Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Niebieski kwiat właśnie temp. mam idealne :-) tylko czemu tak słabe wyniki progesteronu? jestem jakimś wybrykiem natury :-) No ja mam nadzieję, że po clo zajdę :-) jeśli jutro wyjdą wyniki dobre to przestanę się martwić i stresik się uspokoi. Melula może też Clo dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA co tam????nic nie piszesz :( KASIKA i jak @ przyszła??? mam nadzieje że wyniki będą dobre jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mi się wydaje, że nie. Nie mam objaw ciąży, poza tym test by już wyszedł. Damy radę we wrześniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA ciekawe co tam u kingowej miała dziś iść do lekarza z tymi plamieniami i się nie odzywa :( mam nadzieje że wszystko w porządku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, też się martwię o nią :-( Może nie może nam napisać, mam nadzieję, że to to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
witajcie, przepraszam że cały dzień się nie odezwałąm bo nie miałam kiedy usiąść, bardzo zajęty dzień, do lekarza wcisnęła mnie jutro, dziś nie było szans iść, plamienia dziś leciutkie wieczorem brązowe, bardzo minimalne, ogólnie to w ciągu dnia dość dobrze się czułam, wieczorem tylko troche pobolewało po lewej stronie w okolicy jajnkia, wiecie tyle się naczytałam że chcę już żeby lekarz to sprawdził bo zdarzają się też pozamaciczne, ten ból po lewej stronie tak mnie troche niepokio bo przecież ciąza nie boli, ogólnie objawy ciążowe są typowe u mnie ból piersi, poranne lekkie nudności i ogólnie brak apetytu, mam nadzieje że jutro się okaże wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingowa daj znac co Ci lekarz powiedzial.odebralam wyniki, 1,28 to chyba moja stala liczba wynikow:-).Czyli mam w normie zawiasy podali 0,2 do 4,0.uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA Boże tylko nie pozamaciczna :( :( :( .... daj szybko znaka ja trzymam z całej siły kciuki.... KASIKA to super że wyniki dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie jaja z temp.Znowu do gory.Rano mialam 37,4 a w dzien 37,9 :-).Niebieski kwiat moze mialas racje pare postow dalej,jak napisalas ze jak mi sie spozni @ to progesteron moglam badac w owulacje lub przed a wtedy miescilabym sie w normie. Jak do sob. @ nie przyjdzie to badanie progesteronu moge uznac za niewazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika mysle ze napewno:)) jesli sie dalej staralas po domniemanej owulacji to moze i jeszcze jest szansa na ciaze:) a masz twarda szyjke sprawdzalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja powiem szczerze, że przytulanka u nas są same z siebie, nie mam tak, że dziś dni płodne to się przytulamy. Średnio co 2-3 dni się przytulamy to szanse są. Niebieski Kwiat co do szyjki to nie sprawdzam, wcześniej nie sprawdzałam więc teraz mi to nic nie powie.Generalnie nie czuję ani @ ani ciąży.Jedyna zmiana jaka jest to nie ma plamień i kłucie jajników. Dziś jest 2-3 dzień spóźnienia. Jak coś w ndz zrobię jeszcze 1 test ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od trzech dni szaleństwo - temperatura tak niska, że martwiłam się, że mi termometr oszalał (ale nie, zmierzyłam innym i to samo). Nic nie wskazuje na to, że owulacja wogóle była i brak nadziei, że będzie jeszcze. Mąż też chyba coś wyczuwa albo po prostu ma już dość i się poddał. Kolejny miesiąc raczej z wynikiem "na minusie". Dobrze, że 26 września mam wizytę u lekarza i może coś się zadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbadaj sobie hormony dokladnie i popros lekarza a pomoc. Bedzie dobrze zobaczysz:) a nie masz jak wczesniej isc tylko tak dlugo kaza Ci czekac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula tak jak Niebieski kwiat pisze, zrób badania. Ja nie wiem też czy mam owulację czy nie, z temp. wychodzi ale testy wychodzą negatywne. Dlatego dostałam Clo i monitoring. I po tej wizycie u gina odetchnęłam, dlatego leć też do lekarza. Niebieski Kwiat mnie tu pocieszyła, że hormonalne zaburzenia najlepiej wyleczyć, więc będzie dobrze zobaczysz!!! Dziewczyny @ nadal ani widu ani słychu i praktycznie już wychodzi na to, że progesteron badałam w owulację lub przed. Niebieski Kwiat Miałaś rację kochana :-). Dziwne, bo ja zawsze miałam bardzo regularne @. A temperaturka się utrzymuje, powyżej 37. W niedzielę zrobię test. A jak się czujesz? Mdłości poranne pomału są? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, już wam tłumaczę, dlaczego taki odległy termin. Po pierwsze, jak byłam u niej ostatni raz to było tuż przed @. Niestety wtedy nie mogła zrobić mi ani badań, np. bakterii czy cytologii. Chciała więc, aby była u niej tuż po @, ważne że w I fazie cyklu. Ponadto w sierpniu był sezon urlopowy i pech trafił, że po poprzedniej @ akurat ginekolożka miała wakacje - poza tym mam do zrobienia kilka innych badań: glukozę, cholesterol, morfologię, usg piersi, tsh, kortyzol, a to też ma swoje terminy i czas zrobienia. Tak właśnie wyszło, że wizytę mam 26 września. A dodotkowo wiemy, że to kolejny cykl bezowulacyjny (jak dotychczas, a dziś 20 dc - i 6 cykl, w którym się szczegółowo obserwuję) i to też jest jakieś wskazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no grunt zeby zawsze byc w dobrych rekach:) kasika kurcze mam nadzieje ze naprawde Ci wyszlo.... jakos mam takie przeczucie ze Ci sie uda ;) hehe trzymam kciuki... a badania napewno uznaj za niewazne:) no wlasnie zdziwil mnie az tak niski progesteron u Ciebie :) teraz juz wiemy dlaczego hihi. mam nudnosci caly czas ale poki co tylko tyle ze straszny mam dyskomfort przez to. jestem kosmetyczka z zawodu wiec musze niedlugo powiedziec dziewczyna zeby mi opalenizny natryskowej nie dawaly bo nie chce wdychac oparow w razie co. na szczescie akryli itd nie robie wiec zostaje mi tylko wdychanie hybrydy i lakierow a to tez zminimalizuje do kilku dziennie. nie mamy w pracy okien wiec z wentylacja kiepsko.mam nadzieje ze mi nic nie zaszkodzi, dobrze ze pracuje tylko cztery dni w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula no teraz rozumiem czemu tak późno :-). Powolutku zrobisz badania i będzie ok. Niebieski Kwiat tylko na ciążę się nie czuje wcale. No ale w ndz zrobię test jeszcze raz, może się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Czy mogę dołączyć? :) Jestem rok po ślubie i właśnie zaczynam starać się o dzidziusia. Mieliśmy to zamiar zrobić wcześniej, ale ciagle moja praca mnie powstrzymuje, gdyż mam umowy przedłużane co 2 tygodnie, co za tym idzie, gdy tylko zajdę w ciążę i pójdę na L4 to kolejna umowa nie zostanie mi przedłużona :( no ale cóż muszę w końcu zacząć się starać bo wiecznie młoda nie będę. Mam troszkę nieregularny okres, więc robię testy owulacyjne i staram się wyliczać dni płodne(co testy potwierdzają)biorę też kwas foliowy. W tamtym miesiącu się nie udało, więc teraz znów będziemy działać, jutro kończy mi się @ więc od niedzieli już zaczynam, mimo że owulacje powinnam mieć około 14-17 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zajdziesz w ciąże i pójdziesz na zwolnienie z powodu ciąży to zasiłek chorobowy będzie ci wypłacał zus, jeżeli opłaasz sobie składki chorobowe dobrowolne, tylko musisz mieć ciągłość tych umów, poczytaj w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś tempka 36,7 tylko, ale już wyżej niż ostatnio (36,2 czy 36.4), ale i tak ten cykl na straty, bo małż dalej ma focha (nie wiadomo skąd postanowił, że nie ma ochoty). Także doczekam sobie to @, potem wizyta u ginka i będę pewnie rozmowy, badania, leki i poważna rozmowa z lubym, bo tak nie może być... a jak u was, Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melula dla pocieszenia mi sie udalo przy jednym stosunku 2 dni przed owulacja:) i jak poprzednio przy poronieniu mielismy tez jeden a z synkiem tez jeden w owulacje:) za kazdym razem robilam testy bo my pracujemy na zmiane ja w dzien a maz w nocy i nie mamy mozliwosci innych jak stosunek raz dwa w tygodniu:( ale sie udalo:) chociaz nie mowie ze nie mam wiekszych potrzeb hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat - dzięki za pocieszenie, ale u nas nic się nie działo od 5 dni, więc marne szanse. Bunt małża jest nie do pokonania, niestety. Zamknął się w sobie w tych sprawach i już! Będziemy teraz u lekarza to konieczna będzie rozmowa na ten temat, bo po co te wszystkie starania, monitowanie etc. gdy on w tym odpowiednim czasie ma focha... Szkoda tylko moich nerwów... Ech... Ale może mu się zmieni... Kryzys 33 latka hehehehe (jak dziecko - nie, bo nie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi1986 witaj :-) Melula gdzieś ostatnio przeczytałam, że jak się parę razy w miesiącu przytulasz to też jest dobrze. Podobno bardzo częste przytulanka osłabiają plemniczki, a ciąża Niebieskiego Kwiata jest przykładem tego, że coś w tym jest :-) Kingowa, właśnie napisz co tam u Ciebie? Karola co u Ciebie słychać? Już pomału zaczniesz niedługo przytulanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA tak to prawda o jutra zaczynamy :) .... zarejestrowałam się na ovufriends i mam nadzieję że mi pomorze :) .... a jutro tescik tak???? moim zdaniem będą 2 kreseczki :) KINGOWA co tam słychać ???wszystko ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×