Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

msdakan wspólne posiłki to sama frajda. U nas też tylko kolacja jest wspólna, bo tak to każdy z nas w pracy. No chyba, że w weekend, w który zresztą zawsze się przejadałam. Teraz staram się jeść przed 19, ale np. dziś zaszłam do sklepu po produkty, więc już mi się nie udało. No ale chwila po 19 też nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QueBoRRaCheRaaa jak na cały dzień to raczej za mało. Wydaje mi się ze powinnaś więcej zjeść - nie można przesadzać w obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zagnieciesz ciasto ze wszystkich składników to całość ok 450g surowego ciasta ma 1806kcal jak się upiecze to trzeba wszystko poobliczać, bo wtedy ciasto urośnie. Ale wydaje mi się, że to dużo kcal w jednym. Do jutra dziewczynki ja już idę spać-bo zaraz coś mi się jeść zachce:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Que to faktycznie bardzo mało, będziesz pewnie jutro bardzo głodna. Staraj się jeść więcej bo żołądek się przyzwyczai i zwolni metabolizm. Zamiast ciasteczek mogłaś zjeść nawet mięso albo coś innego, co ma więcej kcal, a bardziej można tym zaspokoić głód. Ale ja wierzę, że Ty to wiesz!;) a Ty kochana jak tak lubisz gotować to podziel się jakimiś przepisami, znasz jakieś dietetyczne? bo ja już 3 dzień z rzędu jem na kolację pierś z kurczaka, bo nie mam pomysłów. A ciacha na Twoim miejscu bym sobie odpuściła, nawet te robione własnoręcznie, jakby nie patrzeć jest tam mąka, cukier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Mamo moja metoda hehe, jak mnie męczy głód wieczorem i dopadają mnie myśli o różnym jedzonku to też idę spać, dla świętego spokoju i bezpieczeństwa hehe dobranoc, do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniucha dietetycznych jeszcze nie znam ;/ ale jak tylko znajde jakieś fajne przepisy to się podzielę a na jutro proponuje gołąbki :) oczywiście bez ziemniaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedyne co Wam mogę polecić to kotleciki z brokułów. Gotuje brokuły i bardzo drobno siekam, dodaję jajko albo dwa, doprawiam i formuje kotlety. Obtaczam to w siemiu lnianym (zamiast bułki tartej) no i smażę. Wychodzą dobre, są zdrowe no i nisko kaloryczne ;) A Wy mi lepiej powiedźcie jak tu jutro przetrwać tłusty czwartek....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądałam sobie skalpel i zaraz sie zabieram, postanowilam robic go w dni jak nie chodze na fitness Moniucha fajne menu ja sie rzuce na warzywa po tym bialku jak wilk na owce ;p moj maz tez nic nie gotuje procz w weekendy sniadania czyli jajecznica albo jajka na miekko ;p musze mu gotowac do pracy bo nie ma stolówki i niestety musze próbowac ale tylko 1, 2 łyzki. Dzis zjadlam duzo: placek dukanowski, jajecznice, maly kefir, salatka z jajka i tunczyka, danio light msdakan wiec jakby moj maz mi cos przygotowal to zjadlabym rowniez bez wyrzutów a potem bym poszla to spalac heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczka czy ja wiem czy to dużo...w dodatku same zdrowe rzeczy, moim zdaniem menu na dziś ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cuknią też mogą być pycha, albo nawet pokroić cuknię na plasterki i w tym siemiu lnianym obtoczyć tylko najgorzej, że teraz tak ciężko dostać jakiekolwiek warzywa. Jak już są to mają niieciekawy smak i kosztują fortunę...wczoraj kupiłam kalafior za 8zł...chyba pierwszy i ostatni raz za tą cenę a słodycze niestety kocham i to nie jest za duże słowo w tym wypadku, pączki, faworki MNIAM! jutrzejszy dzień to nie lada wyzwanie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniucha dasz rade! masz racje z tymi warzywami najlepiej sie w lato odchudzac ;p pomidory bleee niedobrze, ogorki szklarniowe tez mi nie pasują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wzrost waga początkowa waga aktualna moniucha 156 61,4 xxx co powiecie dziewczyny na taką tabelkę? ustaliłyście, że ważymy się w piątek więc w ten dzień każda może się wpisywać i będziemy miały taką tabelkę z wynikami;) jeżeli któraś ma pomysł na modyfikację to dopisujcie, zmieniajcie, aż powstanie najlepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie wyszła ta tabelka, inaczej wygląda treść podczas pisania, a inaczej po zapisaniu. Wiedziałam, że nie działa enter, ale żeby też spacja nie działała....dziwna ta kafeteria się zrobiła, kiedyś tu tak nie było w takim razie może tak: nick.......................wzrost.................waga początkowa..............waga aktualna moniucha.................156.......................61,4...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msdakan przestan zadnej rozpusty! :-P uwielbiam wieczorem wazyc mniej niz rano :) ja sie tlustego czw nie boje , ja sie boje calego weekendu : w drodze (zachaczanie o bary itp) i z mezem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to macie fajny przepis na sałatkę: kapustę pekińską posiekać drobniutko do miseczki-takiej jak dla jednej osoby, dookoła po jednej małej garści dawać górek jakikolwiek pokrojony w kostkę,pomidor pokrojony w kostkę,kukurydzę,groszek konserwowy,czerwona fasola konserwowa-tak aby wyszedł ładny kwiatek,paprykęsurową albo konserwową-a na sam środek np. kurczak usmażony z przyprawą gyros, tuńczyk w sosie własnym, gotowane jajko,ser feta,ser żółty itp.Wszystko polać sosem ketchupowym,albo czosnkowym-w werski light na bazie jogurtu naturalnego,albo z dodatkiem majonezu light. a teraz kawusiiiaaaa:) i dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś nawet nie będę miała co zjeść,bo jak w domu nie ma żadnego pączka itp. to mi się po niego specjalnie do cukierni nie będzie chciało iść-w tamtym roku pamiętam jak prosiłam męża aby mi pączka kupił jak będzie wracał, tak strasznie na niego czekał-wszedł do domu a ja od razu do niego o tego pączka i co usłyszałam?-kurczę, zapomniałem że miałem Ci zostawić-zjadł wszystkie co kupili z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, wstałam i nie mogłam patrzeć na swój brzuch...myślicie, że po wczorajszym kalafiorze mogło mnie tak wysadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oczywiscie ze po kalafiorze, ja kiedys tez zjadlam go duuudo i myslalam ze umre ;) salatka fajna ale ja nie lubie groszku, wole dac np rzodkiewkę, oliwki ale kto co lubi, bede takie sobie zapodawac niedługo. wlasnie po kawce zastanawiam sie co tu dzis mam, aa mam gotowac dzicku rosół wiec bede miec udko :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że to mnie tylko wydeło, a nie poszło w kg, bo przecież pół kalafiora to nie bomba kaloryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj ugotowałam rosół. Oliwki też właśnie można-co kto chce. a dziś będzie też wątróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wam dzisiaj podam wage bo najwczesniej bede tutaj w sobote jak mi sie uda :) a wiec 63.8 :)) mam nadzieje ze wroce do was lzejsza a przynajmniej nie ciezsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Que gratuluje, ponad kg w tydzień czasu, ładnie Ci idzie. Szczęśliwej podróży i pilnuj się tam! pamiętaj, że to tylko chwila przyjemności, a potem całe miesiące walki! Ja wybiorę dziś chyba mniejsze zło. Kupie sobie pączka na II śniadanie, to do końca dnia go spalę. Bo boję się, że jak się naoglądam cały dzień i sobie zabronie to wieczorem rzucę się na kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) tak wiem pamietam :) bardziej cieszy nizsza waga niz jakies tluste zarcie ;) no jasne ze lepiej zjesc paczka rano :) mnie jakos nie ciagnie dzisiaj do slodkiego nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×