Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Airet

... bo odchudzanie znowu nie wyszło :(

Polecane posty

Gość Nerwa
Stawnowczo wole suplementy z apteki, a nie z jakiś stron. AquaSlim ostatnio widziałam w gablotce, ale nie zapytalam. Jaka jest jego cena i czy w każdym wieku można go stosować. Ja mam 60lat. Czy to też dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az tak do tego bym nie podchodziła. Ale pomyslałabym jednak o przyjmowaniu Błonnik Witalny PLUS Acerola i FIBREGUM. Efekty bedą rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acerole kupujesz oddzielnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hamika
Ja byłam na diecie dukana przez 2 miesiące i mam dosyć tej męczarni :/ żadnych dobrych rezultatów. Niepotrzebnie się męczyłam tyle dni. Od wrzesnia jestem na lepszej diecie. Postanowilam przed sobą, że będę jeść zrowiej, częstsze i mniejsze posiłki. Pije też suplement diety http://slimtox.pl/ ,bo moja sąsiadka baardzo go polecała. Mowila, że szybciej się chudnie. Jak patrze na nią to faktycznie może być dobra metoda, bo ona w miesiąc pozbyła się 3-4 kilogramów bez ostrych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwa suplement diety można przyjmować od 18-tego roku życia (produkt tylko dla osób dorosłych). Co do ceny to jest ona różna, więc lepiej przejść i zapytać o nią w najbliższej aptece. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerwa
Dzieki za odpowiedz. Nie spodziewałam się jej zupelnie w takim wydaniu, ale chociaż mam odp z pierwszej ręki. Moja corka byla w aptece wypytala i kupiła. Od jutra chce zacząć pić, tylko jeszcze muszę sobie jakieś lekkie ćwiczenia opracować. Ale może na taką siłownię na dworze będziemy razem chodziły. Córka bardzo chce mi pomóc, a i ten produkt jej się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oprócz diety i ćwiczeń stosuje Błonnik Witalny Plus Acerola i Fibregum http://aliness.pl/. Jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnuska
Nawet nie wiedziałam ze SlimCoffee też działa tak podobnie jak AquaSlim. A czym jest AquaSlim sport? Ma jakieś dodatkowe działanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jest dobre rozwiązanie zwłaszcza ze błonnik Witalny Plus wzmocniony Acerolą i Fibregum (błonnik akacjowy) - super błonnik - jedyny mix błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego dostępny na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnuska AquaSlim Sport to suplement diety przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. To źródło składników ułatwiających odchudzanie, uzupełniających dietę osób aktywnych. AquaSlim Sport to preparat w formie skoncentrowanego płynu stworzony z myślą o tych, którzy pragną wspomóc swój organizm podczas wysiłku fizycznego oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Chrom zawarty w AquaSlim Sport wpływa korzystnie na metabolizm węglowodanów. Garcinia cambogia zmniejsza łaknienie i ogranicza przyrost tkanki tłuszczowej. Produkt dostarcza także składników odżywczych L-karnityny i L-glutaminy. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam błonnik witalny Aliness. Stosuję od dwóch tygodni, razem z dietą. Pomaga oczyścić organizm. Pomaga w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) polacy to wygladaja jak wiesniaki swiata to pewnie post komunistyczne na zawsze 555 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudłam ponad dwadzieścia kilo bez jakichkolwiek suplementów diety. nie ma magicznej tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
superszybkieodchudzanie.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 17 lat i prowadzę aktywny tryb życia. Czy mogę pić aqua slim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu zawalilam z dieta od jutra start od nowa dieta mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koncu wyjdzie:) tez od jutra zaczne powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie, co mnie najbardziej wkurza w samym odchudzaniu? niesprawiedliwosc;/ mialam 80 kg jeszcze rok temu, teraz waze 65, probuje powoli zrzuci jeszcze te 5 kg, ale idzie mi ciezko, bo sobie odpuscilam, tzn glownie cwiczenia, bo nadal staram sie jesc jako tako zdrowo, zeby ani troche nie przytyc, ale moje kolezanki - jest kilka takich, ktore zra jak swinie, pizze, fastfoody i nadal sa szczuple, a ja - wystarczy ze dwa dni pod rzad zjem duzy obiad i juz - brzuch wydety, na wadze kilogram albo i wiecej wiecej wiem, ze musze jeszcze schudnac, bo wciaz nie wygladam tak, jakbym chciala, ale przyszla zima i nienawidze tez cwiczyc zawsze mowia, ze jak zaczniesz sie zdrowo odzywiac i cwiczyc to to wejdzie w krew - chyba w krew z nosa, po roku odchudzania, nienawidze zdrowego zywienia i jeszcze bardziej nienawidze chodzic na silownie, co fajnego jest we wstawaniu, wychodzeniu z domu, gdzie mozna lezec pod cieplym kocem z ksiazka w reku - tylko po to, zeby jechac na durna silownie, pocic sie i wracac zimnym busem do domu to wie tylko ten, kto MUSI sie odchudzac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam ok 5 kg i waga stoi w miejscu ufff, ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoba
A mi tym razem sie udało.Była dieta były ćwiczenia ale bez tabletek Foreverslim pewnie nie dałabym rady .To dzięki tym tabletka moje odchudzanie okazało sie prostsze niż przypuszczałam.Trzy miesiące i 14 kg mniej.Sporo sukces jak dla mnie.O lepszym wyniku nie mogłam marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re: Mam 17 lat i prowadzę aktywny tryb życia. Czy mogę pić aqua slim? Niestety, ale nie jest to wskazane. Suplement diety AquaSlim jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nie z nadwagą nie było wcale aż tak źle musiałam zgubić tylko 10 kg.Ale męczyłam się z tym strasznie.Aż w końcu znalazłam środek dla siebie.Na Foreverslimie wystarczyły mi dwa miesiące aby pozbyć się tych paru kilo.Teraz wyglądam jak każda przeciętna kobieta.Nie jestem ani za gruba ani za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dzis najadlam sie cukierkow. jutro od nowa, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zawsze mowia, ze jak zaczniesz sie zdrowo odzywiac i cwiczyc to to wejdzie w krew - chyba w krew z nosa" Haha, słowa gościa z 2014.11.16 są bardzo prawdziwe :D Niestety jest tak, że jedni, żeby mieć figurę, muszą się cały czas pilnować, inni mają bez pilnowania, a niektórzy nie mają nawet, jak się pilnują! Moja najchudsza koleżanka (170cm/45kg) odżywia się parówkami, czipsami, bialym chlebem i schabowym, a inne z figurą porównywalną do mojej (czyli normalną) żywią się głównie: jedna kebabami, a druga czekoladą :D Oczywiście, że nie jest to sprawiedliwe! Ale na pocieszenie trzeba dodać, że są też ludzie, którym udało się osiągnąć idealną figurę, ale wcale nie dlatego, że mają tak z natury, tylko ciężką pracą i wyrzeczeniami, i oni wcale nie twierdzą, że zdrowe odżywianie i ćwiczenia to przyjemność! Tylko coś, co trzeba robić, chociaż to ból w d***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo walka o idealną wagę i ładną figurę wcale nie jest łatwa.Ja należę do tych osób które były wiecznie na diecie jak nie na jednej to na drugiej.W sumie najwięcej udało mi się schudnąc na diecie 1500 kal +tabletki Foreverslim.Spadek wagi 13 kg ale do dzisiaj pilnuje tego co jem i ile jem bo wiem że jak sobie odpuszczę to znowu przytyję nie przeszkadza mi to jest dobrze tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×