Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Jutro kupie testy ACON ponoć są bardzo dobre i czułe... czy któraś z Was stosowała??? a może mi jakieś polecicie? bo coś nie mam zaufania do tych z allegro... kupiłam w zeszłym miesiącu hurtowo 10 szt i są jakieś dziwne wszystkie na drugi dzień pokazują cień 2 kreski .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro kupie testy ACON bo ponoć są bardzo czułe i dobre.... czy któraś z Was stosowała??? bo ja kupiłam te z allegro hurtowo w zeszłym miesiącu niby o czułości 10mlu ale nie mam do nich zaufania bo wszystkie na drugi dzień pokazują cień 2 kreski.... może mi jakieś dobre testy polecicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ACON jest bardzo dobry pokazal mi w poprzedniej ciazy odrazu 2 kreseczki a Pre-Test zawiodl wiec ufam Aconowi :) poczekaj jeszcze troszke robisz testy bardzo wczesnie napewno sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBIE a robiłaś te paskowe czy te płytkowe???? wiem że bardzo wcześnie robię te testy ale taka już moja natura.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clearblue sa dobre ale nie opłaca chyba ich robić za wczesnie bo z tego co tutaj mowia nie sa takie czule ale ja się az tak nie znam ;) wiem z obserwacji dziewczyn cykli jesli obserwujesz i wiesz z temp w 12 dniu wyzszych juz powinien byc wiarygodny z porannego moczu. Mi 11 dnia po za poprzednim razem tez pokazalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie :) a ja jestem około 8 dni po owulacji dopiero więc kupie ten firmy ACON i zrobię dopiero za tydzień...oczywiście o ile wytrzymam i @ się nie pojawi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
dziewczyny paskowe pink są czułe i tanie, są w Tesco chyba po 5 zł a wcześnie pokazują ciąże i wyraznie, mnie piersi aż tak nie bolą troszkę czasami, a czasami pieką, w sumie to zaczynam mieć też lekkie ndłości szczególnie od rana, jednak bardziej dokucza mi złe samopoczucie tz wszystko mne drażni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Poszlam na usg, okazalo sie ze zarodek jest martwy i do tego powstal krwiak na macicy. Lezalam 3 dni tylko. W dodatku rozstalam sie z moim i dowiedzialam sie ze po zwolnieniu nie mam gdzie wracac jesli chodzi o prace :'( z moim rozstalam sie w czwartek a dzis juz ma inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana ja wiem jak to boli.... potrzebujesz czasu zeby wszystko sobie poukladac teraz. Kurcze ale palant... a teraz wyobraz sobie ze urodzilo by sie dziecko chore czy zdrowe i ciekawe jak dlugo by wtedy zostal.....co za ludzie!!! Weridiana moze to ciezko to uslyszec ale chyba lepiej ze go nie ma. Znajdziesz prawdziwego faceta ktory bedzie Ciebie wart i bedziesz jeszcze szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana, takich facetów trzeba omijać z daleka... Jeszcze będziesz szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana wspolczuje podwojnie nawet sobie nie wyobrazam jak sie czujesz to istny d*pek byl pamietaj jedno zawsze za zakretem jest droga prosta glowka do gory bedzie dobrze dziewczyny dzisiaj wedlug moich cykli powinna byc owulacja i od 5 rano bardzo pobolewa mnie prawy jajnik nie ze wije sie z bolu ale dosc dotkliwie czy to moze ja potwierdzac temp rano jeszcze byla niska 36,42 ( ja mam takie niskie od poczatku cyklu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana, bardzo mi przykro :-( tak jak dziewczyny piszą, nie był Ciebie wart. Poznasz kogoś, kto będzie Ciebie wart! i będziesz jeszcze szczęśliwa. _barbie_ myślę, że zaczyna się owulacja. U mnie głównym objawem jest właśnie ból jajników. Z temperaturą mam różnie, mam ją bardzo niską. Ja dziś odbieram wyniki z Progesteronu. W pracy już wysiedzieć nie mogę, ale muszę do 16 uzbroić się w cierpliwość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko do Was, ile powinien wynosić Progesteron tydzień po owulacji? Bo na internecie jak szukam to różnie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa mnie lupie chyba zatoki mi ida. Mam w uchu mierzona 37.4. Jutro rano mam lekarza:( jesu tak sie boje o ta ciaze ze zaszkodzi jej to przeziebienie.... ja to mam jakiegos pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyniki tragedia :-( Progesteron 2,87 ( 4,44-28,03) , Faza lutealna 2,87 ( 3,34-25,59). Wychodzi na to, że nie mam owulacji? Jutro rano dzwonie do lekarza. No załamka normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika o rany juz sie boje jak to u mnie jest jak jeszcze dodatkowo karmie a jak sie robi takie badania normalnie pobieraja krew czy co i ile takie cos kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA ja się nie znam na tych wynikach :( .... WERIDIANA bardzo mi przykro z powodu tego palanta cóż tak już bywa w życiu!!!! NIEBIESKI KWIAT idź jutro do lekarza z tymi zatokami bo to nie ma żartów w ciąży kochana!!!! ja dziś kupiłam kolejne 2 testy ale z bobo test bo innych nie mieli i to na dodatek te 25mlu i powiedzcie mi jaka ja jestem głupia oczywiście 1 już zrobiłam i dalej 1 kreska.... nie dość że jestem tydzień przed @ to na dodatek test po południu i o czułości 25mlu...normalnie debilka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika nie denerwuj sie. monitorowalas kiedys owulacje? mierzysz temp i masz roznice temperatur??? zmiany hormonalne sa najlatwiejsze do wyleczenia. jesli nie masz owulacji to zadza Ci leki na wywolanie owulacji i potem progesteron na podtrzymanie. Ja po w 1 cyklu na d*phastonie zaszlam coprawda poronilam i po poronieniu znow zaszlam...... nie zalamuj sie :) grunt ze wiesz co jest nie tak i teraz bedziesz leczyla. dobrze bedzie. daj znac co lekarz powiedzial koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola robilam to samo :)))) mysle ze jak chce sie dzidzie to tak sie czasem robi ;) ide ide jutro. poszlam do apteki i dostalam solanke do nosa:) i grzeje sie w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze :) .... a ja muszę jeszcze tydz czekać :( .... może jakoś wytrzymam i nie zbankrutuję wcześniej hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT a powiedz mi czy sprawdzałaś kiedyś jaki jest kolor moczu we wczesnej ciąży??? bo z tego co mnie się wydaje to przed okresem zawsze miałam taki złoty a teraz jest bardzo jasny i w poprzednich ciążach też był chyba jasny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat tak monitoruje temperaturą i właśnie niewiele mi z niej wychodzi. Dlatego chciałam zrobić te badania bo po tych krwawieniach przed @ wiedziałam, że coś jest nie tak. Jutro dzwonię do gina ( specjalisty od problemów zajścia w ciążę) i zobaczymy co mi tam da. Według mnie nie mam owulacji. Wiem, wiem nie denerwuję się, bo pamiętam jak mi ostatnio napisałaś, że problemy hormonalne są najłatwiejsze do wyleczenia :-) Dzięki za pomoc przy tych wynikach, bo tak naprawdę w Twoich postach poczytałam z tym progesteronem :-) bo tak to zielona byłam na maxa :-) Co do zatok i przeziębienia śmigaj do lekarza jutro. Dziś mnie bardzo, bardzo bolą jajniki i brzuch jakby na @. _barbie_ pobierają krew i badanie kosztuje 22 zł. karola skoro jeszcze jest tydzień to dlatego jest 1 krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i powiedzcie mi jak mam zinterpretować moją dzisiejszą temperaturę... więc tak... nastawiłam budzik na 6 40 ale się rozładował wstałam o 7 i zapomniałam o mierzeniu poszłam do wc pochodziłam po mieszkaniu i dopiero zmierzyłam 36.6 ... położyłam się jeszcze i spałam do 10 40 wtedy zmierzyłam ponownie ( bo słyszałam że można mierzyć po 3 godzinach snu) i była 36.9 .... jak myślicie którą brać pod uwagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam 37.2 .... nic jutro zmierzę i zobaczę .... kurczę nigdy w życiu bym się nie spodziewała że jak będę chciała mieć dziecko to będzie tyle problemów :( ... a byłam już tak blisko :( już byłam mamusią i co??? i malutka zmarła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
karola na test jeszcze za wcześnie, musisz jeszcze z 5 dni wytrzymać, niebieski kwiat jak objawy u ciebie bo ja zaczynam z dnia na dzień coraz bardziej czuć ciąże, przede wszystkim brak apetytu i chyba zaczynają sę poranne nudności, poza tym już czuje piersi, czasem brzuch pobolew po lewej stronie, jednak jestem pozytywnie nastawiona i wierze że wszystko bobrze się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
ja w sume tempki nie mierze bo mi wychodzą cuda na kiju więc nie ma sensu, weridiana no widzisz jacy są faceci, długo byliście razem, pewnie chciał się pocieszyć po stracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA wiem że za wcześnie..... ale cóż .... a powiedz mi jakie cuda na kiju ci wychodzą z tą temką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×