Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiola8989

Ślub - październik 2013

Polecane posty

Gość Kasica_złośnica
Ja wyszywałam haftem matematycznym 103 zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica, wyszywałaś??? :))) Gratuluję!!!! My nasze zaproszenia zamówiliśmy 15 maja i mają być dopiero za 1,5tyg. Jestem wściekła, ale tak to jest jak się coś po znajomości załatwia, nie ma jak tej osoby wstrząsnąć :( Za to mam już biżuterię :)) BOSKĄ!!! Skompletowałam też bieliznę i bardzo gorąco rozglądam się za butami, ale z tym mam problem, bo nie chcę wydawać 260zł (takie jak dotąd znalazłam najtańsze) na buty na kilkanaście godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
MelisQa może jakieś kolorowe kup co zgraja ci się z kolorystyka sali bukietu czy czegoś innego dużo dziewczyn właśnie kolorowe zakłada do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica_złośnica
Wyszywałam i jestem dumna jak nie wiem :) na maila mogę wysłać foto :D, wiem jestem chwalipięta ale rozpiera mnie myśl ile wkładu w to włożyliśmy i mamy cos naprawdę innego niz wszyscy bo tak wlasnie staramy sie całą tą uroczystość przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka0204
Witam, my mamy weselicho 19.10. Stres coraz większy, a po przeczytaniu postów już w ogóle... My mamy załatwione: -nauki -księdza, tzn godzinę mszy teraz jakoś musimy odwiedzić USC i iść jeszcze raz do księdza na spisanie protokołu -kamerzystę -fotografa -zespół -salę -sukienka się szyje -zaproszenia czekają na rozwiezienie... Nie wiem jestem coraz bardziej przerażona i wystraszona, że się nie wyrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikona_90
Witajcie, ja też się przyłączę. Nasz ślub zaplanowany jest na 26 października na 15.00. Pewnie jest to najpóźniejsza data z nas wszystkich. Będzie to taka raczej mniejsza uroczystość na 70 osób. Sporo rzeczy mamy już załatwione, *Termin w kościele , *Zaliczkę w restauracji, *Zaliczkę u Dj, *Sukienka wisi w szafie, *Buty do sukienki, *Zdjęcia zrobi nam szwagier, *makijaż i fryzjerka - umówione, *część napoi i soków mamy kupione, *zaproszenia wczoraj dotarły wraz z pudełkami na ciasto dla gości. * ciasta u zaprzyjaźnionej pani zaklepane (muszę tylko dać jej znać jakie chcę) Obecnie jestem na etapie poszukiwania bolerka z koronki i rozglądam się za wódką, nie widać jeszcze żadnych fajnych promocji. Za dwa tygodnie mamy iść do księdza spisać protokół. Trochę nie wiem czego się spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
Coraz blizej nasz dzien dziewczyny ;) My dopiero wczoraj zaproszenia zamowilismy . A jeszcze na dodatek wczoraj sie poklocilam z moim M ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca
Cześć dziewczyny:) Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i też w suie mam już większość załatwione ślub mam 26 października także trochę czasu jest ale też stres coraz większy... Jedną z trapących mnie rzeczy jest buket i kwiaty do dekoracji bo nie mam pojecia jakie chce cos orginalnego i jesiennego może coś podpowieciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Dj-Misiek.pl
www.Dj-Misiek.pl - Zapraszam do mnie na stronę, nic Cię to nie kosztuje :) DJ Misiek, wesela, imprezy firmowe, urodziny, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica_złośnica
Ja w sumie jeszcze nie jestem zdecydowana w 100% ale rozważam samą różyczkę albo typowo jesienny bukiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej październik mój ulubiony miesiąc w roku. Tylko ostatnimi czasy aura jakaś taka nie fajna w tym październiku bywa. Ale bardzo mnie się podoba pomysł z tym jesiennym bukietem. Na pewno będzie dobrze wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca
też myslę o fioecie albo pomarańczu bo to właściwie barwy tej pory roku ale bukiet to nie wiem nawet z jakich kwiatow i tez takie musze mie na sali jako dekoracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca
Ikona_90 a jak nazywaja sie te kwiaty co wyslalas link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikona_90
Podobno są to Eustomy, przypominają róże, tylko nie wiem jak wygląda to cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eustomy są droższe, ale wytrzymalsze niż róże :) Wiem, bo chciałam róże, ale babeczka doradziła mi ich bliźniaczki - eustomy :) My nadal czekamy na zaproszenia.. Już prawie 2 miesiące. Nie ma to jak prosić znajomych, ehh... 15 lipca zamawiam jakiekolwiek na allegro, bo to jest skandal, żeby 2 miesiące czekać!! My dziś się wybieramy do plebana, bo kazał w czerwcu przyjść. A tu już lipiec... Dowiemy się, co za papierki mamy zacząć załatwiać, bo to niby na 3 miesiące przed ślubem się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
MelisQa my wczoraj bylismy u ksiedza i na tygodniu mamy isc umowic sie na ten protokol . Ile dziewczyny kosztuje u was slub i zapowiedzi ? U nas slub kolo 700 zl a 3 zapowiedzi 200 zl masakra !! A Ci znajomi co mowia o tych zaproszeniach czemu tak dlugo musicie czekac ? a placiliscie juz im ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca
pytałam w kwiaciarni ile taki bukiet z Eustomy i powieziala mi ze 100 chyba ze dodatek innych jeszcze kwiatow to wiadomo idzie w gore a koszt 1 butonierki to max 15 zł. czyli u mnie taniej niz z roz. nam ksiadz kazal przyjsc dopiero w sierpniu bo po co sie spieszyc mowil. co do kosztow slubu to nie mam pojecia ile sie placi bo u nas oficjalnego cennika nie ma i tez sie wlasnie zastanawiam ile wygarnie ksiadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca
pytałam w kwiaciarni ile taki bukiet z Eustomy i powieziala mi ze 100 chyba ze dodatek innych jeszcze kwiatow to wiadomo idzie w gore a koszt 1 butonierki to max 15 zł. czyli u mnie taniej niz z roz. nam ksiadz kazal przyjsc dopiero w sierpniu bo po co sie spieszyc mowil. co do kosztow slubu to nie mam pojecia ile sie placi bo u nas oficjalnego cennika nie ma i tez sie wlasnie zastanawiam ile wygarnie ksiadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana_83
U nas też cennika nie ma, mówią co łaska. Co do bukietu obojętne mi to. Wiem ze kolory jesieni ale takie wyblakłe chyba i bukiet nie w kształcie kuli bo takich nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, My byliśmy w piątek na spisaniu protokołu i zapłaciliśmy już za wszystko w kościele: tj. 50 zł za zapowiedzi, 300 zł za ślub i 100 zł za organistę, A co do kwiatów to ja się zastanawiam nad orchideą - tylko nie wiem jeszcze jaki kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina26@
*pazdziernikowa a o co oni pytaja jak ten protokol spisuja nie wiem na co mam sie przygotowac ;) bardzo malo zaplaciliscie za kosciol ogolnie . Dobrze by bylo jakby u nas tez tak malo sie placilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malina jeśli chodzi o protokół to pytania są w internecie - aktualne. Ja sobie wstukałam w google i były identyczne. Nic mnie nie zaskoczyło, a gdybym pytań nie znała to wiadomo co się odpowiada. Wszędzie odp tak praktycznie. Wszystko byle było z zasadami kościoła, ksiądz nie ciągnął nas za język. Wystarczyły krótkie odp tak lub nie. Najpierw wywiad co do tożsamości, adresu, wykształcenia, rodziców, mieszkania z nimi, i potem takie zwykłe pytania czy zgadzamy się z nauką kościoła, czy uznajemy nierozerwalność małżeństwa, czy chcemy mieć dzieci, czy dzieci wychowamy w wierze katolickiej, zresztą mówię w necie jest dokładnie ten sam protokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina26@ tak jak pisze "gość" wszystko można znaleźć w google. Ja też poszukałam i byłam na wszystko przygotowana, chociaż niektóre pytania są chyba z kosmosu np. to czy składaliśmy śluby w zakonach? Dziwne.Nawet ksiądz się z nich śmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka99
co jest śmiesznego w tym pytaniu o śluby zakonne? to jest ochrona, żeby jakaś niedoszła siostra zakonna lub zakonnik nie usiłowali wziąć ślubu :) pytanie normalne przecież :) Pewnie zdarzały się przeróżne przekręty w tym względzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczyny a co planujecie na podróż poślubną? My się cały czas nie możemy zdecydować. Może podrzucicie jakieś pomysły? Na pewno wolelibyśmy zostać w Polsce, no chyba że pojawi się jakaś fajna okazja. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASR
My bedziemy czatowac na jakies fajne last minute ;) Wczesniej myslalam o Turcji lub Egipcie, ale przez to co sie tam teraz dzieje to raczej pojedziemy w inne miejsce. Moze Grecja, Wlochy, Francja...? :) Jeszcze troche czasu zostalo na rozmyslania ;) a myslalyscie juz moze kiedy odbierzecie bukiet slubny? My z narzeczonym mamy jeden samochod i zaplanowalam ze podjade sobie w dzien slubu do fryzjera itd, ale kwiaty zamawiamy na drugim koncu miasta a przeciez narzeczony nie bedzie tracil czasu na dojazdy autobusami czy tramwajami :P wiec pomyslalam, ze mozna by bylo odberac kwiatki w piatek...ale czy beda tak samo swieze? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASR-a co ze świadkami? Oni nie mogą za was odebrać kwiatów? Albo ktoś ze znajomych na pewno ma auto i pewnie z miłą chęcią podwiozą twojego narzeczonego po kwiaty, a ty nie będziesz się musiała denerwować czy aby kwiaty przetrzymają noc. Przynajmniej jeden stres mniej będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak ni stąd ni zowąd się wtrącę i zapytam, ale mam problem "na gorąco" i tylko chwilę na rozwiązanie go, a potrzebuję rady... Czy uważacie, że wypada na zawiadomieniu umieścić wierszyk, że wolimy coś zamiast kwiatów? Zaznaczam - ZAWIADOMIENIU???? Bo ja taki wierszyk umieściłam, mam 30 zawiadomień papierowych i kilkanaście elektronicznych i NIE CHCĘ kwiatów, więc uważam, że mogłabym w ów świstkach taki wierszyk umieścić, ale nasz drukarz SAM zadecydował, że nie wypada i nam ich NIE WYDRUKOWAŁ!!! Rozumiecie?? 30 kartek nic nie wartych, bo bez tego wierszyka!!! I stąd moje pytanie, czy naprawdę aż tak bardzo niegrzeczne i nietaktowne jest umieszczenie tego wierszyka na zawiadomieniu?? Przepraszam za chaos, ale jestem wściekła jak nigdy!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie pisała tego na zawiadomieniu, Wydaję mi się ze to nie wypada chyba, że aż tak nie lubisz kwiatów ?:) Tak to wychodzi, jak byś kazała każdemu kto będzie chciał przyjść wam tylko pogratulować przynieść lotka czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×