Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

napisałam tu posta i wcale się nie wyświetlił nawet jak popychałam hehe pizzerinka a skąd konkretniej? Ja pod Wrocławiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacja zaliczona. zaszalałam zjadłam puszkę makreli w sosie pomidorowym i kromeczka razowego według moich obliczeń troszkę ponad 300kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) dziewczyny u mnie lipa;( dostałam anginy i reflektowałam sobie dzisiaj ten ból jedzeniem;( zjadłam smażoną rybę, pare frytek , tortille z kurczakiem , dwa batoniki i trzy banany! czyliwszystko co akurat miałam pod ręką. Myślę,że jutro już leki zaczną działać i będe się lepiej czuła i powrócę do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nona życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Tylko dziewczyno się nie poddawaj i nie rezygnuj z diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas znowu dopadało śniegu:) Jestem zadowolona z porannego ważenia oby tak dalej. Dziś przede mną wielkie wyzwanie: urodziny teściowej. Jeżeli nie będę jadła to może źle to odebrać, chyba skłamię ,że boli mnie żołądek i grzecznie odmówię tortu. :) Trzymajcie za mnie kciuki żebym się nie skusiła na coś kalorcznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu
nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Chudsza.:) Gratuluję spadku wagi. Napisz coś o sobie: wiek, wzrost, stan cywilny....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 lat 167cm meza i corke ;p moja normalna waga zawsze to było 55 kg po ciazy wazyłam 65kg a poznij jakos dobiłam do 70... az sie załamałam. akurat dwa tyg temu maz pojechał do wojska i stad moje zawziecie ze jak wroci to musze wazyc mnij ;) czyli mz plus 45min rowerek st. a od tyg biore jeszcze therm line II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tabl anty tez mi sie wydaje ze przytyłam, a teraz odstawiłam bo meza nie ma i mam nadzieje ze mi sie uda ;p i tak dwa tyg juz wytrzymałam, jak nigdy, wiec jestem z sb dumna ;p zero smazonego tłustego prawie zero chleba.. ogolnie prawie wgl nie jem wiem ze to nie zdrowe ale juz jestem tak zdeterminowana ze wole nic nie jesc, mniejsze cyferki bardziej mnie ciesza niz jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę, ja napiszę w skrócie bo w weekendy nie mam czasu siedzieć. Piątek i dzisiejszy dzień zaliczam do mocno zawalonych-dostałam okres i miałam istną masakrę jadłam i jadłam i to słodkości. na dodatek mam tak ten okres bolący jak nigdy-a stosuję antykoncepcję hormonalną. Jak będę mogła to napiszę jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 12 zjadłam pół jogurtu 0% z otrebami granulowanymi o 15 troche gotowanego kurczaczka a o 18 250ml jogurtu 0% i tyle mam nadzieje ;p kurde jak ja nie lubie weekendów, bo wtedy moja mama gotuje i trudno jest sie oprzec np teraz robi kremówkeeeee ;/ tragedia musze sb wmawiac ze nizsze cyferki na wadze sa lepsze od kremówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny zaliczone. Obyło się bez większych wpadek kalorycznych. Z niedozwolonych rzeczy zjadłam tylko karpatkę. Ale zjadłam ją świadomie delektując się każdym kawałeczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam ze nie opre sie kremówce.. jak narazie zjadłam dwa kawałki ale małe. wiecej jej nie dotkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie tylko ja mam mniej czasu w weekendy ;) ale juz wracam ;) na szczescie w dobrym humorze bo nie zaliczylam zadnej dietetycznej wpadki a waga pokazuje juz 67 kg ;) jutro na sniadanie zaplanowalam juz sobie musli z serkiem bieluchem 3%, na drugie sniadanie malutkie udko z kurczat i pomidor a pozniej zobaczymy ;) pozdrawiam i zycze wytrwalosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wstawać dziś już poniedziałek. Jestem zadowolona ze zgubionego kg wynik byłby lepszy ale wczoraj byłam na dniu babci i zjadłam spory kawał ciasta i do tego wypiłam lampkę słodkiego wina (chociaż nie lubię).:) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lika czy ty nie masz zbyt drastycznej tej diety? Jak tak dalej pójdzie to do 1 kwietnia będziesz miała nie 61 tylko 51 kg. Ale ci zazdroszcze tych zgubionych kg a przede wszystkim silnej woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wszyscy mi mowia ze za szybko chudne... najlepsze jest to ze juz wogole nie cwicze. I nie glodze sie, jem 5 posilkow o stalych porach, przez pierwszy tydzien jadlam w granicach 1000 kalorii, teraz 1200-1300. Nie czuje sie ani glodna ani slaba. Ale moze dla organizmu to jednak zbyt drastyczne obciecie kalorii bo przed dieta to jadlam chyba po 3000 kalorii dziennie i nie zwazalam co, nie bylo pol godziny zebym czegos nie zjadla. Rok temu w marcu tez sie odchudzalam, w ten sam sposob i w pierwszym miesiacu polecialo 6 kg , pozniej juz mi sie nie chcialo byc na diecie i kg wrocily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam zazdroszczę...u mnie dupa...tylko i wyłącznie przeze mnie...dziś już kawa z 2 bułeczkami w kształcie serc z marmoladą jakieś 300kcal wszystko.-to miały być ciasteczka drożdżowe, ale za bardzo urosły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ;) i nie stosuje zadnych srodkow wspomagajacych odchudzanie, pije jedynie czerwona herbate, nawet mineralnej nie pije ;) U mnie tez sniadanie (bieluch i musli) wyszlo okolo 300 kalorii ;) nie ma tragicznie ;) sniadanie to przeciez podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,czy można się przyłączyć?też mam parę kilo do zrzucenia ,a razem jakoś raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo:););)
ja tez moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj zaczełam pic czerwona herbate ;p wgl wczoraj sb troche pozwoliłam i az bałam sie stanac nawage rano! ale ani grama wiecej ale tez nie mniej ;/ a tak to codziennie cos mniej było :) ale dzisiaj tylko jogurt 0% i musli z mlekiem i litr czerwonej herbaty.. witamy nowe kolezanki ile macie do schudniecia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo:););)
dziekuje;) ja mam z 5 kg z brzucha najwiecej i boczkow , reszta okey , pije kawe i nic nie jem bo sie boje ze zjem cos za duzo albo niezdrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×