ja zbieram sie od 3 tygodni i nie moge sie jakos zebrac i kupic wszystkiego. na szczescie mam juz ikoszule bo kupilam na samym poczatku ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam w poczekalni u weta na wybudzenie psa zeby go zawiezc do domu.. Mam nadzieje ze sie niedlugo obudzi. Wyniki krwi mam chyba nie za bardzo a najgorzej ta glukoza :-( W szkole rodzenia fajnie. Odezwe sie z domu na spokojnie to napisze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja mi się bardziej podoba pisakowy-ogolnie lubie ten kolor a za zielonym nie przepadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×