Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Hej dziewczyny! Rzadko ostatnio tu zaglądam ale czytam was na bierząco. Nasze skąpe na początku grono znacznie się poszerzyło:-) U mnie czas leci co przekłada się na wielkość mojego brzuszka, już piąty miesiąc, więc jak ostatnio trochę się rozebrałam bo ciepło to sąsiad dopatrzył się,że jakiś bocian się święci;-) No i teraz pewnie wiadomość gruchnie w wieś że jestem w ciąży:-) Życzę wszystkim staraczkom dwóch kreseczek. Królik skacze gdy czytałam twój wpis o tych testach owu baaardzo pozytywnych,o to myślę że aby patrzeć jak i te ciążowe zakreskują pozytywnie, trzymam kciuki:-) Gdzieś zawieruszyły się nasze koleżanki Ulajowy, Anuśka, KMSU a i Dumna mama gdzies znikła, dziewczyny odezwijcie się. Nusia29 nie martw się tą szyjką, wszystko będzie dobrze, ja mam 29.04 wizytę z usg i dowiem się czy u mnie jest ok. Ale jak napisałaś,że z tym mogą być problemy to wzięłam na wstrzymanie i przystopowałam bo odkąd jest ciepło to latałam od rana do wieczora .PS. Widziałam cię u wrześniówek, ja też tam jestem ale mam inny nick;-) No to machnełam epopeję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
brzuch to kwestia indywidualna, moja kolezanka jest w 5 i ma bardzo duzy brzuch, juz od miesiaca ma duzy i to taki jak na 6-7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jak byla w ciazy i byla juz w 33 tygodniu ciazy i poszla po cos do szpitala gdzie miala rodzic po cos do pielegniarki a ta pielegniarka myslala ze moja siostra jest w 27 tygodniu. Ona w ogole brzuszek miala nieduzy, komfortowo jej bylo:) ciakwe jak ja przejde ciaze, moja mama np przytyla bardzo malo w ciazy ze mna bo 7 kg a z moja siostra 8. Mam nadzieje ze mam geny:) ogolnie jestem do niej podobna wiec moze pod tym wzgledem tez:) Agnes32 fajnie Cie "widziec" i ze narazie wszytsko wporzadku oby tak do konca, trzymam kciuki:) maluch rosnie, rosnie:D:D bocian Cie dogonil:) mam nadzieje ze szybko zlapie tez nas starajace sie:) Wlasnie tez wczoraj myslalam o dziewczynach ze gdzies sie zapodzialy. I Nezumi tez cos ucichla:( Dziewczyny odezwijcie sie co tam i jak tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja nie powinnam teraz robic brzuszkow chyba prawda, jak jestem przed testowaniem. Jak to jest z tymi cwiczeniami?? Zrezygnowalam z 6 weidera i robie 90 brzuszkow dziennie ale chyba powinnam ograniczyc/przestac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko nowe dziewczyny :) Ada26 Odnośnie ćwiczeń to ja ćwiczyłam dopóki się nie dowiedziałam że jestem w ciąży...robiłam brzuszki i takie tam, ale muszę przyznać że dwa dni przed testowaniem gdy robiłam brzuszki to poczułam takie silne ukłucie w brzuchu i to mnie tak trochę zastanowiło i przestałam ćwiczyć...ale i tak test zrobiłam dopiero 3 dni po spodziewanej @ Agnes32 Śledzę tamten topik , bo w sumie jesteśmy tam prawie wszystkie na tym samym etapie :) rzadko się jednak wypowiadam ,dziewczyny tam są już zżyte ze sobą i ciężko się wcisnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Adaa ja czytalam ze w ciazy nie powinno sie cwiczyc brzuszkow, ani nawet biegac. Sa takie specjalne delikatne i bezpieczne cwiczenia dla ciezarnych ;) ja jestem po wizycie u gina no i dostalam luteine i duphaston na wywolanie miesiaczki. To jest dolujace..jak ja mam zajsc i utrzymac ciaze skoro sama nawet miesiaczkowac nie potrafie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo brzuszków ciążowych.....ja jestem w 5 miesiącu, za 2 tyg zacznie się 6 (matko jak ten czas leci....) i mój brzuszek rzuca się w oczy tylko jeśli założę coś bardzo dopasowanego. Jeśli mam płaszczyk lub kurtkę to nic jeszcze nie widać... Ale powiem Wam że pomimo małego brzucha i tak mam problemy w nocy by się przekręcić z boku na bok lub na plecy... Wystarczy że się ruszę gwałtowniej a już czuję taki rwący ból jakby mi się tam coś odrywało... Strach myśleć co będzie dalej jak brzuch będzie naprawdę spory.. Moja szwagierka jest w 30 tyg i też ma bardzo malutki brzuszek, nawet jej mówiłam że ale jej fajnie...bo tak słodko wygląda...a tu się okazało jak była na ostatnim usg że jej macica nie rośnie , biedna jest teraz 2 dni w szpitalu. Ale nie mam pojęcia co się robi w takich przypadkach, słyszałyście o czymś takim???? Najdziwniejsze jest to że ma już jedno dziecko i wszystko normalnie w tamtej ciąży przebiegało , więc skąd tu nagle taki problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
musze sie pozic, ze cos mi sie dziwnego z przelykiem dzieje. tak jakby cos siedzialo mi caly cxas na pewnym odcinku albo nawet pobolewalo czy nie wiem jak to mazwac.czasami mam wrazenie ze przez to zwymiotuje. szczegolnie po kawie to czuje. jakby mi sie cofnac miala w przelyku. nie wiem czy to jest zgagabo nigdy nie mialam,ale chyba raczej nie. sliczna pogoda u mnie nie wiem jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
w chwili obecnej biust mni boli tak bardzo, ze nawet jak dotkne szyje lub ciut ponizej to juz kwicze. ciekawe jak bd dzisiaj spac bo ja to spie tylko brzuch/bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Kwietniowa jeżeli doszło do owulacji 10 kwietnia to implantacja będzie około 16 a nawet może być 20 kwietnia. Gdyby zagnieżdżenie było tego 16 to trzeba doliczyć jeszcze 48 godzin wtedy w większych ilościach produkowany jest hormon. teoretycznie dzisiaj mogłabyś zrobić betę ale nie koniecznie musiała by ci wyjść bo nie wiemy kiedy była implantacja. W poniedziałek wynik z krwi już napewno wiarygodny. Ja dziś jak byłam w sklepie to tak mnie jajnik zaczął kłuć że musiałam wyjść i usiąść. Jeszcze raz polecam testy owu bo u mnie pokazały 100 % owulacje, gdy by nie one to może byśmy przegapili a tak to były przytulanki dzień przed i w dzień owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa , to mnie nawet na początku ciąży tak biust nie bolał . Może dlatego że ja od zawsze miałam spory , więc teraz tylko ociupinkę urósł. Ale jak komuś biust się powiększa o parę rozmiarów , np moja siostra z miseczki A doszła do D...to chyba musi to piekielnie boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik skacze a testy owulacyjne pokazuja dzień owulacji? bo gdzieś czytałam, że jak kreska jest ciemniejsza to w ciągu 48h nastąpi owulacja ale może coś pokręciłam jakich testów używałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. U mnie powodem braku @ sa cysty :( musze odczekac 14 dni bez stosunków i poznie lykac leki na wywolanie @. Po tym całym procesie rozpoczynam stymulację. Ogolnie jest troszke zle. Nawet lekarka spodziewala sie innej reakcji mojego organizmu po laparoskopi. Smutno mi bardzo....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Niusia daruj sobie na wszelki wypadek te brzuszki. Macica musi być rozluźniona a brzuszki to jednak jakieś skurcze mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
olaalee ja używam z firmy domowe laboratorium. Jak mi wyszedł pozytywnie w wtorek to albo z wtorku na środe albo w środę wieczorem była owulacja bo w czwartek na monitoringu już był tylko płyn po pęcherzyku i ginekolog mówił że owu była dzień albo dwa dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Kuntekate będziesz brała clostilbegyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
witajcie dziewczynki :D:D:D rany ale nas tu przybylo :):):) nie bylo mnie dosc dlugo ale tyle sie dzialo u mnie :) moja najmlodsza corka miala komunie wiec same przygotowania mnie pochlonely, potem ta komunia :) i jakios tak mi zlecialo i wiecie co chyba w sumie dobrze ze tak bylam zajeta :) jutro powinnam dostac @ ale juz nie wytrzymalam i dzis zrobilam test :) i dwwwiiieeee KRESECZKI :D:D:D:D:D:D:D mam nadzieje tylko ze nie dostane juz @ :( jak myslicie jest to mozliwe :(:( ??? trzymam kciuki za wszystkie staraczki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Ulajowy wspaniale!!!!!!! Pewnie że możliwe a nawet pewne!!! Życzę spokojnej ciąży:) Jak się czujesz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalee ja chodzę do Strzegieckiej, jestem z niej zadowolona, bo w sumie o każdej porze dnia i nocy mogę się z nią skontaktować, na wizyty umawiam się bez problemu. Chodzę do niej prywatnie, ale teraz w czasie monitoringu jak mi coś nie pasuje to bez problemu umawia mnie na wizytę do szpitala :) kuntekate bardzo mi przykro, że tak się u Ciebie dzieje i 3mam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013........... .6-7.04.2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87.........2r................27.03.2013.......... ????????maj Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka........1...............23.03.2013.............. 24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........20tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........10tc.........ostatnia @ 05.02...........12.11.2013 grace88.........14tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............?????? Nusia29...........20tc.................27.11.2012........ ... ...03. 09.201 Wklejam bo się pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013........... .6-7.04.2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87.........2r................27.03.2013.......... ????????maj Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka........1...............23.03.2013.............. 24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........20tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........10tc.........ostatnia @ 05.02...........12.11.2013 grace88.........14tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............?????? Nusia29...........20tc.................27.11.2012........ ... ...03. 09.201 ulajowy...........nie wiem..........21.03.2013.......jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
krolik skacze dziekuje :D:D:D:D czuje sie w sumie dobrze ale zdziwilo mnie tylko nagle zmeczenie musze robic sobie drzemki popoludniu :D:D:D a tak to zadnych innych objawow ...i sumie test zrobialm w przekonaniu i nastawieniu ze bedzie jedna kreska a tu szok dwie kreski :D:D:D:D boje sie tylko ze jeszcze dostane @ :( bo slyszalam ze sa takie przypadki :( jutro kupie jeszcze jeden test i zrobie :) jeszcze nic nie mowilam mezowi bo nie chce go rozczarowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexii
UWAGA!! SZMAL i 2 inne osoby z reprezentacji Polski trafili do szpitala.Doszlo do wypadku zaraz po meczu gdy wracali do hotelu.Wjechal w nich pijany kierowca.Stan Szzmala jest ciezki ma zmiazdzona noge.Wiecej informacji oraz zdjecia z wypadku znajdziecie na http://kfd.pl/s/4qvm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy co za wspaniała wiadomość. Ja na wywolanie bede brała chlormadinon a na stymulacje clomhexal. Brala juz któraś z was te leki? Dziwczyny czy po stymulacji mogę zajść w mogą ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka to juz prawie końcówka zobaczysz nam tez się uda. Dobrze że sie leczymy. Ale wiem jak się czujesz przez to ciągłe rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Kuntekate przy stymulacji jest większa szansa na bliźniaki niż bez wspomagaczy ale nie nastawiałabym się. Ważny jest monitoring by kontrolować ilość pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy serdeczne gratulacje :) fuuuj nie wiedzialam ze ta luteina taka niedobra jest :P musze sie teraz zaopatrzyc w testy owulacyjne bo po takiej przerwie to nie wiem kiedy bede jajeczkowac - o ile w ogole bede... Kuntekate ja tych Twoich lekow nie znam, zawsze bralam duphaston i jeszcze clo.. ale teraz gin clo mi nie dal :P Kroliczku cos mi mowi ze odejdziesz do zafasolkowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuntekate i karmelka przykro mi, cały czas wierzyłam że wam się udało. ale głowa do góry musi być dobrze- uda nam się w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
króliczku chyba Ci się mój nick pomylił z Ada26.. ja już od dawna nie robie brzuszków , wystarczy że już mam problem z podniesieniem się z łóżka gdy leżę na plecach , muszę przekręcać się na bok i powoli wstawać by nie nadużywać zbytnio mięśni brzucha...bo ból jest wtedy niesamowity....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×