Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Airet

... bo odchudzanie znowu nie wyszło :(

Polecane posty

bezpłatne odchudzanie serdecznie zapraszamy panie w wieku 30-45 lat na wspólne odchudzanie, połączone z grupowymi warsztatami zdrowego odżywiania! miejsce: warszawa  ursynów  sggw  ul. nowoursynowska 166 czas: 5 spotkań po 1,5h odbędzie się w grudniu i styczniu w godzinach popołudniowych program: pomiary składu ciała indywidualne konsultacje dietetyczne wykłady warsztaty kulinarne zajęcia ruchowe warsztaty i konsultacje poprowadzi grupa dietetyczek ze szkoły głównej gospodarstwa wiejskiego. wszystkie zajęcia będą całkowicie bezpłatne. zainteresowane panie prosimy o przysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres: mojewyzwanieodchudzanie@gmail.com w zgłoszeniu prosimy o podanie swojego imienia, wieku, wzrostu i masy ciała. o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. w odpowiedzi przyślemy dokładne informacje odnośnie pierwszego spotkania. ilość miejsc ograniczona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkatrina
Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie odchudzania bez regularnego brania tabletek Foreverslim.Nawet sobie nie wyobrażacie jak może być łatwe odchudzanie.W pierwszym miesiącu schudłam 4 kg ale w drugim juz prawie 6.Kurację kończę przed samymi świętami.Mam nadzieję że wynik będzie jeszcze lepszy.Pierwszy sylwester od wielu lat gdzie będę wyglądało wystrzałowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo ta kuracja tak naprawde powinna trwac ? Sama jestem wlasnie bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy odchudzaniu trzeba być konsekwentnym. Spróbujcie diety 42 Vital!Jest bardzo skuteczna!http://42vital.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam szczerze ze na cos takiego własnie czekałam. Fajnie ze postała tak niskokaloryczna dieta i to w dodatku bez glutenu i latkozy. Jak mozna ją kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wam rzeczywiście zależy na tym, aby utrzymać wagę na zadowalającym poziomie, to musicie zmienić styl życia. U mnie foreverslim dało radę, ale to nie działa na całe życie. Jeśli po odchudzaniu wrócicie do starych przyzwyczajeń, to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie zastosować Błonnik Witany Plus Acerola i Fibregum od Aliness. Skuteczna pomoc przy odchudzaniu. Zawiera Acerolę i Fibregum (błonnik akacjowy). Oczyszcza i poprawia prace jelit. Można dodać do wody, soku lub jogurtu.http://aliness.pl/pl/p/Blonnik-Witalny-PLUS-Acerola-i-FIBREGUM-0%2C5-kg/28 Szczerze polecam, u mnie się doskonale sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zastanawiam nad dieta ale tez chcialabym zeby składała sie ona z gotowych posiłków. czy myslicie ze bedzie to dobre rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, w takiej sytuacji to ja jeszcze radziłabym przeprowadzić taki programhttp://getslimclub.com/pakiety/. Naprawde mi pomogło przynajmniej własnie pozbyć sie oponki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem bardzo dobry pomysł, bo wydaje mi sie ze jesli ktoś liczy na efekty to z pewnością po takiej diecie będa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji warto wykonać badanie DNA genetic lab aby ponownie dobrać dietę oraz treningi pod kątem możliwości i potrzeb swojego organizmu.Zajrzyj sobie na geneticlab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clariss
Wytrwałość na diecie nie jest łatwa. Pamiętaj o aktywności fizycznej. Żeby ułatwić sobie odchudzanie warto mieć dietę dopasowaną do swoich potrzeb. Pomóc może na przykład: http://www.szczuplabyc.net/ Jest także opcja diety online i konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agredytkowa
U mnie nie sprawdzają się jakieś opcje diet i wyrzeczeń dużych niestety, bo brakuje mi mobilizacji. Ostatnio zaczęłam kupować herbatki odchudzające. Mam teraz Big-active owocową, która spala tłuszcz. Dopiero zaczęłam pić więc zobaczymy jak się sprawdzi. Koleżanka która pije już miesiąc mówi, ze widzi efekty. Ktoś próbował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenastudiofit
Witam. Od kilku lat zajmuję się układaniem diet personalnych, planów treningowych, harmonogramów. Mam bardzo dużo doświadczenia, wielu zadowolonych klientek oraz klientów, czy to starszych czy młodszych, ważących 70 jak i 140kg, prawie wszystkim udało mi się pomóc. Zainteresowane osoby proszę o kontakt email: marzena.studiofit@gmail.com Postaram się odpisać jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odekretka
Mnie niestety nie stac na diety personalnie układane i wszystkie te produkty, które na takich dietach trzeba kupowac. Ale staram się wprowadzać do diety to co powinnam. Te herbatki big-active muszę zobaczyć przy okazji w sklepie. Takie suplementy mogą być pomocne. Poza spalaniem mają jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś za szybko chce schudnąc a do tego potrzeba cierpliwości i aktywności fizycznej ja próbuje odchudzić się bez chemii i wspomagam się czerwona herbatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też słyszałam o tej czerwonej herbacie ciekawe na ile jest to prawda że pomaga zrzucić zbędne kilogramy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze warto stosować błonnik w diecie pomaga w pracy jelitom i wspomaga odchudzanie polecam błonnik witalny marki aliness skuteczny produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak diete z koktajli. Wypija się koktajl i człowiek jest najedzony. Mało kalorii. Polecam np 42Vital. Skuteczna dieta roślinna, niskokaloryczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminnna
Ja stosuje herbatki big-active. Na zmianę slim plus z active burn. Wspomagają utratę wagi , dodatkowo są bardzo smaczne i aromatyczne. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻanetKaleta
Dziewczyny, na litosc boska, zamiast sie glodzic i smucic wsiadajcie na rowery! po tygodniu jazdy na rowerze do pracy tak sie przyzwyczaicie, ze do zimy z niego nie zejdziecie ;) i uwierzcie - to bedzie widac. odkad sobie kupilam moja Indiane, nie wyobrazam sobie zycia bez roweru. polecam, żanet kaleta ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×