Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

WITKA witaj w gronie :) NIEBIESKI KWIAT co to znaczy że ją karma ścignie bo nie kumam? KASIKA dziwna ta twoja sytuacja .... może jednak tan test powinnaś zrobić co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka27
Tez nie kumam z ta karma... moj maz chce ale boi sie. W tym roku jego siostra poronila dwa razy moja rowniez dwa w tym ta ostatnia ciaza byla biochemiczna. Tez sie boje bo przy corce mialam przez miesiac plamienia a w uk lekarze nie daja nic na podtrzymanie mialam luteine zalatwiana z pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy sex w trakcie owulacji (przy bolących jajnikach ..sam środek miesiąca) może się skończyć ciąża??? czy to prawdopodobne.. bo czytam i czytam i każdy mowi co innego...... przepraszam za głupie pytanie ale już chciałabym wiedzieć tez na czym stoje :) okres spodziewny w sobote :) mam nadzieje ze nie przyjdize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebata - seks w trakcie owulacji może, ale nie musi skończyć się ciążą. Wszystko zależy od zdrowia twojego i partnera :) Jeśli chodzi o "karmę" - to takie powiedzenie. W skrócie sprowadza się to do stosowania przysłowia "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe". Niestety ludzie zwykle czują instynktownie, że robia źle, ale brną w to oczekując nieuchronnej kary, za to odpowiada karma, która usiłuje przywrócił moralny porządek rzeczy. (def. z netu). Moim zdaniem jest to powiedzenie bliższe, jako odpowiednik - każdy czyn ma swoje konsekwencje :) Uważam, że chodzi w ty przypadku o to, że jak robisz coś przeciwko swojemu partnerowi to się obruci przeciwko tobie, będzie miało swoje konsekwencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sebata, jak najbardziej i to chyba nawet czas na chłopca, czytałam że w dzień przed i w ten dzień owu jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka27 witaj :-) Niebieski Kwiat i Karola plamienia zanikły!!! te plamienia mam przed każdą @ więc zdziwiona nie jestem. Jutro rano robię test nawet jak przylezie @ to i tak zrobię:-) bo w sumie nie wiem czy możliwe są lekkie plamienia i szansa na 2 kreseczki?Jak wyjdzie 1 to okropnie mi się poprzestawiało wszystko. Temperaturka się utrzymuje powyżej 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test, w sumie jest to 38 dzień cyklu to nawet w nocy powinny wyjść 2 krechy, no ale niestety 1 krecha, więc poprzestawiało mi się wszystko na maxa, ciekawe z jakiego powodu. Zawsze miałam co do dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, czasem tak bywa, że byle pierdoła, byle stresik, cokolwiek i się przesuwa... Trzeba dalej działać i być dobre myśli. W końcu musi się nam kiedyś udać, a im szybciej tym lepiej dla naszego zdrowia psychicznego :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zauważyłam jeszcze ze mam dziwny pozmak w ustach..taki metlaiczny... wczoraj zauważyłam już to z rana jak wstałam... ale mowie..hmm.. po nocy to chya tak czasami jest... ale dziś mam taki posmak cały dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola zrobie test w srode..bo hcyba jeszcze za wcześnie...@ spodziewany mam na sobotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula dzięki :-) Sebata to trzymam kciuki aby wyszły 2 kreseczki :-) Karola no wnerwia, chcę już dostać @ skończy się zacząć brać clo potem monitoring i badania. A tu jak na złość jeszcze się wszystko przesunęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze test moze wyjsc jak sie zrobi 3 dni wczesniej przed planowana@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka27
W pierwszej ciazy robilam 4 dni przed okresem test ultra czuly i byl pozytywny robilam go pod wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika oj tak mi przykro:(kurcze a tez myslalam ze Ci wyjdzie. Bede bardzooo mocnoo trzymala kciuki zeby wrzesień byl dla Was owocny. zanim mi sie udalo od stycznia przechodzilam dokladnie przez to samo...testy i to cholerne rozczarowanie dlatego naprawde Was tak mocno mocno wspieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka a co to jest tes ultra czuly? Wiecie co? Bola mnie jajniki jak na okres ale mega mocno! Az do plecow promieniuje. Hmmm. W pierwszej ciazy tez tak mialam ale blizej okresu. teraz spodziewana @ w sobote. A juz brzuch boli bardzo. Kurcze juz bym chciala zrobic ten test'hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka27
Ja robilam test first risponse wykrywa ciaze przed okresem tochyba tak.jak w polsce pro test taki z bobaskiem na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski Kwiat dzięki. Może z tym Clo mi się uda, jakoś kobieca intuicja mi tak podpowiada. Sebata w czwartek myślę, że test możesz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) JA od wczoraj zaczęłam nowe starania, narazie spokojnie ale kolo wekendu to co drugi dzien bedzie trzeba dzialac:) Sebata ja bym nie wytzrymala i zrobila test heh, niby masz objawy na ciaze ale ja tez tak mialam, że niby wszystko czułam, piersi bolaly a @ przyszla( a bylam juz pewna ze jestem w ciazy, mimo ze test pokazal 1 kreche) a te ovufriend jest platny czy darmowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMI1986... tez już nie wytrzymuje hihihi :D ale wolę jeszcze te 2 dni odczekać bo teraz może pokazac wynik błędny.. a niestety nie mam czasu żeby isc do labolatorium na Bhcg... a po z aty dziewczyny.. robiłyście kres bhcg w labolatorium?? na czym to polega..i skad wiadomo ze jest się w ciąży? i czy jak pojde ewentualnie to mam powiedzieć po prostu ze chce badanie beta hcg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdanie z porady dnia z ovufriend :-) : "Dodatkowo warto wiedzieć, że największa liczba plemników w spermie jest zazwyczaj po 3 – 5 dniach abstynencji seksualnej." Mi jak się skończy @ to zastosuję tę metodę, przytulanka nie co 2 dni a co 4 :-) Sebata trzymam mocno kciuki!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również chciałabym się przyłączyć. Mój problem polega na tym, że staram sie od 9 miesięcy i nic. Wszyscy dookoła w ciąży, a mi się nie udaje już wczoraj nie wytrzymałam rozpłakałam się, boję się że nigdy nie będę w ciąży. Nie mówcie mi tylko wyluzuj bo ciężko wyluzować kiedy tak bardzo pragnie się ciąży. Co miesiąc wmawiam sobie objawy i nic... może tutaj od Was dostanę wsparcia trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wstrzymac sie z testem do kilku dniu po okresie. Moja sis robila test w dzien okresu pozytywny euforia ze w koncu sie udalo byl to ppowiedziałek testy robila codziennie ale zamiast kreska byc bardziej widoczna to bladla w czwartek dostala okres I po ciazy. Najprawdopodobniej byla to ciaza biochemiczna byla u lekrza I ani sladu po ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcia trzymamy kciuki :) na pewno się uda!!!!! kiedy teraz będziesz dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu:) 13 mam owulację już głupieje sebata a Tobie się udało? Wstyd mi przyznać, ale jak dowiedziałam się, że moja sąsiadka jest w ciąży to po prostu zazdroszcze jej... nawet oglądać mi się jej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcia nie wiem jeszcze... w czwartek zorbie test... spodziewaną @ mam mieć w sobote... :) ogranizm cos tam daje jakies sydnały ale czasami to nam może się wydawac a to zwykle objawy zbliżającej się @ .. wiec się nie nastawiam :) u mnie okres ostatni był 18 go.. cykle co 28 dni... a kochaliśmy się 2 dni przed i w trakcie owulacji.. wiec nie wiem :) czas pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×