Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

czy uda sie schudnac 30 kg w 6 miesiecy?

Polecane posty

Cześć Kobietki. Witaj Katarzynka- miło, że do nas dołączyłaś. Zaczęłam dzisiejszy dzień od jednej bułki z pomidorem i maseczką z drożdży, a teraz popijam sobie herbatkę z vitaline. Ogólnie mam dobry humorek i nie wiem czy to spowodowane jest tym, że się w końcu wyspałam czy moim dzisiejszym spotkaniem z dawno nie widzianą przyjaciółką. A może tym i tym. Miłego Dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattarzynka225
Dziewczyny, wróciłam właśnie z toalety i wiem co mnie może zmotywować, może i Wam to się przyda. Pisałyście wcześniej, że mamy obraz siebie w głowie sprzed lat, tak jest i ze mną. zmierzam do tego, że w onej toalecie gapiłam się w lusterko, najpierw en face i nawet byłam zadowolona, ale jak stanęłam bokiem... masakra, te fałdki... ok. fałdy pod stanikiem, rozciągające mój sweterek ... aż mi apetyt odebrało... oglądajcie się zatem dokładnie co dzień ... to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
jagodzianko masz po dupie za wyśmiewanie się ze mnie(foch)- nio nio zartuje teraz ja sobie z ciebie- zniwa to zniwa praca ciezka! no wiesz jasmino ja jak miałam 120 kg to była dawno już temu- z jakies 3 lata temu jak nie dluzej- zeszłam do 107kg na tym tzw ONZ! ale chyba kilka cykli mi to lacznie poszlo! A potem dopiero poltora roku temu schudłam kolejne 27 kh potem była stabilizacja- wiadomo nie od raz człowiek schudnie- ja na swoje 120kg długo sobie grabiłam 22 lata mniej więcej wiec nie sposób ze zrzuce 50 kg przez pol roku!mi zeszlo zrzucenie z przerwa i potem znow dieta i stabilizacja ponad 2lata! czytałam art. na interii- nawet link tu przeslalam na kafe- o dziewczynie co zrzucila 70 kg przez rok- no niby można ale jej zwisy skory to ja wole na spokojnie się odchudzac! teraz to już wogole staram się powoli odchudzać fakt ze dietkami roznymi ale mnie mz nie motywuje- bo ja znam siebie na tyle dobrze ze jak wiem ze mam zjeść pol porcji to nie dam rady i tak zjem cala porcje, albo jak mam cos odstawić to wiem ze nie dam rady nie mogę się niestety powstrzymać na mz! jak nie mam konkretnego planu żywieniowego co mam konkretnie zjeść to wiem ze będę podzerac nie opanuje się- wiec u mnie mz odpada! ciesze się JASMINO ze już ci lepie ja na okres także mam gorsze dni cwiczyc wogole nie daje rady jestem obolala i wogole zdrazniona na wszytsko i wszystkich!no i dopóki okresu nie dostałam waga stala jak zakleta a jak dostałam od razu 1,5 mniej mi pokazalo:) a reszta dziewcząt to gdzie? a katarzynko pisalas ile wazysz? bo pamiętam tylko wiek:0 wogole opisz cos o sobie- wcześniej na kafe mi się opisywalysmy co nieco:) do usłyszenia laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuc brzuch
Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziecie tam ciekawe informacje dotyczące diety, odchudzania , zdrowego stylu życia. Porady , ciekawostki film i zdjęcia. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobietki U mnie choroba małego pokrzyżowala wszystkie plany(i deitetyczne bo stres zażeram i towarzyskie bo mialam miec gosci ale że tez maja male dziecko wiec przelozylam odwiedziny bo nie wiadomo czy maly moj nie zarazilby malutkiej)ale dzieki Bogu najgorsze chyba mineło - dzis maly juz nie lezy plackiem i nie spi w temperaturze prawie 40stopni tylko od rana w najlepszym humorze bawi sie nawet nie pospal ani chwili w ciagu dnia wiec i ja odzyskalam humorek i jutro stawiam na te dietke co pisłam- praktycznie 4 dni na piersiach indyczo-kurzych, choc jutro zaczynam od jajecznicy z 3 jaj ale to tylko 1 dzien te jaja a potem juz samo mieso- troche sie boje żeby se jakiej krzywdy nie zrobic ale chyba 4 dni to nic ze zdrowiem stac sie nie moze-wogole bedzie dobrze jezeli uda mi sie wytrzymac - to bedzie sukces bo jakos marne u mnie postepy- co jakis fajny spadek za chwile juz nadrabiam. Tak czytam co insomnia piszesz i chyba ja tez musze miec jakas rozpisana diete - bo te moje mz to wychodzi wż a jak np. jade na jogurcie to wiem że tylko jogurt i finito- wiec jak wiem że tylko mieso to juz nic wiecej- zobaczymy co z tego wyjdzie. Zakupy juz dzis sobie na dietke zrobilam - bylam ze starsza corka w miescie i jak bralam 3 piersi z kurczaka i kilogram z indyka to ona mowi przeciez ciocia nie przyjezdza po co ci tyle- no to mowie że dla mnie- popatrzyla i mowi no tak ciebie lepiej ubierac jak karmic- hehe jakby conajmniej mnie utrzymywala:). trzydziestko ja cwicze twoje cwiczonka moze nie za czesto ale jak tylko ochota- otwieram na 16 stronie nasz topik i jade- dzis ide wczesniej spac bo musze te pare nocy co pilnowalam malego żeby w nocy temperatury nie mial za wysokiej to dzis juz moze odespie wszystkie nocki i od jutra bede zwarta i gotowa do cwiczonek bo biegi odpadaja po pierwsze - pogoda zasypane wszystko sniegiem a po drugie na tym chudym miesku co jutro bede to nie wiem jak z silami wiec takie cwiczonka w domku to zawsze bezpieczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
MONIU- ja po prostu wiem ze jak nie mam rygoru z jedzeniem i tylko to i towiem ze ma starczyc mi na dzień i zero podjadania- i tak jak ty moje mz przerodziłoby się w więcej zrec! toteż stosuje diety- i od diety do diety jedna koncze nast. zaczynam tak tez schudłam te 27 kg wiec na mój organzim to najlepiej działa- widocznie jak on nie dostaje tego co by chciał to rad nie rad chudnie- wiem ze jakbym pozwoliłam sobie na kilka dni odpoczynku od rygoru to kg utracone podczas jednej diety wrocilyby i mozliwe ze z nawiazka- tak robiłam podczas moje stabilizacji i co- jak skonczylam nawet taka bananowa i przechodzilam na diamondy kg wracaly może nie od raz ale zawsze wracaly, mimo ze teoretycznie diamondy to także dieta ale ja stosowałam to jak styl jedzenia bez katowania się:) jak schudnę tyle ile będę chcoala będę się wówczas zastanawiać jak znow rozpocząć zycie po diecie by kg nie wrocily:P No wlasnie najgorsze jak dziecko choruje człowiek podejrzewam ze i sam nie ma na nic sil ani humoru zwłaszcza bawienie się w diety... Jagodzianko zalozylas swój topik?com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
Moniu- a corcia twoja to niezły ananas tak do matki:P rzeczywiście kto kogo zywi i ubiera.... hmm no ja uważam ze lepiej tak cie/sie zywic aniżeli jakbys miała więcej wazyc- i tak nieduzo wazysz ale podejrzewam ze jak ja dojde do twojej wagi takze bede walczy o mniej! kobiety już tak maja ze zawsze im za mało:p schudnie się 5 kg- ale za chwile kurde a czemu nie 7 tylko 5:P to już lezy w naturze kobiecej chyba... dobranoc dziewczęta, odezwe się po zjeździe weekendowym niestety (lub stety) sobota i niedziela w olsztynie na zajeciach...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina34
Hej kobietki! Dzisiaj miałam oczyszczanie - to wychodzi mi najlepiej. (jogurt 150 z ziarnami x 2, jogurt bez dodatków mały i... kubek zupy pieczarkowej - musiałam coś ciepłego - i nic więcej , nawet nie czuję głodna) Podobnie jak Insomnia69 i Monia muszę mieć chyba konkretną dietę, dlatego w moim m.ż nie ma pieczywa i słodyczy, pozostałymi produktami raczej się nie obiem, nie byłabym w stanie. Jakoś bez chleba wszystko mi mniej smakuje. Taki miałam dziś flegmatyczno-rozlazły dzień, marzę o tym ,żeby już skończyła się ta zima, bo mi się nawet nosa za próg nie chce wystawić. Podobno od niedzieli ma być cieplej :) Wyznaczyłam sobie już termin mojej pierwszej świadomie zaplanowanej dypensy - 8 marca :) - czyli jeszcze 13 dni i idę na pizzę i do kawy zjadam dwa różne kawałki ciasta a la tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy mogę do was dołączyć? Dziś wrociłam z podróży,nie mogę usnąć więc piszę.\Topik na którym pisałam upadł więc szukam swojego miejsca na kafee, u was mi sie podoba :)Tylko \ze jestem stara:P mam prawie pięćdziesiatkę\na karku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA64 Witaj :) Nie jestem założycielką temetu, ale myślę że Trzydziestka również Cię serdecznie zaprosi do naszego grona ;) Wiek nie ma znaczenia, liczą się wspólne cele. KATTARZYNKA225 Ciebie też jeszcze nie powitałam tak od siebie, więc podaję dłoń na dzień dobry :) KOBIETY Piszecie wciąż o tych dniach kefirowo-jogurtowo-maślankowych. Nie pamiętam na której stronie podawałyście swoje dane odnośnie kaloryczności waszych specjałów, dlatego podam wam wartości mojego kefiru. Coprawda nie stosuję takich dni, ale kefir często piję bo lubię. Kupuję Pilosa (kremowy - przepyszny) lidlowego, podają na opakowaniu że ma w 100g: karorie 46, białko 3,3g węglowodany 4,7g tłuszcz 1,5g Może komuś się to przyda :) Ja dziś od 5 rano na nogach :( Masakra. Młody od 2 tygodni nie dostaje mleka nad ranem bo uważam że już za duży jest na to, więc wstaje i domaga się butli. Jak nie dostanie to już nie może zasnąć i wścieka się i marudzi...Mam nadzieję że szybko się przyzwyczai i odpuści bo inaczej będę musiała wieczorami kłaść się spać razem z nim o 20ej. MONOPOL Ty masz trzylatka w domu, ile śpi twoje dziecko na dobę? O której kładzie się wieczorem i do której śpi rano? Jakieś dżemki w ciągu dnia? Nie mam z kim porównać tego co wyczynia mój syn dlatego pytam :) Są plusy tak wczesnego wstawania, jest po ósmej a ja już prawie mam ugotowaną zupę na dzisiejszy obiad :P Psy i kury dawno dostały ciepłej wody do picia, kot od 2 godzin wygrzewa się pod kaloryferem najedzony :) Ja już kończę kawę i niedługo chyba pójdziemy na sanki z juniorem. Miłego dnia wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insomnia69 oj poprawiłaś mu humor tamtym wpisem, usmiałam się czytając go :D Ja dziś dziewczyny na serku... nie mam ochoty jeść, zjadłam 2 łyzki i koniec, nie mam siły jeść dalej. Ostatnie 2 dni były na maslance i kefirku:) ciekawe jakie beda efekty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Skarby:) Powiedzcie mi,czy mialyscie kiedys Problem z przemiana materii? Mnie on dotknal wlasnie teraz i probuje go jakos rozwiazac. Moze macie jakies pomysly? Herbatek nie stosuje. Jedynie z kopru pije na zoladek. Jednak takich typowych na przemiane,to nie pije. Sliwek suszonych nie chce za bardzo bo Maja duzo cukru. Dzisiaj na obiad jem Salate z szynka,troche sera do tego,pomidor, ogorek. Na sniadanie zjadlam jajko. Na drugie bedzie jablko albo jogurt. Dzisiaj wieczorem owijam sie folia:) Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Stokrotka- nie miałam takich problemów, jak Ty, ale może spróbuj śliwki suszonej. Fakt, że one zawierają dużo cukru, ale z 3 sztuki raczej nie powinny zaszkodzić. Gruba- moja mała już od dawna nie śpi w dzień. o 19 szykuje dzieciom kolacje, w tym czasie oglądają Pingwiny z Madagaskaru. Po kolacji robię im kąpiel i praktycznie moja córka od razu po położeniu się do łóżka zasypia. Rano wstaje po godz 7:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monopol Dzięki za odpowiedź :) Zazdroszczę takiego śpioszka :) Stokrotka29 Już pisałam wcześniej o cykorii instant. Jeśli masz chęć to poczytaj sporo wcześniejsze wpisy lub wklep w google :) To coś w stylu kawy inki ale ma baaardzo dużo błonnika i jest naturalne, zdrowe, nie rozleniwia i nie uzależnia jelit. Świetnie poprawia pracę jelit. Nie piłam tego od bardzo dawna, więc niestety nie wiem jak wygląda sprawa z kalorycznością czy węglowodanami. Ale może w necie coś znajdziesz. Ja stosowałam na sobie i wiele koleżanek też to piło i każdy bardzo chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba, dzięki za przywitanie :) Ja stosuję klasyczne mż, bo bez węglowodanow nie mogę funkcjonować.Gdy ich nie zjem przez kilka dni, to potem żyję\tylko na nich i kółko się zamyka. Dlatego jem wszystko i pewnie to glupie, ale w moim przypadku skuteczne i do wytrzymania- staram się skończyć jedzenie jak najwczesniej:P nawet o 12 w południe:D Stokrotko mnie na takie problemy najbardziej pomaga sok z kapusty kiszonej- jest niezawodny. Wystarczy pół szklanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykoria wysokobłonnikowy napój kawowy otrzymywana z korzenia cykorii, jest naturalnym źródłem błonnika pokarmowego rozpuszczalnego w wodzie, genetycznie nie modyfikowana. - Reguluje procesy przemiany materii - Usprawnia działanie przewodu pokarmowego - Wspomaga redukcję masy ciała Przeważającą część frakcji błonnika w Cykorii instant stanowi INULINA fruktooligosacharyd o obniżonej wartości energetycznej i wysokiej wartości odżywczej. Jest to prebiotyk, czyli niestrawny składnik pożywienia. Korzystnie wpływa na rozwój pożądanej flory bakteryjnej jelit. Jest to produkt, który mogą spożywać osoby deklarujące dietę wegetariańską. INULINA: - Zwiększa przyswajanie wapnia w organizmie - Wspomaga perystaltykę jelit - Reguluje rytm wypróżnień - Chroni przed zaparciami - Wywołuje uczucie sytości - Obniża poziom triglicerydów i cholesterolu we krwi Przeznaczenie: dla osób dorosłych dążących do zredukowania masy ciała oraz jako napój wspomagający funkcjonowanie przewodu pokarmowego (szczególnie w zaparciach) Tyle znalazłam ale informacji jest dużo, dużo więcej :) AGA64 Właśnie miałam wspomnieć o kapuście kiszonej :D Moje ostatnie super odkrycie. Mało kalorii a i bardzo zdrowa i pozytywnie wpływa ja układ trawienny. Jak wczoraj na drugie śniadanie zjadłąm trochę kapusty i zapiłam szklanką maślanki to nawet nie wspomnę co się działo w wc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga64 Kilka lat temu, kiedy nie zdawałam sobie sprawy z mocy kiszonej kapusty, wypiłam 0,5l takiego soku na raz praktycznie. Kapustę kisili moi rodzice, więc była mocno ukiszona, pyszna. Mama przkładała ją z kamieniaka do słoików chyba, nie pamiętam już dokładnie, ale zostało wówczas sporo soku. Połakomiłam się...2 dni z ubikacji nie wychodziłam :D Miałam mega płaski brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za porady. Z kapusta kiszona to ja mam tutaj problem. Co kawy z cykorii,to musze popatrzec,gdzie ja moge kupic. Moje jelita sie rozleniwily i musze je podkrecic:) Rok temu pilam aloes z dzikiego aloesu. 1 litr kosztuje 71 zl wlasnie wyszukalam go w interencie. Starcza na dlugo i pamietam,ze wtedy mialam mega szybka przemiane materii:D Musze go jakos zamowic. Ide szukac cykorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ...kapusta ma to do siebie :P zawsze gdy mam w diecie dużo białka wspomagam sie kapusta kiszoną. Rzeczywi\scie przypomniałam też sobie, ż jak piłam kawę z cykorią- chyba riccore się nazywała to też nie miałam zaparć. No i kesfir też dobrze działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literówki, ale mam nową klawiaturę w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są wartości zdrowotne kawy zbożowej? Kawa zbożowa nie posiada dużej wartości odżywczej, choć - dzięki surowcom, z jakich jest produkowana - dostarcza pewnych ilości związków mineralnych, a zwyczajowy dodatek mleka jeszcze wzbogaca ją w wapń. Zawiera natomiast błonnik rozpuszczalny, który wpływa na perystaltykę jelit oraz zmniejsza wchłanianie niektórych niekorzystnych dla organizmu składników: tłuszczów, cholesterolu, glukozy czy metali ciężkich. Do tej frakcji błonnika zalicza się też pochodzącą z cykorii inulinę, która stanowiąc pożywkę dla mikroflory jelitowej stwarza odpowiednie pH w jelicie grubym i zapobiega rozwojowi niekorzystnych mikroorganizmów. W kawie zbożowej mamy też związki o charakterze antyutleniającym - polifenole, które pochodzą z ziaren zbóż i buraka. Stokrotka znajdziesz dużo takich kaw. Np. firmy cykoria- tylko nie wiem czy ona jest dobra, bo jeszcze nie piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Monopol. Duzo jest w sumie z cykoria. Ricore jest dosc droga i nie wiem,czy bedzie tak samo dobra jak np Cykoria instant. Musze przeanalizowac sklady. W poniedzialek gdzies ja kupie,bo tutaj sklepy w niedziele sa zamkniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu znalazłam skał tej cykorii taki: "prażone- cykorie, żyto, burak cukrowy" Więc stwierdzam, że ricore będzie o wiele lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBITKI!!!! aga64- witaj kochana...JAK TO GRUBA NAPISALA ...wiek nie ma znaczenia,jesli czujesz sie z nami dobrze to super!!!! ja mam bardzo dobra znajomą w wieku 54 lat, od kiedy zmienilismy adres zamieszkania ..trafilismy na wspanialych sasiadow ,sa w Twoim wieku i naprawde sa jak rodzina...co sie juz rzadko zdarza :) GRUBA-tez mam 3 latka w domu i jesli chodzi o spanie to masakra...moje dziecie chodzi spac okolo polnocy,czasami i pozniej :( rano wstaje okolo 8-9 w dzien nie spi ...tylko czasami mu sie zdarzy drzemnac dziewczyny u mnie kolejny maly spadeczek....jupiiii malymi kroczkami do przodu :) kobitki!!! ja juz calkiem oszalalam....wczoraj pojechalismy z moim na zakupy i przechodzac kolo polki z farbami do wlosow ..pokazalam mu kolor jaki mi sie bardzo od dawna podobal...a on duzo nie myslac wepchal do koszyka ....20 min pozniej z moich blond wlosow jestem wisienką? od dawna farbowalam na blond a tu taka zmiana!!! niewiem co mi odbilo...jak narazie przyzwyczajam sie do nowej JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×