Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Karola tak jutro test ale już czuje że nici :-( brzuch dziś mnie na @ boli, więc jutro @ przyjdzie No ale wrzesień będzie nasz :-) wszystkie stąd zajdziemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
dziewczyny u mnie wszystko dobrze, miałam usg jest potwierdzona ciąża na swoim właściwym miejscu, widać było pęcherzyk z kropeczką, kolejną wizytę mam za 3 tyg, plamienia minęły, jednak lekarz zapisał mi luteine w razie gdyby wróciły mam zacząć brać, ten ból czasami po lewej stronie jest niewiadomego pochodzenia, lekarz powiedział że może się czasem pojawiać szczególnie gdy w okresach gdy była wcześniej owulaca lub miesiączka, łykam jak biore witaminki to niepotrzeba dodatkowo magnezu, w sumie wszystko w porządku, czekam do następnej wizyty, jeżeli chodzi o objawy to ból piersi i urosły dosyć, poranne nudności i czasem złe samopoczucie w ciągi dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
karola a co u ciebie bo nie doczytałam robiłaś trest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA to super że wszystko ok :) bardzo się cieszę :) .... u mnie kochana dziś koniec @ i od jutra nowe starania..... KASIKA oby wredna @ jednak nie przyszła do Ciebie a test pokazał te 2 wymarzone kreseczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam miesiac temu, dzien przed owulacja mąż stwierdził ze on " nie jest jak maszynka i dzis nie moze" no a potem chyba było juz za pozno heh. Ja tak samo mam dzis ostatni dzien @ i od jutra zaczynamy, też nam ciezko bo pracujemy na rozne zmiany, ale jakoś trzeba sobie radzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMI witam :) i życzę owocnych starań :) ..... polecam Ci stronkę z ovufriend zalogowałam się tam i powiem że bardzo jest to pomocne :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa uffff :-) to dobrze, że ok :-) bo się tu martwiłyśmy :-) Karola dziękuje Ci bardzo :-) ale na 100% jutro @ przylezie, ledwo dziś żyje tak mnie brzuch boli. Ja też ovufriend robię, ale to co podesłała Niebieski Kwiat po angielsku jest genialne, tylko ja niestety z języków obcych to zdecydowanie niemiecki :-) angielski bardzo słabo :-) Zalogowałam się tam, nawet na maila mi lekcje przysyłają no tylko szkoda, że nie po polsku :-) Mimi będzie ok, zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA nic zobaczymy jutro ;) ..... my dziś po grillu .... mój psinka (kaukaz) ledwo łazi nie mógł wstać bo dziś po lesie latał a potem przyszła jego kumpelka z cieczką (dobrze że malutka i nic z tego) a ten latał jak oszalały a ma już swoje lata (10) i teraz jak chce wstać to ledwo ledwo :( aż mi się coś robi jak na tego bidula patrzę bo to moja miłość jest no i w końcu to taki psiak salonowy :) więc tego ruchu dziś miał za dużo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam jakieś dziwne parcie na jajniki - nie ból ani kłucie, ale takie parcie - jakby coś próbowało je przesunąć :) tempka znów niska - 36.49, jedynie wczoraj miałam 36.67 :/ Już nie wiem, co o tym myśleć... Też jestem na ovu - nick Melula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie robiłam bo rano pojawiły się plamienia. Teraz co prawda nie ma nic ale to znak, że za 4 dni przyjdzie @ niestety.Dziwne, że mi się tak przesunęła.No ale nic, staramy się dalej kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELULA nie mogę Cię znaleźć na Ovu :( pisze że nie ma takiej użytkowniczki .... może ty spróbuj karola84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kigowa super, że wszystko ok:) Witam nowe dziewczyny :) Ja już po staraniach, ale bezoowonych zapewne bo w owulacje mąż odmówił współpracy mówiąc, że go stresuje - a byliśmy na wyjeździe :) Kochaliśmy się ostatnio jakieś 36h przed bólami jajników i maxymalnym rozwarciem szyjki :) Ech zobaczymy :) Trzymam ckiuki za wasze staranka :) i testowania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osia, ech ci faceci - mój też ostatnio sfochował staranka, przez kilka dni, ale już się ogarnął :) U nas większy problem, bo po tempce raczej bezowulacyjne cykle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebata
czeeesc :) tez sie staram i o to : zacznę od tego ze mam 31 lat i jestem juz mama 9 letniego chłopca ale ciaża jak ciaża kadda inna.... i oto moje watpliwosci... mamy niedziele... za tydzien teoretycznie mam dostać okres... ostatnia miesiaczka 18.08- cykle 28 dni... jak w zearku...od 8 do 14 dnia cyklu kochalismy sie codziennie bez zabiezpieczenia.... maz pracuje za granica dlatego to tak dziwnie brzmi teraz jestem 6 dni przed spodzewanym okresem.. ale czuje się dziwnie.... oto objawy: 1. przede wsztskim zawroty głowy... no szok.. czuje sie jakbym byla na hustawce... ale raz są raz nie ma... dzis znow sie czuje jakbym dostała w łeb od kogos.. głowa ciezka.. i krecenie w głowie... 2. cały czas jestem wzdeta... i gazy.. okropoenstwo hehe az wstyd 3. ból w dole brzucha... raz ciągący raz lekkie kłócie.... jak przed okresem ..ale zawsze takie objawy mialam 1-2 dni przed okresem dopiero... nie tak wczesnie... 3. mrowienie w piersiach... ale nie jakis okropny ból... 4. zjadłabym konia z kopytami.. ale jak juz cos robie do jedzenia to ledwo przełykam... juz mi sie odechciewa.. 5. zmeczenie... zawsze byłam aktywna.. cwiczylam.. teraz nic mi sie nie chce.. wstaje rano i juz bym lezała cały dzien.. jak leze jets wszytsko ok... 6. boj plecos w okolicy krzyza... niewiem... cciałabym byc w ciazy..ale moze to ja sobie tylko wmawiam ze jestem... niewiem... ale barzo bym chciała zeby za tydzien test pokazał 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika8303 - nie brałam Clo, bo wcześniej nikt nie wpadł na pomysł, że mogę nie mieć owulacji... Dopiero przy wnikliwych obserwacjach tak wnioskuję. A tak szczerze, wcześniejsi lekarze (ginekolodzy), na których trafiałam w swoim życiu to porażka, dopiero teraz mam naprawdę dobrą opiekę, tak czuję. Zobaczymy, co powie mi ginekolożka na najbliższej wizycie - liczę, że coś zaradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula to pewnie teraz dostaniesz i monitoring potem. Ja też mam super lekarza- w końcu :-) mi testy nie wyszły, ale na podstawie temperatury i bólu jajników wiem, że owulacja była. Choć teraz jak jestem prawie tydzień po @ to już nic nie wiem :-) Badanie Progesteronu też poszło w zapomnienie bo wychodzi , że robiłam je przed owulacją, masakra jest w tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka27
Witam mozna sie dolaczyc? Jestem mama rocznej dziewczynki. Znowu obudzil sie we mnie instynkt macierzynski i od dwoch miesiecy mysle i drugim dziecku a moj maz nie bardzo chce :/ dzis mam owulacje bola mnie jajniki nabrzmiały brzuch i odpowiedni sluz. W poludnie przytulalismy sie no i czywiscie skończył na moim brzuchu (sorki za szczegóły) po chwili ucieklam do lazenki ta sperme z brzucha wlozylam sobie w pochwe... ciekawe czy z tego cos będzie. Pewnie pomyślcie ze oglupialam.pierwsza ciaze staraliśmy sie dwa cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka27 uwazaj bo karma Cie scignie.....ja to bym sie bala ze cos z dzieckiem bedzie bo mnie Bog pokaze;) pozatym to takie nie uczciwe.... Kasika a te plamienia rozkrecily sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×