Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani z Kosmosu

Ukochany ŻONATY mężczyzna odszedł złamał mnie i wszystkie obietnice

Polecane posty

Gość alaaala
To cytat z pierwszego postu autorki - żona jest niezrównoważona emocjonalnie , co chwila zmieniala front: kocha go, nie kocha, daje rozwód , nie daje, zabiera mu dom, chce ogołocic i zaprasza na obiad . Paranoja, nikt by tego nie zniósł na dłuższą metę. A jak zrównoważony psychicznie jest mąż? Kocha, rozwodzi się, wyprowadza, nie kocha, wraca do rodziny. Oboje postępują nielogicznie. Może dlatego są ze sobą tyle lat? I nie wierz we wszystko, co mówi on lub jego matka. Mój były mąż mnie bił. Kiedy pożaliłam się teściowej, powiedziała, że kłamię, synuś jest cudowny a ja podła. Całą rodzinę przeciwko mnie nastawiła. A kiedy w końcu od cudownego syna dostała w twarz po pijanemu, powiedziała, że to moja wina, bo go źle do niej nastawiłam! A na koniec Ci powiem, że facet postąpił tak, jak mu wygodnie. Przyzwyczaił się do domu, pewnego standardu życia i kiedy pomieszkał u Ciebie zrozumiał, że skromne życie i brak wygód to nie dla niego. I wiesz co? Myślę, że to nie do końca prawda z tym papierowym małżeństwem. Bo facet, kiedy naprawdę kocha, odchodzi od żony, ale z reguły walczy o dobra materialne, szczególnie, kiedy musi zaczynać od zera. Nie znam faceta, który zostawiłby wszystko byłej. Poczytaj na tym forum, jak faceci mówią o byłych, o alimentach, o dzieciach. Wolą pójść do więzienia, niż płacić na dzieci. Więc ten Twój chciał pokazać żonie, że taki dobry, pewnie, żeby nie palić mostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on biedaczek nie wiedzial co czyni???wlazla mu do lozka,zabrala meza itp. a on jak to ciele polazl,bezwolny???eh....troche wiecej obiektywizmu drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic?????????!!
oczywiscie ze on jest swinia ale tak zle w tego jego malzenstwie byc nie moze a po za tym autorka pisala, ze nie miala skrupolow isc z nim do lozka bo walczyla o swoje szczescie Zona jego tez walczyla o swoje szczescie ale 22 lata i skoro nie mialas skurpolow i nie masz obgadujac ja tutaj to pluj sobie sama w brode ze jestes sama u on u Zony Baby Jagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulszczyzna
Nie wygodnie mu się mieszkało z tobą, to uciekł dupek.Ją zostawił, póżniej Ciebie, takich dupków to masa. Wrócił do żony dla kasy a nie z miłości przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaala
I jeszcze jedno. On ma dorosłe dzieci. Wszystkie zostały z matką. Zastanów się, czy gdyby matka była taka do niczego, dorosłe dzieciaki stałyby za nią murem. Przecież dokonały wyboru między dwojgiem najbliższych im ludzi. I uznały, że ojciec jest bardziej winny. Nie jest prawdą, że matki mogą przekabacić dorosłe dzieci. Dzieciaki są bardzo surowe w ocenie. Szczególnie, że sama mówisz 0 córce, że była "córeczką tatusia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek111111
Jeszcze załatwi żonkę nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka nie ma dzieci,wiec nie wie co to wiez z nimi i nigdy tego nie zrozumie.nie wie co jej loverboy moglby stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic?????????!!
wiesz co 40-letnia autorko jest takie cos jak odpowiedzialnosc i konsekwencja sytuacja w jego malzenstwie nie usprawiedliwia faktu, ze poszlas do wyra z zonatym i probowalas na sile go zatrzymac. i ty i on musicie teraz za to odpowiedziec i poniesc konsekwencje. takie jest zycie. trzeba bylo sie nie pchac w cudze zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamżonaty
podobna sprawa do mojej, też wróciłem do żony na Święta. Dla świętego spokoju a jutro jestem z Madzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic?????????!!
Gdybys byla odpowiedzialna to bys czekala na jego rozwod ale czekalabys bys pewnie do usranej smierci :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamżonaty
Ja wezmę rozwód ale teraz to już zaplanuję wszystko a nie jak frajer goły mam zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko początek przeczytałam
No widzisz - takie mamy społeczeństwo że piszący tutaj nie chcą użalać sie nad starym babskiem które razem z jakimś głąbem-nieudacznikiem zniszczyło zycie jego zonie i dzieciom tylko piszą prosto z mostu co o tobie myślą. No, niestety "takie mamy społeczeństwo". Zapamiętam do końca życia: KIJ MA DWA KOŃCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adamżonaty
A dla czyjego świętego spokoju? Twojej żony, która cierpi, bo ją zdradzasz, czy dla Twojej kochanki, która samotnie spędza Święta? Oczywiście dla Twojego świętego spokoju, bo Twój spokój i wygoda najważniejsze. Inni niech się męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko początek przeczytałam
adamzonaty - takies samo g.ówno jak autorka. Jeszcze na kolanach wrócisz do zony - wspomnisz moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic?????????!!
Gdybys byla odpowiedzialna to bys czekala na jego rozwod ZANIM Z NIM SKOCZYSZ DO LOZKA ale czekalabys bys pewnie do usranej smierci xxxxxxxxxxxx a tak po za tym to dziwie sie ze autorka nie widzi jaka swinia z niego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamżonaty
Moja kochanka nie spędziła samotnie świąt a do żony wróciłem bo gderała o święta.Nie śpie z żoną od dawna bo ją kiedyś głowa bolała a teraz to mnie boli jak ją widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko nie widzi,ze on swinia,ale nie widzi tez ,ze sama postapila po swinsku. facet jej powiedzial,ze mu sie nie uklada,to uznala to za upowaznienie do wskoczenia mu do lozka.dzieci,dom,rodzina - to nic dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic?????????!!
jukijuoujytr DOKLADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic?????????!!
a jesli chodzi o zlamane obietnice to on dal je swojej zonie na oltarzu a nie tobie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamżonaty
tu jakiś zaścianek, same matrony, żony zostawione ale jaja...dobranoc panią uciekam od zgorzchniałych matron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic?????????!!
dobra spadam stad nie rozumiem takich porabanych ludzi :-O nie jestem mezatka, jestem singielka po 30 - tce ale wole byc sama niz pchac sie do wyra sfrustrowanemu idiocie :-O i robic z tego wielka love story :-O w ogole mowiac o chwilowym zauroczeniu jako WIELKA MILOSC w porownaniu do 22-letniego malzenstwa jest smiechu warte :D autorko powinnas wiedziec ze facet nie odchodzi po 22 latach. jesli mu brakuje seksu w domu to odskoczy na chwile jak znajdzie chetna bez skrupolow - taka jak Ty a jak mu sie znudzi to wroci do Zonki i masz nauczke dobrze ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiary1
jak pani z kosmosu mogla zwalcic zonatego 40latka?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak adam,tu same zony,ktore oczekuja od mezow wiernosci i szacunku!!!zaiste zascianek dla osob pozbawionych zasad,jak ty. wiec dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic?????????!!
adamie ja nie jestem zona, nigdy nie bylam i pewnie nigdy nie bede. t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic??????!!!!!!
adamie ja nie jestem zona, nigdy nie bylam i pewnie nigdy nie bede. t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiary1
prosze pani z kosmosu, ten facet to nieodpowiedzialny czlek, zamiast nic zonie o pani nie mowic zakochal sie w pani jak szczeniak a pozniej klopoty go przerosly. Glupi byl ze zonie o pani powiedzial i tyle.Pani sytuacja jest i tak duzo lepsza od jego. Pozdrawiam i zycze wielu udanych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko początek przeczytałam
a czego adam-buc oczekiwał?? że przyklaskniemy że robi z siebie szmaciarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic??????!!!!!!
ja nie jestem zona, nigdy nie bylam i pewnie nigdy nie bede. tylko mnie do tej pory jakos nikt nie zostawil ani nie zdradzil. tak samo jak ja jeszcze nikogo nie zdradzilam. i tyle w temacie.MAM ZASADY A FACET ZAJETY JEST ZAJETY I KONIEC trzeba byc strasznie zdesperowana aby wlezc do wyra zonatemu z 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko początek przeczytałam
a czego adam-buc oczekiwał? ze przyklaskniemy że robi z siebie szmaciarza? to sie nazywa męska godność buhahahaha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic??????!!!!!!
mam na tyle godnosci w sobie ze nie musze skakac z pierwszym lepszym seksualnie zfrustrowanym idiota do lozka ktory ma jescze zone i 3 dzieci. xxxxxxxx pobawil sie toba i byebye a jak jajka go zaczna swedzic to bedzie do ciebie pisac i dzwonic albo znajdzie inna do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×