Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

no właśnie o takim śluzie mówię - dziś nawet wyglądał nieco jak ten w dni płodne - był przeźroczysty , ciągnący. Dziwna sprawa generalnie, bo obserwację prowadzę już jakiś czas i z reguły mam "suche dni" po owulacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie w ogole nigdy zadnego śluzu nie zaobserwowałam :O ja jakas dziwna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dam Wam sprawdzony sposób na to, by nawet 12 h przed @ wiedzieć, że się ją ma... Ja dostałam ten patent od kuzynki - wówczas staraczki - dziś szczęśliwej mamy ;-) Otóż w dnu spodziewanej @ - podobnie, jak podczas kontroli śluzu - wkładacie wcześniej umytego palca głęboko aż to ujścia macicy i wyjmujecie - tam - nawet do 12h. przed pojawieniem się krwi na bieliźnie pojawia się już krew, wówczas na palcu dostrzeżecie czerwone zabarwienie. Ja tak robię i faktycznie to pomaga, dlatego np. dziś wiem, że już@ nie będę miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Sie_Stara
BeataB to wielkie wydarzenie w rodzinie - cóż się dziwić :-) Ja już czekam, kiedy ja będę mogła się pochwalić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę coś napisać,zeby widziec Wasze posty.. obiecałam sobie dziś sie wyspac i dotrzymam słowa. Uciekam, życzę kolorowych snów i miłych starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi_się_stara - nie słyszałam o tej metodzie, ale kiedyś spróbuję. Chociaż wątpię, czy w moim przypadku się sprawdzi, bo mi okres nie rozkręca się powoli, od plamienia, tylko bardzo szybko - jak chluśnie to całą parą od razu. I już po pół godziny mam ten najgorszy czas w okresie, czyli bóle. Kurcze, ale mi się dłuuuuuużżyyyyyy do czekanie na termin okresu, dopiero 5 dni po owulacji, a wydaje mi się, że już ze 2 tygodnie czekam... Muszę zająć czym innym myśli, bo mi odbije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawarawaa gratulacje :) mówiłam,że wszystko będzie ok :D Witam nowe dziewczyny :) ja chyba w czwartek miałam owu, bo mi wczoraj skoczyła temp o 0,2 i dziś o kolejne 0,2 więc ustalę sobie termin testowania :) Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013......test.02.02.........24 Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? oczekuje............3 cykl......@ 21.12.2012.....test.18.01........21 Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012.....test.21.01.........23 sylwialodz3..........2 cykl.....@ 29.12.2012.....test.26.01........26 Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 tymianek111........1 cykl.....@ 29.12.2012.....test.29.01.........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......test..31.01.......25 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Gabi_Się_Stara.....3 cykl.......@2 1.12.2012......test.30.01.......23 Tym, którym się udało BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012.....termin porodu....... Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, witamy :-) Wiecie co, odnosnie tego śluzu, to ja miałam po owulacji cały czas taki płodny, nie ciągnący, ale takie poczucie ze slisko i mokro, a nigdy tak nie miałam przed okresem. czytalam, ze po zaplodnieniu tak sie moze zdarzyc, więc to moze byc obiecujący objaw :-) Dziekuje wam wszystkim jeszcze raz za wsparcie i miłe słowa! :-) Ja dzisiaj juz wszystkim bliskim powiedziałam, bo nie mogłam sie powstrzymać, radosci bylo co nie miara! :D nie zaluje ze im powiedziałam, bo tak bardzo sie cieszą. A co ma byc to i tak bedzie, jesli cos pojdzie nie tak, to bedą przezywac to ze mną. Beata, to u was w rodzinie tez radocha bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawarawa a jednak gratulacje!!!!!!!!!!! ale sie rozpisalyscie normalnie lekture na niedziele bede miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witajcie dziewczyny, przybywa nas super. Ja już uporałam się ze smutkiem, trudno, życie toczy się dalej. Czytam wątek i powiem wam że tak bardzo chciała bym próbować dalej, ale puki co to nie było by rozsądne, na razie wciaż krwawie, zobacze jak będzie wygladał kolejny cykl. Ciekawi mnie kiedy po takim nieprzyjemnym zdarzeniu będą znów dni płodne i ile czasu będzie trwał kolejn cykl, jak do tej pory były jak w zegarku. Mam nadziej że w pewnym mom ęcie będe mogła po raz kolejny dopisać sie do tabelki. Tak fajnie ten wątek się rozwija,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Sie_Stara
30dc i ciągle nic, oprócz tego, że okropnie swedzi mnie skóra na piersiach (?), jak dotąd tak nie mam przed @. Swoją droga " dzień dobry. I przepraszam, że raz jestem pomarańczowa a raz czarna. Jak jestem pomarańczowa, to znaczy, że pisze do was z telefonu komórkowego ;) Zaraz idę na zakupy, zastanawiam się, czy kupić test, czy jeszcze poczekać ze dwa dni. Wolę mieć nadzieję, a negatywny test wszystko by popsuł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawarawa, sylwialodz - no właśnie taki śluz to ten fajny objaw, o którym pisałam wam na samym początku tematu i który daje duże nadzieje na sukces (jeśli się we wcześniejszych cyklach tak nie zdarzało, oczywiście). A u mnie niestety na chwilę obecną nadal jak na Saharze... Tak mnie dzisiaj rano naszło, że zrobiłam sobie test, mimo że wiem, że nie było najmniejszych szans na 2 kreski, bo dziś mam 6 dzień od owulacji. Jestem głupia, ale usatysfakcjonowało mnie samo nasikanie na test, mimo że zobaczyłam tylko tą 1 kreskę ;). No ale mam tanie testy, za te 3 zł mogłam sobie pozwolić na "chwilkę zapomnienia" ;) Tylko nie piszcie, proszę, że mi już odbija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi_się_stara - nie chcę, żebyś przeze mnie się rozczarowała, ale ja bym na twoim miejscu kupiła, bo już bym była prawie pewna tych 2 kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzie dobry :-) cyce bolą :D Maruska, mam nadzieje, ze juz nuedlugo dopiszesz sie do tabelki! :-) Gabi, swędzenue piersi to dobry objaw! :-) Tymianek, doskonale Cie rozumien z tą "chwilka zapomnienia" :-) Milego dnia wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gabi ja bym kupiła a z drugiej strony wiem jak to jest sie rozczarowac bo juz niejednokrotnie sie przekonałam tym bardziej ze poprzednia jak sie udało to tez kilka dni po spodziewanym @ zrobiłam test i nic a dopiero nastepny robiony 2 tyg później był pozytywny wiec ja napewno bede czekac dłuzej Aktualnie czekam a raczej nie czekam na @ bo dzisiaj ma przyjsc, objawów zadnych konkretnych ale o niczym to nie świadczy bo w zeszłym miesiacu mi sie o 3 dni spóźnił wiec nie wiem jak to bedzie teraz siedze w pracy buuuu Miłego dnia Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Gabi witaj :) u mnie dzis 31dc @ brak a powinna byc w 28dc a najgorsze ze test pokazuje brak ciazy nawet cienia nie bylo. temp. 37 juz od kilku dni oczywiscie rano i "nie pod pacha" :) dziewczyny czy test faktycznie mogl nie pokazac ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda prosze jak ladnie odpowiedzialas na moje pytanie nawet wczesniej niz sama je zadalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Gabi - jak cię piersi mocno swędzą, to smaruj je jakimś balsamem nawilżającym. Mojej koleżance już w 2-gim miesiącu ciąży wyskoczyły rozstępy na piersiach, więc lepiej dmuchać na zimne. izolda, oczekuje - dzień dobry, oby wasze @ jednak nie przyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek111 no ja zawsze przed mialam sahare :P ale piersi mnie nie bola ani nie swedza brzuszek mnie troche pobolewa wczoraj mnie strasznie zakulo az musialam przystanac na chwile .wiem ze zaczelam wstawac w nocy na siusiu ale moze dlatego ze zaczelam duzo pic nie bede sie nakrecac bo przy tescie sie rozczaruje a tak w ogole to dzien dobry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Tygrysku bez zmian jeszcze nie testowalam. Dzisiaj rano bolał mnie brzuch jak na @ . Zobaczymy jutro jeszcze tylko parenascie godzin trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jak to jest czy to prawda ze kobieta wie ze jest w ciazy nawet jak nie ma jeszcze objawów i nie robila testu??? tak slyszałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×