Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

ja własciwie już kupiłam ...ale odkrył wczesniej...wyciagnąl i ubrał i już łazi w tej bluzie..łoś:) kupie dzis na pewno jakas kartke w empiku i chyba jednak coś dokupię ..kartka zabójcza odwale od siostry...teks w stylu...że jestem niedobra mam dziwne nastroje...itd a na koncu ale wiem ,że poszedłbys za mna na koniec świata i nie zamieniłbys na żadną inną zuzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja m walentynki zaczynam dzialania zrobie kolacje z winkiem bo prezenty juz sobie z mezem dalismy a tak wogole czy wam tez sie wydaje ze pomaranczki strasznie wredne i wrecz bronia nam eypowiafac sie na nasze tematy bo jestesmy poj....e przeciez to jest na tej samej zasadzie jak spotkanie z przyjaciolka badz kolezanka w ktorych pewnie biora same udzial niedlugo to w ogole nie bedziemozna sie wypowiadac aha pisze z telefonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie sylwialodz..nie przejmujmy się:) pomarańczki chorują na schizofrenie paranoidalną-:)paranoja hahah, pewnie, ze możemy gadać, wiadomo jak kobiety rozmawiają...o wszystkim...ze szczegółami ...analizując każdy szczegół...to jest każdego indywidualna sprawa czy pisze na forum o czym itd...nie przychodzi się tutaj aby kogoś ganić , krytykować czy mówić ze jesteśmy pojebane bo się staramy o dziecko i po prostu o tym mówimy...ale mniejsza o to:) ja dzis obiadek, potem rozmowa z fachowcem, potem basenik iii do łóżeczka z moim M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie dziś 24dc czekam spokojnie do @...najgorsze to czekanie...Ja pomyslu na walentynki nie mam jeszcze...mysle nad nim :) moze cos kulinarnego jakis deserek romantyczny podczas kąpieli :) a łazienka rozswietlona swieczkami :) zastanawiam sie dziewczyny czy na prawde mialam cykl bezowulacyjny i na jakiej podstawie to stwierdzila...napisze w nastepnym wpisie pytanie zeby nie mieszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...jak bylam na tym usg to tak jak pisalam mialam w lewym jajniku pecherzyki 11 i 13 mm. myslala ze jestem przed owu ale powiedzialam jej ze to 20dc wiec powedziala ze maleja wiec ja zapytalam czy to znaczy ze cykl bezowulacyjny a ona ze tak...ale to nie jest tak ze iles rosnie tych pecherzykow ale peka jeden a reszta maleje? prosze o odpowiedz bo juz sama sie pogubilam....i jeszcze pytanie czy jest mozliwe ze i w lewym i w prawym rosna pecherzyki a np. pekl z prawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :* Ignorujmy pomaranczki , prosze bo to bez sensu wdwac sie z nimi w jakakolwiek dyskusje...u mnie starania pelna geba :) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bardzo dziwna sytuacja, wczoraj wieczorem @ zaczęła się rozkr ęcać tzn wiecie zaczyna się od plamienia, troszeczkę, a w nocy i dziś przez cały dzień kompletnie nic, suchutko, daje mi to do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ja w tym msc tez tak mialam plamilam 3 dni po kolei przed @ . a pozniej sie rozkrecila poczekaj jeszcze troszke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes, wiem czekam, tak się czasami zdarza ale u mnie pierwszy raz bo dziś kompletnie nic przez cały dzień, żadnych plamień, tylko troche wczoraj wieczorem, i bolące piersi, jasne czekam ale gdzieś czytałam ze też takie dziwa są przy problemach z hormonami, a ten cykl wg mnie miałam bez owu, mam nadzieje że nic mi się nie porozstrajało, zawsze miałam jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja dzisiaj mialam bardzo nerwowy dzien od samego rana sie kloce z moim męzem taki jakis jest denerwujacy dzisiaj:P Ale bedzie godzenie hihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY CO TAM DZISIAJ sylwialodz ..ja też sie kłoce ..niestety:/ zaczynamy remont mieszkania...i już wszyscy..np przyszły tesciu się wtrącaja...ehh zobaczymy mam nadzieje,że jakos to przezyjemy..wczoraj byłam na basenie, chcialam zeby mój kregosłup troche odpoczal..i chyba przegiełam..boli mnie wkrzyzu...ale to chyba miesnie zastane...masakra...wczoraj staranka były..pomimo wczesniejszych kłotni:)Moj M chodzi na treningi dwa razy w tygodniu...nic nie mwoie..no moze czasem:P a wczoraj jak poszłam sama na basen bo on przeziebiony to zazdrosny tak ze masakra...miło:) juz mi dogryzał, że pozdrów kolegów i takei tam pierdoły..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak tam z rana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj eyes:) ja w podłym nastroju...kręgosłup mnie mega boli w odcinku krzyżowym po lewej stronie chodzę jak połamana...staram sie nie chodzic:) ..jutro walentynki a ja w podlym nastroju..Moj M przeziebiony...wiec jutro nie wyjdziemy na kolacje...lodów z truskawkami tez nie zrobie..bo boli gardło ..wiec nie wiem...nie chce mi sie nawet starac cokolwiek wymyślać na jutro...bleee...w pracy nic mi sie nie chce robic...i tak dziwnie..czekam spokojnie do@, może nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska popros swojego M o masaz u mniecdzisiaj nerwy troche mniejsze moj maz chyba cos szykuje bo powiedzial zbym nie brala auta bo on pdzyjedzie po mnie bo koncze o 24a to beda nuz walentynki jak siw zapytalam o co chodzi to odpowiedzial zebym sie nie interesowala hihihi ma jakas niespodzianke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sylwia:) opowiadaj jaka niespodzianka!!??? chociaz ciebie maż zaskoczył:)fajnie...ja siedze zmoim M pewnie w domu...prezent ws umei mi kupił ale tak jakby odkupil bo ja kupilam jemu wczesniej..wiec odebralam to jako przymus dla niego..ja dokupilam mu wczoraj jeszcze kartke i bokserki walentynkowe...ogolnie smutno mi dzis:( zobaczymy jak bedzie jak wroce do domu..NO ALE DZIEWCZYNY OPOWIADAJCIE..CO SIE NIE ODDZYWACIE?? OCZEKUJE, EYES, MARUSKA I CAŁA RESZTA..CO JEST Z WAMI!!! JA TEZ PRACUJE:p AAA PEWNIE POCHŁONIETE WALENTYNKAMI:) JA JESZCZE DZIS SPRÓBUJE:) MOŻE JAKIŚ WALENTYNKOWY OKAŻE SIE SKUTECZNY:)) NA 2 KRESECZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm hej a u mnie wszystko dobrzee :) Mąż dzisiaj jest cudowny :) Otwierając rano oczka dostalam 20 róż czerwonych :) i szykuje cos na wieczor bo wrecz wciska mi pieniadze z pretekstem idz na miasto :) Dziewczyny mam pytanie na tescie owulacyjnym od wczoraj mam 2 baardzo mocne krechy ale wczoraj temp 36.9 a dzisiaj 36.6 jak myslicie owulacja byla czy jeszcze nie? Bo przeciez od owulacji temp powinna sie utrzymywac a tu spada ;/ nie wiem wiec moze cos poradzicie ? A jak u was mija dzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, eyes nie martw się tą temperaturą to sprawa indywidualna, ja w ciąży z córką w pierwszych tych miałam przez cały czas 36,6 i też byłam zdziwiona bo myślałam że powinna być wyższa. U mnie @ rozkręciła się praktycznie dziś od rana, przez 2 ostatnie dni od tego wieczornego plamienia nic nie było, noale zaczyna się niow cykl bo będe liczyć od dziś nie od przedwczoraj. Czytałam trochę na temat przyjmowania duphastonu i widze że zle robiłam, bo ginka proponowała po owu przez 10 dni do kilku dni przed terminem @ a ja na własną rękę postanowiłam że dopiero jak zobacze dwie kreseczki, a to nie jest dobre bo to lekarstwo czytałam że w jakim stopniu wpływa na płodność, przygotowywuje domek dla dzidzi. Od tego cyklu zrobie już właściwie. Na walentynki kupiłam mężowu kosmetyk i spotkamy się po pracy, a jaka niespodzianka będzie dla mnie to się okaże wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no nie wiem przed @ kilka dni ciagle mialam 37 i wyzej. wiec nie wiem czy owulka byla czy nie. . . poczekamy zobaczymy... bo piersi i podbrzusze tak mnie bola ze ojejku wczoraj jak chodzilam po sklepach to az przysiadlam na schodach bo takiego bolu jajnika dostalam ale trwal z 5 sek ... sadze ze to zasluga tych wszystkich wit . ze odczuwam tak ta owulacje , teraz mam nadzieje ze przyniosa mi szczescie :) ja juz przedwczoraj zamowilam sobie mieszanke nr.3 ziół Ojca Sroki . Jak sie okaze ze teraz nie wyszlo to od 1 dc zaczynam dzialac z ziolami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) wpadłam poczytać co u Was, co dobrego słychać.. U mnie nuda, nic sie nie dzieje... tylko senność mnie straszna ogarnęła.. z rzadka pojawiam się w biurze, a ja się pojawiam to ok 13 i tak podejmuję ewakuację.. liczę na to, ze szybko mi ten objaw ustąpi..Wieczorami często mi tez niedobrze, ale bez wymiotów, tylko mam jadłowstręt:( Za tydzień w czwartek, miałam isc do lekarza, ale zadzwonił i przełożył wizytę na wtorek, bo w czwartek wyjezdza na jakies szkolenie. Badania mialam zrobic w poniedziałek, ale pojechałam dziś, zeby na pewno zdązyc odebrac wyniki :) I tyle, fajerwerków brak. Życzę wam udanych Walentynek, a dla tych którym dziś wypadają dni płodne - owocnych :) PS. keiti - odezwij sie jak się czujesz, kiedy masz lekarza? tygrysku -- a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............2 cykl.....@.18.01.2013....test. 18.02..... Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl......@ 04.02.2013.....test....???...........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@05,02,2013........te st05,03.........26 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl...... Nareszcie siadlam na kompa i poprawilam sie w tabelce. Walentynki samotne meza nie ma. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czytam - czytam ale ten topic jakos bardziej starankowy niz ciazowy:) wiec zaczełam pisac na wrzesien 2013 zrobiłam wyniki wczoraj glukoza na czczo za wysoka , hemoglobina za mała ikilka innych tez nie w normach, jem duzo warzyw i owoców a mimo wszytsko..... ja za to jestem nienajedzona, rano o 8 kanapka z herbata w pracy o 12 2 sniadanie i lece głodna po 15 obiad, np wczoraj spacer i juz po nim było mi niedobrze bo głodna i mnie mdliło, obawiam sie o wage jak tak dalej pojdzie, do pracy wziełam jabłka i marchewki, ale jak glukoza za wysoko to one za duzo cukru maja wrrr wsciec sie idzie, wizyte mam 25.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tylko morfologię, mocz, wr i gr krwi zleconą..a Ty juz glukoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupe krwi swoja i meza mam przynies z poprzednich wynikow 1 ciazy bo sie nie zmienia, robiłam morfologie, mocz, glukoze, i wr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny u was ? U mnie koniec dni plodnych teraz czekanie :) Dzisiaj dostalam juz ziolka wiec jak tym razem sie nie uda to zaczynam faszerowac sie natturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.!Eyes j u mnie 29 dc.zero objawow,chociaz wczoraj bolal mnie brzuch.Czekami wsluchuje sie w siebie i nic nie slysze.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×