Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiola8989

Ślub - październik 2013

Polecane posty

Gość andzia9023
Ojj dawno tu nie byłam, my ślubujemy 15.10. o godz, 12:00 :) Piosenkę na pierwszy taniec mamy "Na zawsze razem" - Mikado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie zalogowałam się przy ostatnim poście :) Tak więc.. ja chciałam mieć na wpół upięte włosy, ale po ostatnich przeróbkach sukni jest to niemożliwe... - doszywam ramiączko przez szyję. No i czeszę się w Poznaniu :) A jakie macie utwory na Pierwszy Taniec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
My utworu jeszcze nie mamy a ślubuję 12.10 o 14.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Pani
MelisQa, a gdzie dokładnie w Poznaniu? Poszukuję dobrego fryzjera, który umie czesać dość długie włosy do wianka, bez welonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czeszę zawsze w Górczyńskim Centrum Handlowym u Agnieszki - nr do salonu: 61 866 23 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------- 05.10 jana_83 ------------ 12.10 --------- 14:00 Wiola8989 --------- 12.10 --------- 13.00 andzia9023 -------- 15.10 --------- 12:00 Gość ---------------- 19.10 MelisQa ------------ 19.10 --------- 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, ślubujesz we wtorek? :) Oryginalnie! jana, ja jestem tak samo w kropce, a do niedzieli musimy wybrać, bo już wtedy mamy spotkanie z zespołem.. Denerwujecie się? Bo ja powiem Wam szczerze, mam takie chwile, że ogarnia mnie taki strach, taki wręcz paraliż trwający chwilę, ale jednak zajmujący całkowicie. Nachodzi mnie to w takich momentach, gdy dociera do mnie, że tak długo oczekiwany październik już nadszedł, że mogę policzyć soboty do ślubu, że składam winietki, których z dnia na dzień dochodzi na stole (zamówiliśmy takie do ręcznego poskładania), że to już tuż tuż... Ale na ogół mam wrażenie, że to się dzieje gdzieś poza mną, jakby to nie moje wesele zaraz miało się wydarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------- 05.10 Wiola8989 --------- 12.10 --------- 13.00 jana_83 ------------ 12.10 --------- 14:00 andzia9023 -------- 15.10 --------- 12:00 Gość ---------------- 19.10 MelisQa ------------ 19.10 --------- 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Was jeszcze jedną propozycję. Ponieważ za 4 dni odbędą się nasze pierwsze ceremonie, dziewczyny, które chciałyby się po wszystkim pochwalić zdjęciami lub filmami, odezwijcie się, proszę, ze swoich prywatnych maili na adres: kafeteria@poczta.onet.pl , a ja odeślę Wam wtedy w mailu zwrotnym hasło na pocztę. Na nią będziemy mogły wysłać zdjęcia i tylko my będziemy znały hasło, ażeby te zdjęcia sobie potem obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Pani
Ja ślubuję na początku listopada więc nie wiem, czy mogę się przyłączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuję się już powoli, stres też jest. Nie wiem czemu, ale najbardziej boję się kościoła, pierwszego tańca i podziękowań dla Rodziców. W kościele na pewno się popłaczę, a przy podziękowaniu to już na 100% będę ryczeć jak bóbr. A właśnie dziewczyny - urządzacie tzw. panieńskie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiola, ja już jestem po Panieńskim :) Ze względu na pracę w weekendy musiałam zaplanować go sporo wcześniej i odbył się 7 września - tak samo jak Kawalerski. Uważam, że każda dziewczyna, która sobie odmówiła tej szalonej nocy, ma czego żałować :) Druhna wraz z Przyjaciółką wszystko zorganizowały i zaplanowały, ja miałam ze wszystkiego niespodziankę. Miałam stawić się o którejś tam godzinie w wyznaczonym miejscu i działo się :) Najpierw kolacja w domu u koleżanki, uroczyście założyły mi różową koronę i szarfę, welon, miałam tron z szyfonu :) Szampan, wódka, wino, tort, zabawy - np. zakładanie prezerwatywy na ogórka i ściąganie jej bez użycia rąk :) Jedna przebrała się za wróżkę i wróżyła nam, ile będziemy miały dzieci :) Mój Luby nie zgodził się na striptizera, więc potem jedna z koleżanek przebrała się za mężczyznę i go zastąpiła ;) ale piszczałyśmy ;) Zamówiły też limuzynę, która nas obwoziła po mieście przez godzinę, a potem odeskortowała do klubu, w którym miałyśmy swoją lożę, a ja znów masę zabaw i zadań, np. przekonać kogoś do postawienia mi drinka, napisać wyznanie miłosne dla Narzeczonego w męskiej toalecie itp. Dostałam masę prezentów :) Grzeczne dla żony - papiloty, ciepłe kapcie i mniej grzeczne dla narzeczonej - wszystkie z działu kamasutry. Generalnie to była jak dotąd najlepsza impreza w moim życiu i czasem się zastanawiam, czy wesele to przebije :) A mój Luby dostał dmuchaną Elżbietę i świetną koszulkę z napisem "GAME OVER" i naszą datą ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia9023
Tak we wtorek mamy wesele, w sumie to dużo osób z mojej okolicy robi teraz wesela w tygodniu.My mamy dzięki temu że w tygodniu duże zniżki na sali :) A co do panieńskiego to miałam w ubiegłą sobotę i było naprawdę super. Organizowały mi wszystko moja przyjaciółka z siostrami narzeczonego. Nic nie chciały powiedzieć chyba przez 3 tyg. wiedziałam tylko, że początek będzie u mnie w domu a o 22 jedziemy do klubu pobawić się. Jak przyszły to miałam zakaz wchodzenia na górę (mieszkam z rodzicami w domu oni na dole a ja na górze- 1 piętro) a one w między czasie obkleiły całą klatkę i wszystkie poje plakatami i listami gończymi z moim zdjęciem ;] no a później były różne zadania, np. zatańcz taniec erotyczny przy rurze (z odkurzacza) ;p a jak zbliżał się 22 to nikt nie chciał jechać bo zrobiłyśmy sobie dyskotekę w domu ;p to chyba moja najlepsza impreza dotychczas :) Mój narzeczony za to miał kawalerski już we wrześniu i ostał od kolegów taki fajny krawat, który zgubił na dyskotece i widziałam go tylko na zdjęciu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia9023
My winietki robimy sami, już mam zrobiony projekt tylko wydrukować i wyciąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASR
dziewczyny moj slub w sobote, a ja nie mam zadnego okrycia, a jak jest za oknami...kazdy widzi. Co zakladacie na siebie zeby az tak bardzo nie zmarznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, też musiałam wykonać taniec erotyczny na rurze :D Moją rurą była miotła ;) My winietki zamówiliśmy takie do składania na allegro - pan i pani młoda. Codziennie po kilka sztuk składam i doklejam winietkę, a do środka chowam po 3 cukierki. Robię też sama takie wierszyki na podziękowania dla gości. Do białego kartonu (papier o gramaturze 300g z połyskiem) z jednej strony przyklejam ozdobny papier tłoczony, a z drugiej na papierze samoprzylepnym przyklejam wydrukowany bardzo fajny wierszyk z podziękowaniem dla gości. Do tego mam aplikacje w postaci obrączek, którą przyklejam na dole i ze sznurka florystycznego robię kokardki i naklejam u góry. Masa roboty, ale bardzo fajny efekt. Mamy też ręcznie składane serwetki dla każdego - dla pań w suknie ślubne, a dla panów we frak. Każdy z gości dostanie też od nas małe, ślubne mydlane bańki :) Samodzielnie wykonałam też Zasady Weselne. Ich treść znalazłam w internecie. Ozdobiłam je sercami, ramką, wydrukowałam na perłowym, oliwkowym kartonie (250g) i na 5 kartkach miejsca do podpisów dla gości, że się zaznajomili. Do tego zleciłam wykonanie bordowej okładki kanałowej z wytłoczonym napisem "Zasady Weselne", dokleiłam usztywnianą okładkę przezroczystą na tylną ścianę (po otwarciu), żeby było gdzie włożyć te zasady i długopis. Goście dostaną to obiegowo jako księgę gości z humorystycznym akcentem na 1 stronie :) Więcej rzeczy sama nie robiłam, bo nie mam takiego talentu ani wizji. Na wierzch mam bolerko ocieplane na plecach od wewnątrz, więc sądzę, że nie zmarznę aż tak :) ASR, jak się czuje Panna Młoda na 2 dni przed?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASR ---------------- 05.10 Wiola8989 --------- 12.10 --------- 13.00 jana_83 ------------ 12.10 --------- 14:00 andzia9023 -------- 15.10 --------- 12:00 Gość ---------------- 19.10 MelisQa ------------ 19.10 --------- 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.10. - 14.00 Jakie macie buty na ślub? Czółenka czy bardziej zakryte? Jakiej grubości pończochy/rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam najpopularniejsze czółenka :) Z delikatnym zdobieniem :) A pończochy cienkie zwykłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny październikowe robicie plener po slubie w jesiennej scenerii? ja jestem wrzesniowa ale ciagle nie ma czasu na plener. Teraz obawiam sie ze juz nie nadaje sie ta aura na piekne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dopiero teraz sie nadaje aura na plener.jeszcze dzisiejsze słonce.oby było przynajmniej tak jak dzis 19.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK SAMOPOCZUCIE DZIEWCZYNY PRZED? Mnie jutro czeka wieczor panienski za tydzien polter no i 26 tam dam tam dam.... kurcze juz czuje stres.....:)ale pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę miałam pulter :) Włosy pofarbowane, brwi i paznokcie zrobią się w środę, próbna fryzura zrobiona, makijaż też. Suknia przyjeżdża w czwartek, wódka w środę, w czwartek wieziemy wszystko na salę, w piątek LABA i w sobotę wielki dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz ślub odbył się 19.10. Wszystko super się udało. Pogoda cudowna, przepiękne słońce i błękitne niebo cały dzień :-). Było trochę chłodno, ale w ogóle tego nie czułam, tak bardzo cieszyłam się słońcem. Dzień był dzięki temu jasny i świetlisty. Prawdziwa polska złota jesień, byłam przeszczęśliwa :). Wszystkim parom życzę dużo szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawiecka
Czy jest tu ktoś, kto ślubuje w październiku 2014 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa2014
Tak, ja ślubuję 18 października :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również 18 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×