Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiola8989

Ślub - październik 2013

Polecane posty

Gość ASR
październikowaa - faktycznie o świadkach nie pomyslalam :) MelisQa - u nas na zawiadomieniach tez bedzie wierszyk, ze nie chcemy kwiatow....nie wiem czy wypada czy nie...ale bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam na zaproszeniu napisałam wierszyk , że chce wino zamiast kwiatów :) i nie interesuje mnie czy to pasuje czy nie ;p mi kwiaty są nie potrzebne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie napisałam ale poczta pantoflowa prosiłam o lotka zamiast kwiatów i nasze rodziny o tym wiedza zresztą lotek chyba tańszy będzie od bukietow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 880206
Witam, my mamy ślub 12 października, powoli zaczynam się stresować :( Wszystko już prawie gotowe, suknia się szyje, buty są, gorzej z PM, on uwielbia wszystko odkładać na ostatnią chwilę :( Teraz tylko zaczynają się wątpliwości, bo patrzę tak na moją suknię i przestaje mi się podobać, podobno to normalne u panien młodych ;) Gdy ją mierzyłam była idealna, pierwsza i jedyna, którą przymierzyłam a teraz... ehh... No i problem z bukietem ślubnym, chciałabym po prostu bukiet z wrzosu obwiązany fioletową wstążką. Co sądzicie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmkaPP
Dziewczyny doradźcie mi, my bierzemy ślub w dzień urodzin mojego narzeczonego...i zastanawiam się nad prezentem dla niego...już na sali, po przybyciu, pierwszym tańcu itp, bo do 24:00 trzeba zdążyć:) Jeśli macie jakieś fajne pomysły to piszcie, burza mózgów jest najlepsza, a nie ukrywam, że bardzo mi to pomoże:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 880206
Amka - myślę, że najlepszym prezentem będzie dla niego noc poślubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to na pewno:) ale myślałam, żeby go czymś zaskoczyć na sali, kiedy wszyscy goście będą, tylko nie wiem co...://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa773
Witam wszystkie przyszle Panie Mlod:-) Ja tez weselicho w pazdzierniku 19:-) praktycznie wszystko juz pozalatwiane. Teraz jestesmy na etapie rozwozenia zaproszeń:-) wodeczka juz jest Stock 0.5l , obraczki tez:-) robia sie :-) tez zapisuje wydatki i sama wodka i obraczki to koszt ok 7500zl. Mam dylemat nad bukietem:-) pomozcie dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa773
A czym bedziecie jechały do kościółka ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie macie buty na slub w październiku? Bo ja kupiłam jedne czółenka na 6-7 cm obcasie tylko że bez paska zapinającego i troche mi lataja mimo wkładek zelowych i drugie o wysokosci 4 cm. Czy będzie bardzo problem z dopasowaniem sukni? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa773
Nie bedziesz miec problemu z dopasowaniem sukni. Ja kupilam buty na 4cm obcasie bo takie mialy byc idealne o mojej sukienki,a jak sie okazlo u krawcowej sa za wysokie i sukienka mi odstaje. Zaden problem mnie krawcowa pocieszyla bo teraz mi doszyje tasme ze nawet znac nie bedzie ze cos bylo przy niej robione:-) takzze nie stresuj sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
myśmy w tamtym roku 20 października brali ślub mieliśmy piękną pogodę 22stopnie i słoneczko tego dnia a już w niedzielę było 10stopni i mgła ale dzięki temu mamy piękną sesję zdjęciową zobaczycie będzie super, najważniejsze to się nie stresować i dobrze bawić!!!! co do dopasowanie sukni to ja miałam na dwie wysokości i sobie ją podpięłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca
dziewczyny takie pytanie chciałam zaczac od dzis rozwozic zaproszenia ale nie wiem czy to wypada jak zapowiedzi jeszcze nie wyszły co myslicie? a co do butów i ich wysokosci to ja mam 11cm koralowe, ogolnie to tez juz wszystko pozaliczkowane i coraz wiekszy stres... suknia tez sie szyje i juz mi sie nie podoba bo co chwile widze cos innego i mam nowe pomysly no ale ... a beziecie miały welony czy toczki bo ja sie jeszcze zastanawiam...chcaialam toczek a narzecz mowi ze lepiej welon i sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
ja chciałam mieć długi welon, który jest bardzo niepraktyczny podczas wesela:) Miałam 2 jeden śliczny długi do kościoła drugi krótki lekki do tańca:) aha i jeszcze jedno jak szyjecie sukienkę to zawsze pytajcie krawcowych czy jest możliwość zostawienia jej w komisie. Miałam uszytą NOWĄ, ale zostawiłam ją w komisie dlatego całość: sukienka, dwa bolerka, płaszcz, dwa welony, ba nawet dziewczyny wypożyczyły mi dodatkową biżuterię:) kosztowała 1200zł. Co do okrycia miałam: płaszcz, bolerko koronkowe i misia nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My dopiero zaczęliśmy przygotowania 3 tyg temu a ślub 26 października. Pomożecie? Przede wszystkim zastanawiam się nad czymś na wierzch, bo zapewne - znając nasze szczęście - będzie zimno i będzie padać. Czy już cos macie? No i marzą mi się wygodne buty w kolorze nude. Widziałyście może takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikona_90
Ja też mam 26 października. :) i mam do kościoła bolerko z koronki zawiązywane na plecach, takie z długim rękawem. Z przodu dekolt jest w łódkę. Może jakoś szałowo nie grzeje, ale musi wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaa6666
Hej!!! Co myślicie o konsultancie Urocza Chwila. W przyszłym roku biorę ślub i chcę mieć konsultanta ślubnego!! Czy jest dobry, ktoś na temat jego może się wypowiedzieć?? Jak na Warszawę ma przestępne ceny??? Ale to nie wszystko.. Pozdrawiam Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele? Nie macie jeszcze zaproszeń, winietek czy podziękowań? Zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl , 535006900 Robię ręcznie zaproszenia, winietki itp. niedrogo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmkaPP
Hej, ja też mam slub 26X:) z butami czekam aż dostanę suknię, a dostanę z miesiąc wcześniej, wtedy dobiorę wysokość obcasa, marzy mi się 11cm, na koturnie z przodu,a le czy wytrzymam cała noc....to nie wiem. Właśnie dziewczyny, co na wierzch??w sumie to już będzie jesień, ale w tamtym roku była ładna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Oferuję oprawę muzyczną ślubu w Warszawie - mezzosopran. Repertuar do ustalenia. Mam jeszcze wolne niektóre terminy w sierpniu i we wrześniu! Rozsądna cena. katarzyna_ewa@tlen.pl (Mam możliwość załatwienia akompaniamentu organisty lub innego instrumentu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmkaPP
Dziewczyny co wybieracie do ślubu: welon czy ozdobę/ toczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca
Jaką macie piosenkę/utwór na pierwszy taniec? Ja nie mogę sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy brać ślub 26. Ostatecznie padło na Kraków, wszystko już prawie dopięte na ostatni guzik, należy jeszcze poczynić drobne przygotowania. Ostatni tydzień szukaliśmy jakiegoś dobrego kamerzystę. Ostatecznie wybór padł na Bycze Filmy. Oprócz filmu z wesela weźmiemy sobie jeszcze jakiś plener, żeby później mieć co wspominać. Urzekł nas szczególnie ten film - http://vimeo.com/71322899 Czy coś takiego nie jest piękne? Bierzecie w ogóle kamerę na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprawa wokalna
Oferuje oprawe wokalna slubu. Repertuar do ustalenia (klasyka, tradycyjne piesni koscielne lub lzejszy repertuar). Atrakcyjna cena. Mozliwosc zorganizowanie takze instrumentalistow lub wspolpraca z parafialnym organista. Warszawa i okolice katarzyna_ewa@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikona_90
Ja mam dwa welony,pierwszy długi 250 cm do kościoła i krótki 100 cm na sale, A co do piosenki to nie mogę się zdecydować, podobają mi się Lady pank- zawsze tam gdzie Ty, Ania szarmach - wybieram Cię, Ziyo - Wszystko To Co Mam, Rafał brzozowski - za mały jest świat - (tylko to jest dość szybkie) Znajomi mieli fajna piosenkę Tomasz Karolak - Tylko bądź, Wy jakie macie pomysły? A co do kamery to się nie zdecydowaliśmy, mamy tylko zdjęcia. Nie lubię się oglądać na filmach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak na koronki nie mogę się zdecydowac bo sukienkę mam całą koronkową - z przodu aż po szyję :) Myślę o płaszczu w takim stylu w jakim była Anna Czartoryska. Z welonu raczej zrezygnuję. Myślę o świeżych kwiatach we włosach. A buty to tak max 8 cm obcas, żebym mogła całe wesele w nich przetańczyć i żeby mi nogi nie odpadły :) kamerzysty też nie wybieramy. Tylko zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmkaPP
Hej, ja w końcu zdecydowałam się i na video i foto, jednak to jest pamiątka, pewnych sytuacji aparat nie wychwyci, i na odwrót. Co do butów masz racje..te 8-9 to max bo jak tu do rana wytrzymać? Wiadomo, ze dobrze by było mieć jakieś na zmianę..ale mimo wszystko chciałabym wytrzymać do rana w ślubnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×