Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

19Aneczko91 mi wzrasta temp. po owulacji. Na razie nie było i mam ciągle 36,6. No przytulanka najlepiej co 2 dni, już nie eden lekarz mi to mówił :-) Niebieski Kwiat no jaja by były z bliźniakami :-) Najpierw szok :-) a po godzinie już z mężem żartowaliśmy, że bliźniaki mogą być jak się uda :-) Mam do Ciebie pytanko: czy jak biorę luteinę- to jest sens robić w tym miesiącu progesteron? Dziewczyny brała z Was któraś luteinę? Jak się po niej czułyście? Karola no według mnie owulki jeszcze nie miałaś, może Ci się przesunie wszystko i cykl będzie długi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge jakos wejsc w ten wykres. kasika mysle ze jest sens bo wtedy jesli bys zaszla wiedzieliby czy Ci zwiekszyc czy zostawic dawke itd:) wiem ze d*phaston nie wplywa na wyniki zobacz czy luteina wplywa jesli tak to pewnie nie ma sensu. a kiedy masz ja brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
przepraszam że się wtrącę ale karola8483 może rzeczywiście owu Ci się przesuwa mi przy 35 dniowych cyklach owu też skakała raz w 17 dc a raz w 22 dc. Teraz też mam 35 cykle ale już się ustabilizowalo przez d*phaston i zabiegi. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski Kwiat mam brać luteinę od czwartku do wystąpienia @ jak nie przylezie @ to mam przyjść do niego. Jak przylezie to clo mam brać do końca roku, a luteiny już nie bo clo też powoduje wzrost progesteronu i zanik plamień. A jak się nie uda zajść do lutego to mam przyjść. Cieszę się, że badania wyszły ok mam się uzbroić w cierpliwość i działać dalej :-) Wczoraj test owulacyjny pokazał w końcu 2 kreskę, słabszą ale pokazał :-) pierwszy test od 3 miesięcy :-) dziś zrobię jak będzie wyraźna to znaczy, że dziś mam owulację. Gin powiedział, że dziś najpóźniej jutro będzie. karola mi się wydaje, że Ci się owulacja przesunęła i na dniach będziesz miała. Jak dostaniesz jakoś teraz to będziemy razem testowały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat luteina zwiększa progesteron, pomyślę z tym badaniem, czy jest sens robić skoro po tym leku progesteron będzie w normach, nic mi wynik nie powie. Za miesiąc najwyżej zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po cytologii,dzisiaj robiłam nową w szpitalu,posiewów niemiałam!eh,oberwało mi sie dziasiaj;-(za zbyt częste współżycie,zobaczymy teraz 4 dni luzu i do dzieła;-),siedziała koło mnie dziewczyna i pytała sie mnie w którym jestem miesiącu,i mnie całkowicie zdołowała, eh,jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Aneczka91. ten link, który podałaś to tylko ty możesz obejrzeć. podaj swój nick na ovufriend to cię znajdę i dołaczę do grupy, wówczas będzie można cokolwiek powiedzieć. jeśli chodzi o link dla innych, którzy nie są na ovu to musisz inaczej go skopiować: na dole wykresu masz udostępnij wykres - jak tam wjedziesz to pokaże ci się okienko. wejdź w pozycję link i tam go skopiuj i wklej na forum... U mnie 39 dc, @ jeszcze nie ma, ale już czuję, że się zbliża i pewnie lada dzień się ujawni, co jeszcze bardziej komplikuje moją wizytę u ginki. Zapisałam jednak jej wszystkie moje spostrzeżenia, uwagi, prośby i zamierzam jej to zreferować na wizycie, jak nie mogę inaczej. A i wydrukuję swoje wykresy obecne (starsze mam już przygotowane). jak nie może zerknąć wgłąb, niech sobie przynajmniej popatrzy na moje obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam puytanko: brudzenia, które uwidaczniają się czasami pod koniec cyklu tylko przy podcieraniu się, ale nie krwawe, ani plamienia uznałybyście jako początek nowego cyklu czy pozostawiły adnotację do końca cyklu jako brunatny śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika8303,oberwało mi sie za częste staranka!lekarz mi powiedział że wystarczy co 2,3 dni i będzie ok,dlatego że plemniki nienadąrzają dojrzeć,wziełam sobie do serca,dlatego że w dni płodne staraliśmy sie codziennie!więc wina nasza!!!eh,a muj mąż niema aż takich extra wyników nasienia,które musimy powtórzyć w Szczecinie(mieści sie w normie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula,u mnie jest tak że tydzień przed okresem odnośnie brudzenia to u mnie są upławy jak woda,wodniste,potem 2 dni przed sucho i w końcu w dzień dostania okresu plamienie brazowe i za pare godzinek przychodzi miesiączka,najbardziej sie martwie tymi wodnistymi upławami,bo pojawiają sie one przy wodniakach jajowodu;-(dlatego czeka mnie hsg,albo laparoskopia,co za tym idzie usunięcie jajowodów! boże jak ja sie boje,i wytrzymaj tu do stycznia,ykle mam jak w zegarku co 30,31 dni.,a ty Melula jakie długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula,u mnie jest tak że tydzień przed okresem odnośnie brudzenia to u mnie są upławy jak woda,wodniste,potem 2 dni przed sucho i w końcu w dzień dostania okresu plamienie brazowe i za pare godzinek przychodzi miesiączka,najbardziej sie martwie tymi wodnistymi upławami,bo pojawiają sie one przy wodniakach jajowodu;-(dlatego czeka mnie hsg,albo laparoskopia,co za tym idzie usunięcie jajowodów! boże jak ja sie boje,i wytrzymaj tu do stycznia,ykle mam jak w zegarku co 30,31 dni.,a ty Melula jakie długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka3 dobrze ze napisalas o tym ochrzanie od gin bo juz M na codzienne przytulanka przygotowywalam psychicznie ale ogranicze to do co 2-3 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka,muj nie narzekał,teraz mi strzela fochy;-)mi sie wydawało wcześniej że im cześciej, tym większe szanse na dzidziusia, i tak 2 latka mineły i nic,musze go przytrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Aneczka91 i Kruszynka3 ja chyba też ten błąd robiłam :-) Zbliżała się owulacja to co dzień przytulanka, a to niestety nie sprzyja zajściu w ciążę. Plemniki nie dojrzewają tak jak trzeba i tracą r***liwość, co 2-3 dni trzeba. One spokojnie 72 godz. żyją. Od tego miesiąca nie ma przytulanek co dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka heheheh,kasika8303,teraz te nasze chłopy odrzyją,tak ich wymordowałyśmy,takżę luzik i abstynencja co 2 ,3 dni!!a kto wie możę sie uda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,właśnie mi sie przypomniało że muj gin,wspominał mi o ziółkach ojca Klimuszki,ponoć bardzo pomogły nie jednej kobiecie,właśnie wchodze na wyszukiwarke i jest podany skład.pomaga na stany zapalne,jajowody.także można spróbować! co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż1985
żona mówiła żebym napisał o forum staraczki.zapraszam.net, pozdrawiam i życzę owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż1985
bo jeśli kafeteria tego nie poprawiła to ten temat dyskusji popsuje sie przy ponad 100 stronach, tam jest ok 300, tam sie przeniosly dziewczyny stad z innego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki co tu tak cicho i glucho? Zdecydowalam sie i kupilam castagnus dla mnie i salfazin dla mojego M. Powiedzcie czy musze brac od poczatku cyklu czy moge w trakcie jego trwania? A dzisiaj zawitala do mnie mila niespodzianka ze strony www.wspolneodkrywanie.pl na ktorej sie zalogowalam i przyszla do mnie sliczna grzechotka fisher-price a do tego kupony rabatowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Foremki! U mnie dziś pierwszy dzień nowego cyklu. @ przyszła i to z pompą. Bez czajenia się. Inaczej niż zwykle. W poprzednich cyklach najpierw się się rozkręcała brunatnym śluzem przez 2-3 dni, a potem z dwudniowym bólem brzucha zaczynała swoje jazdy na najmocniejszych tablach. A dziś? A tym razem jednodniowe brudzenie, a następnie poranny ból ogarniający brzuch. Ledwo dało się wytrzymać, po czym szybka wizyta w WC, skurcz i sielanka rozpoczęta na wysoki poziom. Potem tylko plamienie, ale za to ciągłe i wyraźne... Takich akcji to ja jeszcze nie miałam. Obeszło się bez brania tabletek. Coś nowego się zapowiada. A jutro wizyta u ginki. Lista pytań zrobiona. Zagadnienia posegregowane, badania i wykresy przygotowane. Jestem gotowa na spotkanie :) A co tam u Was, Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, owulację miałam 2 dni temu, powinna temp. zacząć pomału rosnąć, a tu rano 36,6 a o godz. 19:00 37,9 stopni. Matko, skąd taka różnica? jak myślicie? Wczoraj i rano i o 19 było 36,6. 19Aneczka91 Karola jest u nas ekspertką od Castagnusa ;-) - parę postów wcześniej pisała o tym dokładnie, jak dobrze pamiętam bierzesz go od owulacji do @.Karola dobrze pamiętam? :-) ja zakupiłam opakowanie ale biorę teraz luteinę to na razie nie wezmę Castagnusa. Melula daj jutro znać koniecznie jak tam po wizycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... co do Castagnusa to trzeba go brać od pierwszego dnia cyklu czyli od @ i odstawić po owulacji czyli po dniach płodnych i to jest niby na zajście w ciąże ( mnie nie pomógł ) a jeśli się go stosuje na wyregulowanie cyklu to bierze się go przez 90 dni co dziennie ale wtedy nie można się starać bo nie można go brać w ciąży.... MELULA co za wredna pipa ta @ nie???? KASIKA ty masz udostępniony wykres na ovu????chyba nie...weż go udostępnij to będę mogła zerknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika8303,z tego co mi mówił muj gin,jak mierzyłam temperature,to żę mam ją mierzyć tylko rano i codziennie o tej samej porze,ponoć wieczorem temperatura jest wyższa i mi sie sprawdziło miałam nawet 37,5 a rano 36,4,no chyba że po owulacji no to 37,1 ale rano, i tak do miesiączki a nawet pierwsze 2 dni miesiączki ,zdarzało sie że miałam dalej wysoką temp;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×