Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

lolipop - to trudno nazwać plamieniami - ja to cały czas jakbym @ miała... co do chrzcin to ja na razie nie myślę o tym. Starszą córkę chrzciliśmy jak miała roczek - jedna impreza była. Teraz to nie wiem zupełnie. ale na pewno nie szybko. od 7 rano dopiero teraz usiadłam. Zapierdziel bez przerwy. padam z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Pozdrawiamy z ferii :-) Pogoda piękna, śniegu mnóstwo. Miszka- mamusia wspaniała, a dzieciaczki śliczne :-) wogóle te nasze październikowe dzieciaczki naprawdę są śliczniutkie ;-) My dojechaliśmy do rodziców, niestety dzieli nas ponad 100 km, ale dałam jakoś radę z tą moją dwójeczką :-) Najgorsze to pakowanie :-) dobrze, że auto duże, bo inaczej to nie wiem jakbyśmy się spakowali :-) heheh miałam wrażenie, że pół domu wywożę :-) moja królewna ma chyba skok rozwojowy. tak się ciągnie do siadania, że szok. nie ma skończonych 3 miesięcy, a już by siedzieć tylko chciała... rączki zaczęła wyciągać, najczęściej w stronę włosów brata, heheheh. szczególnie jak ją zaczepia :-) i ciągle jest głodna.... wieczorem wypija dwa cyce i potem jeszcze butle- ze 100 potrafi dopić. a i tak sie budzi ja w zegarku, co 2- 3h. My chrzcimy na Wielkanoc, wcześniej mój nie da rady zjechać. smoczka używamy, ale rzadko. zazwyczaj tylko na spacerze, co ma swoje dobre strony w tę mroźną pogodę. zgadzam się Z Wami9- miszka i lolipop, że oduczyć smoka bedzie trudniej, no ale tym się będziemy martwić później. starszak szybciej cyca porzucił niż smoczka, więc wesoło było. ja generalnie jem wszystko, diety jakoś specjalnej nie trzymam. nie mogę jeść cytrusów i pić mleka, bo mała reaguje alergicznie, ale tak to ok. Niestety przez to dokarmianie boję się, ze szybko na butlę przejdziemy. witam wszystkie nowe mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! a więc level2 rozpoczęty... muszę przyznać, ze chyba lżejszy od 1, a może mi się wydaje, bo już troszkę "formy" złapalam ;-) w każdym razie (mam nadzieje, że nie będziecie miały mi tego za złe) pochwalę się wynikami. początek level1 pas 102cm 95 biodra 102cm 98 cycki 98cm 96 a więc razem - 13 cm. całkiem niezły wynik jak na 10 dni treningu. niestety w kg na plusie 1kg, ale to ponoć tak jest na początku, że tłuszcz w mięśnie się zamienia. hmmmm wierzę, a co :-) lolipop- dołączysz??? a jak u lekarza??? Majka, a w czym Ci można pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ,pije kawusie , wszystkie moje zmory jeszcze śpią , rosołek się gotuje wiec wpadam do was:) kapijonka zabierz mnie ze sobą !!jak mi się juz dawno marzy jakis wyjazd !ale mozna sobie pomarzyc... kapijonka a co cwiczysz???bo chyba mi umknelo....ja od poniedzialku zaczynam silownie i te cwiczenia http://www.youtube.com/watch?v=KbUN30GlHaY&playnext=1&list=PLJfuTRAFWtXn3DQa1fgSxwRDsCH-lSfem&feature=results_main. maja ja karmiłam od początku mlekiem modyfikowanym starszą córcie a co chcesz wiedziec?? wybrałaś juz to swoje zdjecie?:)bo widze ze nadal nie dodane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fajne zdjęcie, ale na nośniku danych, a babcia jeszcze będzie trochę trzymać mój nośnik ze zdjęciami. Czekam jak mi odda to dodam. A za dwa tygodnie rodzinka przyjedzie no i jeszcze trzyma. Więc dwa tygodnie i dodaje. Moja wina, bo mogłam zgrać foty na laptopa, a nie na nośnikach nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nie miej wyrzutów to ze karmisz sztucznie nic nie zmienia miedzy Tobą a Twoim dzieckiem , ja nie widzę zadnej różnicy miedzy moimi dziecmi, sposób karmienia nie ma znaczenia,wiadomo ze mleko mamy najzdrowsze ale teraz mieszanki sztuczne są prawie identyczne jak mleko mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja do 3 roku zycia wcale nie chorowala,miala tylko alergie na mleko krowie ale jej przeszlo:)Jula miala ostrą kolkę ,a Olek do tej pory ni ma i mam nadzieje ze juz nie bedzie mial bo jak obie przypomne krzyk juli to mnie ciary przechodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja do 3 roku zycia wcale nie chorowala,miala tylko alergie na mleko krowie ale jej przeszlo:)Jula miala ostrą kolkę ,a Olek do tej pory ni ma i mam nadzieje ze juz nie bedzie mial bo jak obie przypomne krzyk juli to mnie ciary przechodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dostała pierwszy raz w piątek to nie wiedziałam, że Olka u mnie się tak drzeć :). Ale znalazłam sposób. Mam w domu taką miękką piłkę do ćwiczeń i ją na nią położyłam . Dzięki Bogu od piątku zero kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam godzinkę dla siebie, maz pojechal z malym do tesciow, pozniej idzie do kosciola i przyjezdza po mnie i jedziemy do babc prababc dziadkow i pradziadkow :P Usiadlam i delektuje sie kawka:) burdel w domu ale kawe musze wypic. Kapijonka jestem zwarta i gotowa do cwiczen, sciagnelam z chomika obejrzalam co i jak, gin powiedzial ze nie ma przeciwskazan wiec od jutra zaczynam (dzis mi sie nie chce :P) twoje wyniki naprawde imponujace i to zaledwie po 10 dniach, rozumiem ze cwiczysz codziennie? Ja jestem niestety malo konsekwentna i zapalu pewnie starczy mmi na 3 dni ale moze w dwojke bedzie razniej :) Kapijonka zazdroszcze wyjazdu, mam straszna ochote na gory. mnie wczoraj wziela ochota na planowanie wakacji, ale najpierw musialam opracowac plan oszczednosciowy bo jesli chce isc na wychowawczy to musze cos odlozyc juz teraz, bo 2 miesiace bedziemy bez mojej pensji :/ Katka tez jestem lasuchem, dziwne bo przed ciaza nie lubilam za bardzo ciast ani slodyczy, wolalam schabowego zjesc, a teraz mi sie wszystko pozmienialo i musze cos slodkiego wszamac codziennie :) Majka z ta kolka to dziwne ze dopiero teraz sie zaczelo, bo z tego co czytalam to zaczyna sie od 3 tyg zycia wiec moze to tylko jednorazowy wypadek przy pracy, miejmy nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipop ja też mam nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy. Ale od piątku nie miała więc będzie moja. My już po kościele. Olka padła. Rosołek już prawie gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Nan to jeszcze będzie piła przez tydzień i później mamy przejść na Bebiko tak mi pediatra powiedział. Więc robię tak jak mi karzę. Hehe. Mało doświadczona jestem w temacie mleka to Go grzecznie słucham. Ale mam nadzieje, że przy drugim będzie lepiej. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! :) kalinka, zapraszamy do pisania z nami :), zaczernij się dodaj do tabelki ;) paźdzernikowa mama, my jeszcze Alberta nie chrzciliśmy, podejrzewam że pewnie do wiosny poczekamy, no i mamy problem z wyborem chrzestnej ;) kapijonka, udanego wyjazdu :). pewnie sobie trochę odpoczniesz trochę co? :), na 2 tyg. wyjechaliście? No super efekty tych ćwiczeń masz :) katka, ja odkąd karmię synka nie tykam słodyczy, tylko kilka kawałów ciasta, w święta, nowy rok i wczoraj na urodzinach u bratanicy męża. Jakoś nawet mnie nie ciągnie, choć w ciąży miałam fazę na słodkości, szczególnie na początku, nic innego mi nie szło. lolipop, a kiedy chcesz do pracy wrócić, dobrze pamiętam, że we wrześniu? majka, co do kolek, to my w pierwszym miesiącu mieliśmy kilka ciężkich wieczorów, nie wydzierał się godzinami, ale wystarczyła godzina i płakałam razem z nim :O. ale całe szczęście na tych kilku wieczorach się skończyło i później stwierdziłam, że niekoniecznie to były kolki bo np. pomagała smoczek, a może po prostu adoptował się do nowych warunków po urodzeniu, czasem dzieci nawet i 3 miesiące mogę tak mieć...tak się mówi że kolki, ale to może być wszystko i nic (w sensie przestawia się na życie poza brzuszkiem mamy), jak dziecko ostro płacze. no właśnie tak jak pisała lolipop dziwnie, że dopiero teraz kolka, bo to najczęściej dotyczy dzieci do 3 miesięcy, chyba że wyjątkowo wrażliwie, to dłużej, ale to z reguły zaczyna się wtedy przed 3 miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co myślcie, może niektóre z was mają chusty do noszenia dziecka? Ja wcześniej raczej byłam na nie, ale jak teraz coraz więcej smyk waży ;), to zaczynam się przekonywać i chyba kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja tez karmie butelka, przez dwa tygodnie karmiłam nan pro1 i po nim moj mały wymiotował i był niespokojny( nan mi poleciła pedriatra) ja sama mu zmieniłam na bebiko 1 i do teraz nim karmie i wszystko jest dobrze :) Kapijonka jak to jest z tymi levelami ile dni sie cwiczy level pierwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosimy na drugiej ręce. Chodź ponoć na lewej tylko rozwodnicy i ktoś tam, ale my chcieliśmy nosić na lewej. Ksiądz też nam powiedział, że możemy sobie założyć na lewą, nie koniecznie trzeba na prawej. Coraz więcej małżeństw nosi na lewej, wielu znajomych. Ja uważam, że obrączkę powinno się nosić na ręce przy sercu, a nie od.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co? Dobry meka-up i działa cuda :). Ani jednej zmarszczki nie widać. I to wszystko dzięki mojej kochanej kosmetyczce. Powinnam na kolanach jej dziękować. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×