Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

rolada od 28- 31 tygodnia jest 7 miesiąc według mojej książki encyklopedii. Też dziś myślałam o tym aby iść do fryzjera skrócić włosy zrobić modną grzywkę na bok szkoda ,że farbować nie można... może jutro się zmobilizuję:) mania każdy lekarz Ci powie ,że straszliwe rzeczy i często nieprawdziwe, przedawnione , bzdury można wyczytać w internecie, dziewczyno nie czytaj tego bo to odchorujesz nerwicą zaufaj swojemu lekarzowi i tylko jemu zadawaj pytania najgorsze co możesz zrobić to naczytać się w necie bzdur. Jestem pewna ,że w ciągu kilku tygodni się tego pozbędziesz. Ja się zaraziłam na basenie czymś i wyszły mi plamy na udzie i w ciągu kilku tygodni po zastosowaniu maści w antybiotyku zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dzięki:)A z tym quadem,to ja młodemu obiecałam już ze 3 lata temu.Mam z nim bardzo dobry kontakt i się śmiałam,że będziemy sobie razem jeździć:)Co do jego kosztu to u nas w rodzinie robi się właśnie prezenty w takiej cenie lub tyle daje się w kopercie-chodzi mi oczywiście o najbliższą rodzinę.Tak się u nas przyjęło.Nikt nigdy nie narzekał na brak gotówki i może dlatego.Na 18 stke też się tyle daje a na wesele 2000 zł.Wiem,że może dla niektórych są to bardzo duże sumy,ale póki mnie stać to chcę mu zrobić porządny prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak bym dała na te chrzciny 200 zł i jakąś pamiątkę chrztu do tego?Może być?Kurcze...już nic nie zdążę zamówić do soboty:/Byłam przekonana,że nie pójdziemy,ale trochę głupio jest mi odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka apropopo zabobonów i innych bzdur - to kto Ci powiedział, że nie można farbowac włosów??? No jeśli jeszcze raz to usłyszę to mnie chyba krew zaleje.. Do mnie przychodzi fryzjerka w poniedziałek zrobić mi pasemka bo już mam niezłe odrosty. Szybko mi te włosy rosną w ciązy, ale tez równie szybko niszczą mi się końcówki. Myślę że po porodzie to zetnę o połowę te moje włosy..No i myslę, że dzisiaj lub jutro zrobię sobie żel na pazurkach u stópek bo jakoś nie moge na nie patrzeć jak sa bez ładnego frencza. A zaraz sezon sandałkowy więc trzeba mieć ładne stopy :-) Ciekawe czy dam rade sama sobie zrobić mhehehe xxx U mnie słoneczko jak na razie, ale pogodynka w telewizorze straszy że popołudniu mogą być burze. A z tym paciorkowcem - dobrze, ze teraz to wykryli - wyleczą i będzie dobrze :-) Nie czytaj za dużo bzdur w necie i weź sobie do serca porady lekarza Juki dla pesymistek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aktualnie czekam do swojego lekarza. Strasznie duzo kobiet. Posiedze sobie. x Plany na dzisiaj. Slonko swieci wiec moze wezme sie za odplamianie i pranie ubranek ktore dostalam od siostry mojego P. oraz jego kuzynki. Mam nadzieje ze nie bedzie przelotnych opadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka cudowne rzeczy:-) Skąd masz rożek? I czy jest usztywniany? Lece bo rabarbar:-) Potem w miarę możliwości spacerkowanie bo pogoda piękna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w standardzie jest wlasnie 200 zl na chrzest jezeli nie jest sie kims waznym czyt. rodzicem chrzestnym :) wiec jak dla mnie ok :) wrocilam z zakupow-brak slow na ceny w sklepach :) co do farbowania wlosow to tez nie wiem o co chodzi... ja juz robilam farbe w ciazy :) ja zyje, maly kopie wiec?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzik i lalka super zdjecia i ciuszki :) myslalam, ze zwariuje jak zobaczylam malenkie rozowe skarpeteczki z falbanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukradlam go doremi :D z Allegro za 34zl. Nie jest usztywniany, sztywnosci ma tylko tyle co ta watolina, ktora jest wypchany. Mialam w planach tez sztywny rozek, ale mam watpliwosci bo jest duzo grubszy, a jak sierpien bedzie upalny to nie bede przeciez gotowac sobie dziecka. Zaczekam az pogoda sie jakos okresli :) Jest juz wozeczek - maz stwierdzil, ze porzadny :) faktycznie jak na parasolke to jest bardzo solidny i mam nadzieje, ze temat wozkowania jest juz zamkniety - w sensie, ze nie bede musiala niczego dokupowac ani zmieniac az do konca. Ale zanim go rozpracowalismy to zdyszalam sie jak glupia. Blizniaczki ogromne :) nawet nie wiem, czy moja pojedyncza juz tyle wazy, mysle ze nie :) wiec gratuluje zdrowych i silnych dziewczynek, w tym tempie na pewno urodza sie bez najmniejszych powiklan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne zakupy lalka i andzik :) będą male modnisie jak się urodza :) A powiedzcie mi mamy doświadczone :) czy jak nosze maluchy się urodza w sierpniu u będzie cieplo to na dwor można z nimi wychodzić już w krótkich spodenkach?? takich roznych rampersikach?? czy raczej nie pownno się ich tak rozbierać?? Oczywiście mowi o takich upałach +30st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za miłe słowa.Gosiu bardzo proszę o pomoc w doborze imion.A moje nazwisko pisze się prawidłowo przez i czyta się się hib tylko na fejsie nikt by mnie nie znalazl z tym .Jedno imę już wybrałam Sonia .Wiesz że Sara też mi się podoba ale u mojego 10 letniego syna w klasie jest Sara i nadal sika w majtki a ja głupia zaraz kojarze z kimś.Ale błagam dawajcie propozycje bo wyprawka prawie cała kupiona a imion nie ma (jak wszystko dojdzie to wrzucę fotki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - to nastepna rob sobie dziewczynke, a ja chlopca, bo coraz bardziej oczy uciekaja mi na ubranka dla chlopcow i zaczynam chciec synka :D nawet tego szarego rampersa ze zwierzatkami mam z dzialu "boys" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi ja sama nie wiem mimo tego ze mam juz corke ale ona urodzila siew pazdzierniku wiec na taka pogode bylo oczywiste jak ubrec. ja przynajmniej nie kupuje zadnych ramperow na krotki rekaw. jak bedzie bardzo cieplo to wtedy dokupie i nie bedzie problemu ale na razie nie nastawiam sie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka cosjest z ta sara bo moja znajoma ma corke sare i ona niby nie ma porazenia mozgowego ale jednak cos jest z nia nie tak a lekarza sami nie wiedza co jej jest. skonczyla 4 lata i zaczyna dopiero mowic a chodzic zaczela jak miala 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi z tego co wiem od doświadczonych koleżanek mamusiek jak 30 stopni to niemowlę można spokojnie w krótkie body ubrać i skarpetki a jesli tak jak dziś 20 plus to bawełniane śpioszki i koszulka z długim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj dziewczęta :) mamy już wózek wrzuciłam fotkę na maila - zakupy :D tylko zdj gondoli bo nie miałąm czasu zbytnio robić zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi- zaokrąglony:-) Anula jak Sonia to druga może Nina albo Kalina? Ej ja też tak mam że bardziej zaczęły mi się podobać chłopięce ciuszki. Upał. Zrezygnowałam ze spaceru bo nie dała bym rady. Dopiero wieczorem wyjde. Póki co placek z rabarbarem i zupa szczawiowa w planach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia fajne podsunęłaś pomysły na prezent na chrzciny. Ja będę chrzestną w tym roku. Pytam ostatnio siostrę mojego T. kiedy te chrzciny będą wyprawiać, a ona mi mówi, że ja k urodzę bo jak jestem w ciąży to jakieś nieszczęście spotka jej dziecko albo moje jak będę chrzestną. Że też ludzie wierzą w takie zabobony ;) Dzisiaj mam wizytę wieczorem. Zobaczymy jak tym razem glukoza mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ubranego synka odbierała ze szpitala moja kuzynka ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi bardziej podoba sie zaokraglony :) a co do corci to oczywiscie mi sie marzy :) zawsze chcialam pierwszego syna, zeby miala starszego brata ktory odprowadza ja na imprezy i zeby mogla podkochiwac sie w jego kolegach :) takie moje widzi mi sie :) Ania co do imion... wiadomo, ze kojarzy sie ze "znajomymi" :) ale jakos nic mi juz do glowy nie przychodzi... moze Emilia albo Oliwia :) Sonia to nie moj gust ale wiadomo, ze o gustach sie nie dyskutuje :) a moze Ines?? odpowiednik naszej Polskiej Agnieszki... :) tez ladnie :) no albo Sandra czy Sabina... :) no juz sama nie wiem :) Maja, Natalia, Liliana, Eliza... :) wklejam link do imion nadawanych w Warszawie w 2013 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia imiona co podałaś wszystkie mi się podobają bardzo ,mój M chciał Sandre,Sabinę a ja Liliankę.Ale chyba już wybrałam z tej tabelki co przysłałaś więc dzięki Tobie.Ale wiem że nikomu się nie spodoba bo ja lubię zawsze inaczej hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie moze lepiej się na tym znacie. Chodzi o L4 nie ma na nim mojego pesel. Z racji ze jestem u rodzicow to zawsze L4 wysyłam mężowi poczta i on zanosi do zakładu pracy i maz dzisiaj dostal L4 i zauważył ze brak pesel czy ZUS przyjmie to czy będą jakieś problemu Zestresowalam się tym aż maluszek zaczol kopac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek a nie masz Nipu wpisanego zamiast??? bo można podac pesel albo nip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzisiaj upal. w mieszkaniu mam 26 stopni i chyba zaraz sie ugotuje :)jutro przychodzi do mnie polozna. szkoda tylko ze meza nie bedzie bo posluchalby serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×