Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Dziewczyny Kochane chciałam zamówić troszkę czapeczek i opasek dla Małej ale pogubiłam się w tych rozmiarach:/Jaki rozmiar trzeba kupować?Pomóżcie:)Bo nie na wszystkich jest napisane 0-3msc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - moj amstek mial taki zabieg w grudniu, na drugi dzien byl jak nowy, nadziaslaki do tej pory nie odrosly, a podobno-niestety czesto tak sie zdarza. Moj piesek ma 9lat, wiec jak na rasowego duzego psa to juz bardzo duzo (mamy tez mieszanca w tym samym wieku i widze jaka to roznica, tej cholery nic nie rusza :D ), a mimo to dobrze to przeszedl :) wiec Twoj tez pewnie nawet nie poczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika - jutro przyjdzie do mnie paczka z opaska w rozm na noworodka to Ci napisze ile ma obw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi chyba hormony dają znać ostro o sobie;) właśnie wrociłam z Biedronki:(za mną stał w kolejce do kasy gość i jak mnie trzeci raz popchnąl wózkiem to mu taka jazde zrobilam, że głowa mała... Rolada fajnie macie w tych dużych miastach:) u mnie z promocjami i sklepami ogólna porażka:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada fajnie macie z tymi sklepami i promocjami:) u mnie jest ogólan porażka z tym:( Dziewczyny mi chyba nerwy puszczają:( właśnie wróciłam z biedronki i stał za mną w kolejce do kasy gość, jak mnie trzeci raz popchnął wozkiem to mu zrobiłam taką jazdę, że głowa mała... cos mi posty wcian:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do nas zaraz przyjedzie pizza :-) Mąż otworzył sobie piwko a ja tylko patrze... Mimo ze raczej średnio przepadam za takim piwem to teraz jak nie mogę to mi się chce heh zakazany owoc kusi... X Lalka- moj psiak mial czyszczone zęby z kamienia jakies 3 lata temu i jakos dziwnie od razu po tym zaczeły mu sie nadziąślaki pojawiac. Ma już 3 - po jednym z kazdej strony- prawej lewej i z przodu. Pamietam jak mu narkoze robili i robil sie taki "miękki".. Tak samo jak suczka kiedy ją musialam uśpić.. Nie lubie na to patrzec i o tym myslec... X O pizza przyjechala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja dobrze, że gościowi przygadałaś!! niech nie zadziera z ciężarną :) mi też hormony buzują bo wczoraj ryczałam przez pół godziny, że nie nic nie mamy dla dziecka i napewno nie zdąrzymy bo wciąż czekamy na kasę z premii męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja dobrze zrobiłaś...niech facet nie zadziera z ciężarną.. Ines fajny płaszczyk...dla małej damy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my nie dawno wrocilismy z dzialeczki. Maz kosil trawe, ja sobie siedzialam a i tak to slonce zmeczylo mnie tak jakbym pol pola przeorala.. Alanja nie dziwie Ci sie ze tak zareagowalas, ja tez mam w marketach na to alergie. Nawet jak mojemu mezowi zdarzy sie tracic mnie niechcacy wozkiem przy kasie to ja juz sie denerwuje. kattiyo ja tez ostatnio kupilam ten balsam z ziaji. Do tej pory uzywalam palmersa i nie zrobil mi sie zaden rozstep, mam nadzieje ze ten tez bedzie dobry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada mi tez sie wydaje ze sie ze wszystkimi zakupami nie wyrobie, bo ciagle jest cos innego na co trzeba wydac pieniadze. A ja to jestem w goracej wodzie kapana i bym chciala miec wszystko na juz.:-) ines sliczny plaszczyk;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępy to niestety genetyka:) jak mają być to i tak będą niestety:) ale walka z nimi nie zaszkodzi. Ja mam kilka niewielkich z pierwszej ciąży, bo w kolejnej juz nowe nie doszły więc cały czas mam nadzieje na brak nowych.. Ines super zakupki, ja dzisiaj kupiłam bluzeczkę biało niebieską i pajacyk z disneya taki bardziej dla dziewczynki;) ale co tam i tak udało się nie kupić sukieneczki;) rolada spokojnie wszystko w swoim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dopiero teraz mam czas by was poczytać. Jestem mega zmęczona a nic takiego nie robiłam. Wszystko idzie strasznie wolno a przy tym tak się mecze. W ciąży przytyłam już 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moja wanienka z ikei nie dojechała, bo zabraklo i mają być za tydzień:( dodatkowo nie mogę się zdecydować jaką kupić pościel do łóżeczka - ratunku.. no i oczywiście cały czas czekam na wózek i resztę bambetli z anglii:) Dziewczyny, czy zażywacie żelazo czy może tylko witaminy?? bo w sumie ja odstawiłam i nie wiem czy dobrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dopiero teraz mam czas by was poczytać. Jestem mega zmęczona a nic takiego nie robiłam. Wszystko idzie strasznie wolno a przy tym tak się mecze. W ciąży przytyłam już 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dopiero teraz mam czas by was poczytać. Jestem mega zmęczona a nic takiego nie robiłam. Wszystko idzie strasznie wolno a przy tym tak się mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zelaza nie biore. biore tylko witaminy a tam jest juz żelazo :) Moj maly wlasnie szaleje tak ze chyba zaraz wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez2013 nic się nie martw:) będziemy wspólnie zrzucać te zbędne kg jak maleństwa będą już na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd ruchy dziecka nigdy nie przestana mnie zadziwiać, to jest wspaniałe:) moje maleństwo nadrabia zaległe dwa dni:) też szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziś szwankuje cafeteria. Tyle razy mój post dodało. Alanja1974 - tylko ja nie mam silnej woli i jakos nie wierze ze bede cwiczyc Fajnie macie ze tak wyraznie czujecie ruchy swoich malenstw. Ja mam lozysko na przedniej scianie i wcale nie czuje kopniakow, brzuch mi nie skacze. Raz dziennie jak sie uda to poczuje takie delikatne musniecia w srodku. Czasem czuje tak jakby jelita mi szczelaly ale nie wiem czy to sa koniaki dziecka w jelita czy jest ciasno i tak odczuwam prace jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z corka mialam tez lozyko na przedniej scianie ale ruchy czulam od 16 tygodnia i na takim etapie ciazy jak teraz czulam bardzo wyraznie ruchy i tez caly czas jak z malym teraz. moze po prostu twoj maluch jest malo ruchliwy i dlatego tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... Chyba za rzadko tu zaglądam bo jak już otworzę kafe to widzę że mam kilkanaście stron do nadrobienia! Odebrałam dziś wyniki glukozy i krwi. Glukoza w normie ale ogólny Hematokryt poniżej normy i hemoglobina też. Pewnie będę musiała brać jakieś dodatkowe żelazo ,ale o tym dowiem się dopiero na wizycie którą mam za tydzień we wtorek. Mój Mały-bezimienny nieźle dziś daje czadu. Zauważyłam że z dnia na dzień jest co raz silniejszy. Nie wiem gdzie co ma bo raz czuję kopniaki na pępku,raz po bokach brzucha, a raz tak jakoś wewnątrz na dole. Dziś to normalnie tak jakbym główkę pod palcami wyczuła! w każdym razie coś dużego i twardego :) Ostatnio częściej czuję takie kłucia w różnych miejscach brzucha, zdarzyło się już że kilka razy brałam na nie NoSpę bo bałam się że może kłuć mnie bardziej, też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka555 ja własnie mam tego sprzedawcę w ulubionych, bo zastanawiam się nad kupnem takiej pościeli z misiem tyle, że 10 elementow i dodatkowo na jego aukcji rożek i przybornik. Mam jeszcze jednego sprzedawcę i zastanawiam sie nad taka pościelą http://allegro.pl/baby-raj-10-el-posciel-haft-120x90-moskitiera-i3211513341.html Asiaż zdażają mi się czasem takie bole lub kłucia brzucha, jednak myślę,że większość z nas tak ma - ja jednak unikam tabletek jak ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spac nie moge... sni mi sie ten panienski... bo ogolnie wychodzi na to ze bedzie nas cztery :( no jakas masakra :( jak tu cos zoorganizowac :( skoro juz wstalam to zjadlam kanapke, siku... i nadal spac nie moge :) a powiedzcie mi-czujecie czkawke dziecka?? wszedzie pisza o tej czkawce, a ja albo nie umiem jej rozpoznac, albo jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się właśnie obudziłam i spać nie mogę. Przedwczoraj tak miałam ze obudziłam się o piątej i godzinę nie spałam a później zasnęłam i spałam do 8.30. Jak to mój mąż mówi organizm przyzwyczaja się do spania na raty. Dla mnie to nowość bo jak poszłam spać wieczorem to budziłam się dopiero rano, bardzo rzadko wstając by skorzystac z łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×