Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

sebata mam nadzieję, że Ci się uda, a długo się staracie? ja miesiąc temu myślałam, że się udało wszystkie symptomy, ale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę to się nie staramy :) po prostu teraz w tym miesiącu tak wyszło :) a ja bym chciała bardzo i maz tez.. wiec co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebata wiadomo coś? jestem przepotwornie ciekawa:) ja idę na badania krwi strasznie ostatnio słabo się czuję, mam zawroty głowy mdłości i ogólnie słabo mi. Nie to nie ciąża... owulację będę miała 13/14 ale martwi mnie to osłabienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa i Niebieski Kwiat jak się czujecie? :-) Karola przygotowanka zaczęte? :-) Sebata daj znać jutro jak test. Mam nadzieję, że zobaczysz 2 kreski :-) Dolarcia powiem Ci masa ludzi ostatnio się tak czuje, może ta pogoda? Ja tez tak zmęczona nie byłam już dawno, dlatego wzięłam 1,5 tyg. wolnego w pracy, aby odpocząć. Ale niewiele pomogło, tłumaczę to pogodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny:) dzisiaj pierwszy raz zwymiotowalam :( i mam nadzieje ze ostatni,,, dalej mnie mdli strasznie. jutro ide na usg i mam nadzieje ze cos juz zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA tak rozpoczęte :) ... zawsze możesz zerknąć na mój wykresik na Ovu :) .... a ty jak tam ??? @ przyszła??? NIEBIESKI KWIAT mam nadzieje że jutro zobaczysz już swojego kropka z bijącym serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski Kwiat daj znać po usg co i jak :-) Karola @ przyszła i już ku końcowi, w piątek pewnie zacznę staranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcyzny!!! :) poczekam jednak z testem do soboty.. do dnia planowanej @... bo wole się nie rozczarować jakby test nie wyszedł :) jeszcze 1 dzień wytrzymam :D zycze wam owocnych staran:) trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia więc, ja w tym miesiącu owuluję z prawego jajnika, a on albo nie owuluje albo nie pękają jego jajeczka więc w tym miesiacu nici. Dzis byłam na badaniach prolaktyny i TSH, za półtora tygodnia idę na progesteron i resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam przeczucie, że się w tym miesiącu uda :-) Sebata no to czekamy na wiadomość od Ciebie do soboty trzymam kciuki!!! :-) Dolarcia no to trzymam bardzo bardzo mocno kciuki aby wyniki były ok! Ja Progesteron zrobiłam i wyszedł masakrycznie słaby, ale przesunęło mi się wszystko o 10 dni więc robiłam przed owulacją to by wychodziło, że jest ok. TSH robiłam w tamten piątek, na szczęście wyszedł ok.Daj znać jutro jak Ci wyszło, jestem pewna że wyjdzie wszytko w normie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja to chyba popadłam w jakaś obsesję. Od poniedziałku mam wrażenie że bolą mnie piersi (3 dni po owulacji), od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze. Piersi bolą dziwnie - tak pieką, palą od środka, ale jak dotykam to nie czuje bólu jako takiego. Mąż twierdzi, że są pełniejsze. Podobne objawy miałam przy poprzedniej ciąży... mam nadzieje, że to ciąża a nie moja chora psychika :D Do okresu jeszcze troche bo termin 19/20 wrzesień. Ale testować planuje dopiero tydzień poźniej jeśli @ nie przyjdzie, no chyba że lekarz zaleci dzisiaj coś innego. Trzymam za Was kciuki przy testowaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja progesteron za tydzień zrobię. Owulację mam mieć niby jutro więc bd ok. Trzymam za wszystkie mocno kciuku, mi już nadzieja umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat.... gratuluje!! ciesze się razem z Toba :D nowe forumowiczki witamy serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
Hej dziewczyny...mam do Was pytanie, może któraś z Was przez to przechodziła...5tyg temu miałam zabieg łyżeczkowania, mojemu Maleństwo przestało bić serduszko, miałam to szczęście, że jeszcze kilka dni wcześniej zdążyliśmy je zobaczyć i choć trochę się nim nacieszyć...kiedy starałyście się zajść w drugą ciążę? czy robiłyście jakieś badania? Ogólnie psychicznie czuję się fatalnie, obwiniam się że to ze mną było coś nie tak...i panicznie się boję, że jeżeli zajdę w drugą to też jej nie donoszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze w Polsce troszke dluzej kaza czekac ale u nas w Irlandii po poronieniu samoistnym co ja mialam juz od pierwszego cyklu a po lyzeczkowaniu 2,3 cykle mysle ze na usg jak pojdziesz po pierwszej miesiaczce to sprawdzi Ci czy wszystko jest w porzadku i kiedy mozesz. Mi Pani powiedziala ze po poronieniu czasem latwiej zajsc w ciaze i w sumie miala racje bo w pierwszym cyklu mi sie udalo. bardzo Ci wspolczuje. ja napewno bym nie czekala 6 mcy czy cos bo tutaj tylko 3 kaza czekac przewaznie i mysle ze to 6 to troszke przesada. ale moze w Pl sa bardziej ostrozni lekarze. Karola jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
Jestem właśnie w trakcie pierwszej miesiączki, byłam na USG i tam niby wszystko się ładnie wygoiło i dostałam zielone światło na grudzień, ale strasznie się boję...mam jakies dziwne schizy, że cos sie tam zlego dzieje,ze bede miec zrosty i inne problemy...chyba za bardzo panikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT tak baaaaardzo się cieszę że jest u Ciebie wszystko ok :) ... co do starań po poronieniu to według mnie można od razu po pierwszej miesiączce .... ja miałam 2 zabiegi łyżeczkowania i głupia czekałam za każdym razem 6 miesięcy i sama nie wiem po co... teraz w maju urodziłam przez cc (niestety martwą córeczkę w 35 tyg) i zaczęłam się statać po 7 tyg... zależy od własnego samopoczucia no i wystarczy zrobić usg na ocenę stanu macicy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
witajcie dziewczyny, jeżeli chodzi o objawy to najgorsze są okresowe mdłości, momętami masakra, szczególnie rano , poza tym bardzo powiększyły mi się piersi o są bolące, raczej brak apetytu, no i u mnie jest teraz 7 tydzień, żadnych plamień już więcej nie miałam po tamtym pierwszym razie, włąściwie to wszystko chyba w porządku i oby do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz1985
Shh moja przyjaciółka poronila 6 grudnia w 10tyg ciazy. 2 stycznia dostała okres i po tym okresie od razu starali sie o dziecko udalo sie:) trrmin ma na 3 października:) Rowniez miała lyzeczkownie i mysle ze najlepszyn dla niej lekarstwem na strate dziecka jest kolejna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny nie wytrzymałam... zorbiłam test dziś rano.... w sumie powinnam okres dostać jutro albo w neidziele..już neiwiem sama... wynik testu: 2 kreski .... ale jedna bardzo słaba... :) czy to ciaza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jej ale numer.... ale dla potwierdzenia zrobię test jeszcze w poniedziałek z rana... jak @ nie przyjdzie przez weekend... bo wiadomo.. wsyztsko może się zdarzyć jeszcze... ale jeju jeju... mam nadzieje ze będzie wszytsko ok :*:*:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×