Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

i znów tylu inteligentnych i przystojnych facetów dookoła

Polecane posty

fiku to ilu tych kolegów chciało z Tobą pójść na to piwo? x kilku x x grupen sex???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nic nie szkodzi, przy Twojej idealnej figurze nawet tego się nie zauważy" skopiowałam jako dowód na czarno na białymi więc jakby coś, to będziesz musiał udawać, ze nie zauważasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, to kolega zapraszajac Cię żeby spędzić czas w miłym BYC moze towarzystwie od razu ma Ci deklarować patrząc glęboko w oczy, ze to randka, ergo nie spotkanie koleżeńskie? czy jak to właściwie poznajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Windsor "Nic nie szkodzi, przy Twojej idealnej figurze nawet tego się nie zauważy" skopiowałam jako dowód na czarno na białymi więc jakby coś, to będziesz musiał udawać, ze nie zauważasz E tam nic nie muszę udawać ,jutro zjem Twoją porcję ,to będzie taki bonus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu co Ty się tak fikuśnej wypytujesz o te randki?fiku jest wolna Ty nie.Fiku jak zwał tak zwał, gostek był zainteresowany ,co Ty oświadczyn oczekujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może rzeczywiście fiku wygląda na chętną.... i panowie liczą na mała orgię :P swoją drogą tak na poważnie stała kiedyś grupka młodzieży przy sklepie paru chłopaków i jedna laska i namawiają dziewczynę żeby poszła na imprezę a ta na to ,jakby nigdy nic z uśmiechem, że nie pójdzie bo ZNOWU ją upiją i za przeproszeniem grupowo pukną... więc sama fiku widzisz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, znowu jesteś zazdrosny? nie znudziło Ci się? No wiesz żono ,jakoś raptownie nie zbrzydłaś ,więc nadal zazdrosny jestem .Wiem co mam,los był szczodry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzewnetrzniala?
przeciez to projekt pewnie wasze rowiesnicy , przeciez to w glowie sie nie miesci by ktos po (2 kierunkach technicznych!!) pisal takim prymitywnym dialektem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_55lat
smieszny jesteś , żadnego nawet z wyglądem nawet nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12370
Iftarko - skup się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 12
A... tu jestescie... jak przygotowania do swiat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak coś to szukają pieknych laseczek (niekoniecznie inteligentnych), szkoda że taki towar przechodzi koło nosa, normalnie męki Tantala, pelny stół a żarcie ucieka jak tylko wyciągnąć rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się zastanawiam co mi Krasnal pod choinke przyniesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×