Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Kruszynka3 dam znać wieczorkiem :-) Melula MASAKRA!!!! Takich właśnie mamy lekarzy!!! A z jakiego rejonu Polski jesteś? Na wizytę 26 ego idź normalnie. Mi jeśli chodzi o brak owulacji-to testy jej nie wykazują :-( mam niby ból jajników i temp. idzie do góry w 2 fazie cyklu ale testy nijak nie wychodzą.Dziś się dowiem co się tam u mnie dzieje. Mam nadzieję, że będzie pęcherzyk, jak nie dziś to jutro. Będzie dobrze, zobaczysz. Grunt, że w końcu masz dobrego lekarza. Dziewczyny a mam pytanie, prawda to,że podczas starania o dziecko należy unikać zielonej herbaty? Gdzieś to wyczytałam i się zastanawiam ile w tym prawdy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak siedziałam i się rozpisałam to faktycznie pomyślałam, że niezłą jazdę hormonalno-emocjonalną przeżyłam przez tych ostatnich 8 lat. Przez 28 lat mieszkałam na Mazurach, teraz na Mazowszu - bliskie okolice Wawy. Mam nadzieję, że będzie dobrze i wszystkie będziemy "brzuchate" pozytywnie :) Dziewczyny, 3mam za was kciukasy i ślę pozytywną zielonokropeczkową energię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOwa220
Witam, postanowiłam dołączyć do forum. Z mężem staramy się o maleństwo od marca. Najpierw brałam tylko luteinę ze względu na brak regularnych m.( gin. zrobiła raz usg i powiedziała, że "wszystko w normie"- bez opisu itp.) Następnie trafiłam do innego lekarza- on zlecił badania, usg- diagnoza PCO, cykle bezowulacyjne, insulinoop***ość. Dostałam CLO i d*phostan, jestem właśnie po 1 stymulacji- od owu czułam, że teraz się udało i na pewno jestem w ciąży. Miałam bóle jajników, po tygodniu miałam mega ból- myślałam, że to implantacja. Do tego wrażliwe na dotyk sutki, jajniki bolą nadal, brzuch taki powiększony?! oraz do tego senność. W 23 dc robiłam betę i wykazała brak ciąży. Dzisiaj powinnam dostać m. jednak nic na to nie wskazuje. Robiłam test z moczu i wynik negatywny. Cykle mam 28 dni jak w zegarku z powodu d*phastonu. Ciężko się nie nakręcać, tak chcemy - jednak tyle czasu nie wychodzi... Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka021
Witam mam do was pewne pytanie otóż gin przepisał mi d*phaston od 11 września do 12 i od 12 do 24 mam brać ale wczoraj zauważyłam że miałam czerwona plamę dzisiaj jak wstałam już nie mam żadnych plamek w nocy napad mnie straszny ból pod brzuchem trwał ten ból przez chwile a w a 15 kochałam się z mężem a miesiączkę powinnam dostać 19lub 20 chciałam się spytać czy te oznaki mogą być niepokojące dl mnie czy to może było przed miesiączka ta plama jak myślicie czy powinnam się zgłosić do gin dziękuje ślicznie za odpowiedzoczko.gif chciałam dodać ze od roku staram się z mężem o dziecko przez pierwszy miesiąc gin przepisał mi clo ale się nic nie udało później zaniosłam mu badania i się okazało ze mam bardzo niski progesteron bo mam 0,67ng/ml gin powiedział mi że mam jak by baba wieku 50lat w menopauzie powiedział ze jeśli da się ten progesteron uregulować bo będzie szansa na ciąże a d*phaston dał mi na wyregulowanie miesiączki bo powiedział że nie mam wogole owulacji i ze później od 5dnia miesiączki mam brać na nowo clo przez 5dni i 10dniu cyklu mam się do niego zgłosic a i d**ahston powiedział ze na stałe mi przepisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOwa220 witaj :-) poczekaj 2 dni i zrób jeszcze raz test. Agnieszka021 jeśli masz dostać @ dziś a wczoraj było plamienie to może być początek @. Ja tak mam przez 3-4 dni przed @. Ale nie musi, może @ nie przyjdzie :-) Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula ,przeczytałam twój odpis i sie po głowie puknełam,co to za lekarze!niewolno brać tak długo hormonów bo powodują, że komórki rakowe sie uaktywniają,przeszłaś i to dużo;-( gdzie sie leczysz?,bo ja zmarnowałam 2 lata na lekarza który dawał mi hormony na wywołanie owulacji od tak sobie,żeby mnie nieodesłać z kwitkiem,gdzie ja jajeczkowałam normalnie;-)dopiero od 2 miesięcy jeżdze do Szczecina,i jestem zadowolona,lekarz konkretny!muj poprzedni powiedział mi żę mam jeszcze tyłozgięcie buhahaha!co sie okazało totalną bzdurą!będzie dobrze no musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka021
jeśli bym nie dosała to to by był chyba najcudownijszy dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula,i dobrze, tam są fachowcy którzy sie specjalizują w leczeniu niepłodności sama rozmyślam wyjazd na badanie hsg właśnie do kliniki Noum w Warszawie,bo w Szczecinie nierobią w narkozie;-( a z kąd jesteś?bo ja zachodnipomorskie,więc kawał będe miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka3 też jestem z zachodniopomorskiego :-) No więc jestem już po monitoringu, mam piękne 18 cm dwa pęcherzyki i lekarz mówi do mnie, że muszę się zastanowić bo jeśli się uda to na 99% będzie to ciąża BLIŹNIACZA!!!! ;-) powiedziałam, że nie przerywamy :-) ( rozmawiałam o tym z mężem wczoraj co robimy jak będzie więcej niż 1 pęcherzyk, wspólna decyzja-staramy się dalej) W sobotę, najpóźniej w niedzielę pęcherzyki pękną, mamy się przytulać jutro i w ndz wieczorem. W poniedziałek znowu monitoring :-). Pobrał nasienie do zbadania jeszcze. Powiedzcie mi słyszałyście kiedyś aby któraś z dziewczyn miała 2 pęcherzyki? Ile jest szansy na ciążę mnogą? :-) Pytałam jeszcze o częstotliwość przytulanka, jakie jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, powiedział co 2-3 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze ci Melula!!!ja jakbym mieszkała tak blisko to bym już dawno te hsg zrobiła;-)chce już styczeń ,najgorsze te czekanie,czuje sie jakbym czekała na wyrok! kasika8303 jak po monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika8303,a zkad dokładnie jesteś?no to super,,ciąża blizniacza jest możliwa mam przykład w rodzinie!życze ci żebyś je miała!co do czestego współżycia to mi sie oberwało od mojego gina,żę męcze mojego chłopine codziennie,;-)teraz co 2,3 dzień i strzela mi foszki,że za mało buhahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, zazdroszczę. Mi od zawsze marzyły się bliźnięta. Wiem, że niektórzy powiedzą, że trudno na dwie ręce, że obowiązki etc. A teraz... modlę się, aby się chociaż jedno trafiło... A chcielibyśmy z mężem mieć przynajmniej dwoje albo troje dzieciątek. Na dziś oby JEDNO! Ja tutaj mieszkam od roku, a do tego pory trafiałam na niekompetentnych lekarzy. Zobaczę, co powie ginka za tydzień na wizycie... Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanko do Dziewczyn mierzycych tempki na wykresach ovu czy npr: Jakim termometrem mierzycie tempkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to że mam 2 pęcherzyki jeszcze nic nie znaczy :-) Zobaczymy co w poniedziałek będzie. Ulżyło mi tylko że pęcherzyki są. Teraz będzie stresik co w poniedziałek wyjdzie. Ja co do bliźniaków taki szok najpierw ale teraz spoko :-) Melula ja mam termometr elektroniczny. Chciałam kupić owulacyjne ale nie mogłam nigdzie dostać. Kruszynka3 mieszkam w okolicach Kołobrzegu. A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika super:)) bardzo sie ciesze ze do przodu idziesz:)) a dwoch pęcherzyków ja nigdy nie widziałam na usg;) super teraz chyba zobaczy czy pekaja. Termometr tez elektroniczny bo stuklam rteciowy w lutym jak strzepywalam i tak sie wystraszylam ze dziecku krzywde zrobię ze pies polknie i juz nigdy wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA wow ale super ;) oby się udało z tymi bliźniakami :) ..... ja za parę dni testuje :) Witam nowe dziewczyny na forum i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski Kwiat no powolutku, po kolei sprawdzam co i jak, że się do tej pory nie udało. Dokładnie w poniedziałek będzie sprawdzał czy pękły no i zbada męża. A potem ten progesteron zrobię. Karola no zobaczymy, co wyjdzie w poniedziałek. Trzymam mocno kciuki za teścik :-) będą 2 krechy jak nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT dziś jest mój 17dc ale jednak za tydzień nie zatestuje bo ovu najpierw wyznaczyło mi owulacje 9dc a dziś przestawiło .... więc musimy jeszcze działać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mi ovu co miesiąc przestawia owulację. A mnie dziś jajniki bolą na maxa :-) Czyli lekarz miał rację dziś lub jutro owulacja. A testy owulacyjne nadal nic nie pokazują :-) do d**y z nimi, ja jak się teraz nie uda to ich już nie robię.Ból jajników u mnie jest wyraźny i tym się będę sugerować, kiedy jest owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko do Was. Wczoraj byłam na tym monitoringu, 2 pęcherzyki, które mają pęknąć w sobotę. Wczoraj przed spaniem kapnęła mi kropelka krwi dosłownie kropelka i dziś rano też. Teraz ani widu ani słychu plamionka. Myślicie, że to mogło być po badaniu czy raczej plamienie owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakieś małe naczynko pękło podczas badania. u mnie tak bywa czasami. a jeśli nie to, to może być związane z owulacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza917
witajcie kochane jestem na tym forum pierwszy raz . wiec moze opowiem trosxke o sobie. tak wiec mieszkam w londynie i jestem po 4 poronieniach, oczywiscie w anglii nie interesuja sie bardzo ciaxa do 3 miesiaca a ja poronilam wlasnie w tym czasie. oczywiscie mialam robione badania ale wsxystko wedlug nich jest ok:-P rok temu bylismy prywatnie w polsce u lekarza zrobilismy badania immunologiczne i okazalo sie ze mam problem z krwia a mianowicie moja krew jest za gesta i jak zachodze w ciaze po paru tygodniach plod nie dostaje tlenu i obumiera. nie wiem dokladnie to jest zespol antyfosfolipidowy lub trombofilia. mam brac acard i zastrzyki fraxiparine w brzuvh od pozytywnego testu . udalo mi sie w angli tez zrobic te badania ale wyniki oczywiscie ok. ale daja mi zastrzyki tylko dopiero jak bedzie widoczne bicie serca. i terax mam dylemat ktorych lekarzy sluchac w zwiazku z braniem zastrzykiw. moze ktoras z was tez jest w podobnej sytuacji???????? prosze o rady.... jutro powinnam dostac okres a potem zaczynamy staranja:-) biore juz akard i kwas fo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika 8303,ale fajnie;-)ja jestem z Trzebiatowa,co do plamki krwi to mogłaś jajeczkować,jak byłam w szczecinie na usg to gin mi powiedział że nastepnego dnia będe miała owulke,i pojutrze miałam plemke malusią,także u mnie sie sprawdziło,ale u ciebie może być inaczej.mierzyłaś temp w pochwie rano?co do termometrów to bywa różnie,na rtęciowym wyższa,na elektronicznym niższa,także ciężko mi powiedzieć,w tym miesiącu niemierzyłam wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza917 z doswiadczenia sluchalabym Polskich lekarzy:) bo tylko dzieki nim jestem w ciazy...jestem w Irlandii i mysle ze to samo jest tu co w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×