Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

i znów tylu inteligentnych i przystojnych facetów dookoła

Polecane posty

Zuzia,ale mogłabyś być bardziej oryginalna; Fikuśna tak już to życzenie spospoliciła,że stało się ono jakby nieco obciachowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"BTW,to w kwestii "duuuużo pracy' miałem siebie na myśli; ale wciąz mam naiwną nadzieję,że jakieś przedstawicielki płci pięknej obecne w tym topiku to załapały)" padłam :) a gdybym nie bała się plagiatu toc hętnie napisałabym "ja ... itd" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 12
Lucy - dokladnie taki tylko zywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz? ciekawa jestem rezultatów może nowego wychowywano krokiem "ostatniej szansy" i organizm zeżarł mu szare komórki nie! nie będę ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike wyrzuciłaś MOJEGO Krasnala z kafe??? I kto mnie teraz bedzie podrywać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może nowego wychowywano krokiem "ostatniej szansy" i organizm zeżarł mu szare komórki" ups, tym razem rzeczywiście z rada nie trafiłam, bo słuszna uwaga ale przynajmniej Samuelo ma towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie nie ja :D! a krasnal sam zmądrzał i od ciebie sobie odszedł :) w zasadzie to podreptał jakiś cm ma za sobą :P to i tak więcej niż jest w stanie sobie wyobrazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska ???!!! nasz nowy jest lesbijką ???!!! to wiele wyjaśnia a to stara zazdrośnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióro,Ty już chyba zaczynasz mieć obsesję na moim punkcie :P A Ty Luśka przestań się Rudej tak podlizywać na każdym kroku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Luśka przestań się Rudej tak podlizywać na każdym kroku X właśnie podlizywanie się to domena nowego ! imo coś o tym wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu, jeżeli masz dla mnie więcej poleceń, to wyrzuć je z siebie jak najszybciej, póki Blu się nie obudził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krasnal sam zmądrzał i od ciebie sobie odszedł x x a to niby dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krasnal sam zmądrzał i od ciebie sobie odszedł x x a to niby dlaczego??? x no właśnie dlatego , że zmądrzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty Luśka przestań się Rudej tak podlizywać na każdym kroku X właśnie podlizywanie się to domena nowego !" :D nie żebym robiła na złość misiowi, bo wysilać by mi się nie chciało po prostu tak się niefortunnie złożyło, że Ike zapragnęła mnie dziś trochę ubawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego , że zmądrzał? x sama w to nie wierzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tam zapragnęła ike WSZYSTKO przychodzi z lekkością :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego , że zmądrzał? sama w to nie wierzysz x if żebym twierdziła, że urósł to tak, twoja waga miała by sens a tak ..na zmądrzenie ma mimo wszystko WIĘKSZE szanse:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, nie boisz się czasem tego, jak dobrze się znamy? (celowo unikam słowa zrozumiemy, bo przesady nie lubię) :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda,mam dla Ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą.Dobra jest taka,że pie...sz nieziemsko wręcz; zła:niestety wyłącznie werbalnie :P Lusia: jak chcesz,żeby Ci ktoś wydawał polecenia,to poszukaj kogoś innego; misia też szukaj gdzie indziej (np. w ZOO,ewentualnie polecam wycieczkę do Berna,tam w specjalnym,obetonowany dole siedzą sobie misie i to brunatne).A to,że mam owłosioną klatę i kobiety pod tym względem porównywały mnie do tego zwierzęcia,to jeszcze nie znaczy że Tobie też pozwalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka,że pie...sz nieziemsko wręcz; zła:niestety wyłącznie werbalnie X przy takim miękkim mietku nie mam innych możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×