Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Goosia a co do mężów i rozstępów...ja kiedyś poprosiłam swojego, żeby mi dał 150 zł na balsam. On, że co taki drogi?? że zwariowałam i w ogóle :) to wtedy pokazałam mu na necie jak wyglądają rozstępy po ciąży :) od razu zmienił zdanie..."kup sobie jednak ten balsam", powiedział...:) zastosowałam terapię szokową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja jaki Ty już masz duuuży ten brzuszek :D super wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Wpadłam sie przywitac i uciekam na miasto. Mężuś ma dzis wolne, wiec wybieramy sie na zakupy poki jeszcze nie jest tak gorąco. Dominika oba zestawy sa fajne, ale ja wybrałabym chyba ten pierwszy i łożeczkoo też z szufladą. abcd widzisz jak fajnie wyszło z tymi naszymi Figami:) Gosia ja równiez przesyłam spoźnione życzonka: Duzo zdrówka dla Ciebie i maleństwa i przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania. Alanja no spory masz juz ten brzuszek:) Ale ważne, że maleństwo zdrowo rosnie. Ja to mam wrażenie, że moj brzuch od jakiegos czasu stoi w miejscu..Co do pościeli to fajnie, że dalas mężowi wybrać:) Ja jak cos znajde na all to też zawsze go wolam i mu pokazuje. Widzę, że go to cieszy:) A wczoraj w rossmanie to pierwszy poszedł na dział z rzeczami dla maluchów i od razu wynalazl małemu takie fajne skarpetki z grzechotka w misiu na paluszkach. Ale miał radochę:))) Mania dzieki za info. Muszę sobie dopisać to do listy pytań na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie no to u mnie byla identyczna sytuacja :) tez kazalam mu sobie w googlach wpisac :) balsam mam tanszy ale faktycznie szoku dostal... :) teraz znow narzeka, ze chce do kosmetyczki isc sobie paznokcie u stop zrobic i twierdzi, ze przeciez doskonale dam sobie rade sama..., chyba chce zeby to zobaczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gosia 1OO lat :) Katti jesli moge troszkę doradzić o ten cukier to ja do słodzenia zamiast cukru używam miód,no ale nie każdy lubi. Co do pieczywa to jem raz białe raz ciemne. Słodycze odstaw wiadomo jak co któryś dzień zjesz coś słodkiego to nic się nie stanie. Tłuste potrawy też na bok. Z owocow to najwiecej cukru maja banany i winogrono ich unikam. Ja się tego stosuje i jak mierze cukier to mam w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja- duuuży brzuszek! Moj przy Twoim to normalnie wzdęcie ;-) No ale ja mam termin pod koniec sierpnia wiec jest też różnica czasowa :-) Dzisiaj mam dzien lenia. Leze sobie w piżamie w łóżku z GORZKĄ herbatą i ogladam telewizje śniadaniową.. Sprzątać nie musze, na obiad mam jeszcze zupe. Mąż wraca dzisiaj później wiec musze tylko przypilnowac wynoszenia mebli i wyprowadzic niedlugo psa bo duzo wody pije. Oby do poniedzialku bo ten cukier zabiera mi radość z całej ciąży. Ja podziwiam dziewczyny ktore sobie same zastrzyki robią albo badają krew. Dla mnie to troche niewyobrazalne przy mojej awersji do igieł. Przy takich zabiegach musze odwracac wzrok zeby nie zemdlec a ciezko to robic sobie samej z zamknietymi oczami. Nastawiam sie na to ze lekarka zaleci odstawienie slodyczy i cukru i powtorka badan za miesiac :-) A najbardziej bym byla szczesliwa jakby powtorki wcale nie bylo mhehehe Musze poprosic o to złotą rybkę ;-) X A teraz sie z Wami podziele info od położnej ze szkoły rodzenia dlaczego ważne jest prawidlowe oddychanie. Prawidlowy oddech podczas porodu powinien byc przeponowy- czyli obrazowo- trzeba podnosic oddechem brzuszek a nie cycki ;-P mysle ze wiecie o co chodzi. Podczas skurczu maluszek w brzuszku tez przechodzi gorsze chwile i staje sie niedotleniony i bardzo spada mu ciśnienie- wtedy mama musi mu pomoc i gleboko oddychac przeponowo zeby mu jak najlepiej pomoc. Druga sprawa jest taka ze takie skupienie sie na oddechu pomaga oderwac sie troche od myslenia tylko o tym ze nadchodzi skurcz i wielki ból bo wtedy myslimy bardziej o pomaganiu dziecku. Polozna mowila ze z ktg wyraznie widac ze takie dwa prawidlowe oddechy pozwalaja wyrownac cisnienie dziecka ze 110 na 140 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia co do sklepow w KrK No tego Entliczka na Wyslouchow już nie ma.... jest na zakopiance niedalego R. Matecznego i faktycznie jest dużo wozkow. A ja swój kupiłam w Hucie w Swiecie Dziecka :) Rolada chyba wyslala wszystkie adresy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek dzięki za poradę dietetyczną :-) Najgorzej bedzie z ograniczeniem tluszczu bo uwielbiam smazone mięsko - schaboszczaki itp. O miodzie nie pomyslalam :-) Lubię :-) Myslalam ze za słodki :-) Chleb bede kupowac co kilka dni w biedronce słonecznikowy i bede jesc na zmiane :-) Ech no nie może być tak źle, boje sie tylko zeby maluszek zdrowy był bo w necie widzialam juz hasła typu śmierć płodu, wady rozwojowe a to niezabardzo dobrze działa na wyobraźnie podczas gdy powinnam sie tylko cieszyc wyborem łóżeczka, pościeli, kocyka... Ciezko wyrzucic czarne mysli z głowy. Nawet poranny fryzjer w poniedzialek mi nie pomoze. Dobrze ze piesek juz w miare wesoły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi a ja sie zastanawiam czy jakbys kupowala osobno lozeczko z materacem i osobno komplet poscieli to czy nie wyszloby taniej. Zwlaszcza ze piszą ze taki wielki zestaw a jak czytasz to pieluszka tetrowa, pieluszka flanelowa... Takie nabijanie ilości produktow taniutkimi rzeczami. Ja chyba kupie samo lozeczko z materacykiem. Posciel piękną już mam i cenowo mysle ze za lozeczko wyjdzie mi ok 250zl a za posciel 10 elementow 199zl czyli 450 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti może i tak ale już mam wszystko razem i nie musze pamietac osobno o wszystkim :) tylko dostane razem wsio A poza tym jakos lozeczka mnie ni przekonują i ciazko mi cos wybrać...a niby chce zwykle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo-ja jestem w 25tc i tez wczoraj debralam wyniki krzywej cukrowej i sie załamałam:( wyniki cukru naczczo-80 (wiec ok) ale po obciązeniu glukozą 75 po 2 godz było az 175..:( Przestraszylam sie i wkurzyłam bo całą ciążę tak zdrowo sie odżywiam,chleb tylko razowy,slodycze rzadko,zero chipsów,fast foodów,duzo warzyw i owoców (no i chyba z owocami przesadzilam,bo z tego co czytam teraz to owoce b.podnosza cukier a ja codziennie wlasnie banany i winogrona)miałam tez faze na mleko,pilam 1l dziennie a okazuje sie ze tez nie jest dobre..,niestety u mnie wplyw na tą cukrzyce ma brak ruchu bo musze leżec od początku ciązy,no ale to dla dobra dzieci..eh i bądz tu czlowieku mądry..w poniedz.mam wizyte zobaczymy co lekarz powie..Oby dietka nam pomogła!:) annulka-super,że z dziewczynkami wszystku ok!:) A ich waga piękna!Ciekawe ile przybrały moje bliźniaki. Dziewczyny co do posiewów to nie czekajcie i róbcie,ja sie dobrze czułam a okazało sie ze mam groźne bakterie,wzięlam leki i jest juz ok:) A pościel polecam taką:http://allegro.pl/posciel-komplet-z-ochraniaczem-3cz-120x90-cm-i3218677324.html Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlozylam pranie i bede prasowac-ale najpierw zjem arbuza :) wczoraj w sklepie wybralam najwiekszego i musze udowodnic K. ze nie byl to tylko wymysl "oczy jedza, a dupa juz nie moze" :) tak sobie mierzylam ciuszki moje i stwierdzam, ze chyba lubialam sie luzno nosic-prawie wszystkie bluzeczki spokojnie moge teraz wykorzystac :) sa troche opiete ale taki nasz urok teraz :D pasowaloby mi tylko jeszcze zakupic jakies krotkie spodeneczki :) no i ogolnie sie tak zlozylo, ze z drugim dzieckiem moge byc w ciazy o wszystkich porach roku bo przekroj garderoby jakby nie patrzec jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti powiem ci ze wszalsnie weszłam zobaczyć tak jak ty mówisz ile kosztuje zamawiając wszystko osobno....i tak naprawdę zaoszczedzic można 80zl....bo jak zamawiasz u roznych sprzedawcow to musisz za rzesylke placic dwa razy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi ja tez tak mam z łóżeczkiem, chce zwykłe ale w miarę porządne i z dobrym materacem. Kupuję osobno rzeczy ale u jednego sprzadawcy z all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada a skad wiesz o zameldowaniu??bo ja tam czytam i szukam i nic nie ma o zameldowaniu?? Bo ja kurcze jestem w rodzicow zameldowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem bardziej opłaca się łóżeczko kupić w komplecie:)Już to przeliczyliśmy.Osobno trzeba płacić kilka razy za przesyłkę.Osobno za materac,osobno za łóżeczko i osobno za poście.Dlatego my zdecydowaliśmy się jednak na komplet:)Zamówimy i wszystko przyjdzie w jednej paczce:)l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi własie ja podobne łózeczko wybrałam, tylko ciemny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny - dorwałam internet właśnie :) przepraszam, widze, że Was znowu zaniepokoiłam, ale jak piszecie, może to nie do końca mój styl... ale nie miałam możliwości wcześniej także nie martwcie się nigdy, bo ja się w końcu odezwę :) a teraz jestem w pracy u męża i dorwałam się do neta :) na majówkę jednak wyjechałam: pojechaliśmy do znajomych, a teraz przedłużam urlop :) choć mąż pracuje i jestem u Niego w Rzeszowie... będe dostępna od poniedziałku :) na stałe :) podostawałam za ten czas dużo paczke: kosmetyków, ciuszków wczoraj tez buszowałam po sklepach :) w końcu aaa z Młodym jest super, jeździ mi w brzuchu, wypycha główkę, pupkę, wali nózkami mój G to teraz przyklejony do brzucha :) i codziennie rano głaszcze jak wstaje, często w nocy też czuję, że głaszcze :) bo niestety zaczęlo się : nie sypiam w nocy - biodra i kręgosłup po prostu szaleją KattiYo - jak tam ? dziewczyny w ogóle pozdrawiam Was wszytskie i dzieciaczki :) aaa moje dziecko dalej bezimienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi bo moja koleżanka mi mówiła, ona tam chodziła i pisała, że trzeba miec meldunek w krakowie, ale jak chcesz to zadzwon i się zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam Wam tylko powiedziec (odbiegajac od tematu), ze bede chyba pierwsza na swiecie swiadkowa na slubie przyjaciolki ktora wystapi boso... NO ZA CHOLERE NIE KUPIE BUTOW!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie poloznej. dzisiaj wizyta szybka :) zbadala tylko cisnienie i tetno malego. maly sie wkurzyl i zaczal kopac tak ze ona byla w szoku ze tak mocno kopie. stwierdzila ze maly jest duzy bo mam spory bzuch i jak dotykala brzucha to mowila ze maly ma malo miejsca. ogolnie jest wszystko w porządku i powiedziala ze powinnam wychodzic z domu tylko raz bo wejsciena 4 pietro to juz zbyt duzy wysilek zeby chodzic kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×