Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... Berisha ............30........3..........31.08.............?........... Amelka/ Daniel....... Warszawa daga2307.........25..........?.......8.09..........?.......Nelly/Nataneal.....de konwalia142.......36........5........18.09...........?... .........?.......... anulka-------........28........1......?...........?...... Alicja/Adaś...Sanok wika-ma ...........31..........1.......?............?.........?...Wa rszawa Pokahontaz27.....27.........1.......28.08?.........?.............?..............Sko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... Berisha ...........30........3.........31.08...........?..... Amelka/ Daniel....... Warszawa daga2307.........25..........?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de konwalia142.......36........5........18.09...........?... .........?.......... anulka-------........28........1......?...........?...... Alicja/Adaś...Sanok wika-ma ...........31..........1.......?............?.........?...Wa rszawa Pokahontaz27.....27.........1.......28.08?.........?..... ........?..............Sko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZNOWmama
hej, czy mogę dołączyć? termin na 12 września obecnie 5/6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZNOWmama
hej, czy mogę dołączyć? ciąża nr 2, termin 12 września, 5/6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
jestem właśnie bardzo ciekawa jak to jest w przypadku drugiego porodu podczas gdy pierwsza była cesarka. niby każdy lekarz powie że nie ma przeciwskazań do sn ale z drugiej strony wszystkie moje koleżanki które pierwsze miały cc to przy drugim porodzie też, nie miałabym nic przeciwko, zawsze to bezstresowo. wrzoska - trzymaj się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
iZNOWmama - nie pytaj, już jesteś z nami, gratulacje!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! nie bylam jeszcze u lekarza ale moja beta wynosi 5370 i dzis bedzie to pierwszy dzien 6 tygodnia... Mam pytanie odnosnie mdlosci, nic takiego nie czuje i oczywiscie naczytalam sie ze to nie za ciekawie wrozy... czy mozecie powiedziec jak to z wami bylo? Bardzo mnie to martwi...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
hej. ja tez nic nie czuje i sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
anette, z tego co wiem to mdłości wynikają z niedoboru którejś witaminy z grupy wit.B Mnie osobiście mdli okropnie od dłuższego czasu, już chyba ze 3 tygodnie, dziś trochę mniej więc się cieszę bo odżyłam, w pierwszej ciąży odrzucało mnie jedzenie dokładnie 2 tyg. - pamiętam bo już się z tym wybierałam do internisty nie wiedząc że jestem w ciąży. Myślę że każdy organizm jest inny i to że jedna ma mdłości to nie znaczy że druga też musi je mieć, może dostaniesz ich jutro, może za tydzień a może wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annette - ja juz mam jedno dziecko, drugiego niestety nie donosilam ale znow jestem w ciazy. I nigdy nie bylo mi niedobrze. Lubie jesc, mam apetyt i niestety nawet ciaza nie byla tego w stanie zmienic :) Glowa do gory! Spojrz na to z zabawnej strony - na forum martwia sie o ciaze i te, ktore maja mdlosci i te, ktorym nic nie dolega. Ech, kobitki. Cieszcie sie ciaza i myslcie tylko pozytywnie. To ogromnie wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha ............30........3........31/08.......?.....Amelka /Daniel.....W-wa keit85..............28........2...........?.............? ...........?................... keiti78.............35........3.......22.09........... ?....................Zielona G. Basia-xyz1.........34.......1.......24.09 ......... ?.... .......?.... Londyn/Lodz Wrzoska...........27........3...........?..............?. ..........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... konwalia142.......36........5........18.09...........?... .........?.......... anulka-------........28........1......?...........?.......... Alicja/Adaś...Sanok daga2307.........25..........?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma ...........31..........1.......?............?.........?...Wa rszawa Pokahontaz27.....27.........1.......28.08?........ ?.............?..............Sko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
jeszcze tak mi się przypomniało, któraś z Was pisała wcześniej że bierze na mdłości MAMARIN, ja pytałam o ten lek w aptece i pani farmaceutka powiedziała mi że został wycofany 2 lata temu, może poczytajcie ulotkę i skonsultujcie z ginekologiem zanim to weźmiecie, jeśli faktycznie go wycofali to znaczy że mieli ku temu powód, może był szkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Ja biorę MAMARIN na mdłości:) I nie jest wycofany,bo bym go w aptece nie kupiła:)Ale ciężko go dostać,bo u mnie w 3 aptekach nie było-jedynie na zamówienie.Dopiero w 4 dostałam i babka powiedziała,że schodzi jak świeże bułeczki:)Ja pytałam lekarza i powiedział żeby brać.W składzie jest witamina b6 i imbir:)Nic więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc naprawdę polecam:)Coś tej babce w aptece się pomyliło:)Może po prostu na stanie nie mają:)Idź do innej apteki,albo zamów w aptece internetowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza, bo pierwszy szok (i entuzjazm minal) i teraz kazda z nas czeka co dalej. Pierwsza wizyta, pierwsze usg.. Mnie sie strasznie dluzy. Juz bym chciala nosic ciuszki ciazowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel.....W-wa keit85.........28........2...........?...........?..............?................... keiti78........35........3........22.09........?..............?.........Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?.............?................... Kruszynka90...23......25.......15.08.........?............?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?............?.................... anulka-------.....28.......1.........?.............?......Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.........25......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.........?............?.............?...............W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja ostatnio mam jakaś niechęć do słodyczy a zazwyczaj pochłaniałam tone słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZNOWmama
anette 18 nie martw się, ja jutro zaczynam 6 tydz i na przełomie 4/5 tydz wydawało mi się że mnie lekko mdli a teraz to może minimalnie i to nie codzień. jedyny objaw to trochę bolące piersi i mokro w pochwie. Może jeszcze mdłości przyjdą w 1 ciąży miałam chyba ok 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Nie byłam u lekarza bo to było odrobinę śluzu ala cappuccino . Dzwoniłam do lekarza kazał mi się nie przemęczać.Przeszło mi jak po odpoczywałam byłam bardzo zmęczona bo przespałam aż dwa dni z pobudkami na toaletę i jedzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady, troszke mnie uspokoilyscie... mam nadzieje ze po tak dlugim oczekiwaniu na bejbusia w koncu sie uda :) 28 stycznia dopiero mam pierwsze usg i mam nadzieje zobaczyc na nim wszystko na swoim miejscu :) Tego sie bede trzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja idę w piątek na usg:) chyba będzie już widać coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
to muszę dopytać w innej aptece o ten mamarin, dziś jest lepiej ale ogólnie to mnie muli dzień w dzień, już nie do wytrzymania. nastraszyła mnie ta babka w aptece że wycofane, jakaś sierota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Hej, przylaczam, tez bede mama, po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAsiaUK gratuluje! Dopisz sie do tabelki - skopiuj te najnowsza do odpowiedzi i sie dopisz. A jak sie czujesz? Ktory tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
U mnie to chyba 3 lub 4 tydzien. Z OM wynika, ze 3, ale ja mam podejrzenia,ze cos sie machnelam w obliczeniach o tydzien wlasnie. Inna sprawa, ze ostatnia miesiaczke mialam jakas dziwna i moze to nie byl wcale okres, tylko takie plamienie? Poki co, wychodzi mi termin na 23 wrzesnia, ale kto wie, moze bedzie poczatek miesiaca. Niestety jestem w UK i tutaj taka ciaża, to nie ciąza, wiec na badania, z tego co wiem, nie mam jeszcze co liczyc. Pobolewa mnie prawy jajnik, nie pamietam, czy przy pierwszej ciazy tez tak mialam. A poza tym ok. Poprzednio mialam ciaze zagrozona, bylam na lekach, ale czulam sie przez caly czas swietnie, przytylam tylko 6 kg i brzuszek mi sie pojawil w 8 miesiacu.Nie mialam zadnych objawow ciazowych, oprocz wiekszych piersi. I oby teraztez tak bylo. tabelke zaraz skopiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... Berisha ...........30........3.........31.08...........?..... Amelka/ Daniel....... Warszawa daga2307.........25..........?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de konwalia142.......36........5........18.09...........?... .........?.......... anulka-------........28........1......?...........?...... Alicja/Adaś...Sanok wika-ma ...........31..........1.......?............?.........?...Wa rszawa Pokahontaz27.....27.........1.......28.08?.........?..... ........?..............Sko. JoAsiaUK 33 ..........23.09?......Zosia/Henio.... UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28........2...........?...........?....... .......?................... keiti78........35........3........22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?........ .....?................... Kruszynka90...23......25.......15.08.........?........... .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?.................... anulka-------.....28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.........25......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.........?............?........ .....?...............W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK......... 33 ............23.09?..................Zosia/Henio........ UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×