Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

no właśnie-najgorzej to chcieć a nie mieć z kim hehe:) ja już po ćwiczeniach-dziś ciągle je przerywałam,bo ktoś dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożarłam 3 gofry z dżemem.......masakra. ale mam za sobą 1000kcal i zostało jeszcze z 200.dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na allegro aby zobaczyć czy są plyty z ćwiczeniami Ewy mi szczenna opadła-takie kosmiczne ceny,a z gazetą w sklepie 9.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też masakra z telefonami, a skalpel robiłam z godzinną przerwą bo przyszła sąsiadka na kawe:) Ja też sprawdzałam 25 zł z przesyłką nowa płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na obiad dziś krupnik i 2 naleśniki z dżemem:) Idę myć głowę bo na 16 idę do przedszkola na zebranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki to na co Wy narzekacie jak macie po 90cm w biodrach i po 70 w talii? biodra macie ok, przecież wymiary modelek to właśne 90-60-90. Ja mam w biodrach i biuście po 90 cm i jestem z tego zadowolona. Muszę tylko pozbyć się mnóstwa kg i cm z brzucha, bo wyszłam tu na największego wieloryba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła mamo stukam się z Tobą kubeczkiem, bo mi przez cały wieczór pozostała tylko woda z cytryną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pamięci napiszę Wam co dzisiaj jadłam. śniadanie: jajecznica z dwóch jajek II śniadanie: serek homogenizowany obiad: garść orkiszowego makaronu i garść warzyw podsmażanych na oliwie podwieczorek: banan kolacja: pierś z kurczaka, sałatka z mozzarellą i 1 mandarynka Nie liczę kcal, bo mam wrażenie, że im bardziej się pilnuje tym mniej mi to wychodzić. Drugi dzień zaliczam do udanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem tutaj nowa i zamierzam 5 kg schudnąć :) Mam nadzieje ze z waszą pomocą uda mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej msdakan napewno ci sie uda :) ja jadłam: 12 kefir 15 kapusta kiszona 17 troszke lazanek plus maly grzech 20:3 ciastkaaaaaaa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową uczestniczkę i pozostałe dziewczyny oczywiście też ;) Ja wczoraj wieczorem walczyłam ze sobą. Nauczyłam się jeść wieczorami i teraz nie mogę się oduczyć. Po 19 myślę tylko o jedzeniu...dwa dni pod rząd poszłam spać po 21 bo bałam się, że w końcu nie wytrzymam i coś zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM WSZYSTKICH NOWYCH I STARYCH:):) ja po śniadaniu 1 jabłko pokrojone w kostkę z jogurtem naturalnym i otrębami owsianymi z błonnikiem i powiem Wam,że bardzo się tym napchałam i jabłko było takie słodziutkie jak cukier. Teraz piję mocną kawę, bo głowa mnie boli. Ja te 91cm mam na boczkach-to sam tłuszcz, zakrywa mi prawdziwe biodra:) i głupio to wygląda, jak założę niskie spodnie i sukienkę obcisłą-dlatego nie noszę, a w to lato chcę udowodnić sobie i innym, że chcieć to móc nawet po ciąży wygrać walkę z boczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko-ja mam ten sam problem-często jestem najedzona, ale jednak coś by się jeszcze zjadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Mamo witam ;) ale dobre śniadanko miałaś. U mnie serek homogeniozowany i 2 mandarynki. Ile ma Twoja pociecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj to sama słodycz ;) ja jeszcze nie mam dzieci choć bardzo bym chciała wolałabym tu posiedzieć z Wami, ale niestety muszę lecieć do pracy miłego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucharek_
Hej dziewczyny. Witam was i mam pytanko czy mogę się dolaczyc ? Od 2 tygodni chodze systematycznie ba basen + silownia + zumba. Waga startowa to 74 kg tyle wazylam 2 tyg temu, na dzien dzisiejszy waze 71.2 kg . Chcę schudnac, źle się czuje w mojej wadze :( mam 24 lata, 172 cm jestem dosyc aktywna osoba. Dieta jaka stosuje to mz oraz biore tabletki wspomagajace odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) szukam fajnego topiku do wspólnego odchudzania, mam do zrzucenia 6 kg zaczelam walke w poniedzialek. Przygarniecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucharek_
Moja wymazona waga to 60 kg - 55 kg. Chcę nosic rozmiar 38 i czuc się dobrze. Nie akceptuje siebie w tym momencie:( spaslam się jak dzika swinia za przeproszeniem. :( mam strasznie rozlegly cellulit na posladkach udach, i na lydkach i brzuchu też zauwazylam :( smaruje się mazidlami na cellulit. Mam nadzieje że cos pomoze. Moje źle nawyyki zywieniowe sprwily że wygladam tak jak wygladam :( malo jem w dzien ale jak wracam do domu to jestem glodna że zjadla bym wszystko tak że ruszac się nie mogę - przejadalam się na noc :( wiosna idzie - czas na zmiany :) Dziekuje za przyjecie :) postaram się zaczernic nick i dodac stopke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam tyłek i uda jak worek wypięty rodzynkami hehe. i dlatego zaczęłam ćwiczyć,gorzej z dietą-ale dziś śniadanie miałam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucharek_
Waga podskoczyla mi o +5kg przez 4 miesiace, mysle że spowodowane to było między innymi przez antykoncepcje hormonalna ktora zmienialam w czasie 5 miesiecy aż 3 razy! Lekarz nie mogl mi dopasowac tabletek.. Zbieralam się do diety i zebrac się nie moglam, ale niedawno otwozyli niedaleko mnie silownie z basenem. I postanowilam że się zapisze i to bedzie mnie motywowac do walki aby schudnac i lepiej wygladac:) Wesola mama mój dzien dzisiejszy zaczelam od platkow owsianych na mleku. Okolo 10 - 11 zjem jogurt, okolo 13 kanapke z chuda wedlina szynka salata, pomidorem, rzodkiewka i ogorkiem. Okolo 16 godz owoc banan bądź jablko no i okolo 18 19 bo tak wracam z pracy zjem piers z kurczaka z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucharek_
Na silownie i basen staram się chodzic codziennie, ale przewaznie mi się to nie udaje z braku czasu :( cwicze intensywnie 4 - 5 razy w tygodniu po 2 godziny to i tak jest dobrze ! :) treningi zaczynam od 19.30 - 20 a koncze o 22 godz.. :) i rano pobudka o 5.40 i tak w kolo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze :) oh wszystkie takie delikatne śniadanka jadły a ja znowu;/ 2 kanapki jedna z serem żółtym 2 z pastą którą sama zrobiłam . moniucha -> rozumiem Ciebie bardzo tak samo nauczyłam się jadać na wieczór i jest to strasznie trudne się od uczyć, tym bardziej jak narzeczony również jada na noc;/ i jak widze ze on np. zjada przepyszne ciasteczka to i ja podjadam ;/ Ale teraz już koniec z tym ! :) KLUSECZKA-LASECZKA -> zaczęłyśmy się odchudzać tak samo :D i również mam 5-7-kg do zrzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×