Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Malika to na co czekasz test do reki ! :) zawsze warto wczesniej się upewnic gdyby tam cos jednak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , ja właśnie doczytałam wczoraj że tu w Uk, dla takich przypadków gdzie zdarzają się wczesne poronienia czyli mnie to dotyczy lekarze zalecają przyjmowanie aspiryny uż na 3 mies przed planowaną ciążą, ciekawostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska o tym to ja jeszcze nie slyszalam... ciekawe czy dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde, jak czytasz temat na polskich forach to niektórzy lekarze w Polsce też stosują, aspiryna a ciąża, w sumie dla mnie to też ciekawostka wcześniej kompletnie nie interesowałam się tematem, ale dziewczyny np po transwerze często zalecany mają acard, aspiryna ma podobne działanie, oczywiście nie zachęcam nikogo bo w ciąży każdy lek należy konsultować z lekarzem i pod kontrolą prowadzącego ale pisze jako ciekawostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska1 - Ty jesteś też w UK? U mnie skończyła się właśnie @, więc od jutra kolejny raz starania :) Potem zmienie swoją pozycję w tabelce, wiecie może na której stronie jest?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl......@ 04.02.2013.....test....???...........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@05,02,2013........te st05,03.........26 syska28..............1 cykl......@ 28.01..............test................28 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl.......@21.12.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes - dzięki :) ukatualniłam się Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl......@ 04.02.2013.....test....???...........26 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@05,02,2013........te st05,03.........26 syska28..............1 cykl......@ 28.01..............test................28 Ewcia1982............3cykl.......@10.02..............test 09.03.........30 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl.......@21.12.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O. To jakaś starsza tabela bo ją też się uaktualnilam miałam przez chwilę kopa przez telefon nie da się.Albo nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki co slychac malo pisze bo niestety mam weekend pracujacy i cale dnie spedzam w pracy u mnie czas staran:P ale raczej jest spontan niz przymusowy sex na komende :P dzisiaj moj maz wszystko rozpoczął i bylo wspaniale chyba poczuł sie bardziej odpowiedzialny w tym temacie ale chyba tez mial wplyw na to komentarz mojej kolezanki ktora powiedziala mu ze jestesmy jacys dziwni ze nie mamy jeszcze dzieci po 5 latach malzenstwa-chyba do niego trafiło że coś jest nie tak i wziął sprawę w swoje ręce a mnie sie to bardzo podoba.W tm cyklu nie robie testów owu pełen spontan zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) sylwia ty nastepna w kolejce :) Powiedzcie mi gdzie was wywialo ? Cisza tu jak makiem zasial :) Tygrysek jak tam przygotowania ? :) Martuśka co u Ciebie? Gdzie wy wszystkie jestescie !! ? :) U mnie juz po owu... teraz czekamy . choc czuje ze z tego cyklu dupa... jestem w 20dc a juz brzuch mnie boli jak na @ i piersi tez... Ale to nic ... Bedziemy próbować az do skutku ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie nic ciekawego, jeszcze mam okres, ostatnio dużo sobie czytałam na temat ciąż biochemicznych, ogókielnie statystyki są wysokie, bardzo dużo kobiet roni wczesne ciąże nawet o tym nie wiedząc że coś było, najlepiej nie robić sobie testów przed terminem @ po co się stresować niepotrzebnie, natura sama wie co robi. Może ten cykl będzie bardziej szczęśliwy, zobaczymy. Bo w zeszłym nie wiem w ogóle czy miałąm owu, a u mnie to zawsze było takie chcrakterystyczne bo wszystkie objawy nachodziły na siebie. A jeszcze zaobserwowałam że ból jajnika mam 1 lub 2 dni przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak staranka i innych? Syska i jak ten cykl? Myślsz żę ci się udałao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dawno nie pisalam bo w sumie nie ma co pisac. czekama na @ powinna sie pojawic moze dzis moze we wtorek...sama nie wiem bo ostatnio to roznie cykle raz 29 raz 28 a ostatnio 30 wiec sobie czekam... licze po cichutku ze sie udalo jak kazda :) ale zobaczymy... nie mam zadnych objawow na nic ani na ciaze ani na @...pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia... a my jestesmy małzenstwem 7 lat... i dopiero teraz dojrzelismy do decyzji o dziecku...ale nikt nam nie mowil,ze jestesmy dziwni :P PS. Jak lekarz mi we wtorek pozwoli to na weekend wybieramy się do łodzi odwiedzic znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Oczekuje u mnie tez cykle sie wydluzyly wiec nie wiem kiedy moge dostac@ Dzisiaj 31dc. Wieczorami boli mnie brzuch juz od trzech dni. Mysle ze jutro moge dostac.Oby nie czego zycze wszystkim staraczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ DZIEWCZYNy:) JA TROSZKE MAŁO SIE ODDZYWAM...BRAK CZASU...wALENTYNY UDANE:)W PIATEK I SOBOTE JEZDZILISMY ZA DRZWIAMY WEWNETRZNYMI...CZYTANIE FORUM,OBCZAJANIE CZY PLYTA HDF,MDF CZY LITA ITD....DZIS URODZINY MOJEJ MAMY..A OGOLNIE TO MAMA MOJEGO m MA NAWROT CHOROBY WIEC MUSSZE GO DOSYC MOCNO WSPIERAC..ALE MIEDZY NAMI BARDZO DOBRZE:) DZIS KOSCIOŁEK, OBIADEK I ZARAZ DO SPANIA:) mARUSKA POWIEM CI ZE NIE MAM POJECI ACYZ NAM SIE UDAŁO..MOŻE ..DZIS MIALAM OCHOTE MEG AN SLEDZIE ALE TO PEWNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kobietki. Zaczynamy nowy, bodajże 3-ci cykl starań.. Syska...Pamiętasz o naszym zakładzie psychiatrycznym? :P Co u Ciebie? Jak Wasze starania, kobietki? A może już kolejnej się udało?:) 3mam kciuki za Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mi rozmowe urwało...wracaja czy nam sie udało, to nie mam pojecia, nie nakrecam sie ale chce mi sie sledzi hahah od wczoraj i jem mega duzo słodyczy, a generalnie jem bardzo mało, alo to pewnie brak cukru:) Ewcia to działajcie:) a psychiatryk hmmm, oczywiscie mamy pokoj razem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc...smutny dziś dzien dla mnie...wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka jest w ciazy jednoczesnie sie ciesze ze jest bo miala torbiele i chyba endometrioze wiec super ze jej sie udalo ale przykre ze ja nie jestem jeszcze a tak bardzo bym chciala...jedna w ciazy jedna kilka dni temu urodzila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ... Oczekuje jeszcze nie wiesz czy nie jestes wiec nie peplaj tu! Bo wypeplasz a mnie na darmo beda kciuki od trzymania za was bolaly :) NIe zamartwiaj sie na zapas... w koncu i Twoja pora nadejdzie :) Ja dzisiaj w nocy wstawalam 6 razy siku od wczoraj rowniez mam wiekszy apetyt ale przed @ zawsze tak mam , jedynie niepokoja mnie piersi odkąd wstalam czuje jakby byly poobijane , tak jakbym miala na nich milion siniakow... Nigdy az tak nie mialam a no i nie moge sie rozciagnac bo po prawej strony czuje takie ciagniecie od jajnika... Hmm dziwny ten cykl... A jak tam u was? Jakie objawy, symptomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zadnych objawow... bylam wlasnie zbadac szyjke i jest bardzo niski wiec pewnie ta wredna @ przyjdzie jak nie dzis to jutro... normalnie odeszly wszelkie nadzieje ze sie udalo...gorszego dola to juz nie moge miec..caly czas rycze...niech ten dzien sie juz skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malika widzialam Twój wpis na innym forum :) widze ze idziesz o dwa dni wczesniej :) u mnie dzis 30dc:) kurcze testuj kochana jutro skoro juz w sumie po terminie:) jestem bardzo ciekawa i bede trzymala kciuki :) takie pytanie badasz szyjke? jesli tak to moze napiszesz jak wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Oczekuje nkgdy by mi do glowy nie przyszlo badac szyjke ale sie naczytalam na ten temat roche i sprawdzilam ze mam taka mieciutka.Wiem rowniez ze przed okresem tak rowniez moze byc.Mam taki napiety brzuch. Troche pobolewa ale nie mocno no i mdli troszke. A i jeszcze odbija mi sie ciagle. Sporo mam tych objawow ale rownie dobrze moga nic nie znaczyc. Zatestuje jutro rano. Oczekuje licze na ciebie ze bedziesz razem ze mna nosic dzidzie.Prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo chcialabym spelnic Twoja prosbe :) to trzymam mocno kciukasy ja zatestuje jak jutro nie dostane @.... oj tak bym chciala zeby nam sie udalo :) teraz nie bede mogla spac hehe powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczyny mam pytanie jaka jest szyjka na początku ciąży tz chodzi o ułożenie jest wysoko jak w dni płodne czy nisko że da się ją zbadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewczynki jak tam mijaja dni jak starania ? która ma @ a która nie bo sie pogubiłam:) u mnie starania pełną parą :P chyba mam owulkę bo mam straszną ochotę na sex i tak mi coś jajniczek pulsuje i śluz mam inny jest go wiecej nie wiem czy to sa oznaki owulki bo nigdy nie słuchałam swojego ciała organizmu mam nadzieję że sie nie mylę :P Może napiszecie o swoich spostrzeżeniach BeataB. ja nigdy nie uważałam ze nie mieć dziecka od razu po ślubie jest dziwne też uważam że do tej decyzji trzeba dorosnąć zreszta najpierw trzeba sie nacieszyć sobą:P syska28 ja zawsze jem duzo słodyczy na @ wtedy mam ochote na czekoladę i mogę jeść i jeść gorzej jak te słodycze jadłaś razem z tym śledziem :Ptrzymam kciuki za ciebie kochana Ewcia1982 powodzenia w tym cyklu:P oczekuje u mnie też wszystkie kolezanki mają już dzieci kolezanka z pracy tez dopiero co wrocila z macierzyńskiego,sąsiadki do okoła wszystkie w ciąży albo już porodziły i ciągle tylko słyszę pytania " a ty kiedy sąsiadko???" czasami mam ochotę odpowiedzieć NIGDY!!! bo robi się to wkurzające powoli ,one wszyskie wychodzą na spacery z dziećmi w wózkach a ja... z moimi psiakami.Napisz mi jak się bada tą szyjkę i jak to odczytywać bo ja to zielona jestem a chciałabym sie dowiedzieć :) Ale sie rozpisałam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobilam test nawet dwa DWIE KKRESECZKI sa. Ciesze sie i modle aby traz dobrze wszytko bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×