Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

ja niestety mam kawałek do Białrgostoku dlatego dopiero się zdecydowaliśmy żeby pojechać a Ty Beata jesteś z okolic??? Czy to jest mozliwe że test ciążowy w 33dc nie wychodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja jestem z zachdniej części polski, ale mam straszną słabość do tamtych okolic. Mamy znajomych z Białego. W wakacje byliśmy kilka dni w Supraślu:) Co do testu, podobno jest tak, ze jak jest pozytywny to na 99% tak jest a jak jest negatywny to na 99% nie wiadomo jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek333 >> a po co chcesz robić betę po miesiączce i negatywnym teście ciążowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to była miesiączka za zwyczaj miałam bardzo bolesne i bardzo obfite a teraz zaczeła się we wtorek w południe i skończyła się w środę w nocy bo dzisiaj rano już były tylko plamki. A jak dzwoniłam do lekarza to mi powiedział że mam zrobić bete z krwi. Naczytałam się troche o tym że dziewczyną nie wychodziły testy sikane i mi mój gin powiedział że on miał tez kilka pacjentek którym sikańce ciązy nie potwierdzały a ciąża była. Sama osobiście jakoś mi się wierzyć nie chce za bardzo zwłaszcza po 3 latach starań więc tak po prostu pytam co Wy o tym sądzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziewczynY:) przyrasta przyszłych mam Beata skad jestes ze piszesz ze z zachodniej polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
kawa z mlekiem 23 wiem, ze to byl chyba jakis watek o ciazy...wiem, ze pisalas o tym, ze jestes po slubie i jakos szlas do slubu, to mysleli, ze jestes w ciazy....cos takiego...bo co mnie zainteresowalo, to ze jestes rok starsza ode mnie:) no i jakos pisalas, ze masz w nosie opinie ludzi i z ciaza nie bedziesz czekac niewiadomo ile czasu:) poza tym twoj nick skojarzylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
a co do lekarzy prywatnych...p4zez iles czasu chodzilam do lekarza na NFZ. nawet jezdzilam do CZMP w Lodzi, bo stwierdzilam, ze tam maja dobrych lekarzy. cosie okazalo, to moje myslenie mialo sie z prawda:D pamietam, ze mialam jakies problemy z uplawami i z okresem. bylam u dwoch lekarzy na NFZ, to zaden nawet mnie nie zbadal. w koncu umowilam sie na wizyte prywatna. mowie lekarzowi, ze chyba jakas infekcje mam. co sie okazalo, ze jak mnie zbadal, to powiedzial, ze ta infekcja trwa od baaardzo dawna i az sluzowke mialam tragicznie podrazniona. zaraz dostalam leki...jak mu powiedzialam, ze leczylam sie, to ten az w szoku byl, ze chyba na takich lekarzy tez mozna trafic. prawda jest taka, ze ci z NFZ to pacjentki przyjmuja na ilosc, a nie na jakos..doslownie jak jakies bydlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
dziewczyny powiedzcie mi, czy przyjmujecie cos na to, aby szybciej zajsc w ciaze? jakies leki wspomagajace bez recepty? widze, ze niektore juz w ciazy sa, to zapytam, czy bralyscie folik?? czy jakos dopiero zaczelyscie go brac, jak w ciaze zaszlyscie?? ja juz nie moge doczekac sie testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam kwas, zaniechałam po miesiączce 3 stycznia, bo mieliśmy się już nie starać, po seksie bez zabezpieczenia jednak znowu wzięłam. jakoś niecałe dwa tygodnie bez kwasu. ale chyba nic się nie stanie :) wizytę u lekarza prywatną mam 12 lutego wieczorem. Super, M pojedzie ze mną i usłyszy bicie serduszka :) ciekawe czy już zdjęcia z usg da jakieś. chyba tak skoro prywatnie, to jak się poprosi... Teściom byśmy powiedzieli hehe i pokazali zdjęcie z usg :) moi rodzice już wiedzą, zostaną pierwszy raz Dziadkami i bardzo się cieszą :) mama się zorientowała, bo po 1 rzuciłam palenie a po 2 odmówiłam winka :) i się potoczyło , nie chciałam ich kłamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota myślisz,że już 12.02 zobaczysz serduszko? wiesz kiedy miałaś owu? bo wydaje mi się,że idziemy podobnie :) ja mam wizytę 15.02 i jak zobaczę serduszko to się uspokoję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze Treblinka!
Czekamy na staraczki z ksywami od pozostałych obozów zagłady... Czy na historii spałaś dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
a jak ktos ma wulgarne nicki to tez jest dobrze? a jak pomaranczowka jakas obraza w formie nicku kogos innego to tez jest dobrze?? luuudzie:/ przestancie pisac glupoty:/ moze to byl oboz zaglady, ale pewnie treblinka nie miala nic zlego na mysli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze Treblinka!
Rozumiem, że głupota innych zwalnia z myślenia i minimalnego taktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę teraz tak myślę i nie wiem czy coś już będzie widać. Owulację miałam w okolicach 17 stycznia... Ale przez telefon mówiłam ginowi, że ostatnią miesiączkę miałam 3 stycznia i tak ustalił. Dziwne w sumie. Nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to będzie jakoś 5t 6d (nie umiem tego obliczać..........) w przybliżeniu 6 tc chyba... więc nie usłyszę serduszka??? Kurczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacotta>> skoro miesiączkę miałaś tak jak piszesz, to jest 4w3d. Serducho widać w okolicach 6-7 tygodnia, nie zawsze usg uchwyci wcześniej, a po co się martwić niepotrzebnie. co do kwasu foliowego - należy go brać jeszcze przed ciążą, te dni które podałaś to czas wykształcania się cewy nerwowej, ale jej komórki tworzą się od początku, więc nie wystarczy brać go tydzień jak pisałaś. ważne, że brałaś go wcześniej, nawet sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że trzeba brać wcześniej. Rozmawiałam z lekarzem i mówił, żebym nie popadała w paranoję. Zdrowo się odżywiam na co dzień, więc pewnie nie miałam niedoboru. Teraz jest 4t 3d. A 12 lutego będzie odpowiednio 6tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl.......@21.12.............? hej, poprawiłam się w tabelce. Sporo mam przybyło, wszytskim gratuluję! Mnie męczą objawy ciążowe - mdłości i mulenie całymi dniami, okropne wzdęcia niedające spać po nocach i ogólna senność i osłabienie. Mam nadzieję, że w drugim trymestrze to minie. We wtorek idę znowu do lekarza, mam nadzieję, że tym razem będzie słychać serduszko. póki co leci 7 tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawarawa super, że do nas zajrzałaś. Czy umiesz obliczać tygodnie ciąży :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannacota, wg moich obliczeń zaczynasz dzis 5 tydzień, a 12 lutego bedziesz w trakcie 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się doczekać :) chociaż wolałabym w 7 tc wizytę, byłabym spokojniejsza, tym bardziej, że wizyta prywatna, więc będzie mi smutno jak nic nie zobaczę/ nic nie usłyszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam proplem...chodzi o to że gdy mam @ to w tym samym czasie odczuwam bol w innej czesci ciala a mianowicie w odbycie. moze komus wydawac sie to smieszne ale tak mam. kiedys mowilam o tym swojemu lekarzowi ale mnie splawil teraz chodze do innej i musze jej o tym powiedziec ale postanowilam ze w tym miesiacu zobacze jeszcze co bedzie sie dzialo ale w nastepnym juz pojde na pewno. martwie sie bo gdzies przeczytalam ze moze miec to cos wspolnego z endometrium. może któraś tez tak miala wiec prosze o jakies informacje. co to moze byc i wogole co tylko bedziecie wiedzialy na ten temat. bede bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje ja nie mam czegoś takiego. Z dziwnych objawów @ mi tylko uda drętwieją... Ale pewnie trzeba spytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( Do dupy ze wszystkim. Po co ja poszłam na tą bete. Przynajmniej miałabym spokojny weekend a tak wszystko straciło sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na becie dzisiaj. Kolejny cykl stracony. Po co ja miałam nadzieje. Już i tak dałam na luz a jednak to tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje Taki ból występuje przy endometriozie. Ja nestety też taki miałam jak miałam guzy, wtedy kiedy mi je wycieli ból się znacznie zmniejszył ale teraz znowu wraca :( tzn że guzy się odnawiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannacota>> niestety z diety nie jesteśmy w stanie wchłonąć wystarczającej dawki kwasu foliowego, dziwię się, że lekarz tak lekceważąco się o tym wypowiedział. chyba że myślał, że zaczęłaś brać go wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek no to sprawilas ze na pewno pojde jeszcze w tym miesiacu na badanie...a możesz mi powiedziec jak u Ciebie to wykryli...no i jak dalej sie to potoczylo...bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zmieniłam nick co by pomarańcze się mnie nie czepiały :) Pannacota idziemy łeb w łeb bo ja też miałam owu 17 stycznia :) Dziś leci nam 4tc1d gdzy pójdziesz do gina 12.02 będziesz w 5t5d ja idę 15.02,bo wtedy będzie 6t1d a tak w pierwszej ciąży zobaczyłam już serduszko chociaż i tak się zastanawiam czy nie przełożę wizyty na 18.02 Agawawwa miło Cię widzieć :) Jak się czujesz? na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×