Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Gosia ja już nie śpię od 7:)Ostatnio coś coraz wcześniej się budzę.Pogoda taka śliczna,że nie chce się leżeć w wyrku:) Cudne zakupy zrobiłaś:)Ja już nie mogę się doczekać aż przyjdą paczuszki dla Małej. Abc pewnie sporo się tego nazbierało:)Długo Ci zajmie taka sesja zdjęciowa z córeczką:) Lecę na miasto.Odezwę się po południu:)Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzień dobry :) Goosia fajne pajace:) W Krakowie ciepło i słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Gosia< ines, anulka wyslalam wam zaproszenia na fb J.......K...... to ja :) My wczoraj wieczorkeim dobiliśmy do domku, dzisiaj mój M mi zgarnia autko a musze po ta ziemie do kwitków jechać.... a nie chce 5kg tachać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem już która z was wysylala ost zdjęcia ubranek na poczte ;) ale sa superowe :) bluza z uszkami rzadzi :D Dziekuje za zaakceptowanie zaproszen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mi cisnienie poszlo w gore.... organizacja wieczoru panienskiego to chyba nie na moje nerwy :) wyobrazcie sobie, ze oczywiscie wszystkie chetne "o tak, jasne, bedziemy" ale jak zapytalam o zrzute 50zl to nikogo nie ma oczywiscie no i najlepsze za chwile sie okaze, ze wynajme domek i bedziemy we trzy za co ja bede musiala zaplacic... chcialam domek bo przyjada dziewczyny wlasnie z Krakowa itd. do mojej kochanej Rabki i przeciez musza gdzies spac (one wogole na to nie wpadly) no i najlepiej zeby za nocleg tez im zaplacic... wrrrrrrrrrrrrrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wstałam :-) Odsypiałam wczorajszą nerwową noc (przed glukozową) i dzisiaj spałam jak zabita :-) Śliczne rzeczy dziewczyny kupujecie :-) Jem sniadanko a potem muszę iść na poczte. Szkoda, że po drodze nie mam sklepu z rzeczami dla dzieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia hahahhaa no ja tego nie rozumiem :-)Każdy chce brac udział w imprezie a cięzko 50 zł wysupłać? Dziwne te kolezanki. Szkoda, że u nas nie ma zwyczaju robienia imprezy baby shower :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd hahhaa no super żółw - Ty to jednak masz teraz gorzej bo bedziesz musiała rozdzielać czas i wszystko między dwoje dzieci - no ale za to radość podwójna :-) x Zbieram się. Pora ściągnąć piżamę, wskoczyć w jakieś wyjściowe ciuszki, zrobić makijaż i na tą poczte gnać..Potem czeka mnie odświeżanie wypoczynku żeby wyglądał jak nowy (wystarczy trochę wody z mydłem i ziuuuuuum) Co do wstawienia nowego plastikowego okna w salonie - staneło pod znakiem zapytania - mąż wczoraj pojechal do jednego wykonawcy to mu zaśpiewał za okno razem z montażem ponad 2500zł I to jeszcze z czasem realizacji do 6 tygodni. Chyba sobie jaja robią. Oglądałam na innych stronach www z kalkulatorami do obliczania ceny okien ze takie okno kosztuje ok. 1000zł a nie 2. 2,5 tyś za okno to już dla nas za duzo żeby robić prezent mojemu bratu, zwłaszcza że chcemy tu jeszcze pomieszczać max 2-3 lata i iść na swoje. Poza tym mamy teraz pilnieniejsze wydatki. No zobaczymy, chyba że znajdziemy firmę z "normalnymi" cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia rzeczywiście dziwne te koleżanki, z moim panieńskim było ponoć podobnie :) z tego co mówiła moja szwagierka, która to organizowała. Także chyba to dość popularne :) Katti co do okien to w sumie poszukaj innych producentów, może będzie taniej...chyba, że masz jakieś okna niestandardowe ( np w mojej kamienicy są takie) i tedy cena jest wyższa. Goosia weszłam na Twojego fb i mamy wspólną znajomą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pierwszy raz tak miałam ze przebudzilam się w nocy glodna i musialam zjeść jablko:) Dziewczyny a w 25 tyg ile wasze maluszki ważyły mój ma 817 chyba paczus będzie :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w 25 tygodniu nie mierzyl mi malego wiec nie wiem ile wazyl ale corka w 26 tygodniu wazyla 1050 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to super z ta znajoma :) heheh :) no tak mieszkalam w KrK piec lat wiec mysle, ze jest to osiagalne :) ale albo sie juz zgubilam albo nie dostalam zaproszenia od Ciebie?? :) przeciez ciekawosc mnie zzera o kogo chodzi :) u mnie robi sie pogoda, sloneczko wyszlo :) wlozylam pranie no i trzeba sie faktycznie cos ogarnac-szlafrok w kat :) tak masakrycznie nie chce mi sie jechac do tego Krakowa ale nie odmowie sobie przyjemnosci zobaczenia przyjaciolki we wszystkim co kompletowalysmy wspolnie przez ostatni rok :) cos mi sie wydaje, ze cos nie bedzie pasowac... albo kolor woalki albo bizuteria... :D a co do panienskiego... brak mi juz slow... moj tez jakis wyjatkowy nie byl-dobrze wspominam ale chyba faktycznie tez byl jakis problem ktorego ja staralam sie nie zauwazyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia wysyłam Ci zaproszenie. Ja to M.H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd to ładnie ważyła a ile miała jak się urodziła? A miałam się jeszcze pytać ile czeka się na wynik glukozy? I to idę kiedy chce czy na takie badanie trzeba wcześniej się zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ale się rozpisałyście :-) nie nadążam Was czytać :-) Wysłałam kilka zaproszeń na FB. Alanja ja mam taki sam brzuszek jak Ty i ja będę mieć małą Zuzię :-) Dlatego dopisuję się do zakładu :-) córka- lalka_tereska sandzia161 Linka_153 syn- Goosiaa2 abcd123 ines89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh.... jezeli zaraz nie zmienie Waszych nazwisk na fcb na nicki z kafe to chyba zwariuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Zasypialam cala w strachu o wlasne zycie, bo w pozycji lezacej nie bylam w stanie zlapac oddechu i juz mi lzy lecialy, a obudzilam sie i jest wszystko w porzadku. Tylko mam straszne zakwasy w okolicy mostka i barkow od wczorajszego ziewania :) Nie mam FB - tzn mam puste konto, bo 2 lata temu gralam tam sobie w Farmville :D wiec nie bede Was ani zapraszala, ani dodawala, bo to bez sensu. Ale wrzucam fotke na naszego maila, zebyscie mogly sobie dopasowac twarz do nicka :) aniolek - nie wiem jak w 25t, ale w 23 moja dzidzia miala 320g i wymiary na dlugosc odpowiadajace wiekowi ciazy. Ale sadzac po tym co pisza dziewczyny, to Twoje jest ok, a moje za male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corka nie byla duza jak sie urodzila bo wazyla 3200 ale to przez loysko ktore szybko zrobilo sie stare. u mnie wynik glukozy jest tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) Lalka_Tereska to mój maluszek w 22 tyg ważył 510g Ale dzisiaj będę miała pyszny obiadek,moja mama zrobi racuchy z dżemem jagodowym,na sama myśl juz się glodna robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe lalka to naprawde Ty?? jakos inaczej sobie Ciebie wyobrazalam :) Ty skoro masz konto na fcb to mozesz zobaczyc nasze profilowe zdjecia i tez jakos wszystko zlozyc do kupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - oczywiscie ja to ta po prawej :P po lewej to moj maz, mam nadzieje ze mnie z nim nie pomylilas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek - cos mi sie nie zgadzalo i az sprawdzilam :D w 21t a nie w 23 :P miala 320g, a dalej nie wiem bo ostatnie mierzenie bylo na polowkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysyłam swoje dane do fb :) czekam na zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominka23, kiedyś wklejałaś link do sprzedawcy na allegro, u którego kupiłaś różne drobniejsze rzeczy. Prześlesz ten link jeszcze raz? bo nie mogę go odszukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa ta po prawej.... uffff... a juz myslalam :D zartuje oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie kupiłyście łóżeczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada ja jeszcze nie kupiłam...mam upatrzone na allegro klasyczne drewniane, będziemy zamawiac pewn jakos w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja nie dawno sie zwlekłam.. Jakos ostatnio w nocy spać nie mogę,tylko sie kręce z boku na bok. A dzisiaj u nas tak duszno, że ledwo chodzę. Mogłoby w końcu popadać troche, bo tak się już od tyg zbiera na deszcz i zebrac sie nie może. Gosia fajne ciuszki wylicytowałaś. Kattiyo a Ty juz odebrałas wynik glukozy? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×