Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
Goldika jeszcze jedno pytank, czy tWOJE ZAKAZENIE W 2011 ROKU , BYLO SWIEZE?CO LEKARZ MOWIL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia masz racje nic niewiadomo w naszym przypadku możesz i TY być pierwsza :) zobaczymy czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Goldika miło ze do nas ktoś nowy dołączył jesli chodzi o dr Kajfasza to ja bylam u niego na marszałkowskiej tam jest jakas lecznica i on tam przyjmuje ale to prywatnie wiem jeszcze ze w luxmedzie tez przyjmuje a co do awidnosci na wolskiej to ja robilam normalnie na NFZ. Co do Twoich mian to z tego co ja sie dowiadywałam to igm bo pewnie o te Ci chodzi ze masz dodatnie moga być przez kilka lat dodatnie i utrzymywać się na niskim poziomie dlatego wydaje mi sie ze spokojnie mozesz zajsc w ciaze zrob tylko badania przed ciaza i dla swojego swietego spokoju idz do wizyte do dr Kajfasza :) ale mysle ze to tylko czysta formalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
DOKLADNIE TAK JAK MÓWISZ aNIU , EZ MI SIE WYDAJE ZE TO SĄ MIANA KTÓRE BĘDĄ SPADAŁY POWOLUTKU NAWET LATAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka --- synek ma teraz 17miesięcy. Po porodzie w szpitalu od razu miał badanie na toxo, a potem miesiąc albo dwa później zrobiliśmy na właśną rękę. Oba wyniki ujemne. Trafiłam tutaj właśnie z forum Bywalca. On też doradzał mi w tej pierwszej ciąży 2lata temu. moniaszek --- w pierwszej ciąży toxo zaraziłam się na początku. Zakażenie było świeże i awidność niska. Fajnie, że zgadzamy się co do bycia jedynakiem... masakra. A Ty kiedy zaraziłaś się toxo? Pewnie czytałam o Tobie bo czytałam ostatnie 20str na wątku bywalca ale nie pamiętam już dokładnie nicków. aniap28 --- właśnie też mi się wydaje, że biorąc od początku rovamycine będę mogła zajść w ciążę. Bo przecież nie mogę być w gorszej sytuacji niż w poprzedniej ciąży kiedy to dopiero się zaraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się juz do dr. Kajfasza. A wcześniej muszę zrobić na Wolskiej badania. Pamiętacie może ile czeka się na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Goldika,u mnie tez swieze zakazeni,b.wysokie miana igm igm oraz niska awidnosc.dowiedzialam sie o toxo w 9tc i odrazu rovanycyna.minelo juz ponad 6miesiecy od brania lekow a igm baaaaardzo powoli spadaja.lekarka mi powiedziaka ze moga utrzymywac sie latami wiec glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldika mi sie wydaje ze nawet rovamecyna nie jest Ci juz potrzebna ja mam niskie miana ktore utrzymuja sie przez całą ciąze i do tego niska awidność i to wlasnie m.in. dr Kajfasz powiedział ze to u mnie jest stare zakażenie i nie musze brać rovamecyny bo organizm sam sie juz broni i podobnie bedzie u Ciebie :) ja jak robie badania na wolskiej jednego dnia rano to drugiego mam juz wyniki u doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaszek mi w ciazy miana spadly niewiele. Ale liczylam ze przez te 1,5roku cos spadnie a tu nic. igg mam 241 + od 3 igm 3,9 + od 1 aniap28 a to Twoja pierwsza ciaza z toxo czy juz druga? rodzilam w Wołominie. Byłam bardzo zadowolona z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierwsza ciąża o toxo sie dowiedziałam w 7tc od początku miałam niskie miana i niska awidnosc i odbylam trochę konsultacji zanim lekarze potrafili mi powiedzieć czy to świeże czy stare zakażenie w 7 tc miałam IGG 76 dodatnie od 8 IGM 1,04 dodatnie od 0,65 w 36tc IGG 46 IGM 0,69 także spadają mi miana bardzo wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniap ale spadaja :) w sumie jak ja bralam rova to juz mi zwisaly wyniki. Bo rova chroni chyba niezaleznie od poziomu igm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od 8 godz jestem na porodowce i dostaje oksytocyne bo mam słabe skurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu ,kochana trzymam kciuki:-) i czekam na info:-) ps. Twoja polozna miala racje ze to bedzie w majowke a dzisiaj piekna data,bo moje urodziny:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie dziewczyny, Aniu to jednak bez cesarki? Trzymam za Was kciuki, dużo siły i zdrówka, a Monia - wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystkiego najlepszego Kubus jest z nami od 5.35 waży 4360 i długi jest 62 jest cudowny :) bez cesearki rodzilam 19godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania gratuluje Wam!!! Ale z Kubusia to kawal chlopa,no no:-) daj znac jakie mial badania i czy wszystko wporzadeczku:-) ale sie ciesze!!! tzn ze ja nastepna w kolejce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to jestes dzielna i mocna bo Kubusia troche jest! Gorąco gratuluje, czekamy na dalsze wiesci,dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Gratulacje dla szczęśliwych rodziców! A Kubuś to faktycznie kawał chłopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniap28 gratuluje! kawal chlopaka urodzilas :) moj wazyl 4050g i mial 60cm, rodzilam 18h na porodowce tez z oxy. Zdrowka dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki wielkie :) naprawdę to jest kawał chłopa :) miał już robione usg głowy i brzucha i jest wszystko ok a niestety na najważniejsze badanie czyli igm muszę czekać do poniedziałku bo jest majowka i nie robią takich badań to czekanie jest straszne. Jeśli chodzi o sam poród to ciężki nawet nie wiedziałam ze mozna tyle dla dziecka wycierpiec ale warto. Kubus jest cudowny a położenie go na brzuchu zaraz po urodzeniu najcudowniejsza chwila :) Dziewczyny teraz trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu czyli przez weekend jeszcze musisz zostac w szpitalu? Jestes dzielna kobieto, dałas rade, suuuper:-)teraz na mnie kolej, juz sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tym bardziej ze Kuba ma zoltaczke a Ty nie bój sie nie ma czego wszystko Ci powiedzą co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
majowka w szpitalu ale z jakim szczesciem:-) jak Kubus taki duzy to pewnie ubranka w rozm. 56 za male? trzymaj sie Aniu i odzywaj sie do Nas czasami:-) daj znac jak wyniki z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci ze małe musimy mieć od razu 62 dam znać jak tylko bedą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
wogole to jaką wagę podal Wam lekarz na ostatnim usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wielkie gratulacje ..naprawde zuch dziewczyna z ciebie bo kubus naprawde duzy ... o 1 kg ciezszy od Zuzy to Zuza ma teraz miesiaco 5 dni i wazy 4200 :))) i juz mi ciezko ja tulic na rekach:))) naprawde dlugo cie meczyli ..ja na pelnych skurczach bylam 2 h i myslalam ze umieram :))) ale to prawda molabym to powtorzyc dla tych chwil bo szczescie ogromne :) ty Aniu w majoweczke w szpitalu ja w swieta...ale milo to wspominam:))) teraz czeka Was troeche badan z Kubusiem jak wyjdziecie .. ( najgorszy okulista) ale to tylko dla potwierdzenia ze wszystko ok :) trzymajcie sie dzielnie i powiedz jak dalasrade z porodem>>>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Trochę mnie nie było a tu takie zmiany. Przede wszystkim gratulacje dla Ani. Aleś chłopa wydała na świat. Chapeau bas!!! Ja trochę zmieniłam klimat na majówkę i przy okazji sprawdziłam czy dam radę jechać w czerwcu na wakacje i wszystko wskazuje na to, że bez problemu. Wy zaraz wszystkie urodzicie a ja będę czekała do końca lipca :(. Agata a gdzie byłaś u okulisty? W klinice w Katowicach? Pozdrawiam Was wszystkie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Jak tam Aniu? wyszliscie juz ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×