Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ines nie martw się mój brzuszek tez baaardzo od biega od dziewczyn...mój to taki malutki Ale ja się pocieszam ze jeszcze mam czas a a drugiej strony dobrze nie będę wygladac jak hipcio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, chodzi o 2012 rok:) no trochę już przesadzają naprawdę ... bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed chwila wrocilam do domu bo kolezanka z bloku zaprosila mnie do ogrodka. my sobie pogadalysmy a nasze pieski pbiegaly sobie i wszyscy byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze znajdzie się ktos kto będzie niezadowolony. Od razu bylo wiadomo, że jeśli Tusk przepusci I kwartał to matki z 2012 z IV kwartału nie popuszczą, i tak w koło ;/;/ rozumiem te kobiety no ale musi byc jakaś granica, a tak rok 2012 zamkniety, a w raz z 2013 nowe zmiany i już :) ja i tak siedzę jak na szpilkach do września aż ustawa będzie wprowadzona, bo mi przysługuje zasiłek a nie urlop macierzynski z racji tego, że jestem zatrudniona tylko do czasu porodu, póki co w ZUSie nei wiedzą czy zasiłek również przedłuży się do roku jako że zasiłek zawsze trwał tyle co sam urlop macierzynski, czy zostanie na 6 meisiącach. Ah zagmatwane to jest bo wg nowych przepisów to SAM macierzyński trwa 6 miesiecy + 6 miesiecy rodzicielskiego, i nie wiadomo jak oni będą to rozpatrywać :( jak się nie uda to pół roku będziemy bez kasiorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po wizycie.Zacznę od tego że mam wirusa jakaś 3dniówka stąd te bóle brzucha ,także jeszcze jutro podobno będę cierpieć.Ale ogólnie to wszystko super moja szyjka ma 38-także super.Dziewczynki są bardzo duże ta dolna ma 1100 gr a górna 900 gr.Gin był sam w szoku ale mówi że super bo one i tak przyjdą na świat wcześniej to z wagą nie będzie problemów. I mam pozwolenie na wyjazd nad morze ale w pozycji półsiedzącej.A najśmieszniejsze jest to że od ost wizyty przybrałam 20 dkg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka to w takim razie nie nosisz dziewczynek tylko wielkie baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ciesze się, ze wszystko w porzadku u twoich dziewczynek:) a te 20 dkg to mnie rozbawiło:) Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka super wiesci:-) nawet jak Twoje coreczki wyjda szybciej to na pewno sobie poradza, majac taka wage;-) a wiecie ja jakos do konca nie moge tego zrozumiec, ze dzieci w brzuchu rosna i waza wiecej a niektore kobiety nie tyja o tyle co przybieraja ich dzieci. No ale z tego to akurat mozna sie tylko cieszyc:-) Alanja no my idziemy leb w leb praktycznie ze wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Od 5 rano nadrabiam zaległości z czytaniem. Tak mam od tygodnia ze budzę się o 5, siedzę godzinkę i potem zasypiam na 2,5 godz. Nie mogę od razu spać do 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Anulka bardzo się cieszę ze z dziewczynkami wszystko dobrze:) To u mnie teraz z waga było tak ze przytyłam 300g te 300g to nabralo maleństwo,wszystko zabiera mój maluszek. Jestem ciekawa jak będzie na końcu z waga,na razie nadal jestem na minusie -6,5 dla mnie super im mniej przytyje to lepiej dla mnie Miłego dnia mamusie wam życzę i cieplutko pozdrawiam A moze ktoras dopisać do tabelki u mnie synus na razie jest to na 70% ale chyba tylko ja nie mam wpisane w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U mnie kolejny upalny dzien się zapowiada:) wczoraj chyba przesadziłam ze sloneczkiem, bo cały wieczor bolała mnie glowa,no ale nogi wstępnie opalone;) Jakoś dziwnie ostatnio nie mam problemow ze spaniem, po prostu pprzeszła mi poranna bezsennosć, może to jest spowodowane brakiem popołudniowych drzemek...Rano zrywam tylko dlatego, że moje gimnazjalistę musze do szkoły budzić, inaczej chodziłby do szkoly na 13 - tak się wybudza w weekendy:);) Dzisiaj fryzjer, sama jestem ciekawa co wymyślę, bo mnie już te moje kłaki denerwuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę spać rano długo a jeszcze niedawno do 9. Dziś mój mężuś mnie wybawił od zanoszenia zwolnienia do pracy ufff jak mi się nie chciało tam iść :) a tak mam spokój na trzy tygodnie. Co dziś planujecie? ja trochę posprzątm, poczytam a wieczorem szkółka rodzenia pierwsze zajęcia ciekawe jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja mowie dzien dobry :) wybudzona o 6 ale i tak dobrze, ze w nocy spalam :) upalu dzis nie bedzie ale zapowiada sie ok :) stworzylam liste zakupow i musze sie ogarnac do sklepu-no jak sie juz konczy to wszystko razem... ale to chyba wszedzie tak jest :) zjadlam z K. sniadanko i przed Nami kolejny dzien w ciazy :) Ania super, ze szystko ok z dziewczynkami :) kiedys pisalas, ze masz problem z doborem imion do nazwiska-skoro juz je znamy z fcb to moze cos doradzimy... :) a moze juz cos wymyslilas?? :) mi by pasowalo np. Sara, albo moj maz zaproponowal Anastazje lub Angelike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.ja tez nie mogę spać długo. Moze nasze organizmy przygotowują sie do krotkiego spania po porodzie.ja mam problem straszny z bolem krocza i kregoslupa.w nocy tak boli ze nie mogę pozycji znaleźć. Ma ktos tez ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namirka ja też dziś w nocy się obudziłam z powodu bólu kręgosłupa a gin powiedział , że trochę za dużo przytyłam i to dlatego a jeszcze 14 tygodni kończę ze słodyczami, basen i spacery pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj kiepsko spałam. Nie mogłam sobie znaleźć wygodnej pozycji. Układałam w różny sposób poduszki i itak coś mnie bolało. obudzilam sie calkiem kolo 3 (Kubuś tez) i zasnelam spowrotem dopiero kolo 6.Teraz obudzil mnie pies no i jeszcze taka glodna jestem ze szok. Ania super ze wszystko wporządku z dziewczynkami :-) No i ze mozesz nad morze jechac :-) Mnie dzisiaj czeka szkoła rodzenia, odbior wynikow krwi,rajd po punktach od okien pcv z męzem i zabieg psa- pies i wyniki najgorsze. Mam nadzieje ze będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Stwierdziłam że mam chyba pecha.... Mówiłam wam ze przed długim weekendem miałam pobierany wymaz z dróg rodnych? Dziś dostałam wyniki- okazało się że mam paciorkowca. Muszę kolejny antybiotyk brać (tym razem w globulkach). Lekarz mnie nastraszył że dziecko może się urodzić z zapaleniem płuc, sepsą, nie leczony paciorkowiec może spowodować pęknięcie worka płodowego... Czy któraś z was też to miała albo ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. u mnie dzisiaj bedzie znowu upal :) mania dobrze ze teraz maz wykrytego tego paciorkowca a nie w dniu porodu :) antybiotyk pomoze i wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już po śniadanku...zaraz kawka i idę gdzieś w miasto póki nie ma takiego upału. Anulka cieszę się również, że z pociechami w porządku. Alanja mi też po głowie chodzi fryzjer...teraz mam troszkę dłuższe więc mogę je związać jak jest upał...wolałabym krótsze, ale znowu układać je trzeba....niecierpie tego...i tak się miotam z myślami...iść, nie iść ??!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od którego tygodnia zaczyna się 7 miesiąc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się naczytałam paskudnych historii z wujka google.... Dziewczyny bądźcie świadome i się badajcie!!!! Tą bakterie ma co 3 kobieta - a jest niesamowicie niebezpieczna dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada kiedyś czytałam ze 7 miesiąc zaczyna się od 27 tygodnia i zaczyna się III trymestr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko" 1 miesiąc - 1-4 tydzień, 2 miesiąc - 5-8 tydzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:)Wczoraj się nie odzywałam,bo tak jakoś miałam mało czas:) Pogoda taka piękna że aż nie chce się w domu siedzieć:)Czekam właśnie na kuriera,bo ma przywieźć paczkę z ubrankami dla Małej:)A później idę na miasto:) Jaki miałam dzisiaj sen to masakra...śniły mi się pierwsze skurcze porodowe:D A ja byłam w szoku,bo nie miałam jeszcze całej wyprawki kupionej:P Dzisiaj to się budziłam ze 3 razy.Jakoś ostatnio ciężko z tym moim spaniem:/ XXXXXXXXXXXXXX Możecie mi doradzić w pewnej sprawie?Mam teraz w sobotę chrzciny (trochę dalsza rodzina) i nie mam pojęcia co dać w prezencie.A nie mogę dać dużo kasy,bo za tydzień mam 2 komunie...w tym chrześniaka i kupuję mu quada - koszt 1200 zł,a na tą drugą komunię w tym samym czasie pójdziemy na chwilkę i włożę do koperty 200 zł.Myślicie,że starczy?Kurcze tak wszystko wypadło w jednym miesiącu-a tu wyprawkę trzeba kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowalam z innego forum :) heheh :) bo jest to dla mnie odwiecznym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia no to teraz dałaś...:D hehehe...każdy podział inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika nie obraz sie ale ja jak czytam o tym quadzie to az mnie ciarki przechodza... jak dla mnie ludzie sami napedzaja takie wlasnie prezenty itd. jak teraz kupisz quada to przepraszam ile dasz w kopercie na slub?? przepraszam, ze tak impulsywnie no ale takie juz moje zdanie... :) co do tej drugiej komunii to jak najbardziej wydaje mi sie, ze wystarczy 200zl... no a co do chrzcin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×