Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Hej! :) Trochę się sama wykluczyłam, ale skoro nie chce wrzucać zdjęć, to chyba i waszych nie powinnam oglądać ;), chyba że dacie mi pozwolenie ;) Jak się dziś macie? :) Wczoraj mój maluch nie mógł zasnąć na noc, nie wiem co się działo, bo już bardzo dawno tak nie było, zasypiał na chwilę się budził, padł jakoś po 24, nie wiem dokładnie o której, bo ja padłam wcześniej i mąż go jeszcze taszczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Sliczne zdjecia, dieciaczki przeslodkie az nie moge sie napatrzec:) Renia wygladasz bardzo sympatycznie, dzdziak tez fajnie odstrojony, musze pomyslec w co swojego ubiore na chrzciny:) Kapijonka super dzieciaki podobne do siebie i super mama, moje zdjecie rozmyte dlatego nie widac zadnej zmarchy a pare juz jest na moim licu hehehe, poza tym oznak starosci jakos u ciebie tez nie widze :D kasia wygladasz bardzo znajomo Katka swietna rodzinka, mezunio niczego sobie :P:P Inka rozumiem twoje obawy co do umieszczania zdjec w sieci, jezeli o mnie chodzi mozesz mnie poogladac a moze poznie sama zadecydujesz zeby sie nam pokazac nic na sile :) ja dzis wyspana niczym skowron, nocka minela jakbym dziecka nie miala, musze chalupe ogarnac i wypic kawke a pozniej mam zajecia o ktorych pisalam w mailu :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapijonka dzieki za mile słowa az mi sie humor poprawil,ale tak naprawde to zdjecie tylko tak ladnie wyszlo, w rzeczywistosci wygladam duzo gorzej, no i na zdjeciu nie widac moich nadprogramowych kg których jest duuuzzo za duzo, Ty tez jestes bardzo ładna i cudne masz dzieciaczki, wogóle sliczne te nasze dzieciaczki z pazdziernika:)lolipopka naprawde młodziutko wyglądasz , renia czym ty sie przejmujesz ?? ja swterdzilam ze po co mi bylo konczyc te studia jak zarabiam 1600 zl a mój kuzyn po podstawówce 6000..... mały zrobil sie marudny chyba go wzystko swedzi, a jula pobiła rekord , usnęła wczoraj o 17 tej a wstala dzis o 9 rano:) kupe roboty mam w domu dzis a taaak mi siee nie chce , narazie pije kawke i się nastrajam:) miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapijonka dzieki za mile słowa az mi sie humor poprawil,ale tak naprawde to zdjecie tylko tak ladnie wyszlo, w rzeczywistosci wygladam duzo gorzej, no i na zdjeciu nie widac moich nadprogramowych kg których jest duuuzzo za duzo, Ty tez jestes bardzo ładna i cudne masz dzieciaczki, wogóle sliczne te nasze dzieciaczki z pazdziernika:)lolipopka naprawde młodziutko wyglądasz , renia czym ty sie przejmujesz ?? ja swterdzilam ze po co mi bylo konczyc te studia jak zarabiam 1600 zl a mój kuzyn po podstawówce 6000..... mały zrobil sie marudny chyba go wzystko swedzi, a jula pobiła rekord , usnęła wczoraj o 17 tej a wstala dzis o 9 rano:) kupe roboty mam w domu dzis a taaak mi siee nie chce , narazie pije kawke i się nastrajam:) miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) to dobrze ze nikogo nie wystraszyłam hehe naprawdę super zdjęcia no i te nasze dzieciaczki:) Inka mnie tez możesz :) ja niestety się rozchorowałam dobrze ze B w domu dzisiaj wiec każe mi w łóżku leżeć a ja jakoś nie umiem tyle rzeczy chce zrobić:) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) u nas nocka nawet dobrze tzn pobudka około 1,4,6 ;) troszkę jestem zmartwiona bo mój maluch dostał biegunki po wczorajszym szczepieniu, miejmy nadzieje ze mu przejdzie, jak narazie muszę go częściej karmić by mi sie nie odwodnil. W Anglii dzis spadł śnieg więc pewnie cały kraj sparaliżowany hehe ;) udanego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....... DATA URODZ....... IMIĘ..........WAGA........DŁ.......RP justi2220........2.10.........Daniel...........3290g reniaaa22.......09.10.........Adaś............3650g..... ..54 cm......sn inka081..........10.10 ........Albert.......... 3280 g......56 cm.......sn Mama Pazdziernikowa..10.10..Olga.......2490 g.......52 cm........cc .miszka...........11.10.........Pola..............3220g.. ......57cm.......sn Majka............14.10........Aleksandra..... 3800g.......58 cm ......sn kasssia___.....18.10........Viktoria........3010g........ 53 cm........cc katka654.......23.10........Olek.............44 30g Fiolcia87........24.10....Wiktor...............3550g Kapijonka.......30.10.......Zuzka...........330 0g.......54cm..........cc lolipop30........31.10.......Tymoteusz......395 0g ......57 cm.......sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamy :-) Inka - ja Cię rozumiem, dopiero co topik powstał a tu już takie obnażenia ;-) ja jestem aktywna na innym temacie już prawie 4 lata i dopiero po dwóch latach pisania się " zobaczyłyśmy". Ale było radochy... a teraz trudno - co będzie to będzie. Dziś się pokażę, choć wiem, że większość nas się wykruszy i odpadnie. Niestety tak już jest. Wasze dzieci ładnie tyją, - moje to tak średnio - teraz ma 5500g, ale się nie przejmuję, bo moje dzieci tak już mają. Starsza córka urodziła się, to była na 50 centylu a potem szybko spadła na 3 i tak do tej pory się trzyma. Faktycznie dzieci wszystkie bardzo ładne - naprawdę się udały :-) i Wy dziewczyny też śliczne - macierzyństwo wam służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapionka - ale fajna z Ciebie kobita :-D w moim typie jesteś ;-) i dzieci super. już się doklejam, żeby nie było lolipop - ja jestem z Radogoszcza - to daleko mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka co do tej grzechotki na raczce to maly wicej macha raczkami,jak grzechocza to robi wieeelkie oczy, zeby ja obserwowal to nie zauwazylam, dzis posadzilam go tylem do siebie patrze a tu lapka w buzi, cieszylam sie jak glupia :) Miszka szkoda bysmy razem pospacerowaly na wiosne ale i tak ciesze sie ze jestes z Łodzi, dzieci masz śliczne, szczegolnie urocze krecone wloski u starszej ale mala pyza tez fajna. Ja nie wiem ile moj synek wazy urodzil sie duzy prawie 4 kg, teraz obstawiam cos w okolicach 6, w przyslym tyg mam szczepienie to sie dowiem dokladnie. Bylam u gina, wszystko ok, dostalam recepte na tabletki ale waham sie czy je wykupic i brac, brala lub bierze ktoras z was to Cerazzete? Ja kiedy sdawno temu bralam lLogest i strasznie mnie po nim bolala glowa, wiec zdanie o tabletkach mam srednie. Moj spi, a ja zaraz sie biore za sajgonki przepisu mojej siostry, pysznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipop - ja rózne tabletki brałam prawie 10 lat. Po pierwszym dziecku jak jeszcze karmiłam piersią to przez 1,5 miesiąca brałam Azalię i to było maskara. Cały ten czas krwawiłam, więc odstawiłam. Później nie brałam już żadnych bo w planach gdzieś tam było następne dziecko. Teraz pewnie zacznę brać znów, ale jak skończę karmienie piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka, no właśnie ja nie mam potrzeby, a już tak szybko zobaczenia osób, jak wyglądają z którymi mam tylko kontakt przez internet :). ale jeszcze tam coś piszecie, więc chce być doinformowana ;). pisałaś że twoje młodsze dziecię spokojniejsze niż starsze, na szczęście tak los często daje, bo szło by zwariować z dwojgiem ancymonków ;) lolipop, mi gin proponował tabletki, ale ja nie chce, nigdy nie brałam i nie chce nadal, ogólnie mam awersję do wszelkich prochów, wolę zastrzyki :D. na razie stosujemy tylko gumki, żadna rewelacja, ale jakoś tam jest ;) Mój maluch 2 tygodnie temu ważył 5950 g. Dziś spokojnie sobie leżał w dzień, sporo zrobiłam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, ja daję smoczek uspokajający, nie bardzo mi się, to podoba, ale czasem ciężko bez tego, ale staram się minimalizować, więc tylko przy usypianiu, jak jest niespokojny, czasem trochę na spacerze, jak się rozłości. ale powoli chce przestać używać smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala zeby Wiktor chciał smoczka, bo czasem ciezko go uspokoic, ale niestety wypluwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam luźniej, bo się pozbyłam jednego dziecioka :-) zaraz pewnie jednak będzie wracała, bo dziadek z babcią też już jej dość pewnie mają. Moja Pola ssie smoczka namiętnie i to mi bardzo życie ułatwia. Gaba była wychowana bez smoczka, bo go nigdy nie chciała i to była dla mnie męczarnia. Setki, może tysiące kilometrów przy noszeniu do zasypiania, mega wycie na pół osiedla na spacerach itd. Straszne to było, nie szło jej uspokoić niczym. ( ale ona cierpiała przez alergie) także smoczek jak najbardziej - a odstawieniem będę się martwić później. Najwyżej będzie sajgon przez dwa dni i tyle. Wolę to, niż się męczyć teraz. Trochę się martwię, bo Pola coraz częściej ląduje w naszym łóżku. Przychodzi tak koło 3, 4 nad ranem bo spać nie chce i zostaje do rana. Z Gabą tak nie miałam, bo się darła w niebogłosy, więc chodziliśmy z nią po nocy po kilka godzin nieraz. Za dwa miesiące planuję Polę oddać do pokoju Gaby i nie wiem jak to w nocy będzie. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×