Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrbootna z Polskiprosi o rad

do kobiet: czy uwlaczalabym wam praca jak sprzataczka w uk jesli mialybyscie

Polecane posty

Miszcz - też. Generalnie rozmowa na zasadzie sprzątaczka mówi, że wcale się jej źle nie żyje, a ktoś inny, że jest zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjsbjebsje
A ja myślę, że te wszystkie pomaranczki to tylko przykrywka. To są osoby które maja czarne niki ale w życiu nie splamia swojej reputacji. Dlatego czarne niki w tym temacie wypowiadają się wyniosle, dyplomatycznie i dają prawie kazanie z metaforami i wielkimi słowami...a pod pomaranczkami jadą równo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc z góry zakładasz, że wszyscy jesteśmy takimi chamami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym zważywszy, że przez ostatnie kilka stron tylko ja i Miszcz na czarno pisaliśmy to rozumiem, że pijesz do nas :) Zapewniam Cię, że lubię się podpisywać pod całą moją twórczością na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjsbjebsje
I zauwazcie, ze sprzątaczki też są bardzo wulgarne, atakują i od razu są wyzwiska. Wyzywaja od "magistrów" i zarzucają że wszyscy im zazdroszczą brudnej ( jakby nie bylo) pracy. Czyż to nie paradox? Gdybym ja była sprzątaczka i naprawdę czulabym się szczęśliwa to miałabym jaja żeby to powiedzieć bez wyzwisk. Nie oszukujmy się: wyzwiska to oznaka słabości i poczucia zagrożenia, kompleksów. Tu widać kto je ma, a kto wypowiada się kulturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest wtedy chamstwo tylko tych osób, nie wszystkich sprzątaczek na całej kuli ziemskiej. Nie lubię takiej generalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjsbjebsje
Nie mowie o was, ale są tematy gdzie regularnie udzielają się czarne niki a tam gdzie są ostre kłótnie, te niki znikają a pojawia się stado pomarańczy. Nie wierzę, że te które udzielają się tu non stop przepuszczą taką okazję jak nawrzucanie komuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, możesz mieć rację :P Ale to już są chyba wyzwiska dla samych wyzwisk, bez konkretnego celu. Po swoim pierwszym poście w tym temacie zostałam konstruktywnie nazwana głupią cipą...i weź tu rozmawiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pani z renomowanej drogerii (lata świetlne wszakze w hierarchi społecznej od sprzataczki) wypowiada sie bardzo kulturalnie. Mnie kultura osobista akurat tyle interesuje co recytowanie przed snem szekspira i nie uwazam tego za przejaw kompleksów. Po prostu jestem nerwowy i w sytuacjach takich jak tutaj najchetniej dałbym komus po mordzie. odpowiednikiem tego na forum jest bluzganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zarzucanie akurat mnie, ze sie z tym ukrywam to, ze tk powiem...Oszczerstwo?:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjsbjebsje
Miszcz - nie no....ciebie bym nie podejrzewała bo twoje wszystkie wypowiedzi są takie jakbyś się nacpal, więc po co masz się ukrywać? Niby chcesz napisać coś wzioslego a wychodzi bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi jak bełkot bo nie rozumiesz. Akurat nie swiadczy to źle o mnie tylko o Tobie:) Ide spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tego palanta
Miszcz co Ty tutaj chlopie wogole robisz? To jest forum dla emigrantow a nie ciuli z pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjsbjebsje
Dlaczego świadczy to źle o mnie? Normalni ludzie wyrażają się tak, żeby inni ich zrozumieli. Ty tu wywalasz jakieś filozofie życia które nie bardzo mają związek z czymkolwiek. Moorland odpisuje dyplomatycznie, udając ze tą głębię zrozumiała, bo nie chce wyjść na tą, która nie wie o co chodzi. :) bardzo zabawnie to wygląda. I dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz. Ja nie jestem normalny. W regulaminie nie ma punktu, który z tego powodu zabranialby mi sie wypowiadac. Poza tym widocznie nie jesteście tacy "znormalizowani" skoro się kłócicie i są miedzy Wami róznice zdań. Dodatkowo nie rozumiem dlaczego akurat Ty masz wyznaczac co i kto jest normalny. Podsumowując: chuj Ci w srake:) Do osoby wczesniej. Równiez pracowałem za granicą a ciul to Cie robil najwidoczniej skoro jeszcze masz na tyle sentymentu aby udzielać się na polskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalni ludzie wyra żaja się w sposób zzrozumiały. kwestia zrozumienia leży juz po stronie odbiorcy. No i dodatkowo filozofujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moor. Nie sądzę aby cokolwiek udawała. Po prostu jest inteligentniejsza od Ciebie (czyt. ma lepszy odbiornik). oczywiście Tobie jako normalnej pojecie różnic w postrzeganiu rzeczywistości jest obce i nazbyt abstrakcyjne. Najlepiej powiedzieć, ze jak sie "dipolem" nie łapie przekazu satelitrnego to wszyscy muszą oglądac bolka i lolka. Otóż nie. Jest zupełnie inaczej. Wyobraź sobie, że ponad Twoja świdomością toczy sie wiele dyskusji i przekazywanych jest mnóstwo informacji, o ktorej nie masz bladego pojęcia. A dalczego, źle o Tobie to świadczy?? Dlatego, że jesteś głupia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ciula
Ta gowniara m costam smarkacz przemadrzaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ciula
Moorland taaa heh glupi gowniarz I tyle a Ty cwelu skul morde!! Loser ktoremu sie NIE udalo I wrocil do polszy z podkulonym ogonkiem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjsbjebsje
Dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjsbjebsje
Piszesz wypracowanie czy co? Szkoda, że nie chce mi się tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z podkulonym ogonkiem powiadasz?:) Idx może lepiej szefowi zrób laske bo zblizają sie redukcje. I co Ty wtedy zrobisz? Biedny jesteś...Życ w ciągłym strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani po administracji
''z reszta pracy w Polsce nie ma'- pani po administracji może by się wpierw polskiego nauczyła, bo wydaje mi się,że pisać urządnicze papiery należy poprawnie? nie dziwę się więcże ta pani pracuy znależć nie może skoro ''zresztą'' pisze osobno. np.'' Z resztą osób nie chce mieć do czynienia', ale " zresztą nie obchodzi mnie to'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz niższy poziom....
Tak, bo do PL wracają tylko osoby, którym nie wyszło za granicą :D Zresztą poziom tej dyskusji jest tak niski, iż nie dziwota dlaczego mają takie a nie inne zdanie o polakach za granicą, jak takie jednostki wyjeżdżają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ciula
Dokladnie!!!! Zglaszam sie w 1000%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ciula
To bylo do pani po administracji hehe dobrze opisalas ta wariatke administracja my ass!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej moorland
Moorland mam nadzieję, że widzisz jakim prostakiem jest ten "wanna be filozof" :D Jakbyś mu nie przytakiwala to też pewnie by kazał tobie robić laskę szefowi lub zyczylby tobie chooja w srake ( ochydne określenia, ale pan filozof widać nie ma problemu ich używać). Zalatuje tym żałosnym Agentem ( i wszystkimi jego nickami). Milusi, wlazi w tyłek, a jak mu cos nie pasuje to rzuca zabawkami. PSYCHOL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjsbjebsje
Dokładnie, też mi się skojarzyl tak. Prostak który próbuje udawać filozofa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×