Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Aaanula ja mojemu M kupilam salfazin na plemniczki bardzo duzo dziewczyn go poleca. Od dwoch dni mierze tempke w ustach, niestety kolo 3 w nocy bo moj maz wstaje do pracy i poki co jest ona ponizej 36 stopni czy to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula81 przykro mi :-( 19Aneczka91 ja jak mierzyłam w ustach to też miałam taką niską temperaturę kruszynka3 no ceny ziół na allegro to jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Dzieki dziewczyny za wspacie:-) zaczynam sie witaminizowac i czekam na kolejna probe, tym razem bedzie udana:-) mam jeszcze pytanie do tych dziewczyn ktore regularnie mieza temp. Czy ona sie utrzymuje na wyzszym poziomie az do okresu czy powinna juz spadac. Bo np ja dzis zauwazylam ze tem mi wzrasta37,1 a przeciez w ciazy nie jestem. Pytam tak na przyszlisc bo nie wiem jak to interpretowac. Z gory dzieki za informacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AANULKA temka spada dzień przed @ lub w dzień @ a nawet parę dni po ....to jest indywidualna sprawa...mnie spada w dzień @... pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Aneczka91 tak, zauważysz, mi np skacze z 36,6 do 37. Aanulka mi spada temperatura dopiero po @. Czasami tak jest, że podczas @ się utrzymuje temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj powinnam mieć owulację,męża przetrzymałam 4 dni w celibacie,dzisiaj przytulanko:-)jedna rzecz mnie zastanawia przed wczoraj miałam lekkie brązowe plamienie,no chyba owulacja mi sie nie przesuneła;-( eh sama już niewiem co myśleć,mierzenie temperatury sobie odpuściłam w tym miesiącu,zdarza wam sie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika zapraszamy, witaj :) Kasika 28 wrzesnia 8dc temp mierzona o 3.30 w nocy i na termometrze 35,6 a tej nocy 9dc temp mierzona o 4 i w wysokoci 36,1. W prawdzie troche pod wplywem % bo z okazji dnia chlopaka zabralam mojego M na kregle kilka piwek potem troche tancow i stad moze byc ten skok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Aneczka91 zdarzają się takie skoki. Dla mnie najważniejsza temperatura jest po owulacji, byle rosła a nie spadała. 1 dniowy spadek może oznaczać zagnieżdżenie więc spadek też nie oznacza niczego złego. Spokojnie ja też mam takie skoki dopóki nie mam owulacji. Mika123456m witamy wśród staraczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ci Kasika, wybacz ze Cie tak mecze ale dopiero zaczynam przygode z tempka i stad moje watpliwosci i tyle pytan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Nowy tydzień, nowe staranka i postanowienia. Tak, od dziś jestem na diecie. Nie restrykcyjnej, ale takiej delikatnej, zaleconej i kontrolowanej przez lekarza (max. 0,5 kg na tydzień). Będzie ciężko, bo nawyki robią swoje,9 ale czego się nie robi dla zdrowia. Trzeba przygotować się do bycia mamą (wierzę, że wcześniej czy później przyjdzie na mnie czas). Także drogie Foremki, trzymajcie kciuki, abym wytrwała :) A poza tym przedłuża mi się @ jak ja tego nie cierpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może, nie wiem. Od wczoraj tylko strasznie bolą mnie jajniki, szczególnie lewy i piersi. Ale 1 miesiąc biorę luteinę, więc po niej może mnie tak bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula trzymam kciuki ;) ja dzis mialam dostac @ i poki co jej nie ma :) jutro zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u reszty? Jakaś cisza na tym Forum... Z resztą duża część przeniosła się do innego brzuchatego tematu... :) I niedługo my wszystkie tam wylądujemy...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Ja mierze skrupulatnie tempke, ale bije sie z myslami jak mam ta owulacje obliczyc. Ostatnie dwa cykle mialy po 35dni gin kazal mi od 12dc (ta sroda) ale wedlug ovu to wypada od 20dc (przyszly czwartek). Masakra jakas. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Aneczka, doczytałam, że prowadzisz ovu... więc, na co lekarz ci wyznaczył 12 dc? Dziewczyny, mam takie pytanko do was (szczególnie d*phastonek). lekarka powiedziała, żebym wzięła d*phaston 15-25 dc, u mnie z owulką to różnie bywa (od 12 do 25 dc). sugerować się jej wskazaniami czy czekać na 3 dzień wyższych tempek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Melua ja też zażywam dhupaston. Weź tak jak Ci radziła ginka. Ja miałam podobną sytuacje i gin mi kazał brac od 16 do 25. Tylko przy dhupastonie tem. też troszkę się zwiększa przynajmniej ja tak miałam nie wiem czy inne dziewczyny też tak odczuwały działanie leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby te dwa terminy (mojej właściwej owulki i wyznaczony przez lekarkę) się zeszły, byłoby po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa. rozumiem staranka? ja też bym zaczęła od 12 , co 2-3 dni :) ja liczę na własne obserwacje i tempkę... nadal nie wiem, czy zaczekać z d*phastonem do 3 wyższej, czy od 15 brać. boje się, że mogą mi zaburzyć owulkę albo doprowadzić, że nie przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie zrobie Melula, od srody zaczne staranka. Nie mialam do czynienia z d*uphastonem ale ja bym poczekala do tej 3 najwyzszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula , ja bym poczekała,z tabletkami nic niewiadomo,no chyba że robisz codziennie monitoring. Mimi,kasika-trzymam kciuki za II kreseczki;-)dajcie znać po teścikach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula ja bym posłuchała lekarki. Chyba, że idź na monitoring do lekarki, co Ty na to? Ja luteinę biorę po monitoringu. Kruszynka3 no do 2 kreseczek to jeszcze co najmniej tydzień. 8 października będę testować, chyba że zasugeruje się dziewczynami co brały luteinę, podobno w 11 dniu brania się test robi ( 10 dni biorę luteinę to w 11 dzień robię test) to bym musiała go zrobić w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×