Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Mnie przeraza sam fakt ze prawdopodobnie bede musiala sobie sama mierzyc ten cukier po jedzeniu. Jaka to ironia, okrutnie boje sie kłucia, igieł i co mnie spotyka? Japiernicze no... Wkurzam sie. W lodowce pudlo lodów, truskawki, bita śmietana... I duuupa A jeszcze jak poczytałam ze przez cukrzyce dziecko moze umrzec w brzuszku albo miec powazne wady rozwojowe... Nie wiedzialam ze to az tak poważna sprawa. Przejrzałam morfologie i tez wychodzi ze prawie anemie mam i białe krwinki znacznie podwyższone jakbym jakąś poważną infekcję miała. No nic, jakos trzeba zyc. Dzisiaj miałam za dużo wrażeń. Wyslalam fotke mojego psa na maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lezalam w szpitalu w ciazy z corka to byla dziewczyna ktora tez miala cukrzyce ciazowa i mierzyla tylko poziom cukru glukometrem i nie miala insuliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo bedzie dobrze zobaczysz:-) sliczna mordke ma Twoj piesek:-) nasza sunia skitrala sie wlasnie za lozko bo u nas burza, a ona panicznie sie jej boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti spokojnie wszystko będzie dobrze:) ja mam zamiar iść w środę na glukozę ciekawe jak mi wyjdzie, skoro od początku ciąży kłuje się w palec 3 razy w tygodniu i sprawdzam cukier, Katti ja jeszcze do tego codziennie zastrzyk w brzuch juz mam ich dosyć no ale jak pomagają to trzeba się kłuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaciesz pierdziele Dominika ile ich jest?:-) ale slodziaki niesamowite. Ja swojej suni zdjecie tez wyslalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo Kochana nie przejmuj się i nie denerwuj:*Bo tylko Maluszkowi tym zaszkodzisz.Póki lekarz nie wiedział wyników,to się nie zamartwiaj i nie czytaj głupot w necie:) xxxxxxxxxxxxxxxxx piesków było 13,ale niestety 2 nie przeżyły pierwszych 24 godzin.Reszta się zdrowo odchowała:)Ale to był pierwszy i ostatni raz kiedy ją dopuściliśmy...za dużo obowiązków przy takiej liczbie maluchów:)Chociaż nie powiem wspomnienia mam cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia ona jest cudowna i prześliczna!Figa oczywiście:D Ja mam suczkę yorka,suczkę leonberger,suczkę labrador i kociaka dachowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedzcie które łóżeczko z całym kompletem lepsze:)Bo musimy coś wreszcie zamówić,a ja nie mogę się zdecydować:) 1)http://allegro.pl/080-lozeczko-szuflada-materac-kpk-biala-posciel-i3209055832.html 2)http://allegro.pl/lozeczko-radek-ii-4-kolory-przewijak-12el-gdansk-i3227480927.html Może macie jakieś swoje typy takich całych zestawów do 600 zł?Jak tak to proszę jakieś linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia161 - paciorkowiec nie daje żadnych objawów- właśnie dlatego jest taki niebezpieczny dla kobiet w ciąży bo mogą nie wiedzieć że go mają. Lekarz powinien pobrać próbkę pod koniec ciąży ale mój jest bardzo ostrożny bo jakiś czas temu dziecko jego pacjentki zmarło w szpitalu właśnie przez tą bakterię ( zaraziło się w szpitalu bo niby wymaz był ok). Leczenie jest proste- terapia antybiotykami zarówno ja jak i mój mąż . Po skończonej terapii będę miała pobrany kolejny wymaz aby sprawdzić czy się tego pozbyłam. Ostatnia kontrola z wymazu będzie w 35 t.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandzia moja sunia tez wabi sie Figa :) Ja ostatnio tez zauważyłam ze Noelia nie odzywa sie dlugo ale pewnie jest znowu zabiegana jak kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciazy mialam pobrany wymaz w 36 tygodniu a potem w szpitalu jak zaaczelam rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Noelii to normalne:-) Za Kilka dni się zjawi. A Ty Katti bez paniki:-) Przede wszystkim dla kobiet w ciąży są takie inne normy więc nie szukaj info na googlu tylkopoczekaj co Ci lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyć się można.... rozpisałam się a nie dodało mojego posta.... Sandzia- paciorkowiec nie daje żadnych objawów i dlatego jest taki niebezpieczny. Wymaz powinien być pobrany pod koniec ciąży ale mój lekarz jest ostrożny i kilka razy sprawdza czy jakaś bakteria się nie przypałętała. A jest ostrożny bo dziecko jego pacjentki zmarło w szpitalu zarażone tą bakterią- on miał dowód że pacjentka 2 tyg przed porodem nie miała tej bakterii... Leczenie tego świństwa jest poprzez branie antybiotyków ja mam w formie globulek aby nie przeniknęło do dziecka ale mąż musi brać antybiotyk doustnie. Za 3 tyg znowu będę miała pobrany wymaz aby sprawdzić czy pozbyłam się tego świństwa. Ostatni wymaz lekarz mi zrobi między 35-37 t.c. Aha lekarz tez mi mówił że jeżeli zmuszą mnie do porodu sn to mam od początku krzyczeń że miałam ta bakterie to mi podadzą antybiotyk w kroplówce lub zaraz po porodzie dziecku podadzą w formie zastrzyku (mam skierowanie na cesarkę ze względu na wadę wzroku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wariuje dziś kafeteria.... najpierw nie pokazywało mojego posta a teraz widzę że nagle się pojawił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie piszę sama z sobą,bo mi żadnych oprócz moich postów nie pokazuje:)A spać mi się odechciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Widzę , że jestem dziś pierwsza na kafe od rana Pola tak mnie kopie po pęcherzu ,że już dawno nie śpię. Wczoraj na badaniu widziałam ,że ułożyła się nogami w dół i kopie na całego nieprzyjemne uczucie ale z drugiej strony wczoraj tak mało się ruszała ,że powinnam się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) cala noc przespana :) rano skorcz lydki ale maz byl wiec pomogl :) tak, mialam wczoraj urodziny :) co do Noeli to faktycznie ona tak lubi ale nie wiem czy nie miala z mezem gdzies jechac, prawda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia w takim razie spoznione wszystkiego najlepszego. Ja wlasnie zjadlam sniadanie i zabieram sie za sprzatanie bo dzisiaj przychodzi polozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu kupa nadrabiania w czytaniu:) KattiYo nie denerwuj się dopóki nie usłyszysz co powie gin, przy takim wyniku napewno insulina nie jest konieczna:)w najgorszym wypadku skończy się na diecie. Morfologia się nie przejmuj, bo w ciąży anemia to standart, dostaniesz żelazo i będzie dobrze:) moja siostra zawsze się na mnie drze, żeby nie czytać za dużo w necie, bo czasem czlowiek na swoje życzenie się denerwuje - buziole dla Ciebie:) psiak slodki:) X Dominika, ja wybralabym opcję z szufladą, zawsze coś tam można schować, no i białe jak dla mnie... X Sandzia dzieki:) ale jednak z ta pościelą pozwoliłam tatusiowi wybrać, niech sie cieszy;) bo ciągla ja wszystko wybieram i chciałam mu sprawić troszkę radości;) oczywiście wybrał zieloną... X Wrzucilam na meila zdjęcie brzuszka wczoeajszego i powiem wam wyglądam jak foka, a co będzie dalej? zdjęcia muszę tel. robić cholera, bo dalej nie wiem co z aparatem... z tym paciorkowcem to sama troche siprzestraszylam, muszę gina zapytać o to na wizycie koniecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja sliczny brzuszek :) tylko co Ty taka bez usmiechu?? :) dziewczyny z Krakowa poradzcie gdzie w Krk jest najwiekszy wybor wozkow-dzis jade i moze cos poogladamy :) podobno gdzies na Hucie, kolo multikina jest cos ale nie wiem jak sie nazywa ten sklep... POMOCY :) co do wyprawk to ja wogole musze sobie zakupic na juz koszule nocne... ciezko mi wieczorem zalozyc spodnie od pizamy :) no i o ile normalne "dzienne spodnie" maja pasy to w tych na noc "ugniata" mnie gumka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zjadlo mi posta... :) ale nie powtarzam sie bo znajac kafe Wy moze go widzicie :) a jezeli nie to bylo tam m.in. o tym, ze Alanja ma sliczny brzuszek tylko sie do Nas na zdjeciu nie usmiechnela :) dziekuje za zyczenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ja dzisiaj noc tak sobie- miałam wewnętrzną czujke na psa i przez sen słuchałam jak po pierwszej w nocy 5 razy chodził do miski sie napić. Rano dostal troche miesnej puszki i odsypia. No ale boli go pyszczek bo słysze jak co jakis czas mlaska jakby sobie chcial w środku wylizac. Druga sprawa ze mysle o tym cukrze i mysle ze chyba calkiem odstawie cukier na razie. Nie wiem jak z innymi produktami typu biale pieczywo itp. bo mam tylko zwykly chleb. Kolo mnie w sklepiku nie sprzedają innego. Owocow na razie nie odstawiam bo szkoda mi witamin. Najwyzej truskawek nie poslodze.. Ja wymazu tez jeszcze nie mialam, a moja gin raczej taka przezorna kobita. Pewnie pod koniec ciąży bede musiala zrobic zeby wynik byl aktualny do porodu. X No ja mam nadzieje ze Noelia wypoczywa a nie ze znowu jakies problemy rodzinne czy cos. Moglaby sie odezwac. Ma juz sporo zaleglosci. U mnie pogoda poscielowa- brzydko i deszcz. O 14 stej ma jakis facet przyjechac po meble. A wczoraj facet z firmy od okien pcv zrobil pomiar i zamowilismy okno- montaz za ok 2 tyg. No i cena ok 1100zl. Ponad 1400zl mniej niz chciala ta wczesniejsza firma.. Nieźle,co? Wczesniej ktoras pytala o żel na paznokciach. Wykonanie żelu nie jest szkodliwe, akryl tak- bo strasznie śmierdzi i wydziela jakies substancje podczas robienia. Żel nie ma zapachu i jest ok. Jedynie co to przed porodem trzeba sciagnac zeby plytka paznokcia byla czysta bez niczego. Mysle ze na stopy nie patrzą. Na stopach żel trzyma sie ładnie ok 3-4 tygodni nawet. Zalezy jak szybko rosnie paznokiec i czy juz widac odrost. Ja sobie robilam paznokcie żelowe jakies chyba 6 lat, teraz z dloni zdjelam zeby do porodu mi sie odnowila plytka i w zasadzie mam juz zdrowe ale mnie wkurzają ze są takie nijakie.. Przyzwyczailam sie do eleganckich pazurkow z ktorymi nic sie nie dzieje po myciu naczyn, sprzataniu czy innych czynnosciach domowych. Stopy sobie jednak chyba zrobie. Acha- dodam ze robie sobie SAMA- mam sprzet i żele w domu :-) Dlatego paznokcie mialam zniszczone w minimalnym stopniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti przybywam!!!!! :) po co mam do kosmetyczki isc skoro wierze w Twoj talent??!! :) odstawienie cukru nic Ci nie zaszkodzi wiec probuj :) mi pokazaly sie rozstepy na brzuchu-i uwaga pierwszy tekst mojego meza "nie da sie tego zoperowac?" :) narazie jest on malutki i symboliczny-zobaczymy co bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚWIAT DZIECKA Al. Różana, os. Zgody 7 (pn..-pt. 11-19, sb. 10-14) BRZDĄC - Kalwaryjska SKLEP DLA DZIECI ul. Św. Kingi SKLEP PRZY SZPITALU SIEMIRADZKIEGO ENTLICZEK PĘTLICZEK - ul. Wysłouchów - tutaj śliczne rzeczy ceny mniej fajne Goosia takie cuś kiedyś znalazłam na necie bo też szukałam sklepów w krakowie. W żadnym nie byłam więc nie wiem co tam ciekawego w nich jest. Ale podobno ten Swiat Dziecka ma duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×