Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość mama na kafe
Fasolka wejdz na meila bo napisalam ci wiadomosc albo pszczolce bo moglabyscie mi haslo podeslac lepiej pisac na meilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Dziewczyny za jakiś czas się do was odezwe na poczte,albo będziemy pisać na poczcie albo założymy sobie inne forum i gdzie indziej,w skróćie wam napisze że jestem po operacji i musze dojść do siebie,niechce tu pisać bo widzicie co się dzieje ale u mnie dużo się działo ,same zmartwienia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Miłoszka jak to dobrze że się odezwałaś to nie zaciekawie u ciebie a to coś poważnego? wracaj do zdrówka musimy utrzymac nasz kontakt fajnie miec kogoś :) no u mnie też dużo się wydażyło niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dziewczyny no ja nie mam hasla na nasza poczte bo zapomnialam wiec podeslijcie mi no to chyba tylko ja sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
jak by co to ja odpisałam na nasz e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
czemu się nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj fasolka i Dominka,u mnie tyle się działo.. miałam problemy zdrowotne miałam wycinany woreczek żółciowy,porobiły mi się torbiele na jajnikach i musze brać hormony :-( Miłek strasznie przechodzi ząbkowanie wyszedł 1 ząbek :-) gorączkuje,płacze,przeziębiony,teściowa dalej gra mi na nerwach mam doła,najgorsza była dla mnie 5 dniowa rozłąka z dzieckiem jak leżałam w szpitalu w dodatku martwie się torbielami i mam nadzieje że się wchłoną i nie trzeba będzie robić operacji za 2 miesiące idena kontrole do gina, i chyba mam tarczyce ehh!!! Dziewczyny co u was? Dominka jak się czujesz i co nosisz pod serduchem? Fasolka co u ciebie jak malutka? Przepraszam was za nie obecność ale u mnie tyle się działo :-( Odpukać MIłek sam się załatwia,wystarczyło wprowadzić kasze,jaglaną,gryczaną w zupce,warzywa i dużo brzoskwiń i jabłuszek i kupkuje 3 razy dzienie hehe,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
to wyżej ja uznano mi za spam nie wiem co się dzieje z tą kafeterią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey no 9 mam wizyte ale opadam sil domi w czwartek zas skoczyl 2 antybiotyki i znow chory kaszel goraczka i itd dzis ide z nim do pediatry...ze akurat maz musial zachorowac jakdomi wyzdrowial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no no miłoszka widam cię serdecznie aż się steskniłam kurcze tak mi cię szkoda ale jest już lepiej no wyobrażam sobie co czułas bez synka tak długo mały pewnie bardzo tesknił dużo zdrówka ci życzę . No u nas pomimo suszonych śliwek sa trudności a ty sama gotujesz dla małego? bo ja słoiczki daje ale w większości jest marchewka a ta zaś zapiera więc jakie danie podajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja juz sie wyleczylam z sloiczka:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mojej to juz nie wiem co na obiadki podawac bo jak cos ugotuje to kreci heh przewaznie słoiczki daje to lubi mała cwaniara tylko te problemy z kupka masakra i mała nie ma zatwardzenia poprostu nie umie zrobic prezy sie az sie boje w czwartek idziemy do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Sa rozne problemy mozecie mi niewierzyc ale u brata mojego meza corka nierobila kupy przez pupe wiec rozne choroby sa wiec lepiej wszystko sprawdzicca idziesz do pediatry czy jakiegos specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
narazie do pediatry a najwyżej skieruje mnie gdzieś bo to dziwne że mała się męczy pomimo że nie ma zatwardzenia a to co było u brata twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No mala miala operacje zeby mogla pupa robic kupe i ma 5 lat teraz i dalej do lekarza jezdza do prokocimia i lekarze jej badaja o***t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
masakra mam nadzieje że u mojej małej bedzie wporzadku wszystko a mama na kafe jak samopoczucie który to już tydzień? Miłoszka jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
A 20:-) bedziemy miec Karolka:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no to gratulacje kolejnego synka:) a jak się czujesz ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
wózek super taki by ci się przydał:) a juz fajnie brzusio widoczny? badania prenatalne robilaś? ja jutro do lekarza z małą ide zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dominik zas zapalenie oskrzeli ma....niemam sil no polowkowe mam z 3d za 4 tydodnie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Wyslalam naa poczte zdj mojego brzucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no już troche widac brzuszka wysłałam na poczte zdjęcie mojej małej :) a lekarz wczoraj stwierdzil ze to normalne ze mała się tak prezy ehhh no tacy lekarze zobaczymy a kaszki robiliscie na mleku czy wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Na wodzie ja kupowalam mleczno ryzowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka a jak twoj maz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a no bo ja ryzowej nie moge podawac więc kupiłam taką kaszke z nestle ze suszoną śliwką ale takie to jałowe bo z wodą mieszam więc zastanawiam się czy kupic takie mleko modyfikowane tylko do kaszek ale nie wiem czy tak można skoro karmie piersią . No mąż troche się uspokoił no ale wiecie ta kobieta dalej nie daje za wygraną wypisuje mi bzdury więc musiałam zmienic nr tel no i mąż też zmienił nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
To jak karmisz piersia to moze rob kaszke na swoim mleku:-) :-) ja na poczatku tak robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
jak tam u was walentynki? u mnie ehhh tu chcesz z mężem wyjsc do pabu a tu co masto duże pabów w od groma a tu co jak wchodze masakra ta q***a i jej mężuś masakra a to fart ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×