Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
to ma być e mail ? no wogóle nie da się u mnie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no teras mam:) bo ja na onecie próbowałam heh ale twój maluszek rozkoszny taki mały pączuś:) no wieczorkiem też coś prześle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Wysłałam 2 zdjęcia,brzusia i synusia w 4d,fasolka no jesteś :-) Dominek sliczny pączuszek jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam zdj mojego synusia:-) :-) jak byl w brzuszku:-) a ciekawi mnie jaki brzuszek bedziesz miala pod koniec a jak u was z rozstepami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
O dziwo narazie rozstępów na brzuchu niemam,ale za to troszke po bokach piersi,brzuch smaruje codziennie oliwką bambino,jeszcze 10 tygodni,mama dmina ile ważył twój synek w 30 tyg ciąży i ile po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3200 w 30 tyg a jak urodzilam4380:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no wczoraj nie miałam kiedy przesłac foty także zaras prześle:) no pszczółka ty już w 30tyg? no już tuż tuż czas szybko leci no ja roztępów narazie nie mam ale mój maluszek chudzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
tylko aparat się naładje i wyśle:) no pszczółka ty masz już brzuszek fajny :) już duży a poród wspólny heh bo ja się jeszcze zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka w 30 tyg jestem tak twierdzi muj gin po usg,ja wyliczyłam 29 tydzien,takze różnie to bywa,brzuszek rosnie jak szalony,waga też ;-) czekam na twoje zdjęcia :-) mama domina dominek wydaje mi się do ciebie podobny :-),muj w 30 tyg waży 1.700 takze kawał chłopa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Poród wspólny,heheh coś mi się wydaje że muj chłopina będzie biedny jak będzie zemną,zaczynam się pomału bać,jak to bedzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo ok ja bylam bardzo szczesliwa ze bym ze mna a naj fajniejsze uczucie ktorego niezapomne i jak o tym pomysle mam lzy w oczach jak polozyli mi domisia na brzuchu niesamowita chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra ludzie na kafe mnie besztaja bo mowia ze domi za duzo wazy ale to nie moja wina stosuje sie do zalecen lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no też nad wspólnym porodem się zastanawiam no leci czas wiesz twój maluszek nie jest za gruby fajniutki taki ludzie zawsze problem mają jak nie za chude to za grube wiec luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
już wysłałam:) tylko niechcący dwa te same zdjęcia mi się nadały . A chrzest to tak od obiadu? bo myślałam ze w domu ale tego gotowania i sprzatania potem albo zamówić jakiś katering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mam nadzieje że ja roztępów takich dużych miec nie bede:) wicie boje się ze sobie nieporadze coraz częściej mam takie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka no fajny już ten twój brzusio,Adunia rośnie :-) Mama domina,na którym kafe cię tak besztają? ja uważam ze Dominek wcale nie jest za gruby,są świnie niestety na forach które tylko patrzą aby dogryżć ja bym je olała,widać że dziecko jest zadbane,są ludzie i ludziska niestety!!! Chrzciny to 13 badz 14 godz,ja sobie zrobiłam takie wiosenne kanapeczki sałata,ogóreczek,rzodkieweczka,pomidorek i wtryniłam 4 kromy ;-) na obiad zrobiłam zupę kalafiorową i naleśniki z serem,dzisiaj jestem jakas niedojedzona heheh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
rośnie,rośnie:) i coraz bardziej czuje ruchy tak intensywniej :) ja też dziśiaj takie wiosenne kanapeczki uwielbiam pomidorek rzotkieweczka i ogóreczek :) i aż 2 drożdżówki wszamałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,narobiłaś mi chęci tymi drożdzówkami,zadzwonie do męża żeby mi zrobił poszedł do pracy a pracuje w piekarni :-) Fasolka który masz już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat ile wasze dzieci wazyly po urodzeniu i wzrost.przeciez nie bede go glodzic lekarz kazal na zadanie:-) oj ja przechodze od poniedzialku na diete musze schudnac 15 kg:-) na sniadanie 2 kromeczki drugie sniadanie owoc na obiad gotowane rzeczy na podwieczorek kefir i z chodakowska zaczynam cwiczyc tylko ze samej to brak motywacji. Ja kanapeczki wiosenne tez bym zjadla ale nawet niemam kiedy wyjsc z domu bo domi teraz ten antybiotyk ma jest juz dobrze kaszel jest ale smaruje go mascia wygrzewajaca i daje flegamine i sanosvit calcium to wapn na wzmocnienie i probiotyki i wit c wiec bedzie napewno dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
W takim razie buziaczki dla Domisia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×