Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

dziewczyny widze ze dla niektorych galerius niejasny jest , zalozylam maila na wp dla nas zeby wklejac fotki i nie tylko, jakies problemy ,przepisy itd , podaje wam adres i kazdej która napisze na ten mail przesle zwrotny mail z hasłem ok ??? pazdziernikowemamy2012@wp,pl sorrki ze taki dlugi ale wszystkie byly zajete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witaj Miszka. lolipop i Inka, jedne z moich studiów to polonistyka ;-) hahahahah tak się uśmiałam ja to czytałam :-) Trzy polonistki na jednym forum, no nieźle :-) ja mojej zakładam śpiochy i pajacyki na noc, do spania. Właściwie mała śpi w śpiworku i pod kołderką. Czytałam, że Wasze pod kocykami lub kołderkami. może ja ją przegrzewam? hmmmm w sumie w domu za ciepło nie mam, bo nie lubię. 20,5 stopnia w dzień i 20 w nocy. Gdybym jednak ja przegrzewała to by potówki miała, a nie ma. więc chyba jest ok :-) spodenki, bluzeczki ubieram na dzień. zazwyczaj są to dresiki, żeby wygodnie jej było. sukieneczek mam sporo, ale jak już ubieram to taka polarową, bo reszta wydaje mi się taka sztywna. ubranek mam dużo, bo u nas w rodzinie to już kolejny dzieciaczek, a my się wymieniamy. jak kompletowałam wyprawkę dla małej to aż żal mi było, że nic nie trzeba dokupić :-) gdybym miała wybierać smyk czy 5-10-15, to raczej to drugie. zazwyczaj ubranka są dobre gatunkowo i łatwo je kupić na promocjach ;-) mój mail: asi-med@wp.pl Katka, mam nadzieję, ze to nie ospa.... choć niestety trudno uniknąć zakażenia jak już jedno jest w domu chore :-( niemniej życze Ci, żeby nie, bo pewnie już wystarczająco dał Ci w kość starszak jak chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) ja tak na szybko bo mam roboty mnóstwo Moje dziecię śpi w śpiworku - super sprawa i na noc też jeszcze kocykiem przykrywam, bo ja lubię zimo. W pokoju jest 19-20 stopni. Moja starsza córka też jeszcze w śpiworku śpi i nie chce się odzwyczaić. Ja ubieram Polę w pajace najczęściej - dla mnie to najwygodniejsze i jeszcze pewnie długo tak zostanie. Ciuchów raczej nie kupuję - wszystko ma po starszej siostrze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! miszka, witamy na pokładzie ;) i zapraszamy do pisania z nami :) majka, ja też mam awersję do różowych ubranek dla dziewczynek ;), ale jak widzę chłopca tylko w niebieskim, grantach, szarościach, to też mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka ja też mam dziś masę roboty ale lenia chyba większego.... ;-) no nie mogę się ruszyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka ja też nie mam okresu, ale się tym nie przejmuje. Dopóki karmie piersią to mam nadzieje że się nie pojawi. Kiedyś myślano że laktacja to dobra ochrona przed ciążą;) jakby któraś chciała hasło do galeriusa to na tego wspólnego maila wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Katka zaraz wysle mojego maila Kapijonka no niezly zbieg okolicznosci z nami polonistkami :) Miszka witaj łodzianko, tak rodzilam w Medeorze i jestem bardzo zadowolona, a ty jakie masz odczucia? U mojego nadal brak kupy, ale lezy w lozeczku oglada karuzelke i gada do siebie nie wyglada na zbolalego :) Ja rowniez mam lenia, w nocy nie moglam spac cos jak Ty Majka mimo ze bylam zmeczona i teraz jestem srednio wyspana i nic ale to kompletnie nic mi sie nie chce. Ja zakladam spioszki, polspiochy, dresiki unikam sztywnych spodenek i jakis bluz to niewygodne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak kupię śpiworek. Dziewczyny które używają śpiworków jakie macie? My wszystkie ubranka kupiliśmy nowe, trochę dostaliśmy nowych, jak rodzinka przyjechała zobaczyć synka, ale to już przeważnie większe. No i trochę mamy używanych od rodziny męża, ale to też jeszcze za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziś też miałam cięższą noc, młody pół nocy strasznie się wiercił, niby spał, ale niespokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bardzo prosze o podawanie w mailach swoich loginów z kafe żeby zadne postronne osoby sie nie dostały m oczywiscie haslo wysylam tylko zaczernionym, proponuje zeby w mailu napisac cos o sobie i wstawic jakies zdjecie:) zaczne pierwsza jak wroce ze szczepienia, milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, ja na razie pasuje z podawaniem konkretnych namiarów i wysyłaniem zdjęć, do osób których osobiście nie zna, mam wewnętrzny opór i tego w sieci nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, ja na razie pasuje z podawaniem konkretnych namiarów i wysyłaniem zdjęć, do osób których osobiście nie zna, mam wewnętrzny opór i tego w sieci nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dawno mnie tu nie było. jakoś tak zapomniałam o forum:) Dopisuje się do tabelki. NICK....... DATA URODZ....... IMIĘ..........WAGA........DŁ.......RP justi2220........2.10.........Daniel...........3290g reniaaa22.......09.10.........Adaś............3650g..... ..54 cm....sn inka081..........10.10 ........Albert.......... 3280 g......56 cm...sn Mama Pazdziernikowa.......10.10.....Olga.......2490 g.......52 cm........cc Majka............14.10........Aleksandra..... 3800g.......58 cm ...sn kasssia___.....18.10........Viktoria........3010g........ 53 cm...cc katka654.......23.10........Olek.............44 30g Kapijonka.......30.10.......Zuzka...........330 0g.......54cm.....cc lolipop30........31.10.......Tymoteusz......395 0g ......57 cm....sn Jak tam Wam dzień mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Październikowa, nie martw się, każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Niektóre dzieciaczki już się przekręcają na brzuszek z plecków albo odwrotnie a mój nie. Ale wiem że i na niego przyjdzie pora:) Na twoją córcie też przyjdzie czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja właśnie do buzi to pcha rączki. Cały czas by je mogła mieć w buzce:)ogólnie to mam niezbyt grzeczne dziecko:) w dzień średnio chce się bawić, dużo płacze a w nocy budzi się co godzinę lub dwie...ale cóż, taki jej urok chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama październikowa, mamy pociechy z tego samego dnia :). a o której godzinie się twoja córeczka urodziła? :). mój maluch o 20.05 ;). no właśnie nie martw się, że nie wyciąga rączek po zabawki, bo dziś nie wyciąga, nie obserwuje rączek, a jutro już może to robić :). mój synek też jeszcze się nie obraca z brzuszka na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też uwielbia swoje rączki, to najlepsza zabawka ;). No i obserwować jak mu coś na głową lata ;), nie mamy jeszcze karuzeli, ale chyba to by był dobry patent, więc trzeba rozejrzeć się w necie. lolipop, lubi obserwować tę grzechotkę na rączce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się dokleję NICK....... DATA URODZ....... IMIĘ..........WAGA........DŁ.......RP justi2220........2.10.........Daniel...........3290g reniaaa22.......09.10.........Adaś............3650g..... ..54 cm......sn inka081..........10.10 ........Albert.......... 3280 g......56 cm.......sn Mama Pazdziernikowa..10.10..Olga.......2490 g.......52 cm........cc .miszka...........11.10.........Pola..............3220g........57cm.......sn Majka............14.10........Aleksandra..... 3800g.......58 cm ......sn kasssia___.....18.10........Viktoria........3010g........ 53 cm........cc katka654.......23.10........Olek.............44 30g Kapijonka.......30.10.......Zuzka...........330 0g.......54cm..........cc lolipop30........31.10.......Tymoteusz......395 0g ......57 cm.......sn Rany czasu brak na wszystko i chronicznie zmęczenie Z dwójką dzieci nie jest łatwo a jeszcze chłop wraca do domu między 18 a 19:00 a czasem to i po 20:00 Moja córcia też się nie obraca na boki czy brzuchy, ale się tym nie martwię zupełnie Jeśli chodzi o kupy - to u nas raz na tydzień!!! Pediatra mówi, że przy karmieniu piersią może tak być. Moja starsza córka zawsze miała kupę co zmiana pieluchy ale ona uczuleniowiec wielki. Teraz też się o nią martwię, bo ma mega wysyp AZS na skórze. Już nie wiem jak jej pomóc a swędzi to jak cholera. Mam nadzieję, że Polę to ominie - choć chciałam jej dwa razy dać mm to wymiotowała a po bebilon pepti jest ok. Z drugiej strony ja diety nie stosuję a żadnych objawów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do różowych ubranek. Kiedyś też mnie to strasznie drażniło. Po pewnym czasie jednak trochę skapitulowałam. Niestety trudno kupić coś ładnego i coś co nie kosztuje fortunę dla dziewczynki. Z niemowlakami jeszcze jako tako, ale później coraz trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×