Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskaweczka_88

5 kg w dół - odchudzanie nieco inaczej

Polecane posty

Witam. Postanowiłam założyć swój topic, bo na innych byłam raczej ignorowana. Od sierpia do listopada schudłam 10 kg, stosowałam dietę 1000 kcal i duuuuużo ćwiczylam ( rower, fitness, hula- hop z masażem). Jestem z siebie dumna, że wytrwałam, ale teraz chciałabym schudnąć jeszcze ok 4-5 kg. To co zaraz napiszę może się niektórym nie spodobać, ale wiem, że na mnie to działa i to jest najważniejsze. Wiem, że powinno się spożywać 4-5 posiłków w jednakowych odstępach czasowych, ale ja zwyczajnie nie mam na to ani czasu ani chęci dlatego będę jadła 2 posiłki dziennie. Jeden ok. 12-13stej do syta, drugi 17-18sta - mniejsza porcja+ 1,5 litra wody. Oprócz tego codziennie 30 minut hula- hop z masażem lub ćwiczenia z Ewą Chodakowską. Mam nadzieję, że wytrwam Jeszcze odnośnie małych grzeszków to pozwalam sobie 2 razy w tyg na piwko lub drinka, a jeśli chodzi o słodycze to raz w tygodniu lody ( słyszałam, że to najmniejsze zło) Pozdrawiam i jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam do wspólnego odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w ramach pierwszego posiłku zjadłam 2 parówki drobiowe fit, dwie kromki pełnoziarnistego chleba tostowego i pomidora. Mam też już za sobą pół godz hulania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
koniec diety juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nikt się nie chce dołączyć, w takim razie będę się odchudzać sama :P wczoraj zjadłam jeszcze kurczaka pieczonego bez tłuszczu z sałatką i kilka truskawek w syropie. Waga narazie stoi w miejscu. Na dzisiaj póki co nie mam pomysłu co do menu, może w sklepie coś mi się rzuci w oczy, narazie na szczęście nie jestem głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy posiłek spozyty ok. 12:30- tosty z tuńczykiem, pomidorem i serem light. Na drugi posiłek będzie sałatka grecka Zaliczone 30 minut rowerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
a co zjadłas w ramch 2 posiłku wczoraj? pytam bo nie mam pomysłu co jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eage
Osobom pragnących schudnąć, zmniejszyć apetyt, przyspieszyć przemianę materii i oczyścić organizm z toksyn polecam pić Yerba Mate ;) Najlepiej zamiast kawy- bo lepiej i na dłużej pobudza ;) Polecam lekturę bloga o Yerbie: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuska90
Ja się chętnie dołączę, do końca roku chciałabym zrzucić 2 kg, a później kolejne 2. Teraz ważę 52kg.Odchudzam się nieco podobnie, bo rowniez nie mam czasu, na regularne posiłki. Myślę,że te dwa piwka to żaden grzech, bo ja piję codziennie, a mimo tego diety zawsze skutkowały. Dziś zjadłam 4 jajka(same białka), pół torebki kaszy gryczanej i kefir. Muszę jakoś zmoywować się do cwiczeń, kiedyś byłam an siłowni 3-4 razy z tygodniu, ale w wakacje strasznie się rozleniwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło zuuska90, że się chcesz dołączyć :) razem zawsze raźniej wczoraj w ramach drugiego posiłku zjadłam fileta z kurczaka pieczonego bez tłuszczu i sałatkę colesław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
dzieki \ boje sie swiat a wy/ tego zarcia , eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku spedzam świeta u teściowej i może chamsko to zabrzmi, ale ona nie umie gotować, więc będzie mi łatwiej wytrwać :P Bedę jadła malutkie porcje, bo i tak wiem, że nie będzie to smaczne. Chciałabym do sylwestra ważyć 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
waze 64 i tak ze 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
czuje po swietach waga bedzie wieksza i pewnie po sylwku juz po nowym roku zaczne na dobre odchudznie , mysle o tej 13 dniowej pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli o kopenhaskiej? ja jakos nie mam sily do tych wszystkich diet typu dukan, kopenhaska itp, gdzie trzeba wielu zasad przestrzegać. Ogólnie to najbardziej zawsze brakuje mi pieczywa- zwyczajnej pszennej bułki ;/ natallllla możesz zacząć już teraz powoli ograniczać jedzenie, np. zrezygnować ze słodyczy i starać sie jeść mniejsze porcje, na pewno jakiś kilogram do świąt jeszcze zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
no tak o kopenhaskiej ale wolałabym nie! moze uda mi sie normalnie schudnac ograniczajac kalorie to sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
ja tez nie cwicze, dołaczaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo mi z tym zle- dołączaj :) ważymy tyle samo i mamy takie same oczekiwania :) ja tez za wiele nie ćwicze- max 30-40 minut i to nie codziennie na więcej nie mam czasu, wczoraj próbowałam z Ewą Chodakowską, ale nie wytrwałam ze względu na ból ramion ;/ wiec pozostaje mi rowerek i hula-hop z masażem, bo na karnet w fitness klubie nie mam teraz kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuska90
Ja zjadłam jeszcze twarożek i kanapkę z dżemem, postaram się dzis już nie jeść. Kurcze za tydzień święta, nie wiem jak powstrzymam się od jedzenia,a Wy macie jakiś sposób jak przetrwać te dni? Wiadomo,że nie wypada nie ruszyć nic ze stołu,a ja mam tak,że jak zacznę jesć to nieraz nie mam umiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfhh
a poza jedzeniem jakis sport w twoim zyciu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuska90
Ja mam 167cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
ja na swita wyjezdzam do tesciow i potem na sylwka tez do znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naallllla
na swieta*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam właśnie za sobą 30 min hula- hop z masażem. Teraz w ''nagrodę'' piję sobie vermutha ze spritem :) Miałam przed chwilą propozycje wypadu na pizzę i odmówiłam, mimo, że kocham pizzę, ale jestem z siebie dumna, że się nie skusiłam :) miłego wieczoru dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×