Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiola8989

Ślub - październik 2013

Polecane posty

Gość anuhaa
Witam :), my ślubujemy 12.10. :) i jak na razie to mam suknię welon buty, suknię na poprawiny + buty, zaproszenia, salę, księdza ;), orkiestrę :) do szczęścia brakuje kamerzysty fotografa, obrączek, alkoholu i stroju pana młodego ;). Ogólnie jakoś się nie stresuję- może to przyjdzie z czasem... modlę się tylko o pogodę :) byleby bez śniegu i mrozu :P:P .. Pozdrawiam Październikowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
jana _83 zle zrozumialas ;) My wybralismy normalne zdj w normalnym albumie ;p Wolelismy miec 95 zdj wywołanych a ogolnie u nas te fotoksiazki sa bardzo drogie . Witamy nowa przyszla panna mloda ;D A my jeszcze zaproszen nie mamy nie wiem kiedy wszystkich poprosimy ;/ A dziewczyny duze robicie wesele ? My tak okolo 140 ale ciekawe ile z tego przyjdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
Wiem zauważyłam ale juz nie poprawialam później. Ja mam wesele na 240 osób w tym 50 dzieci ale ze polowa osób jest przyjezdnych i to z Gdańska wiec raczej duza część odpadnie zresztą z mojej strony też ok 20 będzie nieobecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia9023
My mieliśmy też do wyboru album ze zdjęciami i fotoksiążkę ale zdecydowaliśmy się na to drugie. A wesele mamy na 110 osób, ale myślimy że przyjdzie góra 90. Zresztą nawet jak na sali umowe podpisywaliśmy to facet od sali powiedział, że zazwyczaj do 20% gości odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
A wiecie juz jakie bedziecie miec wiazanki ? z jakich kwiatów kolor ? Bo ja nie wiem pieknie roze wygladaja ale znowu jakis przesad jest ze nie mozna roz ... tak samo jak butów z odkrytymi palcami a mi sie takie najbardziej podobaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
W moim przypadku to będzie 40% jeśli. Co do kwiatów to się nie znam, mi to raczej obojętne wiem tylko ze nie chce takich w kształcie kuli ani zwisających. Ja chcialabym tulipany ale ze w pazdzierniku trudno je będzie dostać pewnie wybiorę jakie z jakimś dodatkiem. Pewnie i tak zmienie zdanie kilka razy do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
jana swietny pomysl z tymi tulipanami taki oryginalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia9023
Ja zastanawiam się nas białą eustomą i jest trochę podobna do róży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinda:)
Dziewczyny, a kupujecie jakies płaszczyki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wybór odpowiedniej sali weselnej która ma dobre ogrzewanie i nie przeciekający dach wtedy płaszczyk na pewno nie będzie potrzebny a takie lokale na wesele znajdziesz na www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
jolinda plaszczyku raczej nie myslalam o takim bolerku z futerka bardzo mi sie takie podobaja .Ale jak bedzie to nie wiem ale wiadomo musimy byc przygotowane na wszystko snieg desz mroz moze sloneczko ;) oby ;) to pewnei cos wymysle tu na gore a suknie juz masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
Andzia ;) patrzylam te kwiaty i naprawde sa podobne do roze moze ja tez o nich pomysle bo roz to jednak nie chce niby nie wierez w przesady ale jakas taka niepewnosc jest i zrezygnuje z roz . Jest wiele innych pieknych kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinda
Ślub mam 5.10.2013 jak kilka z Was:) ogólnie jestem "zmarźluchem" i boje się, że w kościele będzie mi zimno, a bolerka podobaja mi się tylko z koronką, a jak wiadomo, nie za bardzo grzeją. Chyba bede po prostu liczyć na słonce i na to, ze z emocji nie bede myslec o chłodzie. A sukienkę juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
ja też kupuje bolerko z tiulu i koronki. Zimno mi nie będzie ze stresu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja sobie szyję w salonie coś na podobę bolerka-marynarki. Z rękawkiem 3/4 i na jeden guziczek.To tak na wrazie zimna - bo nie wiadomo co z tą pogodą wyjdzie. A jak nie to sukienkę mam z rękawkiem również 3/4 i góra cała z koronki to przy odrobinie szczęścia nie zmarzne w samej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja sobie szyję w salonie coś na podobę bolerka-marynarki. Z rękawkiem 3/4 i na jeden guziczek.To tak na wrazie zimna - bo nie wiadomo co z tą pogodą wyjdzie. A jak nie to sukienkę mam z rękawkiem również 3/4 i góra cała z koronki to przy odrobinie szczęścia nie zmarzne w samej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
Pewnie bedziemy sie tak stresowac ze o chlodzie nawet nie pomyslimy ;) a mialam Was sie wczesniej pytac ale zapomnialam ;) kiedy macie plener w dniu slubu czy po weselu w jakis wolniejszy dzien ? My mamy po slubie w jakis dzien sobie wezniemy tylko nie wiem bo bym chciala miec i fryzure i make up taki ladny to bede musiala znow sie do kosmrtyczki na plener umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
Ja mam plener w innym dniu nie chce tracić nic z wesela no i mam możliwość zrobienia sobie innej fryzury i makijażu no i o suknie się nie będę martwic ze wybrudzi błotem czy jeszcze czymś inny zależy gdzie plener będzie robiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
My mamy mozliwosc robienia pleneru w trzech miejscach ale jeszcze nie wiemy gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia9023
My chcemy zrobić parę zdjęć w dniu ślubu a na resztę umówimy się w inny dzień już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne sale weselne można znaleźć na stronie www.gdziewesele.pl jest duży wybór, a spoko opcją są terminy lastminute ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf na ślub 2014
witam, mimo że nie jestem panną młodą to jestem kobietą i wiem jak bardzi kobiecie zależy aby pięknie wyglądać na zdjęciach, mogę Wam to zapewnić jeżeli nie macie jeszcze fotografa i zdecydujecie się na mnie (woj. lubelskie). Nie jestem po studiach fotograficznych jednak jest to moja największa pasja i hobby. wykonuje reportaże ślubne sesje narzeczeńskie i wiele innych, jeżeli jesteście zainteresowani zapraszam do kontaktu:fotografialub@gmail.com Pozdrawiam, i polecam, tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica_złośnica
Ja się podpisuje pod tym miesiącem :). Dziewczyny jakie podziękowanie dla gości wybrałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
Witamy nowa pazdziernikowke ;P Ja dla gosci nie mam prezentu u mnie jest tylko taki zwyczaj ze goscie dostaja ciasto na odchodne i tyle . Cos cicho sie ostatnio tu zrobilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
Ja robię słoiczki z miodem dla gosci co do ciasta to nie sadze żebyśmy coś rozdawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica_złośnica
Ja dla gości też pomyślałam o małym słoiczku z miodkiem, wpadł mi też do głowy pomysł z krówkami w specjalnych papierkach,ale to na stół dla każdej osoby :), ale jak jeszcze ciasto na koniec to będzie dopiero słodko :D. Byłam 1 czerwca na weselu gdzie pod kościołem po złożeniu życzeń starszy rozdawał lizaki "czupa czups".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica_złośnica
"A ja nadal nie mogę się zdecydować jakie wybrać zaproszenia " A może sami zrobicie? My tak postanowiliśmym uwazam że wtedy są najbardziej oryginalne, ale fakt pracy włożyć trzeba mnóstwo, czasu poświęcić też sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
Ja też swoje sama robiłam tzn mama ja powiedziałam jak maja wyglądać konkretnie a ona drukowała, kokardki wiązała, adresowala a jak się coś jej nie spodobało to dodała swoje trzy grosze i w sumie wyszły bardzo ładnie. Teraz tylko zrobić naklejki na słoiczki i butelki no i miejscówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
pazdziernikowa nie martw sie my tez jeszcze zaproszen nie mamy ale moze juz kupimy w tym tyg . Wiem tylko ze bedziemy zamawiac na all ale jeszcze jakie to tez nie wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×