Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

renia nic nie szkodzi :) Katka to zaloz tego maila i miejmy nadzieje ze to nie ospa:) Ja dzis padam na twarz, maly dal mi popalic, mial dzis sredni dzien, martwie sie troche bo od niedzieli nie zrobil kupki, ale pryka od czasu do czasu, nie prezy sie ani nie placze zbytnio wiec chyba nic mu nie jest, kiedys juz tak mial i pozniej walnal ladna wiec nie mial zatwardzenia, czekam na te kupe jak na zbawienie :P moj chwyta w dlonie jak mu cos dam, sam z siebie nie i wali w te zabawki co mu wisza nad glowa ale to chyba takie bezmyslne jest i malo celowe Inka fajnie ze jestes po polonistyce bratnia duszo :) wypije herbate i ide spac dobrej nocy dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilipop przepraszam za pomyłkę. Mój ma faze na oglądanie własnych rączek, a co tylko mu w łapki wpadnie to hops do buzi;) chyba go dziąsełka swędzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia wpadła i przywiozła dużo nowych rzeczy dla małej. Zakupy w Smyku, 5-10-15 i znów szafa pęka. A już za małych się pozbyłam i myślałam, że będzie luz w szafie, ale niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, a co to są te galeriusie, wrzuca się zdjęcia tak? Dziewczyny do kiedy zamierzacie zakładać dzieciom pajacyki/śpiochy, czy może już przeszliśmy na bardziej dorosły ubiór? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję jeszcze ok. miesiąc pozakładać śpiochy/pajacyki i chyba przejdę na spodenki/rajstopki i bluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, ubranka z 5-10-15 wydają ci się lepsze niż ze Smyka. Ja mam dużo ze smyka z 5-10-15 tylko jedną polarową bluzę, także nie bardzo mam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się śmieje, jak chce, czasem w dziwnych momentach, np. do ortopedy wczoraj ;), a czasem do mnie i pół dnia się nie uśmiechnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu spodenki i bluzy tylko na spacery zakładam, a tak to jak pisałam body i śpiochy/pajacyki, tak najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Można dołączyć? Jestem mamą Poli z 11 października i 2,5 letniej Gabrysi. W tym roku skończę 33 lata ( ja to dopiero jestem stara ;-) ) Mieszkam w Łodzi. Karmię piersią. Lolipop - domyślam się, że rodziłaś w medeorze. Ja też :-) Przeleciałam pobieżnie przez cały wątek - brak czasu na więcej i jeszcze mi się mylicie wszystkie, ale obiecuję, że się nauczę :-) Pierwszy okres też już miałam - tydzień temu i to była istna powódź. dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ubranek. Od małego Ola nie nosiła różowych rzeczy. Dlaczego Bo jak widzę dziewczynki ubrane całe na różowo to mnie szlak bierze. Wy też tak macie? Czy tylko ja jestem dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze to co z tym moim okresem ze wy juz mialyscie a ja nie co do uśmiechania to olek sie smieje do wszystkich a najczesciej do sufitu, tak sobie mysle ze moze widzi moja ukochana babcie ktora zmarła niedawno i bardzo go kochala.... co do kupy to ja tez sie martwie bo maly robił pare razy dziennie a teraz juz 4 dzien nic co do ubranek to to juz jest taki kloc ze sie w nic nie miesci, chyba zaczne mu 74 zakladac...i powoli mu zakladam juz dzinsy ,sweterki, rajstopki itp majka ja tam bym skorzystala z propozycji babci bardzo chetnie , wam tez sie nalezy czasem odkocznia od malej:) co do galeriusa to tez nie wiem o co chodzi ale sie naucze , moj mail ageleve84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×