Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

Gość pink queen
Na tę zimę ubrania kupiłam sobie w bornie, kilka sweterków, bluzkę koszulową i czapkę, zima mi nie straszna! :) Polecam, ubrania porządne, obsługa uprzejma z chęcią do nich wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet kupuję wyłącznie książki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLime
Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów internetowych, perfumy kupuję na iperfumy.pl, dodatki i biżuterie na granashop.pl, a ubrania, dopasowane rozmiary znalazłam na born2be.pl Polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona00
Ja bardzo lubię Teletorium. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teletorium jest faktycznie spoko, ale przez internet zazwyczaj kupuję ubrania z takich sklepów jak na przykład born2be.pl Polecam wszystkim, którzy lubią robić zakupy przez internet! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaGorb
Ostatnio przestałam robić zakupy stacjonarne. Na tych wszystkich wyprzedażach to wszystko na ziemi leży i poprzebierane. Zdecydowanie wolę online, ze względu na oszczędność czasu i wygodę. Tu mogę polecić: ezebra, renee, multu, zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod poprzedniczką. Również ostatnio preferuję zakupy wyłącznie online, dzięki czemu mam więcej czasu dla rodziny :). Nawet zakupy spożywcze zamawiam online..... a co do sklepów z odzieżą które wymieniła EwkaGorb poleciłbym jeszcze born2be. W sumie mają podobne rzeczy jak Renee i Multu ale dużo większy wybór i superowe promki :DDDD. Np teraz 4za3, dla mnie bomba, powoli nie mam miejsca na te wszystkie rzeczy hah ;P pozdrowienia dla zakupoholiczek <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linzey
Ja też całkiem często robię zakupy w sieci. Kupuję różne rzeczy, ostatnio kupowałam nowe słuchawki w teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez internet zamawiam tylko buty, a od niedawna ubrania i to wszystko na stronie renee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaZak
zakupy internetowe są fajne, bo często można coś dla siebie znaleźć taniej niż stacjonarnie, zwłaszcza jak są wyprzedaże i ma się sprawdzone sklepy, u mnie do takich należą zdecydowanie born2be i etam z bielizną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy znaleźć dobry i uczciwy sklep, a do takich należy www.KWProdukt.pl który polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupy dla dzieci robię w sklepie ebiton24.com a dla siebie na zalando albo na jakichs podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://okazjonerzy.pl - Wydaje mi się że to świetny wybór, jeżeli chodzi o zakupy w sieci w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy online to świetna rzecz. Ja lubię sklep https://cosmosmoda.pl/ Robiłam tutaj zakupy już nie raz i jestem bardzo zadowolona. Zakupione sukienki są dobrej jakości, nie muszę przepłacać w sklepach stacjonarnych i stać w kolejkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka L
Masz racje, że wydać pieniądze to żądna sztuka, ale wydać je mądrze to co innego. Przyznam się, że nie jestem wielką fanką takich zakupów. Lecz dziś nareszcie udało mi się namierzyć na meblewkoszyku.pl idealnie pasującą nam szafę do sypialni. Objechaliśmy chyba juz wszystkie okoliczne salony stacjonarne i nic, a tu proszę, a wystarczyło tylko trochę poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figova7
Ja jeśli chodzi o konkretne sklepy to ja całkiem lubię Teletorium. Czasami tam kupuję i za każdym razem jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię online zakupów, ale takich konkretnych. Mój ulubiony sklep - avans.pl, bardzo tam lubię kupować rzeczy do domu. Cieszę się że mają wszystko online i darmowa jest wysyłka. No i dużo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie opłaca się kupować zdrową i sprawdzoną żywność, Ja najczęściej zaopatruje się stąd: www.Enaturalnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam sklep renee, mają dużą ofertę, każdy znajdzie coś dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam taniaksiazka.pl bardzo duży wybór i ceny serio małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach jest tyle sklepów i ofert w internecie, że naprawdę nie trzeba wychodzić z domu, aby kupić wszystko co w danym momencie jest dla nas niezbędne. Bardzo lubię szukać okazyjnych ofert i promocji, bo dzięki nim mogę zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ostatnio wpadłem na świetną promocję ubrań - https://blip.pl/born2be/ możesz otrzymać nawet do 80% rabatu na buty oraz do 70% na ubrania i akcesoria. Myślę, że koło takiej oferty nie można przejść obojętnie, a wręcz przeciwnie, trzeba z niej skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! promocje na born2be są super, nie sposób nie rozejrzeć się na stronie. Zawsze znajdę tam coś dla siebie co mam ochotę dla siebie zamówić, a ceny i promocje tylko mnie do tego zachęcają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet zamawiam też herbate i kawe, najczęściej ze strony www.Imbryczek.net.pl i mogę polecić zawsze świeże produkty i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah! Zakupy! Oczywiście, że internetowe to te najlepsze, bo nigdy nie wiadomo co się trafi (tak jak w pudełku czekoladek). Ja robię zakupy online, ale kupuję wyłącznie ubrania, a to głównie dlatego, że są najczęściej tańsze. Z takich sklepów, które często mnie zaskakują (bo mają naprawdę super promocje) to polecam zapoznań się z https://ubierzsie.com/liu-jo Generalnie, kocham torebki i gdyby nie ich przeceny, w życiu nie pozwalałabym sobie na markowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×