Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiola8989

Ślub - październik 2013

Polecane posty

Gość gość
każda się chwali, żadna nie odpowie na pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziekujerodzicom
Hej :) Jesli ktos nie ma pomyslu na podziekowania dla rodzicow polecam teledyski dziekujerodzicom.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam 26.10. :-) mam tylko sukienke. nie mam butów. ozdob, bolerek, bielizny, nic wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmkaPP
To się spiesz bo już 2 miesiące zostały:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny młode z 19 co macie załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ślub 12 i załatwione jest już wszystko oprócz alkoholu, no i został odbiór sukienki (szyje się:)) A reszta - zaproszenia rozdane/wysłane, garnitur Pana jest, zapowiedzi wiszą i cała reszta też ogarnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 5 i jeszcze nie mamy wszyskich zaproszonych .. a jaka macie piosenke na 1 taniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 5 i do 1 września goście mają czas aby potwierdzić ich obecność ;] Mamy wszystko oprócz napoi no i musimy dogadać się z muzykami jakie konkursy chcemy i w ogóle. To już coraz bliżej dziewczyny :D Zestresowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz powoli sie stresuje ... Najgorzej przetrwac koscioł a potem to z górki ;) ile u was ksiadz powiedzial za slub nam 600 zl plus 200 organista ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ksiądz powiedział co łaska a organista 50 złotych ale można więcej jak ktoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IGA Hej kobietki, nie chce mi się logować, to się podpiszę jako IGA gdybym jeszcze raz odpowiadała. My zaczęliśmy planować w sierpniu, a w październiku będzie już Ślub :) i załatwiliśmy najważniejsze sprawy, tak więc jest to możliwe w krótkim czasie! Tak łatwo nam poszły przygotowania, ponieważ wiedzieliśmy od razu co chcemy, nie wydziwialiśmy, nastawiliśmy się na dobrą zabawę a nie na "pokaz". Robimy wesele w góralskiej restauracji, w ciepłym klimacie. Troszkę ten klimat psuje teściowa, bo marudzi na wszystko i narzuca swój gust nawet co do obrączki, ale nie powinna nas krytykować i narzekać. To nasze oszczędności i nasz ślub a nie jej. Między pomocą a rozkazem że moja obrączka MUSI wyglądać tak jaj jej...to różnica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna987
Witam wszystkie październikowe Panny Młode. Już Nasz dzień coraz bliżej.. miesiąc. Mam pytanko do Was odnośnie tego jaką fryzurkę chcecie mieć w tym wyjątkowym dniu ? czy raczej spięte wszystkie czy rozpuszczone ? Ja byłam za spiętymi ale teraz nie jestem do końca przekonana ;) Czekam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhh dawno mnie nie było :) ja mam 19 :D więc już za miesiąc ;p denerwuje się już na samą myśl. obrączki już mamy garnitur jest suknia się szyję kwiaty zamówione ( dla mnie i świadkowej) prezenty dla rodziców zamówione ( skrzynia z kieliszkami grawerowanymi i winem a dla mam kwiaty) kwiaty dla babć wódka kupiona menu wybrane autokar wynajęty dekoracje zamówione buty kupione makijaż próbny zrobiony fryzura próbna zrobiona goście zaproszeni świadkowie wybrani pończochy kupione biżuteria kupiona ozdoba do włosów kupiopna ozdoby na dekoracje domu są obrus na błogosławieństwo jest chyba wszystko ;p zostało jeszcze spotkac się z zespołem , ustalić zabawy i taakie tam, kupić owoce, napoje i wybrać ciasta no i ile blach dodatkowych ... Zarezerwowac hotel dla gości przyjezdnych, ustalic z fotografem i kamerzysta co się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Nasz ślub też 19.10. Przygotowania rozpoczęlismy w maju i prawie wszystko już gotowe. Właśnie dokończyliśmy ubieranie Pana Młodego:-). Czekamy jeszcze na dosłanie aniołków na podziękowania dla gości i odbiór menu. Wesele robimy na ponad 60 osób. Rodzice na szczęście się nie wtrącają ;-) Martwi mnie trochę makijaż, robiłam 2 próby i zachwycona nie jestem. A tylko kasa wydana. Może pomaluję się po prostu sama? Aby tylko pogoda nam dopisała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, włosy planuję upięte, aby się nie skołtuniły od tańczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) ja również ślubuję 26 X :) praktycznie już wszystko gotowe. Zaproszenia robiliśmy sami, teraz czekamy na potwierdzanie przybycia przez gości :) sukienka mi się szyje i jestem przerażona bo dręczą mnie koszmary, że będzie paskudna. Zresztą teraz wybrałabym już inną :P buciki są już zakupione 12 cm jako, że jestem bardzo niska to w niskich nie chodzę nigdy. :) mam tylko problem co założyć na suknię ślubną? Straszą mnie, że koniec października to i może nawet sypnąć śniegiem :/ ale zdaje mi się, że futerko to raczej na grudzień. Co myślicie? I co zakładacie do waszych sukien? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ślub 12 października. Mam wszystko załatwione zostały tylko szczegóły typu organista, strojenie kosciola itp. Na ramiona mam cieniutkie bolerko zdobione koronka jak przy sukni. Mam nadzieje ze nie zamarzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Bardzo dawno mnie tu nie było. Z tego co zdążyłam się zorientować to dołączyły do nas "nowe" październikowe panny młode ;) Jak tam u Was z przygotowaniami? Mój ślub jest 12.10.br. - sale mam załatwioną, zespół też, organistę, kościół, w połowie prezenty dla Rodziców, dla gości prezenciki też już mam, zawieszki na alkohol kupione, auto do ślubu załatwione - no praktycznie wszystko już jest prócz mojej sukni. Idę dopiero 30.09 do przymiarki. Na próbną fryzurę i próbny makijaż dopiero idę - musiałam wizyty przełożyć ze względu na moje chorobowe :/ A właśnie, czujecie już jakiś stres przed tym naszym ważnym dniem w życiu? Ja jeszcze nie, ale na pewno się będę bardzo stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakich kwiatów będą Wasze bukiety ślubne? Ja chciałabym białe frezje, ale nie wiem, z czym je połączyć? Chciałabym białe kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama jeszcze nie wiem. Bukiet chcę mieć z fioletowych kwiatów, gdyż taki jest mój kolor przewodni. Myślałam nad eustomą. Chcę ją jeszcze połączyć z jakimiś innymi białymi kwiatami i czymś zielonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim kolorem przewonim są kolory jesiene i taki też będzie bukiet. Włosy będą prawdopodobnie rozpuszczone i bo w takich się najlepiej czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny ja mam 26 i moj kolor przewodni to koral. najpierw sobie go wymyslilam a potem jak doszlo co do czego to ciezko z dodatkami w takim kolorze no coz podolalam... praktycznie wszystko juz mamy tylko ja mam jakisc zawirowania emocjonalne co do sukni raz mi sie podoba raz nie tzn jak naogladam sie czegos innego. fryzura próbna zrobiona wlaosy spiete delikatnie nie zadna wyczesana kopula... tylko make up zostal ale to tydzien przed... bukiet mam z eustomy i roz. tylko boje sie o pogode i to ze bedzie zimno a ja wygogolona bo nie sadze ze to tiulowe bolerko bedzie mnie grzac i nie wiem co mam w razie W założyc na siebie? A Wy cos zakladacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASR
moj slub juz za tydzien. Bukiet bede miala caly bialy. Wybralam frezje, eustomy, roze i storczyki. Do kosciola zadnego bolerka nie mam .... Kupilam jedynie taki bialy ze sredniocieplego materialu szeroki szal, ktorym sie okryje podczas skladania zyczen. Mam nadzieje ze pogoda w miare dopisze i ze bardzo nie zmarzne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY! :) Dawno mnie tutaj nie było, a to dlatego, bo aktywnie zajęliśmy się przygotowaniami :) Mamy już rozsadzonych gości, wczoraj przyszły winietki, załatwione wszystko z księdzem, Pan Młody ubrany i ja ubrana :) Na suknię mam bolerko z takiego samego materiału jak suknia, a z racji tego, że jest październik, będzie ono miało ocieplane plecy :)))) Posłuchajcie, od jutra zaczynamy nasz ŚLUBNY MIESIĄC, dlatego mam propozycję, aby każda z Was napisała jeszcze raz datę swojego ślubu, a ja poukładam to w tabelkę. Będzie nam łatwiej śledzić, która kiedy i która będzie już po. DZIEWCZYNY! Za 6 dni pierwsze z nas będą już po wszystkim!!!! Ja ślubuję 19.10 o godz. 15 :) Mam jeszcze jedno pytanie, jaki utwór wybrałyście na Pierwszy Taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola8989 - 12.10.2013r. - godz. 13.00 Utwór na pierwszy taniec - Masters - Podróż do gwiazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nasze dziewczyny stres stąd przepędził :) Wiola, jesteś tydzień przede mną, denerwujesz się??? Przesłucham Twój kawałek, bo mamy 6 dni na wybranie jakiegoś!!!! Wiola8989 --------- 12.10 --------- 13.00 MelisQa ------------ 19.10 --------- 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.10 :))) juz nie moge sie doczekac. Mam tylko problem z fryzura. Bylam na probnej w salonie u maniewskiego, porazka.. Gdzie bedziecie sie cżesac na slub w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.10.2013 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ---------------- 05.10 Wiola8989 --------- 12.10 --------- 13.00 Gość ---------------- 19.10 MelisQa ------------ 19.10 --------- 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×