Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serebro

Za 15 dni kończe 24 lat! I jestem jeszcze dziewicą! Czekam na tego jedynego!

Polecane posty

Gość No chyba cos nie haaalo
Ja mysle ze to kompletna porazka tak dlugo czekac na tego jedynego.czy ty wiesz jakich czasach ty zyjesz?faceci są gotowi na wszystko zeby laske przeleciec,bedą nawe czekac miesiącami az osiągną swoj cel.jaką masz pewnosc ze ten któremu sie oddasz, nie pozegna sie z tobą po pierwszym razie?wtedy bedzie placz.masz marne szanse w tym wieku,jako dziewica,na poznanie wlasnie tego jedynego z ktorym do konca zycia będziesz.wlasciwie zadne.a czy warto tracic tak wiele przyjemnosci w tak wspanialym okresie zycia?sex jest dla ludzi.to nic zlego.ludzie pomyslcie troche.na moje autorko to zycie sobie marnujesz. Nie mowie ze masz dawac na lewo i prawo ale jak nie sprobujesz to nie będziesz wiedziala co to jest sex,zadnego porownania.punktu odniesienia.jak chcesz wybrac tego jedynego. Pamietaj ze sex ma ogromne znaczenie w związku.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
łatwo tobie to mowic co mam teraz pierwszego lepszego z ulicy wziac no umnie to nie problem nie raz z ulicy faceta brałam ale po co to mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serebro Nikt Ci nie każe czekać na tego jedynego. Po prostu zdecyduj się wtedy, kiedy poczujesz, że to Ten, nie musi już być na całe życie :) Ja też byłam dziewicą do 24 roku i jakoś nie przeszkadzało mi to w życiu, nie czułam popędu. Teraz też nie czuję, bo zauważyłam, że seks jest nie dla mnie, nie lubię. Kciukiem To szykuje się kafe impreza :D Znałyście się wcześniej czy z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba cos nie haaalo
A urodziny mam dzień przed tobą. 33 leee!!! Ale stary jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zazdroszcze, ja wianek rzuciłam majac 16 lat, czasem myslę, że to jednak było za wcześnie:P Lilian, nie, znamy się z kafe, ale kilka spotkan mamy juz za soba. mimo, ze patrzac objetosciowo na cala PL nas dzieli niewiele km, to jednak cxiezko zestawic jeden pasujacy dzien, takze staramy sie raz w mc. teraz padlo na urodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
co wy z tymi urodzinami ja na 12 grudnia wam wszystkim kupie torta i jakies winko postawie a 33 lat to nie tak duzo znam kolege ktory ma 31 a wyglada na 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33latka to ja chetnie zaproszę na swoje urodziny, ale jak juz bede singlem, w co watpie:D a serio, to ja juz plakalam we wlasna 18tke i od wtredy staram sie spedzac urodziny, ale nadal lat mam 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukiem, ja z neta mam faceta. Tzn poznaliśmy się na forum klubowym, potem spotkaliśmy na imprezie. Z kafe nikogo nie spotkałam, ale wiem, że dogadałabym się z dziewczynami, z którymi piszę od ponad 2lat. Serebro Ja poproszę tort :) Mam piec, ale jak ktoś mnie wyręczy będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba cos nie haaalo
Jak nie czulas popedu plciowego do 24roku źycia to napewno cos z tobą nie tak,autorko jezeli jestes ladna to napewno nieraz mialas okazje poznac kogos fajnego.sami o to proszą.nie musi to byc facet z ulicy. Ale cóz moze zbyt duze wymagania. Moze za ladna. Wbrew pozorom to te najladniejsze mają najwiekszy problem w znalezieniu stalego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
kciukiem skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
Ja chce n 24 urodziny zrobić coś szalonego. Moze wy mi cos tu podsuniecie dziewczyny i chłopacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłego poznalam w internecie:) a z kafe juz kilka osob, ale to byly jednorazowe spotkania. z Noxa najdliuzej i najtrwalej. Acordeon okolice leszna, wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
To własnie moj problem za ładna jestem mam na dodatek rzadko spotykany typ urody i tak od 24 lat szukam i szukam az pisze w notesiku teraz numery telefonow facetow moze na kogos sie w kocu zdecyduje czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba cos nie haaalo
Ja tez mlodo wyglądam,dają mi tak 26,przystojniak ze mnie:) mam powodzenie u kobiet jednak nie tak latwo ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
znajoma twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
ilu ludzi z kafe pochodzi z wielkopolski ja jestem z kujawsko-pomorskiego czyli jestem waszą sasiadką :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
z samej stolicy wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, czyli z Poznania, cięzko stwierdzić, że mam znajomą twarz w tak dużym mie,scie. Ale może Noxelie kojarzysz:D Ja mam blizej do Leszna, Rawicza, Kosciana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
tez znam ludzi z wielkopolski nawet z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki888
24 lat i dziewica! Jasne, ale pewnie robiłaś każdemu facetowi z którym byłaś loda, albo i dawałaś w odbyt. Taka jest współczesna dziewica! I jeszcze chwali się, że ma kawałek błony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
noxelię raczej nie bydz może jesteś do kogoś bardzo podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
roki888 nic z tych rzeczy nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Siouxsie podbno jestem.:D a moze se ostatno w Poznanu widzielismy, jesli maszerowales noca sw. Marcina albo spedzales piatek w Kultowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
nie nie raczej ostatnio nie bywam w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba cos nie haaalo
Srebro-ja z pomorskiego to tez sąsiedzi:) w takim wypadku oboje moglibysmy zrobic sobie mily prezent urodzinowy.w nocy z11na 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
skad ty jestes konkretnie? jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×