Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Hehe. Siedzę w sypialni Ola leży koło mnie na łóżku. Olka leży zdziwiona, bo ogląda nową grzechotkę. Wchodzi mój mąż, a Olka uśmiech od ucha do ucha od razu, rzuciła grzechotkę. Mąż się położył koło nas na łóżku i zaczoł się bawić z małą i grzechotka już nie interesowała ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majki.................
Majka czy Ty wogóle czytasz, co piszą inne osoby na forum? Mam wrażenie, że nie... w każdym poscie, który umieszczasz piszesz tylko o sobie, a najgorsze, że nigdy na temat :/ Już wiemy, że masz kupę pieniędzy, firmę, męża, który po pracy zajmuje się dzieckiem non stop, dziecko, które zasypia samo i przesypia całe noce (o ile wogóle je masz, anie jest to wymysł Twojej fantazji)... Po co się z tym tak obnosisz?? 90% z nas, to zwykłe dziewczyny, które nie raz mają problemy z kasą, mężami, teściami itp, więc daruj sobie ciągłe wypisywanie jak masz w życiu rewelacyjnie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sliczne te nasze dziciaczki udały nam sie :) majka to nie o to chodzi zebyś znalazla fotke jak modelka, nam sie nie musisz podobac:) inka i pazdziernikowamama zaraz Wam wyśle hasła, co do smoczka to mój an szczescie i nieszczescie chce o czasem byłoby bez niego kiepsko.. co do prezentow na dzien babci to juz wczesniej pokazywalam co kupilam. ok spadam robić sałatke bo niedługo kolezanka na ploty wpada:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. katka wiem, wiem, ale jednak odnajdę jakieś ładne zdjęcie. Niestety nie jestem fotogeniczna. Z aparatem to ja się lubię jak ja robię zdjęcia,a nie ktoś mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Viktoria tez czasami uzywa smoczka:) i musze przyznac ze bardzo nam to ułatwia he he:) teraz lezy najedzona w łóżeczku smok w buzi jej tygrysek koło niej i karuzelka właczona i nic jej juz nie potrzeba do szczęścia:) żęby takto było z dorosłymi he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tez uzywam smoczka, choc zaklinalam sie przed urodzeniem ze mu nie dam a jednak.... gdybym nie uzywala maly non stop wisialby mi na cycku bo mial straszne potrzebe ssania, zgadzam sie z miszka odstawianiem bede sie martwic pozniej ;) dzis wladca pierscieni w tv uwielbiam zarowno ksiazke jak i film ktory widzialam juz milion razy :P:P do pomaranczki: moze Majka ma rewelacyjne życie to po co ma pisac ze jest do bani? zeby tobie sie lepiej zrobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do smoczka, to mnie przeraża widok takich 2, 3 letnich dzieci biegających ze smokami :O Ja nie lubię fantazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też fanka władcy pierścieni :-) Pola śpi a Gaba w wannie siedzi ( tata kąpie). Ja uważam, że smoczek to nic złego. Starszej próbowałam dawać, ale nie chciała. Jak miała jakieś 10 miesięcy to znalazła sobie zastępstwo. Ma swoją ulubioną przytulankę od tamtego czasu do dziś. Dosłownie wszędzie ze sobą nosi. Już nie mówię o wyjściach z domu co oczywiste, ale nawet z pokoju do pokoju. Moim zdaniem to już patologiczne i nie wiem jak jej to trochę ograniczyć. ( mam 3 identyczne i zawsze któraś w praniu) Z drugiej strony smoczek nie wiem czy się nie przyczynia do tego, że Pola jest strasznym leniem w jedzeniu z piersi. Spija tylko to, co łatwo leci a reszty nie chce. I ja muszę tą resztę laktatorem ( i dwa razy dziennie dostaje te resztki to się najada pożądnie) I jak tak je tylko to rzadkie, to za godzinę głodna. Nie wiem jak długo tak pociągnę, bo to czasu zajmuje dużo. Muszę ściągać, bo inaczej ilość pokarmu się zmniejsza i dupa... I tak to już jest. Ze starszą miałam bardzo restrykcyjną dietę i marzyłam o tym, żeby przestać karmić ale ona w ogóle nie chciała pić z butelki. I musiałam... a teraz chcę, to maluchowi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majka.........
ty jestes na prawde jakas dziwna.... Widac ze masz w zyciu lepiej jak nie najlepiej i jak piszesz posta to w kazdym zdaniu jest o tobie i co to ty nie masz albo nie robisz.... Wzielabys sie zajela wreszcie swoim dzieckiem a nie 24h/dobe siedziala przed komputerem...biedny ten twoj maz ze musi sie ciagle tym dzieckiem zajmowac- moze i chce,ale dla mnie kobieta tez powinna chciec i by dziecko bylo dla niej glownym priorytetem a nie tylko dodatkiem do wspanialego zycia... I jeszcze ta zmiana imion - glupota jakas.... Ech mieliscie 8 miesiecy na to by sie zastanowic nad tym, a ty teraz sie zdecydowalas na zmiane bo ci sie nie podoba bo ktos tam ma tak na imie...nawet gdyby kilka osob tak mialo to co z tego?twoja corka zawsze pozostanie Julia bo jej tak dalas na imie po narodzinach!jak jej to wytlumaczysz jak dorosnie?ze ci sie odwidzialo i zmienilas zdanie? Widac ze jestes rozpieszczona i nie wiesz co to prawdziwe zycie... A wy dziewczyny to tolerujecie i zadna z was nie ma odwagi napisac ze Majka pisze tylko o sobie, bo jak cale zycie tak miala to czemu teraz bedac 28 letnia dojrzala matka miala by robic inaczej? Wez sie dziewczyno opanuj, ogarnij i idz wreszcie sie zajmij swoja corka niezaleznie od tego jak bedzie miala na imie, dobrze ze zdania nie zmienilas co do plci bo jeszcze bys dziecku zmienila z k na m... I radze bys sie troche podszkolila w ortografii bo nie widac po twoich postach zebys wogole skonczyla podstawowke a co dopiero studia wyzsze - widac ze ludzie robia wszystko za ciebie - moze powinnas zatrudnic osobe ktora bedzie w twoim imieniu pisac posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majka.........
ty jestes na prawde jakas dziwna.... Widac ze masz w zyciu lepiej jak nie najlepiej i jak piszesz posta to w kazdym zdaniu jest o tobie i co to ty nie masz albo nie robisz.... Wzielabys sie zajela wreszcie swoim dzieckiem a nie 24h/dobe siedziala przed komputerem...biedny ten twoj maz ze musi sie ciagle tym dzieckiem zajmowac- moze i chce,ale dla mnie kobieta tez powinna chciec i by dziecko bylo dla niej glownym priorytetem a nie tylko dodatkiem do wspanialego zycia... I jeszcze ta zmiana imion - glupota jakas.... Ech mieliscie 8 miesiecy na to by sie zastanowic nad tym, a ty teraz sie zdecydowalas na zmiane bo ci sie nie podoba bo ktos tam ma tak na imie...nawet gdyby kilka osob tak mialo to co z tego?twoja corka zawsze pozostanie Julia bo jej tak dalas na imie po narodzinach!jak jej to wytlumaczysz jak dorosnie?ze ci sie odwidzialo i zmienilas zdanie? Widac ze jestes rozpieszczona i nie wiesz co to prawdziwe zycie... A wy dziewczyny to tolerujecie i zadna z was nie ma odwagi napisac ze Majka pisze tylko o sobie, bo jak cale zycie tak miala to czemu teraz bedac 28 letnia dojrzala matka miala by robic inaczej? Wez sie dziewczyno opanuj, ogarnij i idz wreszcie sie zajmij swoja corka niezaleznie od tego jak bedzie miala na imie, dobrze ze zdania nie zmienilas co do plci bo jeszcze bys dziecku zmienila z k na m... I radze bys sie troche podszkolila w ortografii bo nie widac po twoich postach zebys wogole skonczyla podstawowke a co dopiero studia wyzsze - widac ze ludzie robia wszystko za ciebie - moze powinnas zatrudnic osobe ktora bedzie w twoim imieniu pisac posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majka.........
zadzwon sobie do swojego prywatnego pediatry niech przyjedzie i ci wytlumaczy - stac cie na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majka.........
bo innych ktorych nie stac na porady prywatnych lekarzy wchodza wlasnie na forum , czytaja i sie wymieniaja zdaniami ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....... DATA URODZ....... IMIĘ..........WAGA........DŁ.......RP justi2220........2.10.........Daniel...........3290g........52 cm.......sn reniaaa22.......09.10.........Adaś............3650g..... ..54 cm......sn inka081..........10.10 ........Albert.......... 3280 g......56 cm.......sn Mama Pazdziernikowa..10.10..Olga.......2490 g.......52 cm........cc .miszka...........11.10.........Pola..............3220g.. ......57cm.......sn Majka............14.10........Aleksandra..... 3800g.......58 cm ......sn kasssia___.....18.10........Viktoria........3010g........ 53 cm........cc katka654.......23.10........Olek.............44 30g Fiolcia87........24.10....Wiktor...............3550g Kapijonka.......30.10.......Zuzka...........330 0g.......54cm..........cc lolipop30........31.10.......Tymoteusz......395 0g ......57 cm.......sn witam dawno mnie nie było ale nie miałam jak pisać,zepsuty komputer ale pomału nadrabiam :) widze po tabelce ze moj najstarszy : )co do smoczka to mały go uwielbia , bez niego nie zasnie a ja nie bede mu bronic , dziewczyny jak możecie podajcie tego meila co posyłacie tam zdjęcia a mój to aeiou1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka25
hej dziewczyny, jestem też mamą Październikową, można też do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chrzcilyscie już swoje dzieciaczki? A jeśli nie to kiedy chrzcicie? My myślimy o świętach. Ale chcemy zrobić podwójne chrzciny, bo mam brata 4 miesiące starszego od mojej Olguni:) będzie wujek i siostrzenica razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana, kawa mi sie skonczyla i jestem zła, sklep pod nosem ale nie ma jak wyskoczyc z kim dziei zostawic ehhhh mamapazdziernikowa ja chrzcilam Olka 6 stcznia takze mam z głowy:) u mnie wczoraj kolezanka ,siedzialysmy do 1 w nocy i gadalysmy i ....namówiła mnie na siłownie, czas pozbyc sie tego balastu bo strasznie zle sie z tym czuje takze do dzieła:)) tylko jak tu sie pozbyc tego słodyczoholizmu??macie jakies sposoby????? miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego chrzciłam 5.01 , mielismy 16.12 ale dzień predzej dostał zapalenia płuc i szpital :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy chrzcili 1 kwietnia, w Święta, już sala wynajęta, właśnie rozglądam się za strojem dla Wiktorka i zaproszeniami, ma ktoś może jakąś fajną stronke ? 22 marca lecimy do Polski, już się doczekać nie mogę kiedy Wiktorek pozna całą rodzinkę ;D Katka654, siłownia super pomysł, też by mi się przydała, ale nawet nie mam z kim, sama to tak nie bardzo mam ochote ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chrzciłam w Szczepana:) katka, ja też szukam sposobu na słodyczoholizm, jak coś wymyślisz to pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis zabiegana old rana, moj wybyl z domu i znow wszystko na mojej glowie ;) apropo chrzcin to ja bede chrzcic na poczatku marca, mialam w lutym ale musze poczekac az siora wydobrzeje po porodzie bo ma byc chrzestna, ubranko jeszcze nie wiem jakie, zaproszenie mam juz wybrane takie : http://allegro.pl/zaproszenia-na-chrzest-urodziny-roczek-z-foto-i2916704609.html Miszka wracajac do tematu antykoncepcji, moj gin mowil wlasnie o tych plamieniach jako najczestszym skutkiem ubocznym, ty tez to potwierdzasz wiec chyba daruje sobie te tabletki, tym bardziej ze moje zycie seksualne teraz to wiecie szału ni ma :P ;) raz na ruski rok hehehe :P:P milego dnia, ale dzis mroz brrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja też jestem mamą październikową Czy jest tu jakaś mama z warszawskiego wilanowa? A poza tym zapraszam na Październik 2012 - im więcej nas tym weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×